• Ново
BOEYCJR Червена роза цвете, пръстени, бижута на реколта резба цинобър пръстени за жени годежен Коледен подарък anillo anneau

BOEYCJR Червена роза цвете, пръстени, бижута на реколта резба цинобър пръстени за жени годежен Коледен подарък anillo anneau

Buyers rating:
-33 % BGN 2.00
BGN 2.99

Брой продукти


1.Цел < 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2.Цел ≥ 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Ali Express Стандард Превозот 3.Цел ≥ 5 ДОЛАРИ Слободни EPacket( Само во САД ) 4.Цел > 150 ДОЛАРИ Слободни International Express ( Освен Remote )
Ако имате било каков проблем, ве Молиме директно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши,до сте satified со нас.Како и да е,спорот не може да го реши проблемот.Ако сте satified со нашите производи,ве Молиме да светне на 5 ѕвезди за нас.Почит.

Зошто објектот што ги добивам е различна од Сликата на вашиот сајт? Затоа што повеќето од нашите предмети се рачно изработени, секој објект нема да биде 100% исто како и сликата покажува. Ве молиме овозможи мала разлика во бојата и формата. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net /en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да се при поставувањето на цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други функции

Цвят на метала:
Роза-S, Роза-M, Роза-L, Роза-XL, хибискус-S, хибискус-M, хибискус-L, хибискус-XL
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
15 мм, 13 мм,20 mm
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Случай:
Парти
търговска марка:
BOEYCJR
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Номер На Модела:
R003
Тип На Метали:
Няма
Функция:
Аксесоари
Материал:
Цинобър
Широчина На Повърхността:
24мм
стил пръстени:
Киноварное Пръстен
Тегло:
около 10 грама
Размер:
elasticity
Цвят:
снимка
Вътрешен Диаметър:
Еластичност
Форма:
Цвете
Случай:
ежедневна рокля/парти /сватба/рожден ден/годеж
Сезон:
Пролет Лято Есен Зима
Стил:
ретро, бохем, модерен, етнически, Хелоуин
Wholesell или дрогшип:
И двата варианта се приемат

Най-добри сделки

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : Црна Оникс & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 12 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 12 парчиња прстени.Плаќање1...

BGN 16.00 31.97
WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка

WLP Бренд Целосна Кристал Гроздобер Бохемски Boho Жените Мода Прст Прстени Антички Злато Позлатен Бесплатен ПревозотОпис : Материјал : Цинк Легура+Стакло+Антички Сребрен ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 4.02
Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067

Материјал : sterling silver Пакување : Прстен накит кутија Големина : 7mm Количина : 1 парче Циркон : 7 m Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux

Моден Блескави Леопард Прстени За Жените ААА Кубни Циркони Прстен Гроздобер Личност Животинско Накит трговија на Големо Панк Подарок BijouxБренд : Наивен СестраКвалитет : со Врвен Квалитет,ААА Кубни ЦиркониБоја : Platinum Позлатен,Црна Позлатен ПиштолОблик : ЛеопардГолемина : 7,8,9Стил : Луксуз,Мода,Тренд,Гроздобер

BGN 11.00 19.04
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97
Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени

Злато Боја Anel Нежен Полна Месечина Прстени Најдобар Пријател Подароци Монета Во Облик На Накит Од Нерѓосувачки Челик Круг Диск Signet Прстени За Жени

BGN 1.00 1.58
Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920
 • Ново
Оценка на продукта:

Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 22.00 36.72
1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

BGN 2.00 2.88
Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена

Отворете прстен, прилагодливЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9
 • Ново
Оценка на продукта:

FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9

Име : Жените Прстени.Материјал : Висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик,розово злато позлатен.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет,направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик, не легура.Совршена изведба, издржлив и не бледнее,огледало полирање...

BGN 5.46