• Ново
25m Garden САМ Micro-Drip Irrigation System Plant Самостоятелно Automatic Поливане Таймер комплекти градински маркуч с регулируем капкомер

25m Garden САМ Micro-Drip Irrigation System Plant Самостоятелно Automatic Поливане Таймер комплекти градински маркуч с регулируем капкомер

Buyers rating:
-30 % BGN 45.00
BGN 63.98

Брой продукти25m Автоматско наводнување Микро Наводнување капка по капка Систем Само Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripper
опис :
Наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување. таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата. затоа, растенија може да апсорбира хранливи материи и влага директно со оваа корисни алатки. Купи го тоа и ќе видите просперитетна сцена!
главни Карактеристики :
-regative, вие не мора да се грижите за вашите планови без разлика дали сте дома или не
-прилагодлив капе алатка, нудејќи различни волумен на вода според вода барањата на различни растенија
-На капе брзина може да се прилагоди како што треба
погодна за внатрешна и надворешна растенија
-дел и компоненти ќ биде предаден (не монтирани)
-цевка големина : 4mm (внатрешен дијаметар), 7mm (надворешен дијаметар)
-30 компјутери dirpper, 30 стр кс т
Материјал : Гумени / Пластика
температура на вода : помалку од 40 степени
Пакет тежина : 0.803 kg
Пакет Големина (W x H x H) : 26.00x22.00x6.00 cm / 10.24x8.66x2.36 инчи
1x25 m PVC црева
1 x Вода Тајмер 21025
30 x T конектор
30 x Прилагодливи Капе
30 x одредување род
2x црево крајот капа
1x полнач
1x Полнач Тапа Додатоци
1 X Водоотпорен Лента

Други функции

Тип:
Комплекти За Поливане
Номер На Модела:
001
търговска марка:
Фермер Бобо
Материал:
Пластмаса

Най-добри сделки

10 броя пластмасови поливочный маркуч тръба за фитинг Лакът конектори местният градината за напояване водопровод фитинг остър конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

10 броя пластмасови поливочный маркуч тръба за фитинг Лакът конектори местният градината за напояване водопровод фитинг остър конектор

Овој Надворешен навој Лактот Конекторите е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

BGN 4.00 4.77
4шт 3/4 вътрешна резба до 16 мм, трън направо конектор шланговая прикачване на микро напояване зеленчукова градина парцел сеялка повишени легло краен
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт 3/4 вътрешна резба до 16 мм, трън направо конектор шланговая прикачване на микро напояване зеленчукова градина парцел сеялка повишени легло краен

4pcs 3 / 4" Женски Нишка За 16mm Barb Директно Конектор Црево Спојка Микро Наводнување на Градинарски Зеленчук Парцела Колонист Покрена Кревет Капе Систем за МонтирањеОпшт Опис : Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи конектори дијаметар е точно 16mm...

BGN 6.00 7.97
30шт DN16mm маркуч поставяне на микро конектор ирригационный маркуч байпасный конектор Градински капельная система Зеленчуци Plot Spray Planter Sprinkling
 • Ново
Оценка на продукта:

30шт DN16mm маркуч поставяне на микро конектор ирригационный маркуч байпасный конектор Градински капельная система Зеленчуци Plot Spray Planter Sprinkling

30pcs DN16mm Црево Вметнете Конектор за Микро Наводнување Црево се Заобиколат Конектор Градина Капе Систем Зеленчук Парцела Спреј Колонист Прскање ФитинзиОпшт Опис : Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи конектори дијаметар е точно 16mm...

BGN 6.00 7.78
Градински напоителен кран бърз конектор за 1/4 (маркуч 4/7 мм) Градински капково адаптер аксесоар е 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Градински напоителен кран бърз конектор за 1/4 (маркуч 4/7 мм) Градински капково адаптер аксесоар е 2 елемента

Име : Брз Полнач за 1 / 4 " конектор Материјал : високо квалитетни пластични Случајни : Боја За земјоделски градина тревник за наводнување...

BGN 2.00 2.72
wxrwxy градински маркуч сплитер водопроводна тръба 4 ходова кран градински кран конектор 4/7 мм кранове маркуч за напояване 8/11 мм 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

wxrwxy градински маркуч сплитер водопроводна тръба 4 ходова кран градински кран конектор 4/7 мм кранове маркуч за напояване 8/11 мм 1бр

wxrwxy Градина црево splitter водовод 4 начин splitter градина допрете тапа конектор 4 / 7 mm кранови црево наводнување 8 / 11 mmПакување : 1pcs Славина за вода сепаратор за наводнување, 4 / 7mm црево и 8 / 11mm црево конекција, 4начин вентил, лесен за употреба, производ поминува низ ригорозни тестирање, долг животен век, нови АБС материјал Нетоксични и невкусна, стабилни перформанси, погоден за G1 / 2 G3 / 4 G1, Европскиот стандард интерфејс, Ние само го продаде квалитет на производите...

BGN 17.00 20.94
безплатна доставка ! ! (20 бр./лот ) 1/4 размер на резба BSPT, Материал ABS, плоски Ветроструйные въздушни дюзи
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка ! ! (20 бр./лот ) 1/4 размер на резба BSPT, Материал ABS, плоски Ветроструйные въздушни дюзи

Информација за производот : Тема големина : машки конец, 1 / 4" BSPT.Спреј шема : рамни фан,Материјал : ABS20pcs по многуПравец на џет млазницата, Воздух млазници може да ви помогне да се подобри ефикасноста, намалување на бучавата и зачувување на воздухот трошоци, сушење, ладење ипренесување на апликации.Основни Информации : Тема Големина : 1 / 4" BSPT ЖенскиМатеријал : ABS пластика ИздржливаWind Jet Млазници за Употреба со Компримиран Воздухиспушта преку 16 прецизност отвори кои се обезбеди единствен дистрибуција и спреј шема интегритет...

BGN 140.00 152.00
10шт се мотае анти-капково устройство краен вода спирателен ирригационный клапан за Greehouse микро напояване 4/7 мм маркуч воден фитинг
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт се мотае анти-капково устройство краен вода спирателен ирригационный клапан за Greehouse микро напояване 4/7 мм маркуч воден фитинг

10pcs Висат Антикапе Уред Капедоказ Вода Исклучи Наводнување Вентил За Greehouse Микро Наводнување 4 / 7mm Црево Вода ФитингДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

BGN 6.00 7.84
LiXing Напоителни Спрей Дюзи Керамика Кухи Ветроупорен Градински Конектори Вода Градински Напоителни Спрей Дюзи Спрей Бутилка С Вода
 • Ново
Оценка на продукта:

LiXing Напоителни Спрей Дюзи Керамика Кухи Ветроупорен Градински Конектори Вода Градински Напоителни Спрей Дюзи Спрей Бутилка С Вода

Li Xing Наводнување Спреј Млазници Керамика Шупливи Windproof Градина Вода Конектори За Наводнување Спреј Млазници За Вода Sprayer1.Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 15 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата информации...

BGN 24.19
400шт директен стрелка краен свържете 3/5 мм маркуч Микроирригации оранжерии саксийни фитинги за капково напояване капки стрелецът
 • Ново
Оценка на продукта:

400шт директен стрелка краен свържете 3/5 мм маркуч Микроирригации оранжерии саксийни фитинги за капково напояване капки стрелецът

Директно Стрела Dripper Капе Микро Наводнување Стакленички Potted Капе Погоден за мали, средни и големи potted растенија, на база на елки, дрва, овошни дрвја, мостови planters, лонци, и други домашни градинарството...

BGN 35.00 42.88
1000Л резервоар с вода 50mm тежкотоварни адаптер БСП кегове клапан споделя M-16
 • Ново
Оценка на продукта:

1000Л резервоар с вода 50mm тежкотоварни адаптер БСП кегове клапан споделя M-16

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Боја : Црна 50mm Тешки BSP Адаптер за 1000 L Резервоарот за Вода и Овој адаптер е специјално дизајниран за 1000 L резервоарот за вода, која директно се прави цевки поврзани и неповрзани опрема...

BGN 5.57
Месинг 5/8 2 way Quick Connector Garden tap adapter Garden Irrigation Connector Extension joint Adapter 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг 5/8 2 way Quick Connector Garden tap adapter Garden Irrigation Connector Extension joint Adapter 2 елемента

Дувачкиот 5 / 8" 2 начин Брз Полнач Градина допрете адаптер за Наводнување Конектор за Продолжување заеднички АдаптерПакување : 2 парчиња Нов и висок квалитет конектор, безбеден дом градинарство брз приклучок адаптер алатка...

BGN 3.00 4.13
4шт външен диаметър 18 мм месинг ниппельный конектор външна резба бърз конектор напояване на градината Меден фитинг шестостенния
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт външен диаметър 18 мм месинг ниппельный конектор външна резба бърз конектор напояване на градината Меден фитинг шестостенния

4pcs надворешен Дијаметар 18mm Месинг Брадавица Конектор Машки Конец Брз Приклучок за Наводнување Бакар Хексадецимален ФитингОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Брадавица Конектор Заеднички Големина : надворешен Дијаметар 18mm Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торба Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

BGN 6.00 7.63
5шт 3/4 външна резба до 16 PE тръби бодлив Лакът конектори нов материал сгъсти трайни парникови напоителни тръбопроводи
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 3/4 външна резба до 16 PE тръби бодлив Лакът конектори нов материал сгъсти трайни парникови напоителни тръбопроводи

5pcs 3 / 4" Машки Конец 16 PE Цевка Бодликава Лактот Конектори Нов Материјал Згусне Трајни Стаклена градина Наводнување Цевка ФитинзиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината carefuly пред цел 3 / 4 инчи машки главната нишка за 3 / 4 инчи женски навој цевка за поврзување ...

BGN 5.00 5.90
G 1/2 вътрешна резба до 22 мм, външна резба директно на месинг конектор high-performance Градински орошающий воден спрей съединителната инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

G 1/2 вътрешна резба до 22 мм, външна резба директно на месинг конектор high-performance Градински орошающий воден спрей съединителната инструменти

G 1 / 2" Женски Нишка За 22mm Машки Конец Директно Месинг Конектор Висока Јачина Наводнување Вода Спреј Врска АлаткиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина на налози Pls се провери големината внимателно пред цел 1pcs / пакет​ Опис на производот изработени од нов висок квалитет месинг материјал , 100% сосема нов Едниот крај за G 1 / 2 машки конец за поврзување , друг крај за 22mm женски навој поврзување ...

BGN 3.00 4.08
Четири износ пръскане кръст микро-пръскачки буталото капково напояване колан
 • Ново
Оценка на продукта:

Четири износ пръскане кръст микро-пръскачки буталото капково напояване колан

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

BGN 26.00 28.53
Продажба на едро 100шт многофункционален остър 8/11 мм 4/7 мм редукционный чай свържете маркуч 8/11 мм маркуч 4/7 мм за напояване на градината, чай
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100шт многофункционален остър 8/11 мм 4/7 мм редукционный чай свържете маркуч 8/11 мм маркуч 4/7 мм за напояване на градината, чай

Трговија на големо 100pcs Мултифункционален Бодликава 8 / 11mm Во 4 / 7mm Намалување Tee Поврзете 8 / 11mm Црево И 4 / 7mm Црево Наводнување TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување Ако имате било какви прашања , pls контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме услуга за вас 100pcs / пакет​Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

BGN 31.00 39.98
Продажба на едро 100шт 360 градуса просто отражение на ръми мини дюза устойчиви на висока температура здрав напояване, микро спринклерный
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100шт 360 градуса просто отражение на ръми мини дюза устойчиви на висока температура здрав напояване, микро спринклерный

Трговија на големо 100pcs 360 степени Едноставно Одраз Misting Мини Млазницата Висока Температура Отпор Трајни Наводнување Микро SprinklerЦената Го Вклучува Превозот ЦенаДобредојдовте да Контактирате со нас За Голема Количина ЦелДруги Наводнување Фитинзи​1...

BGN 21.00 25.58
(100 м/опаковане.) Easirco 3/8 черно полиетиленово запотевающая тръба за охлаждане на системата мъгла Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

(100 м/опаковане.) Easirco 3/8 черно полиетиленово запотевающая тръба за охлаждане на системата мъгла Безплатна доставка

>Техничките параметри*Опис : 3 / 8"=9.52 mm*Материјал : PE*Maximun работен притисок : 80bar*Се користи за висока моќност магла систем за ладење100 / многу>АпликацијаСе користи во вентилаторот за ладење, парк,, стаклена градина, ладење, отворено, индустриски.>Поврзани со производи како што е подолу,

BGN 152.00
E238 трещотка труборез Plumbimg инструмент за PVC найлон Въздух, Вода тръба маркуч SK5 нож
 • Ново
Оценка на продукта:

E238 трещотка труборез Plumbimg инструмент за PVC найлон Въздух, Вода тръба маркуч SK5 нож

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Сечење Капацитет : 1625мм Материјал : 65# Манган(Нож)+Алуминиум(Тело) Примена предмет : Алуминиум Пластични Композитни Цевка ПВЦ Цевки PE Цевки PERT други пластични цевкиПлаќањеМожеме да го прифатиме услови за плаќање со ВИЗА, Матер картичка, Webmoney, Boleto и кредитна картичка, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе ...

BGN 12.00 12.96
20pcs външен диаметър 18 мм месинг зърното шестостенния фитинг външна резба бърз конектор Градински водопроводна тръба Мед адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs външен диаметър 18 мм месинг зърното шестостенния фитинг външна резба бърз конектор Градински водопроводна тръба Мед адаптер

20pcs надворешен Дијаметар 18mm Месинг Брадавица Хексадецимален Фитинг Машки Конец Брз Полнач Градина водовод Бакар АдаптерОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Брадавица Конектор Заеднички Големина : надворешен Дијаметар 18mm Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торба Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

BGN 33.00 44.72
100 Портокалов Градински Инструмент За Поливане На Тревата Поливочная Наставка 8/11 Мм Регулируем Съединител Маркуч Запазят Цветовете Близо
 • Ново
Оценка на продукта:

100 Портокалов Градински Инструмент За Поливане На Тревата Поливочная Наставка 8/11 Мм Регулируем Съединител Маркуч Запазят Цветовете Близо

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот100 ја Поставува Sprinkler Млазници 1 Млазницата со 1 Tee Врска : id 8cm црево Проток : 810 L / Час Притисок : 220280 Kpa Спреј Кол : 1.21.8 метар се Користи во земјоделството, тревник, дворот, Стаклена градина ,sprinkler наводнување,намалување на температурата Пакување : 100 x Sprinkler Млазници 100 x Tee[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

BGN 47.00 55.58
15 м Градинска напоителна система за автоматично капково и микро спринклерный комплект двор двор завод Vegetabel Berry Landscape Поливане Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

15 м Градинска напоителна система за автоматично капково и микро спринклерный комплект двор двор завод Vegetabel Berry Landscape Поливане Supplies

Опис : наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување Таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата...

BGN 27.00 34.72
40 бр 1/4 и 1/8' plug торцевая капака на кутията остър конектор конектор за маркуч за градински маркуч за капково 3/5 мм и 4/7 мм пластмасова фитинг на маркуча
 • Ново
Оценка на продукта:

40 бр 1/4 и 1/8' plug торцевая капака на кутията остър конектор конектор за маркуч за градински маркуч за капково 3/5 мм и 4/7 мм пластмасова фитинг на маркуча

[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Опис на Производот1 / 4 "И 1 / 8' Приклучок За 3 / 5мм & 4 / 7mm ЦревоОваа Наводнување Dripper Поврзува 3 / 5мм & 4 / 7mm црево е широко се користат во хортикултура наводнување,балкон градинарство, градина наводнување и други места.Производи со користење на нови висококвалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век.Тоа се широко прифатени од страна на корисниците.Карактеристики : Има 1 / 4инчен и 1 / 8инчен barb тема конекција.Материјал : Висок квалитет PP пластикаИнтерфејс големина : 3 / 5мм & 4 / 7 mm цревоПакување : 40 КомпјутериНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот СоветиИспорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата.

BGN 3.00 3.18
30 бр./лот 1/2 BSP 25-360 градуса пластмасови изскачащи пръскачки тревата пръскачки напояване на градински аксесоари тревата напояване S2017537
 • Ново
Оценка на продукта:

30 бр./лот 1/2 BSP 25-360 градуса пластмасови изскачащи пръскачки тревата пръскачки напояване на градински аксесоари тревата напояване S2017537

Големина : 1 / 2 " BSP нишкаПритисок : 1.54.0 БарПрскање радиус : 4.04.5 мФлукс : 520760 L / HПрилагодлив : 25 360°Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик пролет висок квалитет инженеринг пластика гума запечатување прстен.Погоден за земјоделство, тревник, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација, дел вода перформанси е добро!Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

BGN 220.00 232.00