• Ново
6 цвята Eye shdow Palette Rainbow Diamond Pressed Glitters сенки за очи палитра козметични грим нов

6 цвята Eye shdow Palette Rainbow Diamond Pressed Glitters сенки за очи палитра козметични грим нов

Buyers rating:
-27 % BGN 3.00
BGN 4.10

Брой продукти


Водоотпорен Минерални Прав Топла Боја Трепет Палета Сенки Трепет Сенката За Очи Пигмент Шминка Сенки Во Прав Козметички
Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Производ Вовед : Производот е Тип : Сенки во Боја : Како точка покаже Ефект : Водоотпорен , долготрајни Големина на : 10.5*8.3*1.3 CM/4.13*3.27*0.51 ве Молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.

Други функции

Тип:
Сенки За Очи
Одноцветный/многоцветен:
шест цвята
Полза:
Водоустойчив / водоустойчив,дълготраен, естествен, лъчезарен,лесно носене
Завърши:
Натурален, Лъскав, Блестящ, Нажежен, Матиран
документ:
GZBJZ
Номер На Сертификат:
maquillajes de mujer
Размер:
Full Size
НЕТНО ТЕГЛО:
3G
Съставка:
Грим
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Номер На Модела:
Сенки за очи
Брой:
1бр
Държава / регион на производство:
Китай

Най-добри сделки

Професионален Грим Червило Овлажняващ Крем За Устни 3 Плодов Аромат Златни Цвете Червило Температурата Се Е Променила Грим За Устни
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален Грим Червило Овлажняващ Крем За Устни 3 Плодов Аромат Златни Цвете Червило Температурата Се Е Променила Грим За Устни

Кристал Желе Кармин Во Боја Се Менува Розова Магија Усна Сјај Lip Balm Долготрајна Шминка За Убавина КозметичкиКарактеристики : 1.Бојата се менува Во Нијанси на Убава Розова Магија2.Меѓу усните даден прецизен нега, направи усните со влажна мазна чувствуваат..3.Заличи вашето расположение и осветлена вашето лице.Специфики : Тип : Кристал Желе БојаПромена На КарминБојапромена : Магијата БоиФункција : Долготрајни / Бојаменување / Светла / ВлоговиНето Содржина : 3.5 gОпис : Боја на вашите усни со Lip Balm Богата Боја Кармин кој има крем и богата формула.Обезбедување на супериорен покриеност на усните овој усна шминка создава кадифена и удобно текстура.Лесен за употреба и се применува овој кармин глајд модели без проблеми на вашите усни без никакви судири.Бојата Богата Кармин трае со часови без било feathering.Пакет се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Бојапромена на Магија КарминВе молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските боиможе да биде малку поинаков од сликата.

BGN 3.00 3.70
FOCALLURE водоустойчиви сенки за очи вежди прах грим палитра на жената красотата козметични грим на веждите комплект Комплект от 3 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

FOCALLURE водоустойчиви сенки за очи вежди прах грим палитра на жената красотата козметични грим на веждите комплект Комплект от 3 цвята

Око Веѓите Прав Палета 3 Сенка во Палета Водоотпорен и дупка со Доказ Со Огледало и Веѓа Четки внатре со FocallureСовршен Веѓата Прав е Трисенка компактен што создава убави и природни веѓата ефекти...

BGN 5.00 7.34
Горещ пасатор Силиконова гъба, козметични грим слоеная за течен фондация BB Beauty крем Essentials 1бр 2JU30
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещ пасатор Силиконова гъба, козметични грим слоеная за течен фондация BB Beauty крем Essentials 1бр 2JU30

100% Ѕвезда Топла Blender Силикони Сунѓерот Шминка Издувам За Течни Фондацијата ББ Крем Убавина EssentialsФункција : 100% Нов и висок квалитет100% Нов и висок квалитетПовеќенаменски употреба,Идеални за вашата шминка работи.Врвот на издувам : одговара за агол на носот,устата,очите и др мали место.Дното на издувам : одговара за лицето, главата и др.Материјал : Силикон сунѓеротГолемина : мини големина издувам околу 6,9 см*3.4 cm*0.8 cmПакетот вклучува : 1 компјутер козметички издувам1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 2.00 2.02
Професионални сенки за очи, грим пигмент козметични сияеща палитра сенки за очи четка за красота инструмент maquiagem Мис Роза dl
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионални сенки за очи, грим пигмент козметични сияеща палитра сенки за очи четка за красота инструмент maquiagem Мис Роза dl

Професионални Очи Сенка Шминка Пигмент Козметички Сјајна Палета Сенки со Четка Убавина Алатка maquiagem пропушти се зголеми DL Опис Функција : Бои : 01# Taupe Лудост02# Природата03# Ледено Доба04# Златна Журки05# Amethst Глам06# Галакси Сребро.Металик & Трепет БојаСветли бои и со исклучителна silty и светлината текстураПарична казна и мазна, што се однесува рамномерноПомага да се апсорбира прекумерна себум ефикасно и спречување на избледиНежно масло бесплатни формула, не ја иритираат очитеПотребни состојки : Кат восок, мика бисер, титаниум диоксид, talc, стеарат, petrolatum, восок, минерални масла, alkyl силиконското масло, мирис, methylparaben, propylparaben.Тежина : 15g / 0.52 fl.озПакет се Вклучени 1 x Палета СенкиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 2.00 2.24
Добро качество на марката HUAMIANLI висококачествена алуминиева тръба 8 цвята цветна спирала за мигли, не цъфти вода и пот нето 8 гр
 • Ново
Оценка на продукта:

Добро качество на марката HUAMIANLI висококачествена алуминиева тръба 8 цвята цветна спирала за мигли, не цъфти вода и пот нето 8 гр

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

BGN 4.00 4.86
Сенки За Очи Shimmer Palete Glitter Eyeshadow Изискан Грим Maquiagem Лесно Да Се Носят Сенки За Очи Palete Hot Selling
 • Ново
Оценка на продукта:

Сенки За Очи Shimmer Palete Glitter Eyeshadow Изискан Грим Maquiagem Лесно Да Се Носят Сенки За Очи Palete Hot Selling

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Жените 24 Боја Во 1 Мат Сенки Водоотпорен Трепет Сенката За Очи Сочинуваат Поставите Палета КозметичкиОпис : 100% Сосема Нов 24 Бои Мат+Трепет+Сјај Сенки, Високо заситени mattes, хром притисне бисери, и 3 D метал сенки Talc слободни и buildable, Совршен за било кој тип на шминка...

BGN 8.00 10.40
VIBELY 5 цвята комплект кадифе matte устна черешката водоустойчив червило антипригарный Купа блясък и мъгла повърхностния ефект на liquid червило
 • Ново
Оценка на продукта:

VIBELY 5 цвята комплект кадифе matte устна черешката водоустойчив червило антипригарный Купа блясък и мъгла повърхностния ефект на liquid червило

VIBELY 5 Бои Поставени Сомот Мат Усни Глазура водоотпорен Кармини Не се Држи Чаша Сјај и Магла Површината Ефект Течен Кармин во Собата За Шарм ДамиЛесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде нов Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!! Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

BGN 11.00 13.17
1 бр жени грижа за устната кухина магическа промяна на цвета на червило Грим алое овлажняващ крем подхранващ WD09
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр жени грижа за устната кухина магическа промяна на цвета на червило Грим алое овлажняващ крем подхранващ WD09

1 Buc Магија боја Температура промена на боја на кармин влага антистареењето заштита lip balm шминкаКарактеристики : Нов & Висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Производ Вовед : Производот е Тип : Lip balmЕфект : ChangeбоиНето Тежина : 3.5 gСакате да се направи до талент? Ако го имаме, тоа ќе се оствари.Тоа е апсолутно безбеден за вас да ги користите.Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Пакет Содржина : Lip Balm * 1 Buc

BGN 1.00 1.33
Професионален молив за очна линия на очите водоустойчива, течна очна линия Грим за красота, козметични дълготраен естествен молив за очи дръжка грим инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален молив за очна линия на очите водоустойчива, течна очна линия Грим за красота, козметични дълготраен естествен молив за очи дръжка грим инструмент

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 2.85
1бр нова красота cartoony стил черен трайна водоустойчива, течна очна линия очна линия писалка молив за грим козметичен инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр нова красота cartoony стил черен трайна водоустойчива, течна очна линия очна линия писалка молив за грим козметичен инструмент

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.39
1 Бр Грим Водоустойчив Черен Молив За Очи Гел Професионален Натурален Розов Грим На Очите Татуировки Очна Линия Етикети Мис Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 Бр Грим Водоустойчив Черен Молив За Очи Гел Професионален Натурален Розов Грим На Очите Татуировки Очна Линия Етикети Мис Безплатна Доставка

1 Buc Шминка Водоотпорен Црниот Eyeliner Гел Професионални Природни Зголеми Сочинуваат Очи Тетоважа Eyeliner Налепници Бесплатен ПревозотКарактеристики : Нов & Висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Производ Вовед : Производот е Тип : Eyeliner ГелБоја : Како точка шоуЕфект : долготрајни, водоотпорен

BGN 0.94
2017 Beauty Silicone Makeup Blender Puff Sponge Makeup Puff за течност база BB Cream Application Cosmetics
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Beauty Silicone Makeup Blender Puff Sponge Makeup Puff за течност база BB Cream Application Cosmetics

100% медицински силикони ,Лесно да се расчисти 100% Нов Бренд Големина : 6.5*4.5 CM Боја : Бриши / Виолетова / Светло сина / Црвено за вашата изберете Sili Sponge е голема Шминка Сунѓери Тоа е хигиенски Подготви Никогаш да не Губите Шминка повторно со ова јасно Шминка Сунѓерот

BGN 2.16
Кърлинг удължаване на миглите огромен обем спирала за мигли черно мастило Alobon 3d Fiber Quick Dry Мигли Грим спирала за мигли
 • Ново
Оценка на продукта:

Кърлинг удължаване на миглите огромен обем спирала за мигли черно мастило Alobon 3d Fiber Quick Dry Мигли Грим спирала за мигли

Природни 3 D Влакна Водоотпорен Црна Маскара Eyelash Долго Волумен Виткање Трепките Продолжување Убавина Козметички 100% Сосема Нов и висок квалитет на Не повеќе Artifical eyelash! Зголемување остро и долго, огромни, виткање се направи што повеќе шармантен...

BGN 3.00 3.94
Алое Вера Moistourizing Lipbatom Желе Червило Дълго Промяна На Температурата Цвят Червило, Грим
 • Ново
Оценка на продукта:

Алое Вера Moistourizing Lipbatom Желе Червило Дълго Промяна На Температурата Цвят Червило, Грим

Производ Вовед : Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетДаде преуредување со овој Кармин.За овој Идентитет Чиста кармин на вашите усни им дава целосна, сензуални изгледа подготвен да ја заведе некој.Секоја цевка на овој Идентитет Чиста кармин има климатизација агент да придавам влогови на вашите усни и чувајте ги хидриран.Применуваат Кармин и се подготвени да го освојат светот.Специфики : 1...

BGN 1.00 1.68
30pcs maquillaje високо качество 8.5 cm голям женски грим в основата на козметичната слоеная маска за лице мека гъба, захар Puff Beauty Tool
 • Ново
Оценка на продукта:

30pcs maquillaje високо качество 8.5 cm голям женски грим в основата на козметичната слоеная маска за лице мека гъба, захар Puff Beauty Tool

30pcs maquillaje Висок квалитет 8.5 cm Голем Жените Шминка Фондацијата Козметички Издувам Лицето се Соочуваат со Мек Сунѓер во Прав Плескавици, Убавина Инструмент Материјал : Специјален Синтетички Сунѓерот Димензии : 8cm Пакет : 30 парчиња Превозот1...

BGN 33.38
Popfeel 1бр палитра сенки за очи грим палитра сенки за очи и 6 цвята хайлайтер блясък блясък maquiagem горещи продажба дропшиппинг
 • Ново
Оценка на продукта:

Popfeel 1бр палитра сенки за очи грим палитра сенки за очи и 6 цвята хайлайтер блясък блясък maquiagem горещи продажба дропшиппинг

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^Popfeel 1pcs Палета Сенки Шминка Палета Сенката за Очи 6 Бои Highlighter Трепет Сјајот maquiagem Топла Продажба Dropshipping100% нов брендбоја : 3 стилови за да изберетеВклучува : 1pcs палета сенкиИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 4.00 4.86
Тонери за лице Rose Essence Shrink Pores Анти-Стареене Whitening Moisturizing Oil Control Skin Care Toner Brighten 250 мл Hydrating
 • Ново
Оценка на продукта:

Тонери за лице Rose Essence Shrink Pores Анти-Стареене Whitening Moisturizing Oil Control Skin Care Toner Brighten 250 мл Hydrating

Лицето Тонери се Зголеми Суштина се Намали Порите АнтиСтареењето Белење Навлажнувачки Масло Контрола за Нега на Кожата Тонер Заличи Хидратантен 250ml

BGN 18.00 28.32