• Ново
Гореща продажба на права линия, високо качество на крем Черно от неръждаема стомана фризьорски бръснач сгъваем гънка бръснене за бръснене нож изрежете инструмент

Гореща продажба на права линия, високо качество на крем Черно от неръждаема стомана фризьорски бръснач сгъваем гънка бръснене за бръснене нож изрежете инструмент

Buyers rating:
BGN 1.50

Брой продукти


Топла Продажба Директно Работ Висок Квалитет Крем Црна Нерѓосувачки Челик Берберот Жилет Виткање Пати Бричење Избричат Нож Исечете Алатка за Машки Опис : Директно жилет е светски омилен алатка. Виткање жилет нуди солидна нерѓосувачки челик сечилото со огледало финиш.Може да се справи со совршено одговара на вашата дланка. Не гледам понатаму. Одличен објект за квалитет, која е цврсто изграден. Најдобро од сè, тоа е многу прифатлива цена. Материјал : не ' рѓосувачки челик сечилото + пластична рачка Совети : Пред бричење, ве молиме топла пакет со крпа за пет минути или употреба на пена за бричење да омекне брада, бричење ќе биде поудобно! Две рачки случаен испорака Пакет се Вклучени : 1 x Жилет

Други функции

Тип Елемент:
Самобръсначка
Номер На Модела:
1 X бръснач
Размер:
Normal
Материал:
Нож От Неръждаема Стомана + Пластмасова Дръжка
Воспользуйся:
Лицето
is_customized:
Yes
търговска марка:
DWZ
Пол:
Мъжки

Най-добри сделки

Електрическа детска глава тример за коса подмяна на главата на главата на Etra за Philips RQ1250 RQ1150 RQ1280 бръснач за епилация за мъже
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа детска глава тример за коса подмяна на главата на главата на Etra за Philips RQ1250 RQ1150 RQ1280 бръснач за епилация за мъже

Електрични Бебе Коса Тример Главата Замена Главата за Etra Главата за Philips RQ1250 RQ1150 RQ1280 Хлапак Мажите Отстранување на ВлакнаОпис : 100% Нов, Без Пакет...

BGN 13.00 15.81
2017 Секси Shaving Brush Man Shaving Makeup Brushes Pure Badger Hair Shaving Brush Resin Mango Best Shaving Hairdresser New Style
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Секси Shaving Brush Man Shaving Makeup Brushes Pure Badger Hair Shaving Brush Resin Mango Best Shaving Hairdresser New Style

*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде креативенОткако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!!Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно пред да се направи нарачката, бидејќи ние не може да се промени адресата по превозот надвор стоката .Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 4.00 5.54
Нов 250 г а depilator твърд восък, перли, топчета крем бразилски горещ филм нарастващ е боб епилация не хартиената лента Harsen Ontharen
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 250 г а depilator твърд восък, перли, топчета крем бразилски горещ филм нарастващ е боб епилация не хартиената лента Harsen Ontharen

Карактеристики : 1.250 g / торба;100% Сосема Нов и висок квалитет 2.Тврд восок грав е загреана на соодветна температура,точка на топење е 120 C,користејќи точка : 48 C 3.Материјалот е природен колофон и какао путер, навлажнувачки кожата,тоа може да се чистат и поправка на мртвата кожа...

BGN 17.00 19.20
3шт нов подмяна на бръснене бритвенное острието на главата за мъже бръснене на главата за Philips HQ4 HQ3 HQ481 HQ46 HS190 HQ40 HQ852 HP1335
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт нов подмяна на бръснене бритвенное острието на главата за мъже бръснене на главата за Philips HQ4 HQ3 HQ481 HQ46 HS190 HQ40 HQ852 HP1335

3pcs Сосема Нов Замена за Бричење Жилет Сечилото Главата за мажи Хлапак Глави за Philips HQ4 HQ3 HQ481 HQ46 HS190 HQ40 HQ852 HP1335Опис : 100% Нов, Без Пакет...

BGN 20.00 27.18
10 бр./лот електрическа самобръсначка нож за бръснене бритвенная корона подмяна на бритвенной глави за Philips Norelco HQ3HQ4HQ30HQ40HQ46HQ130HQ912HQ481
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот електрическа самобръсначка нож за бръснене бритвенная корона подмяна на бритвенной глави за Philips Norelco HQ3HQ4HQ30HQ40HQ46HQ130HQ912HQ481

10 Компјутери / многу Електрични Жилет Сечилото1 нерѓосувачки,потрајни2 compatiable многу модели10 Сет (1 ножот и 1 mesher)Добредојдовте да ја посетите нашата продавница...

BGN 19.00 28.78
Нов депиляционный восък гореща фолио твърди восъчни боб крем за епилация бразилският топчица восъчен епилация бикини Епилация с кола маска без ленти 250 гр
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов депиляционный восък гореща фолио твърди восъчни боб крем за епилация бразилският топчица восъчен епилация бикини Епилация с кола маска без ленти 250 гр

Спецификација : Име на Производ : Тврд Восок Грав Нето Тежина : 250g Погоден тип кожа : Било на кожата Употреба : За Убавината на Кожата Место на Потекло : Кина Функција : 100% нов и висок квалитет Не ленти или пред восок, масло потребни за Одличен за силна & парична казна влакната...

BGN 16.00 19.17
Директен бръснач бръснене самобръсначката сгъваем бръснач Златен долар модел 200 высококлассное нож от неръждаема стомана с подарък кутия 100 бр./лот нова
 • Ново
Оценка на продукта:

Директен бръснач бръснене самобръсначката сгъваем бръснач Златен долар модел 200 высококлассное нож от неръждаема стомана с подарък кутия 100 бр./лот нова

Директно Жилет за Бричење жилети Злато долар Модел 200 Висока КЛАСА не ' Рѓосувачки Челик Сечилото со подарок кутија НОВИАко не ни е потребна пластична кутија,цената ќе биде пониска бидејќи пластична кутија превозот цената е висока.Бренд име : Злато доларМодел : 200Сечилото материјал : ВИСОКА КЛАСА не ' Рѓосувачки ЧеликСечилото цврстина : 5860Рачка материјал : Висока јачина ABSНето тежина : appr 51g / 0.112 lbКина познати жилет,остар,ниска ценаПлаќањеКредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

BGN 1304.00 1738.24
1pcs Hair Removal Double Side Cold Wax Stripes Paper for Leg Body Лицето Hair for Men or Women P0087
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Hair Removal Double Side Cold Wax Stripes Paper for Leg Body Лицето Hair for Men or Women P0087

Карактеристики : Димензии : (прибл.) 18 х 9 см За Нозете, Телото и Лицето Коса Нема потреба да се загрее пред употреба Погоден за сите видови на кожа 1pcs × Отстранување на Влакна, Хартија Мојот драг пријател : Добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат, ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 5 не можеше да се следи, и карго превоз време е релативно долго...

BGN 0.62
Пружинно-Катаная Епилация На Лицето Резбово Епилация Грим Инструмент За Жени Грижи За Лицето, Здраве, Красота Эпилятор Бръснене Грим R007
 • Ново
Оценка на продукта:

Пружинно-Катаная Епилация На Лицето Резбово Епилация Грим Инструмент За Жени Грижи За Лицето, Здраве, Красота Эпилятор Бръснене Грим R007

Се одликува со лесна, безболна алатка за да се отстрани лицето коса Пенкало димензии и мала тежина, лесно да се носат и користат Рачки на секој крај на пролетта ги Отстранува косата и коренот за долготрајни косаслободен тен и имајте нежни кожата сјај Погоден за отстранување на влакната на челото, образите и брадата (не треба да се користи за веѓи) Материјал : не ' рѓосувачки челик, серпентина пролет и пластични рачки Како да го користите : вие не треба восоци, кајгана или stinging лосиони, само наведнуваат на стап во превртен "U" и место него во однос на влакната што сакате да ја отстраните, задржете на рачки, пресврт на стап во спротивни насоки, на влакната се заробени помеѓу цврсто серпентина пролет која костец и ги отстранува нив во една брза движење

BGN 1.00 1.31
Електрически тример за косми в носа бръснач машина за подстригване на коса с четка преносим добър подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрически тример за косми в носа бръснач машина за подстригване на коса с четка преносим добър подарък

Опис : Состојба : Сосема нов и висок qualitЦелна област : ЛицеБоја : Како на фотографијата е прикажаноФункција : Пренослив,практична и лесна за употребаПакетот Вклучува : 1 x Коса Тример Хлапак Clipper(без батерија)1 x четка за чистење

BGN 4.00 4.51
dscosmetic Нова 26 мм голям помазок възли цветна смола дръжка изкуствена коса мъжки помазок фризьорски салон четка
 • Ново
Оценка на продукта:

dscosmetic Нова 26 мм голям помазок възли цветна смола дръжка изкуствена коса мъжки помазок фризьорски салон четка

dscosmetic Нови Пристигнување 26mm Голема четка за бричење Јазли Шарени Смола се Справи со Синтетички Влакна mens влажни Четка за Бричење Функција: Синтетички четка за коса е брзо сушење и не е лесно да падне...

BGN 40.00
безплатна доставка Зелена сандаловая дръжка старомоден директен бръснач
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка Зелена сандаловая дръжка старомоден директен бръснач

Детали За ПроизводотЗелена Сандаловина,Дрва(naturel дрвена рачка ,па можеби clour имаат некои difrent)Бренд : TITANМесто : Таи WaiНож челик : ACRM2Нож цврстина : 5961 HRC( висока цврстина може да sharping остри)Рачка Материјал : Зелена Сандаловина,Дрва(Вид на Махагони,имаат природен мирис...

BGN 47.00 58.85
Нов прием на 1 пакетче масло от чаено дърво аромат няма ленти депилация гореща филм твърд восък на гранули восък епилация бикини епилация фасул 100 г
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на 1 пакетче масло от чаено дърво аромат няма ленти депилация гореща филм твърд восък на гранули восък епилация бикини епилация фасул 100 г

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

BGN 8.00 9.12
weishi Double Edge Safety Razor дълга дръжка пеперуда Отворена класическата безопасна бръснач ръчно фризьорски бръснач за бръснене 1 Дръжка и 5 остриета
 • Ново
Оценка на продукта:

weishi Double Edge Safety Razor дълга дръжка пеперуда Отворена класическата безопасна бръснач ръчно фризьорски бръснач за бръснене 1 Дръжка и 5 остриета

големина : W1 : 11.5 cm; W2:8.8 cm жилет нето тежина : 80g90g;Карактеристики : 1.Бричење на брадата со 2 страни,повеќе поостри,го прави бричење повеќе convinient и удобно; 2.Единствена нерѓосувачки челик сечилото со платина слој,остар раб,трајни и тоа е лесно да се избричат; 3.На жилет тело е направен од цврст месинг; 4...

BGN 12.62
Директен Фризьорски Край Стоманен Бръснач Сгъваем Държач Бритвенного На Ножа-Часова Без Остриета
 • Ново
Оценка на продукта:

Директен Фризьорски Край Стоманен Бръснач Сгъваем Държач Бритвенного На Ножа-Часова Без Остриета

Професионални права жилет држачот.Ова директно жилет носител е идеален за берберот продавници и салони за коса употреба.Стил : МодаЖилет Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПати Жилет Должина : 13cm / 5.12" (Прибл.)Се одвиваат Жилет Должина : 22cm / 8.66" (Прибл.)Забелешки : Производот е жилет носителот само, на ножот не е вклучена.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Жилет за Бричење (Само Носителот, Без Нож)

BGN 3.00 4.14
10шт острието директен фризьор край ножче от неръждаема стомана, разглобяем нож за бръснене жени Красота здраве D2
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт острието директен фризьор край ножче от неръждаема стомана, разглобяем нож за бръснене жени Красота здраве D2

100% Сосема нов и висок квалитет Доаѓаат со 10pcs Strainless ножеви Пати Жилет Должина : 13.5 см, Изработени од Челик Професионални Права Жилет Идеален за Берберот Продавници & Коса Салони за Користење ве Молиме да се користи со претпазливост, како ножеви се исклучително остар Кол : 1set Објектот Вклучува : 1x Жилет за Бричење 1x 10pcs Ножеви ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

BGN 4.00 5.31
100 грама/пакет Лайка вкус депилация гореща филм твърд восък боб пелети кола маска на бикини епилация с восък за летния сезон
 • Ново
Оценка на продукта:

100 грама/пакет Лайка вкус депилация гореща филм твърд восък боб пелети кола маска на бикини епилация с восък за летния сезон

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

BGN 8.00 9.12
Чист Язовец коса помазок с дръжка смола лицето фризьорски салон красота инструмент традиционно бръснене
 • Ново
Оценка на продукта:

Чист Язовец коса помазок с дръжка смола лицето фризьорски салон красота инструмент традиционно бръснене

DSCOSMETICЧиста Јазовец Коса Четка за Бричење со Смола се Справи со Лицето Берберот Убавина Алатка традиционалните бричењеобјектот спецификитеБренд име : dscosmetic број на модел на :дсс 003 Боја : црнаПредмет Тип : Четка За БричењеМатеријал : Чиста Јазовец коса + Црна Смола Рачкаодделение : петто одделениеОпис : Дијаметар на четка глава : 50mmСе справи со Висина : околу 55ммКол на Рачка дното : за 38mmКарактеристики : .рачно изработени Мора да имаат за близок удобно избричат Нежно exfoliates кожата и создава еден богат, смирувачки подоцна Густо исполнето четка глава Одличен вредност на оваа ценаПакет се вклучени : 1 x Бричење Четка(не inclnding други производи)Како Да Се Грижи За Вашата Четка 1...

BGN 20.80
250 г Депиляторная гореща филм твърд восък боб гранули восък епилация бикини епилация с восък за епилация на окосмяването по тялото бразилски восък за обезкосмяван?
 • Ново
Оценка на продукта:

250 г Депиляторная гореща филм твърд восък боб гранули восък епилация бикини епилация с восък за епилация на окосмяването по тялото бразилски восък за обезкосмяван?

Спецификација : Име на Производ : Тврд Восок Грав Нето Тежина : 250g Погоден тип кожа : Било на кожата Употреба : За Убавината на Кожата Место на Потекло : Кина Функција : 100% нов и висок квалитет Не ленти или пред восок, масло потребни за Одличен за силна & парична казна влакната...

BGN 16.00 19.17