• Ново
STRF6168 SZIP-5 оригинални и нови в наличност 5 бр. / лот Безплатна доставка

STRF6168 SZIP-5 оригинални и нови в наличност 5 бр. / лот Безплатна доставка

Buyers rating:
BGN 20.00

Брой продукти


Детали За Производот
Број на модел : STRF6168 Пакет / Случај : SZIP-5
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка .
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми .

Други функции

Тип Елемент:
Активни Съставки Високоговорители
търговска марка:
цзясиньхэнъэ
Номер На Модела:
Друго
Пакет:
No
Материал:
Друго
Номер На Модела:
STRF6168
Състояние:
НОВО

Най-добри сделки

Безплатна доставка на 10 комплекта оригинални M9 quran reading pen Свещения Коран pen reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 10 комплекта оригинални M9 quran reading pen Свещения Коран pen reader

Најжешките се продава дигитален совршен куранот прочитајте пенм9 е напредна дигитална совршен куранот прочитајте пенкало ,што ние користиме најнова технологија за пренос на Куранот ...

BGN 638.00 672.00
Дигитален автоматичен Ислямски азан будилник, Настолни часовници мюсюлмански Азан Киблы Салах, молитвата ха-3006
 • Ново
Оценка на продукта:

Дигитален автоматичен Ислямски азан будилник, Настолни часовници мюсюлмански Азан Киблы Салах, молитвата ха-3006

ОПИСЗаврши azan за сите молитви(со контрола на јачина на звук).Молитва аларми да се потсетници на Iqama или salat време за сите молитви.Молитва пати за повеќето градови во светот со пет календари се поддржани за време на молитва.За да лесно се користи за програмирање од страна на меѓународните бирање телефонски код, особено во Алharameen.Може лесно да ги менувате разлика време молитва кон периферијата на градовите усвоени од тоа .Можноста да го вклучите или исклучите azan звук наметнува на сите сам .На температура со Датум.Секојдневно аларм.Посебен аларм да слаб до ,работи автоматски со можност за затворање.Hijri и Грегоријанскиот календар.Летното сметање на времето опција .Snooze опција .Екран LED светло ...

BGN 27.00 27.98
11 двойки най-Добрата цена-шипове слушалки Sennheiser за HD700 кабел за слушалки САМ съединители на адаптера LN004275
 • Ново
Оценка на продукта:

11 двойки най-Добрата цена-шипове слушалки Sennheiser за HD700 кабел за слушалки САМ съединители на адаптера LN004275

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Слушалка Игли За Зајнхајзер HD700 Слушалки Кабел DIY Конектори Knurling Школка АдаптерНие нудиме на светот превозот...

BGN 158.40
SMSL A6 HiFi AK4452 50Wx2 DSD512 384KHZ / 32Bit КПР цифров усилвател
 • Ново
Оценка на продукта:

SMSL A6 HiFi AK4452 50Wx2 DSD512 384KHZ / 32Bit КПР цифров усилвател

SMSL A6 Hi Fi AK4452 50 Wx2 DSD512 384 KHZ / 32 Bit DAC Дигитален ЗасилувачЧИП : Декодер чип : AK4452Usb приемник чип : CM6632 AЕлектронска контрола на јачина на звук чип : NJW1194 AКарактеристики : 1...

BGN 719.98
Нов висок клас AUX аудио кабел 3.5 мм до 3,5 Jack Male Male to стерео кабел за слушалки V-MODA Crossfade M-100 LP LP2 M-80
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов висок клас AUX аудио кабел 3.5 мм до 3,5 Jack Male Male to стерео кабел за слушалки V-MODA Crossfade M-100 LP LP2 M-80

Нов Висок Квалитет ПОМОШЕН Аудио Кабел 3,5 мм 3,5 мм Џек Машки да Стерео Машки Кабел за Слушалки за во Автомобил Говорникот Компјутер Кабелот 1.8 mпараметар: 1*Нови Висок квалитет ПОМОШЕН Аудио Кабел 3,5 мм Џек Приклучок од 3,5 mm машки да стерео машки ПОМОШЕН Кабел за Слушалки за во Автомобил Говорникот Компјутер ТВ ПОМОШЕН да се користи кабел...

BGN 5.00 6.83
С винтова черупка САМ игли за HiFiMan HE-400 HE-5 HE-6 HE-300 HE-560 HE-4 HE-500 HE-600 слушалки Цената слушалки+Shippi
 • Ново
Оценка на продукта:

С винтова черупка САМ игли за HiFiMan HE-400 HE-5 HE-6 HE-300 HE-560 HE-4 HE-500 HE-600 слушалки Цената слушалки+Shippi

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 560.00
USB микрофон уеб гъвкав шумоподавляющий микрофон за Mac PC компютър поставки за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

USB микрофон уеб гъвкав шумоподавляющий микрофон за Mac PC компютър поставки за лаптоп

12510 Препорачуваме За ВасСовршен accessorie за Vo IP, препознавање на глас и сите видови на видео разговор барања Флексибилни вратот за да го прилагодите вашиот удобен насоката за разговор...

BGN 6.56
100 Бр Бял Мека Гъба Слушалка Слушалки Ушна Накладки Смяна На Капака
 • Ново
Оценка на продукта:

100 Бр Бял Мека Гъба Слушалка Слушалки Ушна Накладки Смяна На Капака

12510 Препорачувам За Име На Производ : Уво Подлога Покритие;Одговара Слушалка Кол : 1318mm / 0.5"0.7" Боја : Бела;Материјал : Сунѓерот на Корица : 18 х 8мм / 0.7" x 0.3" (DH) Нето Тежина : 10g Име на Производ : Уво Подлога Покритие;Одговара Слушалка Кол...

BGN 2.77
10 двойки SONY MDR-NC60 шумоподавляющие слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 двойки SONY MDR-NC60 шумоподавляющие слушалки подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за ремонт на

Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност...

BGN 160.00
ANJIRUI 2 бр. / 1 чифт черен T200 M Калибър 12,5 мм амбушюры/осп 4,0 мм memory foam eartips за слушалки съвети гъба ушния памук
 • Ново
Оценка на продукта:

ANJIRUI 2 бр. / 1 чифт черен T200 M Калибър 12,5 мм амбушюры/осп 4,0 мм memory foam eartips за слушалки съвети гъба ушния памук

ANJIRUI 2 парчиња / 1pairs Црна T200 М 12.5 mm Калибар Уво Влошки / кап 4.0 mm мемориска пена eartips за уво Слушалки совети сунѓерот уво памукТрговија на големо, ве молиме контактирајте со мене, и да ви даде најдобра цена .ние ќе испратиме : T200 4.0 mm 12.5 mm Боја изборФакултативна Боја : Црна, сива, сина, црвена.Опис на големината : T100 Внатрешен дијаметар од 3 ММ, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)T200 Внатрешен дијаметар 4.0 MM, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)T400 / T500 Внатрешен дијаметар 4.9 ММ, надворешен дијаметар : мали (10.6 mm), средна (12.5 mm), големи (13.5 mm)Во согласност Earmuffs (уво памук) Карактеристики : 1...

BGN 2.53
HIPERDEAL амбушюры подмяна на амбушюры възглавници за Sennheiser PXC350 PC350 HMEC250 слушалки амбушюры за слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

HIPERDEAL амбушюры подмяна на амбушюры възглавници за Sennheiser PXC350 PC350 HMEC250 слушалки амбушюры за слушалки

Замена Уво Влошки Перници За Зајнхајзер PC350 PXC350 HMEC250 HME95 приклучок за СлушалкиКако што знаете, повеќето од уво подлога на слушалки се направени од кожа или Velour, кои се многу тешко да се исчисти, сепак, ако не се исчистени за долго време, увото влошки ќе бидат загадени со секрети на лицето, тоа е страшно за музички фан слушање музика со валкани и полн со бактерии слушалки, па ние препорачуваме да го замени уво влошки на секои три до шест месеци.Она што го гледате е обичај прави Замена Уво Перници идеална замена за вашиот изгубени / скршени или валкани Слушалки на уво, перници, Нашите earflap се направени на Мемориска Пена и Протеини СТП кожа, трајни, мека и бучава доказ.100% сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со Зајнхајзер PXC350 PXC450 PC350 HD380 HD380 ПРО HME95 HMEC250 приклучок за СлушалкиИздржливи и мека за удобно слушањеЛесна ИнсталацијаМемориска Пена и Протеини СТП кожаБоја : Црна1 Пар на Уво Влошки (L+R)

BGN 7.00 10.40