• Ново
Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща

Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща

Buyers rating:
-37 % BGN 3.00
BGN 4.80

Брой продукти


За нас : 1.Ние сме нови продавачот на ,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. 4. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Други функции

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цвят на метала:
Злато-цвят
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Номер На Модела:
djj
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Материал:
Камък
Формамодел:
Лицето
Пол:
Жени
търговска марка:
HANZHOWEEL
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Тип На Метали:
Сребро
Функция:
Фитнес-Тракер

Най-добри сделки

Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени

Злато Боја Anel Нежен Полна Месечина Прстени Најдобар Пријател Подароци Монета Во Облик На Накит Од Нерѓосувачки Челик Круг Диск Signet Прстени За Жени

BGN 1.00 1.58
Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029

Материјал : стерлинг сребро.Пакување : прстен накит кутијаГолемина : 10ммКоличина : 1pcsЦирконот : 10 ммЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030
 • Ново
Оценка на продукта:

ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030

ANGELCZ Луксузен Двоен X Дизајн Полн Микро Отвори Пенливи ААА CZ Циркони Сребрена Голема Коктел Партија Прстен За Жените Накит AR030____________________________________________________________________________________________________Стил : Забава Накит ПрстенМетална Боја : Сребрена БојаГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Вечер Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / ДневноПодарок За : Девојка / Жена / Мајка / ДамиПрстен Големина : 6,7,8

BGN 9.00 12.50
Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени

Опис : Материјал : Кристал Боја : Златна Боја,Црна Боја Количина : 1pcs S / M / L за Среден Прст Мал Прст ПалцитеГолемина : S : Должина : 38mm Дијаметар : 12mm За мал прстМ : Должина : 55мм Дијаметар : 15mm За Средниот прстL : Должина : 45mm Дијаметар : 17mm За палец

BGN 2.00 2.88
FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9
 • Ново
Оценка на продукта:

FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9

Име : Жените Прстени.Материјал : Висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик,розово злато позлатен.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет,направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик, не легура.Совршена изведба, издржлив и не бледнее,огледало полирање...

BGN 5.46
Реколтата От Неръждаема Стомана Колоездач Орел Мъжете И Жените Пръстен Популярни Бижута За Япония Пънк Мода Пръст Открити Пръстени Животни Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколтата От Неръждаема Стомана Колоездач Орел Мъжете И Жените Пръстен Популярни Бижута За Япония Пънк Мода Пръст Открити Пръстени Животни Бижута

Опис : Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

BGN 13.00 15.98
Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Микс Азбука Прстени Легура Прилагодливи Писма Прстени Со Шарени Кристал Накит, Прстени 20pcs

BGN 7.00 7.36
WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка

WLP Бренд Целосна Кристал Гроздобер Бохемски Boho Жените Мода Прст Прстени Антички Злато Позлатен Бесплатен ПревозотОпис : Материјал : Цинк Легура+Стакло+Антички Сребрен ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 4.02
Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768
 • Ново
Оценка на продукта:

Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 19.00 31.92
1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

BGN 2.00 2.88
Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : Црна Оникс & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 12 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 12 парчиња прстени.Плаќање1...

BGN 16.00 31.97
GNJ0167 високо качество 925 сребро, бижута двойка пръстени, мода романтична високо качество сребърен пръстен за жени, мъже унисекс
 • Ново
Оценка на продукта:

GNJ0167 високо качество 925 сребро, бижута двойка пръстени, мода романтична високо качество сребърен пръстен за жени, мъже унисекс

Место на потекло Жеџијанг, Кина (Копно) Род Жени, Унисекс, Мажи, Деца Occassion Подароци, Партија, Ангажман, Годишнина....

BGN 11.00 12.78
Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy
 • Ново
Оценка на продукта:

Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy

Druzy Нова Топла Продажба Златен Прстен Накит Мода Прекрасна Heartz Шарм Жена Годишнината Камен Дама Висок Квалитет Кристално Drusy ПрстенПроизвед кт Опис : Количина : 1pcsСостојба : новаТежина : 5g / pcКамен Облик : Срце ОбликКамен Големина : варира од 10мм да 20mmКамен Материјал : Природен Камен Drusy DruzyПакет се Вклучени : 1 Pcs Drusy Druzy Прстен / opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : камења се сите природни druzy,па затоа е тешко да се чува во фиксен боја или форма,па предмети ќе примите може да биде малку различен од слика,ве молиме да бидатистакна пред цел.

BGN 7.98
Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.​Мажи Жени Прстени Нова Гроздобер Црна Зелена боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31042Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.98
Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920
 • Ново
Оценка на продукта:

Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 22.00 36.72
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 9mm*10ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 5.26
Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444
 • Ново
Оценка на продукта:

Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444

Предмет бр : TR444Количина : 1pcМатеријал : 100% нови; Бела Тиркизна со антички сребрен Позлатен занаетГолемина : ве Молиме изберете големина.Дизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја раз feren ce како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 2.00 2.70
4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028

Бесплатен Превозот ! Бројни Редови Еластичност Прст Прстен Поставена Во Кристал , Многу Светол !Кристал Големина : 2.8 mm

BGN 5.00 5.90
Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Класичен Мажите Прстени Нова Гроздобер Црна боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31028Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.80
Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена

Отворете прстен, прилагодливЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80