• Ново
WLP овална форма ново пристигане 2018 Стил Корея старинни пръстени класически жените най-добрият подарък пръстен мода популярните и годежен пръстен

WLP овална форма ново пристигане 2018 Стил Корея старинни пръстени класически жените най-добрият подарък пръстен мода популярните и годежен пръстен

Buyers rating:
-18 % BGN 4.00
BGN 4.85

Брой продукти


WLP Овална Форма Нови Пристигнување 2018 Стил Кореја Гроздобер Прстен Класичната Дами " Најдобар Подарок Прстен Мода Популарната Партија&Свадба Прстен
Опис :
Материјал : Цинк Легура+Опал+Стакло+Позлатен Сребрен
Прстен големина : ве Молиме Chck големината Табела
НАПОМЕНА :
Превозот Политика За Русија
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следи
Цел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака/Кина пост Регистрирани Воздух Mail
За руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver Превозот
Превозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија Услуга
Цел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака
Превозот Политика За Чиле, Netherland и Франција
Цел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следи
За овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.
P. S : Прифати Dropshipping
Пад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на
1 : не се стави фактура/информации за контакт во внатрешноста на парцели
2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа. Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly
3 : ве Молиме Изберете trackable превозот пат кога ќе го поставите цел (Кина пост регистрирани Воздух mail, Стандард Превозот,Epacket)
Вистински Слики покажуваат производи подобро
.

Други функции

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10
Цвят на метала:
посеребренное покритие
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Материал:
Опали
Формамодел:
овалния
Широчина На Повърхността:
20 mm
Номер На Модела:
А1687
Случай:
Сватба
Стил:
Реколта
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
WLP
Функция:
Модни модели

Най-добри сделки

Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.​Мажи Жени Прстени Нова Гроздобер Црна Зелена боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31042Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.98
1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

BGN 2.00 2.88
Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067

Материјал : sterling silver Пакување : Прстен накит кутија Големина : 7mm Количина : 1 парче Циркон : 7 m Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени

Опис : Материјал : Кристал Боја : Златна Боја,Црна Боја Количина : 1pcs S / M / L за Среден Прст Мал Прст ПалцитеГолемина : S : Должина : 38mm Дијаметар : 12mm За мал прстМ : Должина : 55мм Дијаметар : 15mm За Средниот прстL : Должина : 45mm Дијаметар : 17mm За палец

BGN 2.00 2.88
ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408
 • Ново
Оценка на продукта:

ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408

име на производ : Мода Biker Челик Панк Прстенипрстен тежина : 28.0 g / pc(приближно)големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челиккамен : никојпакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за картиНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,EMS и така натаму,depands на земјата на дестинација и цел износ...

BGN 7.98
Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444
 • Ново
Оценка на продукта:

Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444

Предмет бр : TR444Количина : 1pcМатеријал : 100% нови; Бела Тиркизна со антички сребрен Позлатен занаетГолемина : ве Молиме изберете големина.Дизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја раз feren ce како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 2.00 2.70
Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Класичен Мажите Прстени Нова Гроздобер Црна боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31028Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.80
Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : ПрстениМатеријал : ПластикаБоја : Комбинација Боја Количина : 20 Компјутери Прстен Големина : Прилагодлив, со Дијаметар : 14mm Ѕвони само, на disply кутија е исклучена...

BGN 4.00 5.01
WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка

WLP Бренд Целосна Кристал Гроздобер Бохемски Boho Жените Мода Прст Прстени Антички Злато Позлатен Бесплатен ПревозотОпис : Материјал : Цинк Легура+Стакло+Антички Сребрен ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 4.02
Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006
 • Ново
Оценка на продукта:

Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006

Нашите прстен големина е големината на сад, можете да мерите со вашиот прст во колку милиметри дијаметар, а потоа изберете големина сакате.1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете...

BGN 6.00 9.58
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97