• Ново
ANJIRUI 2 бр. / 1 чифт черен T200 M Калибър 12,5 мм амбушюры/осп 4,0 мм memory foam eartips за слушалки съвети гъба ушния памук

ANJIRUI 2 бр. / 1 чифт черен T200 M Калибър 12,5 мм амбушюры/осп 4,0 мм memory foam eartips за слушалки съвети гъба ушния памук

Buyers rating:
BGN 2.53

Брой продукти

ANJIRUI 2 парчиња/1pairs Црна T200 М 12.5 mm Калибар Уво Влошки/кап 4.0 mm мемориска пена eartips за уво Слушалки совети сунѓерот уво памук
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со мене, и да ви даде најдобра цена .
ние ќе испратиме : T200 4.0 mm 12.5 mm Боја избор
Факултативна Боја :
Црна, сива, сина, црвена.
Опис на големината :
T100 Внатрешен дијаметар од 3 ММ, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)
T200 Внатрешен дијаметар 4.0 MM, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)
T400/T500 Внатрешен дијаметар 4.9 ММ, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)
Во согласност Earmuffs (уво памук) Карактеристики :
1. Супер удобност
Е единствена дишење температурата на телото се активира меморија earmuffs (уво памук), без стимулација за да ви донесе ново искуство без замор.
2. Приватен канал со
Во согласност earmuffs (уво памук) проширување и целосно исполнет вашиот ушниот канал. Изненадувачки престојуваат моќ, овозможувајќи ви да го одржува виталноста на приватната канцеларија на ушниот канал.
3. Enhanced музички
Во согласност earmuffs (уво памук) за да се создаде совршена печат, толку чиста музика кои се вливаат во вашиот ушниот канал, што ќе ви овозможи да уживате во повисоко ниво на слухот.
4. Бучава изолација
Со ушниот канал е затворен правилно, вие не треба да се зголеми јачината на звукот во бучни околини за да уживате во музиката.
Од страна на странски музички ентузијасти како повеќето класични, повеќето удобно, најдобри подобрување на квалитетот на звукот, најочигледниот earplugs додатоци.
Неодолива додатоци. Ова е во Согласност.
1 парови Супер удобно мемориска пена уво совети T100 T200 T400/T500 Бучава изолација совети
Добредојдовте на нашата продавница!
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако треба на следење на број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" .

Други функции

Цвят:
Червено, Синьо, Черно, Сиво
Пакет:
ДА
Тип Елемент:
Амбушюры
търговска марка:
Анджируй
Размер:
M
Номер На Модела:
T200 4.0 mm 12.5 mm
Материал:
Пяна С Памет
Тип Елемент:
Цвят:
По подразбиране T200 Black M 4.0 mm 12.5 mm
Цвят:
Черен, сив, син, червен.
Размер:
Среден

Най-добри сделки

SONY MDR-CD250, HPAEC840 SRH840 SRH440 SRH940 слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

SONY MDR-CD250, HPAEC840 SRH840 SRH440 SRH940 слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на

Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

BGN 11.98
HIPERDEAL амбушюры подмяна на амбушюры възглавници за Sennheiser PXC350 PC350 HMEC250 слушалки амбушюры за слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

HIPERDEAL амбушюры подмяна на амбушюры възглавници за Sennheiser PXC350 PC350 HMEC250 слушалки амбушюры за слушалки

Замена Уво Влошки Перници За Зајнхајзер PC350 PXC350 HMEC250 HME95 приклучок за СлушалкиКако што знаете, повеќето од уво подлога на слушалки се направени од кожа или Velour, кои се многу тешко да се исчисти, сепак, ако не се исчистени за долго време, увото влошки ќе бидат загадени со секрети на лицето, тоа е страшно за музички фан слушање музика со валкани и полн со бактерии слушалки, па ние препорачуваме да го замени уво влошки на секои три до шест месеци.Она што го гледате е обичај прави Замена Уво Перници идеална замена за вашиот изгубени / скршени или валкани Слушалки на уво, перници, Нашите earflap се направени на Мемориска Пена и Протеини СТП кожа, трајни, мека и бучава доказ.100% сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со Зајнхајзер PXC350 PXC450 PC350 HD380 HD380 ПРО HME95 HMEC250 приклучок за СлушалкиИздржливи и мека за удобно слушањеЛесна ИнсталацијаМемориска Пена и Протеини СТП кожаБоја : Црна1 Пар на Уво Влошки (L+R)

BGN 7.00 10.40
нов слушалка слушалки 5N OFC мек кабел 3.5 мм за Panasonic RP-HJE900
 • Ново
Оценка на продукта:

нов слушалка слушалки 5N OFC мек кабел 3.5 мм за Panasonic RP-HJE900

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Со Микрофон Далечински Слушалка Слушалки 5 N OFC Мека 3,5 мм Кабел За Panasonic RPHJE900Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 640.00
LEORY 2 Way Hi-Fi Audio Speaker делител на честота висока честота на бас стерео кросоувър филтри
 • Ново
Оценка на продукта:

LEORY 2 Way Hi-Fi Audio Speaker делител на честота висока честота на бас стерео кросоувър филтри

Нов Прилагодлив 2 Начин HiFi Аудио Звучници Фреквенција Divider Стерео Crossover ФилтриСпецификација : 1.Модел : D2242.Име : Фреквенција Divider3.Препорачуваме рог големина : 46 инчи4.Моќност : 80 W или помалку5.Отпорност : 48 Ohms6.Зачестеност одговор : 48 Hz20 KHz7.Одбор големина : 71*52mmПакет Се Вклучени : 1 x 2 начин Фреквенција Divider

BGN 6.00 7.30
С винтова черупка САМ игли за HiFiMan HE-400 HE-5 HE-6 HE-300 HE-560 HE-4 HE-500 HE-600 слушалки Цената слушалки+Shippi
 • Ново
Оценка на продукта:

С винтова черупка САМ игли за HiFiMan HE-400 HE-5 HE-6 HE-300 HE-560 HE-4 HE-500 HE-600 слушалки Цената слушалки+Shippi

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 560.00
Дигитален автоматичен Ислямски азан будилник, Настолни часовници мюсюлмански Азан Киблы Салах, молитвата ха-3006
 • Ново
Оценка на продукта:

Дигитален автоматичен Ислямски азан будилник, Настолни часовници мюсюлмански Азан Киблы Салах, молитвата ха-3006

ОПИСЗаврши azan за сите молитви(со контрола на јачина на звук).Молитва аларми да се потсетници на Iqama или salat време за сите молитви.Молитва пати за повеќето градови во светот со пет календари се поддржани за време на молитва.За да лесно се користи за програмирање од страна на меѓународните бирање телефонски код, особено во Алharameen.Може лесно да ги менувате разлика време молитва кон периферијата на градовите усвоени од тоа .Можноста да го вклучите или исклучите azan звук наметнува на сите сам .На температура со Датум.Секојдневно аларм.Посебен аларм да слаб до ,работи автоматски со можност за затворање.Hijri и Грегоријанскиот календар.Летното сметање на времето опција .Snooze опција .Екран LED светло ...

BGN 27.00 27.98
Linhuipad 1 двойка от 55 мм кожзаменитель амбушюры слушалки здрав амбушюры костюм за sony MDR-G62 Rapoo H1000 PMX60
 • Ново
Оценка на продукта:

Linhuipad 1 двойка от 55 мм кожзаменитель амбушюры слушалки здрав амбушюры костюм за sony MDR-G62 Rapoo H1000 PMX60

1 пар 55мм Leatherette уво перници слушалки трајни уво влошки одговараат за sony MDRG62 Rapoo H1000 PMX60Опис : Боја : Црна Направени од вештачка кожа Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Confortable за вашите уши Компатибилен за 55мм дијаметар слушалки Висок квалитет сунѓерот материјал...

BGN 11.00 12.46
HiFi CD-плейър с КПР CS4398 192 khz / 24 bit високо качество на движение на стандартната версия черен или с пулт за 220V аудио
 • Ново
Оценка на продукта:

HiFi CD-плейър с КПР CS4398 192 khz / 24 bit високо качество на движение на стандартната версия черен или с пулт за 220V аудио

HIFI CD Плеер со DAC CS4398 192 KHz / 24 Bit Висок Квалитет на Движење Стандардна Верзија Црна или Withe Панел 220 V Аудио (WCDPCDMU3(ST)Ова е HIFI CD player, и квалитетот на производот е сигурен и многу стабилна, трајни, добар ефект...

BGN 457.60
TIP42C TO-220 оригинала и нови в наличност 10 бр / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

TIP42C TO-220 оригинала и нови в наличност 10 бр / лот

Детали За ПроизводотБрој на модел : TIP42 C Пакет / Случај : ДА220Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

BGN 2.50
С микрофон дистанционно управление кабел на силата на звука за слушалки Audeze LCD-3 LCD-2 LCD-X LCD-XC
 • Ново
Оценка на продукта:

С микрофон дистанционно управление кабел на силата на звука за слушалки Audeze LCD-3 LCD-2 LCD-X LCD-XC

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Должина : 1.2 м.Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект"Нашите кабелот е Убав изглед на кожата...

BGN 1008.00
1 чифт CK2 Audio Line 420 основната + 420 основната 4N бескислородная мед magic theater sound system HiFi speaker line
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт CK2 Audio Line 420 основната + 420 основната 4N бескислородная мед magic theater sound system HiFi speaker line

Информации за производот Код : CK2 Спецификација на Производот : 420 core + 420 core, Core Материјал : Бакар жица Жица : Американски чудовиште позлатени приклучок : злато банана приклучок (Општо говорникот аудио кабел ) Карактеристики : Ниска отпорност / низок губење / ниска дисторзија Погоден за јазик лево и десно говорници : 20w1000w Производ Употреба : од предностите На звук особено свежи , јасни и природните карактеристики на преглед, звукот има тенденција да биде нежен, Топло, мазна, кога дома театар поврзани со оваа линија, вкупните перформанси е лесно ...

BGN 46.00 46.40
Безплатна доставка на 10 комплекта оригинални M9 quran reading pen Свещения Коран pen reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 10 комплекта оригинални M9 quran reading pen Свещения Коран pen reader

Најжешките се продава дигитален совршен куранот прочитајте пенм9 е напредна дигитална совршен куранот прочитајте пенкало ,што ние користиме најнова технологија за пренос на Куранот ...

BGN 638.00 672.00
SMSL A6 HiFi AK4452 50Wx2 DSD512 384KHZ / 32Bit КПР цифров усилвател
 • Ново
Оценка на продукта:

SMSL A6 HiFi AK4452 50Wx2 DSD512 384KHZ / 32Bit КПР цифров усилвател

SMSL A6 Hi Fi AK4452 50 Wx2 DSD512 384 KHZ / 32 Bit DAC Дигитален ЗасилувачЧИП : Декодер чип : AK4452Usb приемник чип : CM6632 AЕлектронска контрола на јачина на звук чип : NJW1194 AКарактеристики : 1...

BGN 719.98
Подмяна на бръснач FreeGlider Кътър Block За BRAUN 3&5 Series 30B 31B 31S 51S LN005308
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на бръснач FreeGlider Кътър Block За BRAUN 3&5 Series 30B 31B 31S 51S LN005308

Т ем Состојба : Brand New без retailpackage.• Лесно да го инсталирате• чистење на жилет пред да инсталирате• Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел• Ве молиме Не : НЕ одговара Серија 3 модели 330 и 340 тип 5775Компатибилен соХлапак Free Glider Машина Блок Компатибилен со БРАУН 3 и 5 Серија : 30 B 31 B 31 S 51 SСе вклопува БРАУН Хлапак 3 И 5 Серија : 4700 5000 6000 7000 8000Одговара на сите Браун Контура, Flex Составен, Flex Интегрален Систем, Flex XP,и Flex Составен Ултра Брзо Shavers За СИТЕ Flex Составен & Flex XP 5000 & 6000 серија модели, вклучувајќи : 195,195 S,197,197 S,199,199 S, 310,330, 340,350,360,370,380,390 cc,FIX400,570 CC,530,550,560,590,5000, 5005, 5010, 5015, 5311, 5312, 5314, 5315, 5316, 5317, 5410,5414,5415,5416,5417,5418,5427,5441,5442,5443,5444,5446,5455,5465,5466, 5468,5476,5477,5478, 5483,5484,5491,5492,5493,5494,5495,5497,5503, 5504, 5505, 5506,5507,5510, 5515, 5520, 5525, 5550,5600,5610,5611,5612,5613,5614,6515,6518,6520,6521,5625,6550,5643, 5644,5645,56635703, 5704, 5705, 5706, 5708, 5710,5713,5714,5715,5716, 5720, 5721, 5722,5723, 5724, 5735, 5736,5737, 5738,5739, 5742 ,5743,5745,5746,5747,5770,5771,5773, 5774, 5775, 5776, 5790,5873, 5874, 5875, 5876, 5877, 5884, 5885, 5887, 5888, 5895, 5897,6012, 6015, 6312, 6410,6510, 6512, 6515, 6518, 6520, 6521, 6522, 6525, 6550За СИТЕ Syncro 7000 серија модели, вклучувајќи : 7015 ,7475,7493,7497,7504,7505,7510,7511,7514,7515,7516,7520,7526,7540,7546,7564,7570,7630,7640,7650,7664,7680,7690,7763,7765,7783,7785,7790За СИТЕ Activator 8000 серија модели, вклучувајќи : 8590,8595,8581,8583,8585,8588,8781,8785, 8783, 8795,8998, 8985.8995,За СИТЕ Freeglider серија модели, вклучувајќи : 6690, 6680, 6610За СИТЕ Tri Control 4700 серија модели, вклучувајќи : 4835,4875, 4876,4845, 4840, 4815, 4776, 4775, 4770, 4740, 4745, 4747, 4737, 4735, 4736,4715,4876Она што е во пакет : Хлапак Замена Free Glider Машина Блок За БРАУН 3 и 5 Серија 30 B 31 B 31 S 51 SНие нудиме на светот превозот...

BGN 32.80
10 двойки SONY MDR-NC60 шумоподавляющие слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 двойки SONY MDR-NC60 шумоподавляющие слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на

Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

BGN 160.00
Bluetooth 4.2 модул music покана Mobile APP control Radio Udisk TFcard APE декодиране USB звукова карта DC12V power
 • Ново
Оценка на продукта:

Bluetooth 4.2 модул music покана Mobile APP control Radio Udisk TFcard APE декодиране USB звукова карта DC12V power

Овој производ ги користи AC4601 класичен чип, поддршка FALC, WAV, WMA, MP3 lossless четири формати Bluetooth аудио приемникот + Bluetooth handsfree повици + MP3 декодирање + breakpoint меморија + папката за префрлување + случаен игра 12 V напојување + полнач за телефон 5 V напојување + интелигентни Кинески моќни карактеристики, модифицирани аудио оружје!Прво, модул модел е : M011...

BGN 27.00 27.20
Подмяна На Амбушюров Мека За Beats Solo2 Bluetooth Безжични Слушалки Лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна На Амбушюров Мека За Beats Solo2 Bluetooth Безжични Слушалки Лот

Опис : Ве молиме да ни остават порака што боја би сакале,или ние ќе ги испрати црнаМатеријал : Memory Пена + Протеини КожаБоја : Црна, Бела, Црвена, СинаНаправени од високо квалитетна мека удобно протеини кожа, го прави вашиот носи атмосфера и поудобноСо мемориска пена во внатрешноста за подобрување на бучава блокирањеЛесно да се инсталира...

BGN 7.00 9.73