• Ново
Нови дамски пуловери елегантна яка чонсам пуловер женски вязаный пуловер на извънгабаритни

Нови дамски пуловери елегантна яка чонсам пуловер женски вязаный пуловер на извънгабаритни

Buyers rating:
-16 % BGN 20.00
BGN 23.68

Брой продукти


Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере Големината Биста Должина m 72-96 59

Други функции

Размер:
M
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Техника:
Плосък Вязаный
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Акрил, Полиестер, Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
Номер На Модела:
x962
Украса:
Бутон
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Яка:
Мандарина Яка
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
памук, акрил
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Вълна:
Стандартна Вълна
Стил:
Модни модели

Най-добри сделки

Пончо Горещи Продажба Памук Ликра Пълен Дръпна Дамски Пуловер 2017 Пролет Нова Жилетка Обичайната Задължителен Палто Дълги Свободни С Качулка Вязаный
 • Ново
Оценка на продукта:

Пончо Горещи Продажба Памук Ликра Пълен Дръпна Дамски Пуловер 2017 Пролет Нова Жилетка Обичайната Задължителен Палто Дълги Свободни С Качулка Вязаный

S Должина (104cm) Биста (Неограничен) Ракав Должина (44cm)M Должина (105cm) Биста (Неограничен) Ракав Должина (45cm)L Должина (106cm) Биста (Неограничен) Ракав Должина (46cm)XL Должина (107cm) Биста ( Неограничен ) Ракав должина (47cm)

BGN 102.00 131.20
Есен-зима корпоративна дизайн beading О-образно деколте, дълги възли пуловери дамско палто елегантни ежедневни жилетки и плетива
 • Ново
Оценка на продукта:

Есен-зима корпоративна дизайн beading О-образно деколте, дълги възли пуловери дамско палто елегантни ежедневни жилетки и плетива

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата прикажана , се должи на осветлување кога сликата е шут!Рамо 48cm Должина 78cm Ракав Должина 45см

BGN 33.00 41.20
Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 2018 пролет есен ежедневна мода дълги дамски пуловери жилетки открит бод шал яка уличен стил жените QH0209

Висок Квалитет 2018 пролет, Есен Мода Обичните Долго Жените Џемпери Cardigans Отвори Бод Шамија Јака Улица Стил Жените QH0209Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо S 84 34 M 88 36 L 92 38 XL 100 40 2 XL 106 42 3 XL 112 44 ве Молиме Имајте на ум 1...

BGN 52.00 101.30
новата есенна и зимна мода развлечения мъжки пуловер, палто, пуловер размер
 • Ново
Оценка на продукта:

новата есенна и зимна мода развлечения мъжки пуловер, палто, пуловер размер

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница!!!Посакуваме да имате пријатен шопинг време.Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.Забелешки : 1...

BGN 51.00 93.60
Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Качество На 2017 Нови Постъпления Женски Пуловер Вязаная Поло Вълнен Пуловер Зимните Пуловери Sweter Mujer Безплатна Доставка

Станот Мерење : Забелешка : Податоците за повикување само, не може да биде 13cm маргина на грешка.ве молиме проверете во големина внимателно пред да го одржи редот.Производ Бои се Исто како слика ,Но Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фото да изгледаат различно од реалните на производот , ова не е показател на кој било производ квалитет на прашања,ве молиме да се разбере,ви Благодариме!ДА ДРАГИ КУПУВАЧИНАШИТЕ ПРОИЗВОДИНие ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете.НАШИТЕ УСЛУГИМожете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме email на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

BGN 14.00 46.86
2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Европа и Съединените Щати, есента на Дамски пуловери дълги дамски жилетки ежедневните свободни отворени джобове бод на горно облекло пуловер

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Џемпери Големина : Една Големина (Биста : 108cm+Должина : 98cm+ Ракав Должина : 46cm) 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто...

BGN 144.00 175.98
dower me 2017 есен и зима ретро женски пуловер с дълъг ръкав в Свободна поло вязаный пуловер армейските зелени пуловери crop top
 • Ново
Оценка на продукта:

dower me 2017 есен и зима ретро женски пуловер с дълъг ръкав в Свободна поло вязаный пуловер армейските зелени пуловери crop top

Големина(cm)размеррамо+плечо+бистабюстполовинаталиния талиидолжинадлинныйsleeveгильза2 XL4211064703 XL4311665714 XL4412266724 XL5 XLAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 45.00 70.38
Hirigin С Рамо Секси Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Есен От Топъл Женски Пуловер Пуловери Мода На Горно Облекло Горещи Продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Hirigin С Рамо Секси Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Есен От Топъл Женски Пуловер Пуловери Мода На Горно Облекло Горещи Продажба

Hirigin Исклучување Рамо Секси Жени Џемпери Долги Ракави Есен Топло Жените Pullover Џемпери Мода Outwear Топла ПродажбаКарактеристики : Тенок дизајн за совршено да се одрази на вашата alluring сликаНаправен од висок квалитет на ПамукИдеален за вечер партија, коктел забава, кафуле, паб & секојдневниот животМатеријал : Памук МешавинаБоја : СиваГолемина : S / M / L / XLЗабелешки : 1...

BGN 10.00 10.22
2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Дамски блузи и пуловери есен с дълъг ръкав вязаный пуловер плюс размер M-4XL дрехи-високо качество на майката пуловер AC102

2017 Жените џемпери и pullovers есен долги ракави, плетени џемпер плус големина М4 XL облека со висок квалитет мајка Џемпер AC102големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 56 46 35 L 96 58 47 36 XL 102 60 48 37 2 XL 108 62 49 38 3 XL 114 63 50 39 4 XL 118 64 50 40Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

BGN 37.00 70.26
Нова Есенно-Зимния Пуловер Марка Мъжки Моден Тренд О-Образно Деколте Slim Fit Зимни Мъжки Вязаный Пуловер Случайни Пуловер Мъжете Pull Homme
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Есенно-Зимния Пуловер Марка Мъжки Моден Тренд О-Образно Деколте Slim Fit Зимни Мъжки Вязаный Пуловер Случайни Пуловер Мъжете Pull Homme

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ100 CM40 CM58 CM67 CML104 CM41 CM59 CM69 CMXL108 CM42 CM60СМ71 CMXXL112 CM43 CM61 CM73 CM3 XL116 CM44 CM62 CM74 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 28.00 40.00
Pull Hiver Femme 2018 есен зима възли блузи и Пуловери за жени V образно деколте с дълъг ръкав плътен трикотаж Chandail Femme
 • Ново
Оценка на продукта:

Pull Hiver Femme 2018 есен зима възли блузи и Пуловери за жени V образно деколте с дълъг ръкав плътен трикотаж Chandail Femme

Се повлече Hiver Femme 2017 Есен Зима Плетени Џемпери и Pullovers за Жените V Деколте, Долг Ракав Цврст Трикотажа Chandail FemmeКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 16.00 31.98