• Ново
Нова Есенно-Зимния Пуловер Марка Мъжки Моден Тренд О-Образно Деколте Slim Fit Зимни Мъжки Вязаный Пуловер Случайни Пуловер Мъжете Pull Homme

Нова Есенно-Зимния Пуловер Марка Мъжки Моден Тренд О-Образно Деколте Slim Fit Зимни Мъжки Вязаный Пуловер Случайни Пуловер Мъжете Pull Homme

Buyers rating:
-30 % BGN 28.00
BGN 40.00

Брой продукти


Состојба : 100 % Бренд
ГОЛЕМИНА
Биста
Рамо
Sleeve
Должина
1 CM=0.39 ВО
1 IN=2.54 СМ
М
100 CM
40 CM
58 CM
67 CM
L
104 CM
41 CM
59 CM
69 CM
XL
108 CM
42 CM
60СМ
71 CM
XXL
112 CM
43 CM
61 CM
73 CM
3 XL
116 CM
44 CM
62 CM
74 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Други функции

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
Тип На Затваряне:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
О-Образно Деколте
Техника:
Плосък Вязаный
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
търговска марка:
Jbersee
Дебелина на:
Вълнена Подплата
Вълна:
Тънка Кожа
Номер На Модела:
YZ012
Затворен:
No
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Шарени
Материал:
Памук
Украса:
Няма

Най-добри сделки

2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 108cm+Должина : 98cm+ Ракав Должина : 46cm) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

BGN 144.00 175.98
Пуловер якета дамски пролет есен къс вязаная на горно облекло бродерия жилетка пуловер, дебели топли дамски ежедневни блузи OKXGNZ 1523
 • Ново
Оценка на продукта:

Пуловер якета дамски пролет есен къс вязаная на горно облекло бродерия жилетка пуловер, дебели топли дамски ежедневни блузи OKXGNZ 1523

Име на производ : Џемпер Јакни Жените Пролет, Есен Краток Поврзана Outerwear Везови Cardigan Џемпер Дебели Топло Женски Секојдневен БлузиOKXGNZ продавницата Џемпер Јакни Ткаенина Висококвалитетни поврзана ткаенина должина Краток декорација Везени копчето џеб Погоден за температура Пролет, Есен стил Мода Тенок топло дебелина дебели Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав M 52 86 / 35 52 L 53 90 / 36 53 XL 54 94 / 37 54 XXL 55 98 / 38 55 XXXL 56 102 / 39 56 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликатаПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем...

BGN 64.00 126.06
Японската мода жените са най-Секси аниме keyhole пуловер 2018 Feminino поло с дълъг ръкав Дамски блузи и пуловери 0411
 • Ново
Оценка на продукта:

Японската мода жените са най-Секси аниме keyhole пуловер 2018 Feminino поло с дълъг ръкав Дамски блузи и пуловери 0411

3957073628902657 Продажбастоки парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1...

BGN 26.98
Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209

Висок Квалитет 2018 пролет, Есен Мода Обичните Долго Жените Џемпери Cardigans Отвори Бод Шамија Јака Улица Стил Жените QH0209Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо S 84 34 M 88 36 L 92 38 XL 100 40 2 XL 106 42 3 XL 112 44 ве Молиме Имајте на ум 1...

BGN 52.00 101.30
Жените С Дълги Ръкави С Качулка Пуловери Са Топло Свободен Вязаный Пуловер, Жилетка Плетена Вълнена Жилетка Върховете Есен Зима Яке Връхни Дрехи, Палто Облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените С Дълги Ръкави С Качулка Пуловери Са Топло Свободен Вязаный Пуловер, Жилетка Плетена Вълнена Жилетка Върховете Есен Зима Яке Връхни Дрехи, Палто Облекло

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук ПомешаБоја : Црна,Беж,КакиГолемина : S M L XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлинаи на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x жените ГрбРОК И УСЛОВИПревозот АдресаНие САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно.Превозот Време / Време За ИспоракаНие се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда...

BGN 17.00 20.22
Дамски пуловери 2018 есен зима свободен пуловер Pull Femme Side Split О-образно деколте вязаный пуловер дамски еластичен жилетка дамски блузи
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски пуловери 2018 есен зима свободен пуловер Pull Femme Side Split О-образно деколте вязаный пуловер дамски еластичен жилетка дамски блузи

Драги пријатели,Добредојдовте на нашата online Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа Ако имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме кликнете на копчето.Потоа да ни кажете на вашите прашања.Ние ќе одговор за што ПОБРЗО.Ако купувате многу парчиња едно време од нас,ние ќе ви ги даде евтини, на големо цена и испрати за што побрзо пратката(EMS, Fedex,UPSот,DHL,итн.)...

BGN 33.44
Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка

Станот Мерење : Забелешка : Податоците за повикување само, не може да биде 13cm маргина на грешка.ве молиме проверете во големина внимателно пред да го одржи редот.Производ Бои се Исто како слика ,Но Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фото да изгледаат различно од реалните на производот , ова не е показател на кој било производ квалитет на прашања,ве молиме да се разбере,ви Благодариме!ДА ДРАГИ КУПУВАЧИНАШИТЕ ПРОИЗВОДИНие ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете.НАШИТЕ УСЛУГИМожете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме email на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

BGN 14.00 46.86
2018 Нова Мода Жените Пролет Есен Тънък Пуловер Жилетка С V-Образно Деколте И Средна Дължина На Лента Жилетка Жени Вязаная На Горно Облекло Женски
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Нова Мода Жените Пролет Есен Тънък Пуловер Жилетка С V-Образно Деколте И Средна Дължина На Лента Жилетка Жени Вязаная На Горно Облекло Женски

Ткаенина Viscose полиестер влакна Една големина Просек биста 80105cm; облека должина 70cm; должина на ракав 55cm Рамо 38cm Како резултат на мерење на различен начин, 14cm грешка припаѓа на нормалниот опсег.Пратката 1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 13 дена по приемот расчисти исплата ...

BGN 15.20
2018 Есен Зима Дамски Пуловер Пуловер Черта На Врата, С Дълъг Ръкав Трико Твърди Топло Секси Тънък Swetry Damskie Sueter Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Есен Зима Дамски Пуловер Пуловер Черта На Врата, С Дълъг Ръкав Трико Твърди Топло Секси Тънък Swetry Damskie Sueter Mujer

2018 Есен Зима Жените Pullover Џемпери Коса Црта Вратот Долги Ракави, Плетени Солидна Топло Секси Тенок Swetry Damskie Sueter MujerКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 17.00 31.98
Жена пуловер плътен Есен Зима срастване дантела мода пуловер рамото дантела дълга секция края на пуловери SW634
 • Ново
Оценка на продукта:

Жена пуловер плътен Есен Зима срастване дантела мода пуловер рамото дантела дълга секция края на пуловери SW634

Жените Џемпер Солидна Есен Зима Спојување Тантела Мода Џемпер Рамо Чипка во Долг Делот на Крајот на Џемпер SW634Овој Џемпер Имаат Само Една Големина,тука е големината информации : Должина : 78cm,Чипка : 11cm Ракав : 60 cm Биста : 98 см,Погодна опсег на тежина : 4565 kg

BGN 23.00 27.12
2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102

2017 Жените џемпери и pullovers есен долги ракави, плетени џемпер плус големина М4 XL облека со висок квалитет мајка Џемпер AC102големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 56 46 35 L 96 58 47 36 XL 102 60 48 37 2 XL 108 62 49 38 3 XL 114 63 50 39 4 XL 118 64 50 40Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

BGN 37.00 70.26