• Ново
Добър черен камък 6*6 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1604

Добър черен камък 6*6 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1604

Buyers rating:
-37 % BGN 13.00
BGN 20.72

Брой продукти


Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !
Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР. Превозот+Бесплатен Подарок Кутија Пакет
Ние нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,
враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата . враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.

Други функции

Размер На Пръстен:
6, 7, 8
търговска марка:
Черен дроб
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Формамодел:
Непостоянен
Номер На Модела:
Q1604
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Широчина На Повърхността:
15мм
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Централен Камък:
Сапфир
Основният Цвят На Камъка:
Черен
Тип На Метали:
Сребро
Качество:
Качество ААА+

Най-добри сделки

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029

Материјал : стерлинг сребро.Пакување : прстен накит кутијаГолемина : 10ммКоличина : 1pcsЦирконот : 10 ммЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща
 • Ново
Оценка на продукта:

Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9
 • Ново
Оценка на продукта:

FATE LOVE Fashion Brand Female Women Момиче пръстени, бижута CZ камък черен цвят и розово злато от неръждаема стомана размери САЩ 5 6 7 8 9

Име : Жените Прстени.Материјал : Висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик,розово злато позлатен.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет,направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик, не легура.Совршена изведба, издржлив и не бледнее,огледало полирање...

BGN 5.46
Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067

Материјал : sterling silver Пакување : Прстен накит кутија Големина : 7mm Количина : 1 парче Циркон : 7 m Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
WLP 2018 Gold&Silver Plated Big Resin Precious Decoration Stone Classic Men Vintage Finger Rings Party/Wedding Rings A1985
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP 2018 Gold&Silver Plated Big Resin Precious Decoration Stone Classic Men Vintage Finger Rings Party/Wedding Rings A1985

WLP Бренд Злато&Сребрена Позлатен Голема Смола Скапоцен Камен Декорација Класичната Мажите Гроздобер Прст Прстени Партија / Свадба ПрстениОпис : Материјал : Цинк Легура+Смола+Антички Сребрен&Злато ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 3.60
ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030
 • Ново
Оценка на продукта:

ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030

ANGELCZ Луксузен Двоен X Дизајн Полн Микро Отвори Пенливи ААА CZ Циркони Сребрена Голема Коктел Партија Прстен За Жените Накит AR030____________________________________________________________________________________________________Стил : Забава Накит ПрстенМетална Боја : Сребрена БојаГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Вечер Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / ДневноПодарок За : Девојка / Жена / Мајка / ДамиПрстен Големина : 6,7,8

BGN 9.00 12.50
Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444
 • Ново
Оценка на продукта:

Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444

Предмет бр : TR444Количина : 1pcМатеријал : 100% нови; Бела Тиркизна со антички сребрен Позлатен занаетГолемина : ве Молиме изберете големина.Дизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја раз feren ce како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 2.00 2.70
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 9mm*10ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 5.26
DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy
 • Ново
Оценка на продукта:

DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy

Опис на производот ID : 6091Welcom на нашата продавницаНие само снабдување со висок квалитетПреглед на рачно изработени објект Материјал : бакар, злато, сребро, злато се зголеми позлатен Пол : Жените,ДевојкитеВЕ МОЛИМЕ, ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ!Прстенот е направен од бакар...

BGN 20.78
20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : ПрстениМатеријал : ПластикаБоја : Комбинација Боја Количина : 20 Компјутери Прстен Големина : Прилагодлив, со Дијаметар : 14mm Ѕвони само, на disply кутија е исклучена...

BGN 4.00 5.01
Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy
 • Ново
Оценка на продукта:

Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy

Druzy Нова Топла Продажба Златен Прстен Накит Мода Прекрасна Heartz Шарм Жена Годишнината Камен Дама Висок Квалитет Кристално Drusy ПрстенПроизвед кт Опис : Количина : 1pcsСостојба : новаТежина : 5g / pcКамен Облик : Срце ОбликКамен Големина : варира од 10мм да 20mmКамен Материјал : Природен Камен Drusy DruzyПакет се Вклучени : 1 Pcs Drusy Druzy Прстен / opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : камења се сите природни druzy,па затоа е тешко да се чува во фиксен боја или форма,па предмети ќе примите може да биде малку различен од слика,ве молиме да бидатистакна пред цел.

BGN 7.98
Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена

Отворете прстен, прилагодливЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux

Моден Блескави Леопард Прстени За Жените ААА Кубни Циркони Прстен Гроздобер Личност Животинско Накит трговија на Големо Панк Подарок BijouxБренд : Наивен СестраКвалитет : со Врвен Квалитет,ААА Кубни ЦиркониБоја : Platinum Позлатен,Црна Позлатен ПиштолОблик : ЛеопардГолемина : 7,8,9Стил : Луксуз,Мода,Тренд,Гроздобер

BGN 11.00 19.04
Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Класичен Мажите Прстени Нова Гроздобер Црна боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31028Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.80
316L неръждаема стомана скелет пръстени за мъже модни гладко полиране голям триппл череп на ринга пънк колоездач бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

316L неръждаема стомана скелет пръстени за мъже модни гладко полиране голям триппл череп на ринга пънк колоездач бижута

Добредојдовте на нашата продавница !Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 4.00 4.02
Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 2.00 2.21