• Ново
8шт NuoNuoWell 4~11 мм PE тръба маркуч на равен прав конектор Аквариумная система резервоар за вода, помпа, екологичен маркуч фитинги

8шт NuoNuoWell 4~11 мм PE тръба маркуч на равен прав конектор Аквариумная система резервоар за вода, помпа, екологичен маркуч фитинги

Buyers rating:
-29 % BGN 3.00
BGN 4.24

Брой продукти


8pcs Nuo Nuo Well 4~11mm ЈП Директно водовод Црево Конектор за Аквариум Систем Резервоарот за Вода и Воздух Пумпа Животната средина Црево Фитинзи
Детали за производот : Connection : 4mm~11mm мека црево Апликација : Аквариум Систем,Воздушна Пумпа Фитинзи
Ви благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ". Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија .

Други функции

Цвят:
4мм
Тип:
Градински Конектори Вода
Пластмасов Вид:
PE
търговска марка:
Нуонуауэлл
Тип Конектор На Градински Вода:
Стандартни Конектори
Стандарт:
Din
Номер На Модела:
NNW-SZ-015022
Материал:
Пластмаса

Най-добри сделки

40 бр 1/4 и 1/8' plug торцевая капака на кутията остър конектор конектор за маркуч за градински маркуч за капково 3/5 мм и 4/7 мм пластмасова фитинг на маркуча
 • Ново
Оценка на продукта:

40 бр 1/4 и 1/8' plug торцевая капака на кутията остър конектор конектор за маркуч за градински маркуч за капково 3/5 мм и 4/7 мм пластмасова фитинг на маркуча

[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Опис на Производот1 / 4 "И 1 / 8' Приклучок За 3 / 5мм & 4 / 7mm ЦревоОваа Наводнување Dripper Поврзува 3 / 5мм & 4 / 7mm црево е широко се користат во хортикултура наводнување,балкон градинарство, градина наводнување и други места.Производи со користење на нови висококвалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век.Тоа се широко прифатени од страна на корисниците.Карактеристики : Има 1 / 4инчен и 1 / 8инчен barb тема конекција.Материјал : Висок квалитет PP пластикаИнтерфејс големина : 3 / 5мм & 4 / 7 mm цревоПакување : 40 КомпјутериНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот СоветиИспорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата.

BGN 3.00 3.18
30 бр./лот 1/2 BSP 25-360 градуса пластмасови изскачащи пръскачки тревата пръскачки напояване на градински аксесоари тревата напояване S2017537
 • Ново
Оценка на продукта:

30 бр./лот 1/2 BSP 25-360 градуса пластмасови изскачащи пръскачки тревата пръскачки напояване на градински аксесоари тревата напояване S2017537

Големина : 1 / 2 " BSP нишкаПритисок : 1.54.0 БарПрскање радиус : 4.04.5 мФлукс : 520760 L / HПрилагодлив : 25 360°Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик пролет висок квалитет инженеринг пластика гума запечатување прстен.Погоден за земјоделство, тревник, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација, дел вода перформанси е добро!Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

BGN 220.00 232.00
5 бр 1/2 мъжки градински маркуч месинг резба градински маркуч фитинг Пивовар обзавеждане смесител за душ адаптер за маркуч конектор кран инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр 1/2 мъжки градински маркуч месинг резба градински маркуч фитинг Пивовар обзавеждане смесител за душ адаптер за маркуч конектор кран инструменти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Безбедно и потребните алатки за домашна градина Добра алтернатива на стандардизирани пластични градина црево спојка систем За црево, цевки, допрете поврзување на Компатибилни со 1 / 2' црево и допрете Светлина и преносни, лесен за употреба Совршен и издржливи Градина Материјали за вашиот дом...

BGN 11.00 12.78
Високо Налягане Мини Воден Пистолет Градински Помпа Спрей Бутилка Количка Пулверизатор
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Налягане Мини Воден Пистолет Градински Помпа Спрей Бутилка Количка Пулверизатор

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Жолто+Сина Мини Висок Притисок на Вода Пиштол Градина Пумпа Спреј Шише Количка Прирачник Sprayer Главата прилагодување може да се Користи за Кокс Пепси Фанта, Спрајт Шише 1.25 L / 1.5 L Должина : 28 х 3.5 cm / 11.02 x 1.38" answer : ___________________________ Note : Никој мало пакет Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18
15 м Градинска напоителна система за автоматично капково и микро спринклерный комплект двор двор завод Vegetabel Berry Landscape Поливане Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

15 м Градинска напоителна система за автоматично капково и микро спринклерный комплект двор двор завод Vegetabel Berry Landscape Поливане Supplies

Опис : наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување...

BGN 27.00 34.72
4шт външен диаметър 18 мм месинг ниппельный конектор външна резба бърз конектор напояване на градината Меден фитинг шестостенния
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт външен диаметър 18 мм месинг ниппельный конектор външна резба бърз конектор напояване на градината Меден фитинг шестостенния

4pcs надворешен Дијаметар 18mm Месинг Брадавица Конектор Машки Конец Брз Приклучок за Наводнување Бакар Хексадецимален ФитингОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Брадавица Конектор Заеднички Големина : надворешен Дијаметар 18mm Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торба Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

BGN 6.00 7.63
100шт DN16 напоителна водопроводна тръба равен чай водопроводна тръба звънец и кран чай съвместно земеделие напоителна система фитинги за тръби
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт DN16 напоителна водопроводна тръба равен чай водопроводна тръба звънец и кран чай съвместно земеделие напоителна система фитинги за тръби

100pcs DN16 Наводнување водовод Еднакви Tee водовод Бел и Spigot Tee Заеднички Земјоделството Систем за Наводнување Цевка ФитинзиВе Молиме имајте на ум : Тоа не значи конектори дијаметар е точно 16mm...

BGN 42.00 57.42
50шт 8 мм четири начина Barb кръст чай конектори градински маркуч и аксесоари сплитер вода за conectores homebrew
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт 8 мм четири начина Barb кръст чай конектори градински маркуч и аксесоари сплитер вода за conectores homebrew

Оваа Barb Крстот Tee Конектор е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

BGN 6.00 6.38
Напояване регулируема распыляющее дюза капкомер напоителна вода мъгла, пръскачки на бодлива 1/4 капельная система адаптер 8шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Напояване регулируема распыляющее дюза капкомер напоителна вода мъгла, пръскачки на бодлива 1/4 капельная система адаптер 8шт

Наводнување Прилагодливи Atomizing млазницата Drippers Sprinkler вода магла sprinkler бодликава 1 / 4" Капе Систем адаптерПакување : 8 PCSПритисок : 1.53kgПроток : 810 L / H Спреј радиус : 0.70.9 Име : Прилагодлив една дупка микро млазницата + една глава barb На atomizing млазницата е поврзан со 4 / 7 црево и atomization ефект е многу добар...

BGN 3.00 3.09
10pcs в пакет, Програмируеми отметчик време на цикъла. Интервал на таймера. Идеален за охлаждане на системата мъгла.
 • Ново
Оценка на продукта:

10pcs в пакет, Програмируеми отметчик време на цикъла. Интервал на таймера. Идеален за охлаждане на системата мъгла.

Циклус Циклус тајмер ( 10pcspack)САД и АВСТРАЛИЈА приклучете се на располагање.За клиенти од Европа, ќе испрати еден универзален адаптер, така што тоа одговара на сите земји.Идеален за магла систем за ладење или други electronical апликација.Minimun постави време : 1 СЕКУНДАНа Engish верзија прирачник ќе бидат вклучени

BGN 184.00
5шт 3/4 външна резба до 16 PE тръби бодлив Лакът конектори нов материал сгъсти трайни парникови напоителни тръбопроводи
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 3/4 външна резба до 16 PE тръби бодлив Лакът конектори нов материал сгъсти трайни парникови напоителни тръбопроводи

5pcs 3 / 4" Машки Конец 16 PE Цевка Бодликава Лактот Конектори Нов Материјал Згусне Трајни Стаклена градина Наводнување Цевка ФитинзиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината carefuly пред цел 3 / 4 инчи машки главната нишка за 3 / 4 инчи женски навој цевка за поврзување ...

BGN 5.00 5.90
Градински напоителен кран бърз конектор за 1/4 (маркуч 4/7 мм) Градински капково адаптер аксесоар е 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Градински напоителен кран бърз конектор за 1/4 (маркуч 4/7 мм) Градински капково адаптер аксесоар е 2 елемента

Име : Брз Полнач за 1 / 4 " конектор Материјал : високо квалитетни пластични Случајни : Боја За земјоделски градина тревник за наводнување...

BGN 2.00 2.72
4шт 3/4 вътрешна резба до 16 мм, трън направо конектор шланговая прикачване на микро напояване зеленчукова градина парцел сеялка повишени легло краен
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт 3/4 вътрешна резба до 16 мм, трън направо конектор шланговая прикачване на микро напояване зеленчукова градина парцел сеялка повишени легло краен

4pcs 3 / 4" Женски Нишка За 16mm Barb Директно Конектор Црево Спојка Микро Наводнување на Градинарски Зеленчук Парцела Колонист Покрена Кревет Капе Систем за МонтирањеОпшт Опис : Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи конектори дијаметар е точно 16mm...

BGN 6.00 7.97
10 бр./лот DN15 (20 мм) вътрешна резба свързващ конектор високо качество на пластмасови фитинги за напоителна водопроводна тръба синьо женски панта
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот DN15 (20 мм) вътрешна резба свързващ конектор високо качество на пластмасови фитинги за напоителна водопроводна тръба синьо женски панта

10 Компјутери / Многу DN15(20mm) Женски Навој Спојка Конектор Високо Квалитетни Пластични Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Сина Женски ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина на големо цена .Име на производ : UPVC Вода Цевка Фитинзи Женски Навој КонекторСпецификација за производ : DN15(20mm)Производ Големина : На Следнава Слика1...

BGN 15.00 19.18
2 бр./лот Автоматично завод waterer растение Hydrospike Шипове Automatische лекота на употреба на Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот Автоматично завод waterer растение Hydrospike Шипове Automatische лекота на употреба на Едро

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Само Наводнување Сонди се едноставен и ефикасен начин на наводнување вашиот растенија додека сте на одмор.Само впие во вода за неколку минути да се подготват совети, а потоа вметнете ги сонди во почвата на вашиот potted растенија и место на цревото завршува во вода резервоарот во близина.Водата ќе биде полека се емитуваат преку керамички шишарки, автоматски наводнување вашиот растенија, без потреба да го поставите тајмери или се грижите за електронски уреди се активирани додека сте далеку.Користење не се извор на енергија, на оваа висококвалитетни, Европската унијадизајн, но направени во Кина растенијата waterer автоматски ќе се задржи potted фабриката почвата при оптимална влажност на ниво.На спајк се користи од страна на, само пополнување на керамички конус со вода, стави капа на и да се поттикнат на конус во почвата.Потоа ставете снабдување црево во близина на сад на wate.Тоа сега ќе се подготви вода во тенџере како фабрика има потреба од тоа...

BGN 4.00 4.70
10шт се мотае анти-капково устройство краен вода спирателен ирригационный клапан за Greehouse микро напояване 4/7 мм маркуч воден фитинг
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт се мотае анти-капково устройство краен вода спирателен ирригационный клапан за Greehouse микро напояване 4/7 мм маркуч воден фитинг

10pcs Висат Антикапе Уред Капедоказ Вода Исклучи Наводнување Вентил За Greehouse Микро Наводнување 4 / 7mm Црево Вода ФитингДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

BGN 6.00 7.84
LiXing Напоителни Спрей Дюзи Керамика Кухи Ветроупорен Градински Конектори Вода Градински Напоителни Спрей Дюзи Спрей Бутилка С Вода
 • Ново
Оценка на продукта:

LiXing Напоителни Спрей Дюзи Керамика Кухи Ветроупорен Градински Конектори Вода Градински Напоителни Спрей Дюзи Спрей Бутилка С Вода

Li Xing Наводнување Спреј Млазници Керамика Шупливи Windproof Градина Вода Конектори За Наводнување Спреј Млазници За Вода Sprayer1.Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 15 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата информации...

BGN 24.19
wxrwxy градински маркуч сплитер водопроводна тръба 4 ходова кран градински кран конектор 4/7 мм кранове маркуч за напояване 8/11 мм 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

wxrwxy градински маркуч сплитер водопроводна тръба 4 ходова кран градински кран конектор 4/7 мм кранове маркуч за напояване 8/11 мм 1бр

wxrwxy Градина црево splitter водовод 4 начин splitter градина допрете тапа конектор 4 / 7 mm кранови црево наводнување 8 / 11 mmПакување : 1pcs Славина за вода сепаратор за наводнување, 4 / 7mm црево и 8 / 11mm црево конекција, 4начин вентил, лесен за употреба, производ поминува низ ригорозни тестирање, долг животен век, нови АБС материјал Нетоксични и невкусна, стабилни перформанси, погоден за G1 / 2 G3 / 4 G1, Европскиот стандард интерфејс, Ние само го продаде квалитет на производите...

BGN 17.00 20.94
5шт 450 мм дълъг прът 4/7 мм маркуч и микро-дюзи конектори за завъртане на микро-струйници скоба титуляр е определен на земята
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 450 мм дълъг прът 4/7 мм маркуч и микро-дюзи конектори за завъртане на микро-струйници скоба титуляр е определен на земята

Поле на примена : Градинарство апликации на семејството, јавни зелен простор, градина градинарство, Одгледување, цвеќиња, стаклена градина наводнување...

BGN 10.00 11.66
5 бр. / опаковане. бърз купирующий адаптер за кран с 1/4 (ID 4 мм)или 3/8(8 mm) остър конектор градина с капково напояване на градина, поливане D118
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / опаковане. бърз купирующий адаптер за кран с 1/4 (ID 4 мм)или 3/8(8 mm) остър конектор градина с капково напояване на градина, поливане D118

Допрете КонекторНа една Страна се Поврзете Тема Допрете ,а Другата Страна се Поврзете 1 / 4inch или 1 / 8inch Цевки

BGN 12.61
безплатна доставка ! ! (20 бр./лот ) 1/4 размер на резба BSPT, Материал ABS, плоски Ветроструйные въздушни дюзи
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка ! ! (20 бр./лот ) 1/4 размер на резба BSPT, Материал ABS, плоски Ветроструйные въздушни дюзи

Информација за производот : Тема големина : машки конец, 1 / 4" BSPT.Спреј шема : рамни фан,Материјал : ABS20pcs по многуПравец на џет млазницата, Воздух млазници може да ви помогне да се подобри ефикасноста, намалување на бучавата и зачувување на воздухот трошоци, сушење, ладење ипренесување на апликации.Основни Информации : Тема Големина : 1 / 4" BSPT ЖенскиМатеријал : ABS пластика ИздржливаWind Jet Млазници за Употреба со Компримиран Воздухиспушта преку 16 прецизност отвори кои се обезбеди единствен дистрибуција и спреј шема интегритет...

BGN 140.00 152.00
400шт директен стрелка краен свържете 3/5 мм маркуч Микроирригации оранжерии саксийни фитинги за капково напояване капки стрелецът
 • Ново
Оценка на продукта:

400шт директен стрелка краен свържете 3/5 мм маркуч Микроирригации оранжерии саксийни фитинги за капково напояване капки стрелецът

Директно Стрела Dripper Капе Микро Наводнување Стакленички Potted Капе Погоден за мали, средни и големи potted растенија, на база на елки, дрва, овошни дрвја, мостови planters, лонци, и други домашни градинарството...

BGN 35.00 42.88
100шт зелен палец скоба сплитери за напояване на градината, пластмасова скоба за свързване на G-тип мъгла микро спринклерный
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт зелен палец скоба сплитери за напояване на градината, пластмасова скоба за свързване на G-тип мъгла микро спринклерный

100pcs Зелена Палецот Заградата Трупци за Наводнување Пластични Заградата се Поврзете GТип на Магла Микро SprinklerОпшт Опис : Име на Производ : Заградата Заеднички Големина : 7.5 mm,5mm, 4 / 7mm црево Апликација : Јавни Зелен Простор, Градина Производство, Домашна Градина, Земјоделското ПроизводствоЌе м ај l ајк : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

BGN 21.00 27.73
Месинг 5/8 2 way Quick Connector Garden tap adapter Garden Irrigation Connector Extension joint Adapter 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг 5/8 2 way Quick Connector Garden tap adapter Garden Irrigation Connector Extension joint Adapter 2 елемента

Дувачкиот 5 / 8" 2 начин Брз Полнач Градина допрете адаптер за Наводнување Конектор за Продолжување заеднички АдаптерПакување : 2 парчиња Нов и висок квалитет конектор, безбеден дом градинарство брз приклучок адаптер алатка...

BGN 3.00 4.13
20pcs външен диаметър 18 мм месинг зърното шестостенния фитинг външна резба бърз конектор Градински водопроводна тръба Мед адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs външен диаметър 18 мм месинг зърното шестостенния фитинг външна резба бърз конектор Градински водопроводна тръба Мед адаптер

20pcs надворешен Дијаметар 18mm Месинг Брадавица Хексадецимален Фитинг Машки Конец Брз Полнач Градина водовод Бакар АдаптерОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Брадавица Конектор Заеднички Големина : надворешен Дијаметар 18mm Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торба Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

BGN 33.00 44.72
25m Garden САМ Micro-Drip Irrigation System Plant Самостоятелно Automatic Поливане Таймер комплекти градински маркуч с регулируем капкомер
 • Ново
Оценка на продукта:

25m Garden САМ Micro-Drip Irrigation System Plant Самостоятелно Automatic Поливане Таймер комплекти градински маркуч с регулируем капкомер

​25m Автоматско наводнување Микро Наводнување капка по капка Систем Само Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripperопис : Наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување...

BGN 45.00 63.98