• Ново
50 бр. / лот EC11 тип на кодиране на ключ без натискане на 20-цифрен номер 20 pulse 25 мм дългата ос

50 бр. / лот EC11 тип на кодиране на ключ без натискане на 20-цифрен номер 20 pulse 25 мм дългата ос

Buyers rating:
-4 % BGN 49.00
BGN 51.17

Брой продукти


Други функции

Номер На Модела:
EC11
Работна Температура:
C
Номинална мощност:
W
Максимално Работно Напрежение:
V
Тип:
Ротационен Потенциометър
Допускане На Съпротива:
%
Състояние:
НОВО
ТЕХНОЛОГИЯ:
Потенциометри
Тип На Потенциометъра:
Органични Твърди Потенциометър

Най-добри сделки

Безплатна доставка 20pcs 16В 22UF 4*5.5 мм алуминий SMD електролитни кондензатори
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 20pcs 16В 22UF 4*5.5 мм алуминий SMD електролитни кондензатори

Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

BGN 1.60
5шт керамичен кондензатор 10кВ 103М 10НФ
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт керамичен кондензатор 10кВ 103М 10НФ

Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

BGN 4.80
Безплатна доставка на 10 бр. 50 в 100UF 8 * 10 мм алуминий SMD електролитни кондензатори
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 10 бр. 50 в 100UF 8 * 10 мм алуминий SMD електролитни кондензатори

Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

BGN 2.40
5шт CBB 475 250V 475J CL21 4.7 uF 4700nF P26 металлизированный полипропилен филмът кондензатор
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт CBB 475 250V 475J CL21 4.7 uF 4700nF P26 металлизированный полипропилен филмът кондензатор

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег)...

BGN 4.78
3590S-2-202L 3590S 2K ома точност многооборотный потенциометър 10 Околовръстен регулируем резистор
 • Ново
Оценка на продукта:

3590S-2-202L 3590S 2K ома точност многооборотный потенциометър 10 Околовръстен регулируем резистор

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

BGN 2.69
Безплатна доставка.Нови осови електролитни кондензатори ROE EGM серия 4700uF / 16V Gympie (немска оригинална кутия )
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка.Нови осови електролитни кондензатори ROE EGM серия 4700uF / 16V Gympie (немска оригинална кутия )

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

BGN 16.00
1 бр./лот от 50 в 6800UF радиално гмуркане алуминиеви електролитни кондензатори размер 25*40 6800UF 50
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр./лот от 50 в 6800UF радиално гмуркане алуминиеви електролитни кондензатори размер 25*40 6800UF 50

Опис на производотПреку Дупка Радијална Може Да Алуминиум КондензаториНоминална Напон50 VНоминална capacitance6800 UFQuanity1Димензија25 MMВисина40 MMНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

BGN 7.66
20 бр / лот, специален 27 мм мм Диаметър на медни основата на пиезо-керамични зумер зумер и сребро, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / лот, специален 27 мм мм Диаметър на медни основата на пиезо-керамични зумер зумер и сребро, Безплатна доставка

Датум : 20140303 11 : 44 : 01 20140617 00 : 00 : 00 Еден нарачки над 256.0 Милиони евра, помалку 8.0 Јуани Еден нарачки над 512.0 Милиони евра, помалку 18.0 Јуани Еден нарачки над 1024.0 Милиони евра, помалку 38.0 Јуани Благодарение на нови и стари клиенти доверба и поддршка1 , "квалитетот на прво место, прв клиент" е нашата услуга концептот нема да се појави невешт стоки и ги опишуваат различни ситуации , ве молиме да бидат сигурни клиенти .2 корисници дневно 16 : 00 пред исплата ќе бидат испратени истиот ден , корисникот треба да плати по 4 : 00 на денот на доставата може да го контактирате овластениот сервис, стандардно Шен Тонг, Тонг , земјата преку курир .3 , треба потврда , испорака забелешка или порака клиенти, ве молиме да даде услуга на клиентите ; стандардно не е на приемот .1 , температура на чување : 30 ~ +702 , супстрат материјал : 65 бакар ( бронза )1 : компанијата е основана повеќе од 10 години , беше да се водич на пазарот за да се задоволат различните корисници на нашата вечна тема.2 : "Чесноста" е нашата компанија е бизнис цели, "квалитетот на прво место, прв клиент" е нашата услуга концепт, компанијата ќе продолжи да обезбеди заедница со квалитетни производи и добра услуга .3 : компанијата има секогаш цврсто верува дека "продолжуваат да ја надмине неизбежна извонредност" бизнис филозофија wholeheartedly добредојдовте нови и стари клиенти да врши голема соработка , квалитет на производи , пристапни цени , навремена испорака да ви обезбеди со подобри и поквалитетни услуги.

BGN 10.00 11.20
10шт 75uF 330V Nippon Chemi-Con NCC Photo Flash кондензатор 9x33mm 330v75uf PH кондензатори
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 75uF 330V Nippon Chemi-Con NCC Photo Flash кондензатор 9x33mm 330v75uf PH кондензатори

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNippon ChemiConСеријаФото ФлешНоминална НапонV(DC)330 VНоминална Capacitanceu F75u FТемператураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм9mmГолемина(Должина)мм33mmПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

BGN 10.00 11.18
1 бр./лот 63V 10000UF радиални потопяеми алуминиеви електролитни кондензатори размер 30*50 10000UF 63V
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр./лот 63V 10000UF радиални потопяеми алуминиеви електролитни кондензатори размер 30*50 10000UF 63V

Опис на производотПреку Дупка Радијална Може Да Алуминиум КондензаториНоминална Напон63 VНоминална capacitance10000 UFQuanity1Димензија30ММВисина50 MMНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

BGN 4.14
10шт 80uF 330V Nippon Chemi-Con NCC Photo Flash кондензатор 12. 5x38mm 330v80uf PH кондензатори
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 80uF 330V Nippon Chemi-Con NCC Photo Flash кондензатор 12. 5x38mm 330v80uf PH кондензатори

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNippon ChemiConСеријаФото ФлешНоминална НапонV(DC)330 VНоминална Capacitanceu F80u FТемператураdeg C105 °CГолемина(Дијаметар)мм12.5 mmГолемина(Должина)мм38mmПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

BGN 10.00 11.18
2 бр./лот WXD3-12 1 W 1 до точност многооборотный потенциометър 5 пръстен мулти-кръг точност жично потенциометър
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот WXD3-12 1 W 1 до точност многооборотный потенциометър 5 пръстен мулти-кръг точност жично потенциометър

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

BGN 3.81