• Ново
Жена пуловер плътен Есен Зима срастване дантела мода пуловер рамото дантела дълга секция края на пуловери SW634

Жена пуловер плътен Есен Зима срастване дантела мода пуловер рамото дантела дълга секция края на пуловери SW634

Buyers rating:
-15 % BGN 23.00
BGN 27.12

Брой продукти


Жените Џемпер Солидна Есен Зима Спојување Тантела Мода Џемпер Рамо Чипка во Долг Делот на Крајот на Џемпер SW634
Овој Џемпер Имаат Само Една Големина,тука е големината информации :
Должина : 78cm,Чипка : 11cm Ракав : 60 cm Биста : 98 см,Погодна опсег на тежина : 45-65 kg

Други функции

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
памук, полиестер
Номер На Модела:
SW634
Украса:
Дантела
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
OLGITUM
Техника:
Компютърна Задължителен
Тип Елемент:
Пуловер
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Найлон, Полиестер, Памук
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип На Затваряне:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Дълъг

Най-добри сделки

През есента на нов корейски пуловер, поло и вертикални ивици на рамото на врата риза с дълъг ръкав, блуза, пуловер
 • Ново
Оценка на продукта:

През есента на нов корейски пуловер, поло и вертикални ивици на рамото на врата риза с дълъг ръкав, блуза, пуловер

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајотОблека големина сите код должина 61рамо широчината биста неограничен ракав должина дури и рамо 62прирачник за мерење на грешка 13 CMглавната фото

BGN 47.97
LOVELYDONKEYNew норковый вълнен пуловер жените чист кашмир пуловери поло пуловер марката стил безплатна доставка M414
 • Ново
Оценка на продукта:

LOVELYDONKEYNew норковый вълнен пуловер жените чист кашмир пуловери поло пуловер марката стил безплатна доставка M414

Трговија на големо ве молиме контактирајте го нашиот продажен менаџер, со порака директно.Големината е CN големина, таа е помала од НАСвелика БРИТАНИЈА големина.Производ Deatails : Големина на : Слободен големинаБиста : 120cmРакавот : 50cmНазад должина : 65cmПред Должина : 58cmМатеријал : Mink кашмир

BGN 91.00 160.00
2018 есен пролет женски пуловер печатни жилетки случайни дълъг дизайн свободен вязаный пуловер SW153
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 есен пролет женски пуловер печатни жилетки случайни дълъг дизайн свободен вязаный пуловер SW153

2016 Есен Пролет Жените Џемпер Печатени Cardigans Секојдневен Долго Дизајн Лабава Женски Плетени ЏемперДолжина Биста Ракав Рамо 71.5 cm 96cm 52.5 cm 41.5 cm Враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова...

BGN 21.00 24.53
Hirigin С Рамо Секси Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Есен От Топъл Женски Пуловер Пуловери Мода На Горно Облекло Горещи Продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Hirigin С Рамо Секси Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Есен От Топъл Женски Пуловер Пуловери Мода На Горно Облекло Горещи Продажба

Hirigin Исклучување Рамо Секси Жени Џемпери Долги Ракави Есен Топло Жените Pullover Џемпери Мода Outwear Топла ПродажбаКарактеристики : Тенок дизајн за совршено да се одрази на вашата alluring сликаНаправен од висок квалитет на ПамукИдеален за вечер партија, коктел забава, кафуле, паб & секојдневниот животМатеријал : Памук МешавинаБоја : СиваГолемина : S / M / L / XLЗабелешки : 1...

BGN 10.00 10.22
Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209

Висок Квалитет 2018 пролет, Есен Мода Обичните Долго Жените Џемпери Cardigans Отвори Бод Шамија Јака Улица Стил Жените QH0209Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо S 84 34 M 88 36 L 92 38 XL 100 40 2 XL 106 42 3 XL 112 44 ве Молиме Имајте на ум 1...

BGN 52.00 101.30
Красотата е образ на бродирани Мохер вязаный жилетка палто с дълги ръкави на Женските блузи карикатура яке вязаная ветровка градинска облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Красотата е образ на бродирани Мохер вязаный жилетка палто с дълги ръкави на Женските блузи карикатура яке вязаная ветровка градинска облекло

100% Нов и Висок квалитет;Боја : Како на сликата покажува;Големина Опис : Должина : 90cm; Биста : 122cm; Ракав : 62cm; Рамо : 37cm;Пакување Листа : 1 Pc;

BGN 34.22
2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102

2017 Жените џемпери и pullovers есен долги ракави, плетени џемпер плус големина М4 XL облека со висок квалитет мајка Џемпер AC102големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 56 46 35 L 96 58 47 36 XL 102 60 48 37 2 XL 108 62 49 38 3 XL 114 63 50 39 4 XL 118 64 50 40Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

BGN 37.00 70.26
OLGITUM женски пуловер дълъг почвена жилетка 2018 нов вязаный пуловер връхни дрехи, палто корейски тънък джоб свободни SW522
 • Ново
Оценка на продукта:

OLGITUM женски пуловер дълъг почвена жилетка 2018 нов вязаный пуловер връхни дрехи, палто корейски тънък джоб свободни SW522

Големина На ТабелаЗа боја&големина 1.Доколку наредбата содржи различни бои и димензии, ве молиме наведете боја и големина што ви треба ,Ако не и ние ќе ви ги даде случаен испорака...

BGN 20.00 23.87
2018 Нова Мода Жените Пролет Есен Тънък Пуловер Жилетка С V-Образно Деколте И Средна Дължина На Лента Жилетка Жени Вязаная На Горно Облекло Женски
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Нова Мода Жените Пролет Есен Тънък Пуловер Жилетка С V-Образно Деколте И Средна Дължина На Лента Жилетка Жени Вязаная На Горно Облекло Женски

Ткаенина Viscose полиестер влакна Една големина Просек биста 80105cm; облека должина 70cm; должина на ракав 55cm Рамо 38cm Како резултат на мерење на различен начин, 14cm грешка припаѓа на нормалниот опсег.Пратката 1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 13 дена по приемот расчисти исплата ...

BGN 15.20
Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка

Станот Мерење : Забелешка : Податоците за повикување само, не може да биде 13cm маргина на грешка.ве молиме проверете во големина внимателно пред да го одржи редот.Производ Бои се Исто како слика ,Но Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фото да изгледаат различно од реалните на производот , ова не е показател на кој било производ квалитет на прашања,ве молиме да се разбере,ви Благодариме!ДА ДРАГИ КУПУВАЧИНАШИТЕ ПРОИЗВОДИНие ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете.НАШИТЕ УСЛУГИМожете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме email на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

BGN 14.00 46.86
2018 Есен Зима Дамски Пуловер Пуловер Черта На Врата, С Дълъг Ръкав Трико Твърди Топло Секси Тънък Swetry Damskie Sueter Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Есен Зима Дамски Пуловер Пуловер Черта На Врата, С Дълъг Ръкав Трико Твърди Топло Секси Тънък Swetry Damskie Sueter Mujer

2018 Есен Зима Жените Pullover Џемпери Коса Црта Вратот Долги Ракави, Плетени Солидна Топло Секси Тенок Swetry Damskie Sueter MujerКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 17.00 31.98
Пуловер якета дамски пролет есен къс вязаная на горно облекло бродерия жилетка пуловер, дебели топли дамски ежедневни блузи OKXGNZ 1523
 • Ново
Оценка на продукта:

Пуловер якета дамски пролет есен къс вязаная на горно облекло бродерия жилетка пуловер, дебели топли дамски ежедневни блузи OKXGNZ 1523

Име на производ : Џемпер Јакни Жените Пролет, Есен Краток Поврзана Outerwear Везови Cardigan Џемпер Дебели Топло Женски Секојдневен БлузиOKXGNZ продавницата Џемпер Јакни Ткаенина Висококвалитетни поврзана ткаенина должина Краток декорација Везени копчето џеб Погоден за температура Пролет, Есен стил Мода Тенок топло дебелина дебели Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав M 52 86 / 35 52 L 53 90 / 36 53 XL 54 94 / 37 54 XXL 55 98 / 38 55 XXXL 56 102 / 39 56 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликатаПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем...

BGN 64.00 126.06
Liseaven Мъжки Вълнен Пуловер Вълнен Пуловер Блузи С Дълъг Ръкав Коледни Пуловери, Мъжки Блузи, Пуловери
 • Ново
Оценка на продукта:

Liseaven Мъжки Вълнен Пуловер Вълнен Пуловер Блузи С Дълъг Ръкав Коледни Пуловери, Мъжки Блузи, Пуловери

Liseaven Мажите Pullovers Кашмир Волна Џемпер Долг Ракав Блузи Божиќ Џемпери Машки Pullover БлузиАзија ГолеминаОбјектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена(не вклучуваат празници)по исплата потврда...

BGN 30.00 63.94
новата есенна и зимна мода развлечения мъжки пуловер, палто, пуловер размер
 • Ново
Оценка на продукта:

новата есенна и зимна мода развлечения мъжки пуловер, палто, пуловер размер

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница!!!Посакуваме да имате пријатен шопинг време.Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.Забелешки : 1...

BGN 51.00 93.60
Жените С Дълги Ръкави С Качулка Пуловери Са Топло Свободен Вязаный Пуловер, Жилетка Плетена Вълнена Жилетка Върховете Есен Зима Яке Връхни Дрехи, Палто Облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените С Дълги Ръкави С Качулка Пуловери Са Топло Свободен Вязаный Пуловер, Жилетка Плетена Вълнена Жилетка Върховете Есен Зима Яке Връхни Дрехи, Палто Облекло

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук ПомешаБоја : Црна,Беж,КакиГолемина : S M L XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлинаи на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x жените ГрбРОК И УСЛОВИПревозот АдресаНие САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно.Превозот Време / Време За ИспоракаНие се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда...

BGN 17.00 20.22
2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 108cm+Должина : 98cm+ Ракав Должина : 46cm) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

BGN 144.00 175.98