• Ново
Нов Прием На Мода 2 Слой Сребро Със Звезда 925 Сребро Пръстен Oepn Пръстени За Жени Момиче Бижута Спад Доставка

Нов Прием На Мода 2 Слой Сребро Със Звезда 925 Сребро Пръстен Oepn Пръстени За Жени Момиче Бижута Спад Доставка

Buyers rating:
-22 % BGN 5.00
BGN 6.38

Брой продукти


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други функции

Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
До 3 мм, 10мм, 9мм
търговска марка:
UQBing
Номер На Модела:
SM-R398
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Случай:
Парти
Формамодел:
Звезда
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
Фитнес-Тракер
разход на поръчка:
Разположение
Поръчка OEM:
Разположение
Опаковка:
торба opp + чанта мехур
Метален Печат:
925 Sterling
Тип На Метали:
Сребро
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029

Материјал : стерлинг сребро.Пакување : прстен накит кутијаГолемина : 10ммКоличина : 1pcsЦирконот : 10 ммЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : Црна Оникс & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 12 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 12 парчиња прстени.Плаќање1...

BGN 16.00 31.97
Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444
 • Ново
Оценка на продукта:

Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444

Предмет бр : TR444Количина : 1pcМатеријал : 100% нови; Бела Тиркизна со антички сребрен Позлатен занаетГолемина : ве Молиме изберете големина.Дизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја раз feren ce како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 2.00 2.70
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 7mm*8ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 4.94
20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : ПрстениМатеријал : ПластикаБоја : Комбинација Боја Количина : 20 Компјутери Прстен Големина : Прилагодлив, со Дијаметар : 14mm Ѕвони само, на disply кутија е исклучена...

BGN 4.00 5.01
Неръждаема стомана 316L Jason Mask Hockey Green Blue CZ Eyes Мъжки Пръстен 3F401A
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана 316L Jason Mask Hockey Green Blue CZ Eyes Мъжки Пръстен 3F401A

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка 、 ги кородираат 、 рѓа 、оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул Мажите !!Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Hightest Квалитет Солидна 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликЛицето Големина : Прибл...

BGN 20.80
WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP марка пълен Crystal старинни чешки Boho жени мода пръстени пръсти антично злато цвят Безплатна доставка

WLP Бренд Целосна Кристал Гроздобер Бохемски Boho Жените Мода Прст Прстени Антички Злато Позлатен Бесплатен ПревозотОпис : Материјал : Цинк Легура+Стакло+Антички Сребрен ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 4.02
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97
Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux

Моден Блескави Леопард Прстени За Жените ААА Кубни Циркони Прстен Гроздобер Личност Животинско Накит трговија на Големо Панк Подарок BijouxБренд : Наивен СестраКвалитет : со Врвен Квалитет,ААА Кубни ЦиркониБоја : Platinum Позлатен,Црна Позлатен ПиштолОблик : ЛеопардГолемина : 7,8,9Стил : Луксуз,Мода,Тренд,Гроздобер

BGN 11.00 19.04
ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408
 • Ново
Оценка на продукта:

ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408

име на производ : Мода Biker Челик Панк Прстенипрстен тежина : 28.0 g / pc(приближно)големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челиккамен : никојпакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за картиНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,EMS и така натаму,depands на земјата на дестинација и цел износ...

BGN 7.98
WLP 2018 Gold&Silver Plated Big Resin Precious Decoration Stone Classic Men Vintage Finger Rings Party/Wedding Rings A1985
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP 2018 Gold&Silver Plated Big Resin Precious Decoration Stone Classic Men Vintage Finger Rings Party/Wedding Rings A1985

WLP Бренд Злато&Сребрена Позлатен Голема Смола Скапоцен Камен Декорација Класичната Мажите Гроздобер Прст Прстени Партија / Свадба ПрстениОпис : Материјал : Цинк Легура+Смола+Антички Сребрен&Злато ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 3.00 3.60
Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени

Опис : Материјал : Кристал Боја : Златна Боја,Црна Боја Количина : 1pcs S / M / L за Среден Прст Мал Прст ПалцитеГолемина : S : Должина : 38mm Дијаметар : 12mm За мал прстМ : Должина : 55мм Дијаметар : 15mm За Средниот прстL : Должина : 45mm Дијаметар : 17mm За палец

BGN 2.00 2.88
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 9mm*10ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 5.26
Ajojewel Красиво Женско Бял Пръстен Многоцветен Ръчно Изработени Бижута Уникален Стил, Марка Дамски Пръстени 2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Ajojewel Красиво Женско Бял Пръстен Многоцветен Ръчно Изработени Бижута Уникален Стил, Марка Дамски Пръстени 2017

Добредојдовте на Ajojewel официјалната Продавница!Ние сме професионални за гроздобер обетки, накит сетови, прст прстени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки.Ви посакувам на сите пријатен шопинг!Име : Ajojewel Убави Женски Прстен Бела Multicolor Рака НакитУникатен Стил Бренд За Женска ПрстениМатеријал : Цинк Легура + КристалГолемина : 6,7,8,9 (прстени внатрешен дијаметар 16 MM,17mm,18mm,19mm)Облечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокМетод На Measuretment1...

BGN 5.00 7.81
Ретро пънк ретро прохладни мъжки пръстени нов стил мода злато и треска покритие цвят със сребърно покритие евтини пръстени, бижута 31019
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро пънк ретро прохладни мъжки пръстени нов стил мода злато и треска покритие цвят със сребърно покритие евтини пръстени, бижута 31019

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Панк Ретро Кул Мажите Прстени Нов Стил на Модата Злато и Sliver Позлатен Боја Евтини Сребро Позлатен Прстени Накит 31019Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 3.02
Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067

Материјал : sterling silver Пакување : Прстен накит кутија Големина : 7mm Количина : 1 парче Циркон : 7 m Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 2.00 2.21
Wellmade Solid 925 Sterling Silver&Citrine Party Ring
 • Ново
Оценка на продукта:

Wellmade Solid 925 Sterling Silver&Citrine Party Ring

Материјал : Цврсти 925 Фунта Сребро,10мм Автентични Citrine,CZ камења Прстен Крај : Блесок Заврши како слика

BGN 40.00
Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006
 • Ново
Оценка на продукта:

Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006

Нашите прстен големина е големината на сад, можете да мерите со вашиот прст во колку милиметри дијаметар, а потоа изберете големина сакате.1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете...

BGN 6.00 9.58