• Ново
Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци

Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци

Buyers rating:
-18 % BGN 13.00
BGN 15.81

Брой продукти


Име : Wishonor 8 Pcs/Многу Русија Обоени Банкноти 5 10 50 100 500 1000 5000 Rouble Банкноти во 24 K Злато Позлатен Хартија Пари За Подароци
Квалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолија
Материјал : Злато фолија + домашно Милениче
1. Вашиот Задоволителен е нашата најголема среќа , Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават 5 започнува повратни информации.
3. Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации. ние ќе се потрудиме да го реши проблемот .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Плаќање : , T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3. Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 4. Квалитет на услугите :
Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ви обезбеди со примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
Решавање проблеми за вас.
Лице за контакт : Стивен Zheng

Други функции

Тема:
Патриотизъм
Материал:
Позлатените Покритие
Стил:
Античен Имитация
търговска марка:
FGHGF
is_customized:
Yes
срок на доставка:
През 7 дни след датата на плащане
Стил:
Русия
Използването на:
Спомен колекция
Цвят:
Злато

Най-добри сделки

6 античен SongDynasty порцеланова ваза, Bg печка, селадон резное писмо, ръчно рисувани занаяти / колекция и бижута, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

6 античен SongDynasty порцеланова ваза, Bg печка, селадон резное писмо, ръчно рисувани занаяти / колекция и бижута, Безплатна доставка

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

BGN 125.00 146.86
Исус На Тайната Вечеря Възпоменателна Монета Художествена Колекция Коллекционный Коледен Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Исус На Тайната Вечеря Възпоменателна Монета Художествена Колекция Коллекционный Коледен Подарък

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Злато, Железо Обложено Исус на тајната Вечера дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Дијаметар : 40mm / 1.57" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм Боја : Злато Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.53
30 грама донглинга, естествен нефрит кристална пирамида изцеление
 • Ново
Оценка на продукта:

30 грама донглинга, естествен нефрит кристална пирамида изцеление

Објектот се Објасни Име 30 грама на dongling, природни jade кристална пирамида исцелување Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 30g Должина Ширина 25мм 34mm Hight 34mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 11.01
Замъкът Алкасар, Сеговия, Испания 24528 Магнит За Хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Замъкът Алкасар, Сеговия, Испания 24528 Магнит За Хладилник

Шпанија е уставна монархија во југозападно од Европа [1] се наоѓа на раскрсницата од Западна Европа и Африка, со Португалија во Пиринејскиот Полуостров, на север и североисток на заливот на Biscay, Франција и Андора, јужна низ Теснец на Гибралтар и Мароко низ Африка, исто така, ја опфаќа територијата на Balearic Острови во Медитеранот, Атлантик, Канарските Острови и Африка Сеута и Мелила...

BGN 5.57
Chakra HEALING 7 STONE Tumbled Crystal Set (S2) with Instruction Booklet & Pouch
 • Ново
Оценка на продукта:

Chakra HEALING 7 STONE Tumbled Crystal Set (S2) with Instruction Booklet & Pouch

7 Чакра Кристал Исцелување Падна Камења Поставени Сет вклучува сите 7 Чакра Падна Камења 100% Природни Кристали намали и полиран Одлично Поставено за Чакра Чистење, Реики Исцелување, и Кристално Мрежи Страна Направена со љубов од Луѓето Кристал е уметнички занаетчиски & craftswomen

BGN 20.78
Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник

Kampuchea е древна цивилизација, со долга историја, како почетокот на првиот Век да се воспостави унифициран царство...

BGN 5.57
6 Странен Призма Стил Прозрачен Естествен Кварцов Кристал Двоен Клас Елемент Голям 4-Инчов Жезъл
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Странен Призма Стил Прозрачен Естествен Кварцов Кристал Двоен Клас Елемент Голям 4-Инчов Жезъл

Природни Земјата Минирани Кварцен Камен Кристал Масажа СтапчеПогоден за канцеларија, собирање, подароци, студија, накит, масажа, лекувањеAbout4" , двојно прекинат поени, средна точка предаден, ќе се разликуваат малкуЕксперт за Сечење 6 аспекти многу висок квалитетПриродни вистински кварц со типична содржини

BGN 41.58
1бр 163 g естествен кварцов кристал охлюв ископаемый череп изцеление резба A4
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 163 g естествен кварцов кристал охлюв ископаемый череп изцеление резба A4

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО, Тежина 163g Должина 65mm Ширина 43mm Hight 50mmПлаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

BGN 36.78
724 г Натурален кварц лабрадорит синя светлина жаба мебели за изцеление
 • Ново
Оценка на продукта:

724 г Натурален кварц лабрадорит синя светлина жаба мебели за изцеление

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 742 g Должина 118mm Ширина 72mm Hight 60mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

BGN 161.58
5 антични Циндинастическая порцеланова ваза, пастельная бутилка от сто цветя, ръчно рисувани занаяти, събиране и украса
 • Ново
Оценка на продукта:

5 антични Циндинастическая порцеланова ваза, пастельная бутилка от сто цветя, ръчно рисувани занаяти, събиране и украса

Драг пријател, Што се гледа стара C hinese Убава порцелан Тоа е многу ретка, и порцелан е уникатен Тоа го покажува древните Кинески приказна на брилијантен култура на занает и развој...

BGN 301.00 367.42
са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс
 • Ново
Оценка на продукта:

са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс

Овој пакет вклучува 300pcs на кориснички направени медали Пакетот опција спецификација : Количина : 300pcs Големина : 60mm дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар процес : една страна кол екипа со мека глеѓ Прилог : 25800mm sublimated печатење лента со логото печатени Производство time : 15days време на Испорака : 57 дена превозот од експрес Ние сме производителот во Кина и ќе се направат кориснички медали...

BGN 896.00
WR 12 бр. / компл. кралят на поп-музиката сребърно покритие възпоменателна монета Майкъл Джексън предизвикателство монета на САЩ Известен певец сребърна монета
 • Ново
Оценка на продукта:

WR 12 бр. / компл. кралят на поп-музиката сребърно покритие възпоменателна монета Майкъл Джексън предизвикателство монета на САЩ Известен певец сребърна монета

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање подароци за вашите најблиски.Ние се меѓу најбрзо растечките онлајн продавници, продажба на широк спектар на златна фолија уметност и дома декор подароци...

BGN 47.00 73.60
56 мм рядък естествен черен лунен камък кристални обхват на топка-Мадагаскар 227.0 г
 • Ново
Оценка на продукта:

56 мм рядък естествен черен лунен камък кристални обхват на топка-Мадагаскар 227.0 г

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 56mm Ретки природни Црна Moonstone Кварцен Кристал Сфера Топка Мадагаскар 227.0 GМатеријалПриродни кристалноТежина227.0 GДолжина56mmШирина56mmHighth56mm

BGN 70.38
1870-Те Години На Сидячая Свобода Сребърни Долара По Един Долар На Монети Търговия На Дребно
 • Ново
Оценка на продукта:

1870-Те Години На Сидячая Свобода Сребърни Долара По Един Долар На Монети Търговия На Дребно

Драги Пријатели, Добредојдовте во Мојата Продавница! Здраво,јас сум Ана Тоа е мојата чест што сте ја посетиле мојата продавница...

BGN 2.00 3.33