• Ново
230vac цветна писмо отрицателен Екран 5+2 Седмичен програмируем 16A електрически подово стаен термостат без Wi-Fi

230vac цветна писмо отрицателен Екран 5+2 Седмичен програмируем 16A електрически подово стаен термостат без Wi-Fi

Buyers rating:
BGN 60.80

Брой продукти


ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Едноставна инсталација
Акрилик лице плоча
Големи, позадинско осветлување приказ
Елегантни, современ дизајн
Домот хром рамка
Пердув touch control panel
5+2 шест период дневно програмирање
Едноставно, еден допир tem. perature контрола над-возење
Пред-сет температури се одржува во рок од +/- 1°C
Внатрешни и надворешни сензори овозможи контрола на
двете воздух и/или температури кат
Погодна за вградување во стандардна еднокреветна pattress
кутија или Европската 60mm круг кутија
КРАТОК ВОВЕД
SML-3000 е термостат, кои се користат како контрола на отворите или затворите електричен систем за греење. На термостат се користи во комерцијални, индустриски, болница, хотел, хотели, државните згради и вили за греење контрола.
НА ПОЧЕТНИОТ ЕКРАН ЗА БРЗО РЕФЕРЕНЦА
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
Сен sor : NTC
Точност : ±1℃
Потрошувачка на енергија : топлинска)
Школка материјал : PC+ABS (пламен retardant)
Димензија : 86x86x13.3мм
Амбиентална Темп. : 0-45℃,5-95%RH(Не-кондензирање)
Складирање Темп. : -5-55℃
Инсталација Дупка растојание : 60mm
Поставете Те пратеник. Опсег : 5-35℃
Соба Темп. Опсег : 5-99℃
ОЖИЧУВАЊЕ
ИНСТАЛАЦИЈА
ДИМЕНЗИЈА
ФОТОГРАФИИ

Други функции

търговска марка:
smarterlink
Състояние:
НОВО
документ:
CE
Вътрешния Шум На Машината:
Воспользуйся:
Стая
Мощност (W):
1w
Силата на климатик:
тип автомобил на хладилника:
Охлаждане
Номер На Модела:
Електрическо отопление ГСМ-3000
Характеристика:
спестете енергия
клас:
No
Охлаждане / Отопление:
Охлаждане / Отопление
Тип:
докосване на клавиш
Напрежение На Тока (В):
110-240V

Най-добри сделки