• Ново
валяк прозорци 73-тип алуминиеви прозорци и врати ролка плъзгаща се врата roller плъзгащи врати на двойно мед колело

валяк прозорци 73-тип алуминиеви прозорци и врати ролка плъзгаща се врата roller плъзгащи врати на двойно мед колело

Buyers rating:
-4 % BGN 23.00
BGN 24.00

Брой продукти


прозорецот ролери 73-тип на алуминиумски прозорци и врати макара лизгачки вратата ролери лизгачки sash двојно бакар тркала
Плаќање :
1. прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот? s одговорност. Ве молиме проверете со вашата земја? s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .

Други функции

Вътрешен Диаметър:
29мм
Външен Диаметър:
35MM
Тип:
Прозорците На Ролки
Номер На Модела:
LMQ-73
Материал:
неръждаема стомана и мед
Тип:
Прозорците На Ролки

Най-добри сделки

200шт r144zz защитени лагери 1/8 инча x, 1/4 x 7/64 миниатюрни лагери 3,175 6,35 мм x x 2,78 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

200шт r144zz защитени лагери 1/8 инча x, 1/4 x 7/64 миниатюрни лагери 3,175 6,35 мм x x 2,78 мм

Точка Бр : R144 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 3.175 x 6.35 x 2.78 mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 200pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 94.40
Cy-38A Steel топка 80kg load capacity Превозвачът wheel roller ball bearing пудра CY38A screw mount carbon steel топка transfer unit
 • Ново
Оценка на продукта:

Cy-38A Steel топка 80kg load capacity Превозвачът wheel roller ball bearing пудра CY38A screw mount carbon steel топка transfer unit

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$3.75 / 5pcs$1.7 / peice$3.09 / peice$0.92 / peice$3.75 / 4pcs$3.69 / 4pcs$3.88 / парwyприклучоккрај60 / 80kgs вчитување капацитет Топката трансфер единица,CY38 A нога челик топката имајќи единицаНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

BGN 6.10
Многоцветни пластмасови пръстени на завесата, вътрешен диаметър 35 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Многоцветни пластмасови пръстени на завесата, вътрешен диаметър 35 мм

Multicoloured Пластични Завеса Род ПрстениЗабелешка : цел стандардната бела бојацрвениот портокал бела розова беж пурпурна зелени за вашата опција,ве молиме забелешка

BGN 15.98
2set тежки плъзгащи се врати, носещи колела, шайби шкаф, шкаф врати тъпо колело
 • Ново
Оценка на продукта:

2set тежки плъзгащи се врати, носещи колела, шайби шкаф, шкаф врати тъпо колело

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~2 Set Тешки лизгачки вратата имајќи тркала pulleys кабинет шкафот вратата исклучете тркала KF664 Опис : Име : Лизгачки Вратата Имајќи ТркалаБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : 2,5 mm напредни спреј Железо + Увезени 626 Имајќи + Увезени Најлон ТркалаИмајќи Тежина : 10 KGПакетот Вклучува : 2set Лизгачки вратата имајќи тркала (1set=1 Врвот Тркала + 1 Дното Тркала)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 32.00 34.24
4бр SP-8 подложени на механична обработка миниатюрен 8mm 5/16' топка на тежък блок прехвърляне на топката SP8 15kgs натоварване на капацитета стоманен валяк превозвача мини?
 • Ново
Оценка на продукта:

4бр SP-8 подложени на механична обработка миниатюрен 8mm 5/16' топка на тежък блок прехвърляне на топката SP8 15kgs натоварване на капацитета стоманен валяк превозвача мини?

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$3.75 / 5pcs$1.7 / peice$3.09 / peice$0.92 / peice$3.75 / 4pcs$3.69 / 4pcs$3.88 / парwyприклучоккрај 4pcs СП8 Машински минијатурни мини CastorНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

BGN 11.20
4бр CY-25A 25mm bchy69 топка pressed carbon steel roller ball пудра CY25A ball bearing wheel for conveyor топка transfer units
 • Ново
Оценка на продукта:

4бр CY-25A 25mm bchy69 топка pressed carbon steel roller ball пудра CY25A ball bearing wheel for conveyor топка transfer units

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$9.5 / 10pcs$17.67 / 10pcs$15.9 / 5pcs$1.45 / 4pcs$3.75 / 4pcs$0.88 / peice$7 / 8pcswyприклучоккрајКИП25 A 25мм топката притисне јаглероден челик топката трансфер ролери,CY25 A топката единица имајќи за подвижни топката пренос на единициBCHY 69Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

BGN 6.72
Безплатна доставка на 10 броя v ролкови лагери 6x27x8 V канавка направляващи лагери U канавка размер: 5 мм (ширина)*2 мм(Дълбочината)
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 10 броя v ролкови лагери 6x27x8 V канавка направляващи лагери U канавка размер: 5 мм (ширина)*2 мм(Дълбочината)

Длабоко ритам топката лежишта, модерен, слајд флексибилни, компресија носат Погоден за оков за мебел опрема, мобилни врати, стаклените лизгачки врати, алуминиумски врати и прозорци, туш pulleys и фиоки, итн...

BGN 19.20
CY-25B 1 inch 25mm main топка нло fly disc Топка transfer unit 30kg load capacity CY25B cheap ball bearing roller steel caster
 • Ново
Оценка на продукта:

CY-25B 1 inch 25mm main топка нло fly disc Топка transfer unit 30kg load capacity CY25B cheap ball bearing roller steel caster

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$3.75 / 5pcs$1.7 / peice$3.09 / peice$0.92 / peice$3.75 / 4pcs$3.69 / 4pcs$3.88 / парwyприклучоккрајКИП25 B 25мм главната топката големина на Топка за пренос единица,25 / 30kgs капацитет,CY25 B евтини топката имајќи рициновоНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

BGN 1.68
Tikaa 30x30x5cm пирамида огнеустойчиви звукоизоляционная пяна студио акустична обработка на звука абсорбционная Клиновая плочки
 • Ново
Оценка на продукта:

Tikaa 30x30x5cm пирамида огнеустойчиви звукоизоляционная пяна студио акустична обработка на звука абсорбционная Клиновая плочки

30x30x5cm Пирамида Пламен Retardant Soundproofing Пена Студио Акустична Звукот Третман Апсорпција Оптоварување Плочка Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет се Подобри вокал јасност Трепет одѕвонува, Reverberation Модални прашања, Стои бранови Среден до Висок Водоотпорен, анти влага, добра пропустливост на воздух Насекаде да им помогне на блок звук и да се спречи одѕвонува во внатрешноста на собата Овие Ѕид Панели обезбедува силна редукција на шум, Добро за студијата, студијата за снимање, вокал кабини, контрола на простории за Употреба : Совршен за употреба на агол ѕидови, агол тавани итн...

BGN 3.00 4.64
10шт 3*11*4.2 мм найлон пластмасови лагери от въглеродна стомана ролка колела вграден КАНАЛ мебели гардероб плъзгащи врати колела
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 3*11*4.2 мм найлон пластмасови лагери от въглеродна стомана ролка колела вграден КАНАЛ мебели гардероб плъзгащи врати колела

Големина на : 3*11*4.2 мм (ID*OD*W)Материјали : Најлон ПОМИмајќи : 693 ZZКоличина : 10 КомпјутериИмаме многу други различни видови на Ролери, Pls проверете ги следите : M6*22*7СТП РолериТуш Ролери Врата

BGN 23.00 25.10
Ahcell лагер 1 стоманени топчета 200 кг полезен товар пудра тежкотоварни конвейер предаване валяк SP-25 евро тип лагери блок
 • Ново
Оценка на продукта:

Ahcell лагер 1 стоманени топчета 200 кг полезен товар пудра тежкотоварни конвейер предаване валяк SP-25 евро тип лагери блок

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$3.75 / 5pcs$1.7 / peice$3.09 / peice$0.92 / peice$3.75 / 4pcs$3.69 / 4pcs$3.88 / парwyприклучоккрај180kg / 200kgs вчитување капацитет Тешки топката трансфер ролери,SP25 Евра тип топката лежишта единицаНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

BGN 6.32
20 бр/лот 6201ZZ 6201 екранирани радиални лагери с дълбок канавкой 12x32x10 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/лот 6201ZZ 6201 екранирани радиални лагери с дълбок канавкой 12x32x10 мм

Точка Бр : 6201 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 12mm x32mm x10mmПрецизност Оценка : ABEC1Запечатени : Двоен метал shelded маскаМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 20pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 46.40
3 метра U образна силиконов каучук с душ-на ръба на стъклена украса врати, прозорци оборудване запечатване уплътнение уплътнител за стъкло 8 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

3 метра U образна силиконов каучук с душ-на ръба на стъклена украса врати, прозорци оборудване запечатване уплътнение уплътнител за стъкло 8 мм

метар метар метарУ облик на силиконски туш стаклена врата прозорец гума печат лента за 8мм стаклоОпис На Производот : Материјал : силиконска гумаБоја : белаПакет : 3 метриГолемина : За 8мм стаклоКупување забелешка : Овој производ треба стакло лепак да се инсталира,но не можеме да го испратиме со авион,затоа што тоа е забрането.ИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

BGN 20.00 27.04
3 * 20 mm (OD) е с кръгло сварное пръстен от неръждаема стомана 304 в насипно състояние, обзавеждане за такелажа лодки
 • Ново
Оценка на продукта:

3 * 20 mm (OD) е с кръгло сварное пръстен от неръждаема стомана 304 в насипно състояние, обзавеждане за такелажа лодки

круг прстен заварени од не ' рѓосувачки челик 304 трговија на големо, брод хардвер местење на хардверМатеријал : 304Големина : 3*20mmПакет : 10pcs

BGN 12.00 12.78
2 м оборудване запечатване на самозалепващи ленти в една посока пяна оборудване запечатване лента уплътнители за врати и прозорци оборудване запечатване полагане
 • Ново
Оценка на продукта:

2 м оборудване запечатване на самозалепващи ленти в една посока пяна оборудване запечатване лента уплътнители за врати и прозорци оборудване запечатване полагане

HG0016188Спецификација : Б ранд новиМатеријал : EPDMГолемина : Прибл.Должина : 2m / 6ftШирина : 10 mm / 15 mm / 20mmДебелина : 10 ммЛесен,Лесно да го инсталирате,Силна лепливоста,висока водената пареа отпорШироко се користи да се откажам врамени фотографии,artware,билборди итн.Пакет Се Вклучени : 1x Пена Запечатување ЛентаN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.75
200pcs v623zz V groove ролкови лагери wheel 3*12*4 мм лагер шайба от машини V623 623V 3x12x4
 • Ново
Оценка на продукта:

200pcs v623zz V groove ролкови лагери wheel 3*12*4 мм лагер шайба от машини V623 623V 3x12x4

Точка Бр : V623 ZZТип : V ритам топката лежиштаГолемина : 3мм x12mm x4mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаМатеријал : јаглероден челикMOQ : 200pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 73.60