• Ново
Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920

Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920

Buyers rating:
-40 % BGN 22.00
BGN 36.72

Брой продукти


Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !
Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР. Превозот+Бесплатен Подарок Кутија Пакет
Ние нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,
враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата . враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.

Други функции

Размер На Пръстен:
6, 6.5, 7, 9
търговска марка:
Черен дроб
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Платиновое Покритие
Материал:
Метални
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Формамодел:
Непостоянен
Номер На Модела:
Q1920
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Широчина На Повърхността:
8мм
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Централен Камък:
Морганит
Основният Цвят На Камъка:
Кафяви
Тип На Метали:
Сребро
Качество:
Качество ААА+

Най-добри сделки

Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768
 • Ново
Оценка на продукта:

Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 19.00 31.92
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 7mm*8ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 4.94
DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy
 • Ново
Оценка на продукта:

DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy

Опис на производот ID : 6091Welcom на нашата продавницаНие само снабдување со висок квалитетПреглед на рачно изработени објект Материјал : бакар, злато, сребро, злато се зголеми позлатен Пол : Жените,ДевојкитеВЕ МОЛИМЕ, ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ!Прстенот е направен од бакар...

BGN 20.78
Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : Црна Оникс & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 12 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 12 парчиња прстени.Плаќање1...

BGN 16.00 31.97
Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Класичен Мажите Прстени Нова Гроздобер Црна боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31028Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.80
ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408
 • Ново
Оценка на продукта:

ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408

име на производ : Мода Biker Челик Панк Прстенипрстен тежина : 28.0 g / pc(приближно)големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челиккамен : никојпакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за картиНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,EMS и така натаму,depands на земјата на дестинација и цел износ...

BGN 7.98
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 9mm*10ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 5.26
Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy
 • Ново
Оценка на продукта:

Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy

Druzy Нова Топла Продажба Златен Прстен Накит Мода Прекрасна Heartz Шарм Жена Годишнината Камен Дама Висок Квалитет Кристално Drusy ПрстенПроизвед кт Опис : Количина : 1pcsСостојба : новаТежина : 5g / pcКамен Облик : Срце ОбликКамен Големина : варира од 10мм да 20mmКамен Материјал : Природен Камен Drusy DruzyПакет се Вклучени : 1 Pcs Drusy Druzy Прстен / opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : камења се сите природни druzy,па затоа е тешко да се чува во фиксен боја или форма,па предмети ќе примите може да биде малку различен од слика,ве молиме да бидатистакна пред цел.

BGN 7.98
Нов Дизайн На Мода Черно От Неръждаема Стомана Комиксите Батман Супермен Кокалчетата На Пръстите Пръстени За Жени Коледа Holloween Пръст Пръстен Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Дизайн На Мода Черно От Неръждаема Стомана Комиксите Батман Супермен Кокалчетата На Пръстите Пръстени За Жени Коледа Holloween Пръст Пръстен Бижута

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

BGN 4.00 4.77
Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода ослепителни леопардовые пръстени за жени AAA кубичен цирконий пръстен реколта личност животни, бижута на едро пънк подарък Bijoux

Моден Блескави Леопард Прстени За Жените ААА Кубни Циркони Прстен Гроздобер Личност Животинско Накит трговија на Големо Панк Подарок BijouxБренд : Наивен СестраКвалитет : со Врвен Квалитет,ААА Кубни ЦиркониБоја : Platinum Позлатен,Црна Позлатен ПиштолОблик : ЛеопардГолемина : 7,8,9Стил : Луксуз,Мода,Тренд,Гроздобер

BGN 11.00 19.04
Wellmade Solid 925 Sterling Silver&Citrine Party Ring
 • Ново
Оценка на продукта:

Wellmade Solid 925 Sterling Silver&Citrine Party Ring

Материјал : Цврсти 925 Фунта Сребро,10мм Автентични Citrine,CZ камења Прстен Крај : Блесок Заврши како слика

BGN 40.00
Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.​Мажи Жени Прстени Нова Гроздобер Црна Зелена боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31042Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.98
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97
Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Микс Азбука Прстени Легура Прилагодливи Писма Прстени Со Шарени Кристал Накит, Прстени 20pcs

BGN 7.00 7.36
ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030
 • Ново
Оценка на продукта:

ANGELCZ модерен двойна X дизайн, пълен с микро проправи пенливи AAA CZ цирконий сребро голям коктейл парти пръстен за жени, бижута AR030

ANGELCZ Луксузен Двоен X Дизајн Полн Микро Отвори Пенливи ААА CZ Циркони Сребрена Голема Коктел Партија Прстен За Жените Накит AR030____________________________________________________________________________________________________Стил : Забава Накит ПрстенМетална Боја : Сребрена БојаГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Вечер Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / ДневноПодарок За : Девојка / Жена / Мајка / ДамиПрстен Големина : 6,7,8

BGN 9.00 12.50
4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028

Бесплатен Превозот ! Бројни Редови Еластичност Прст Прстен Поставена Во Кристал , Многу Светол !Кристал Големина : 2.8 mm

BGN 5.00 5.90