• Ново
10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране

10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране

Buyers rating:
-18 % BGN 13.00
BGN 15.81

Брой продукти


Име : 10pcs/многу Убаво Зимбабве Банкноти од 5 Долар Записи Банкноти во 24k Злато Позлатен Лажни Пари Реплика За Собирање
Квалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолија
Материјал : Злато фолија + домашно Милениче
1. Вашиот Задоволителен е нашата најголема среќа , Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават 5 започнува повратни информации.
3. Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации. ние ќе се потрудиме да го реши проблемот .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Плаќање : , T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3. Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 4. Квалитет на услугите :
Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ви обезбеди со примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
Решавање проблеми за вас.
Лице за контакт : Стивен Zheng

Други функции

Тема:
Патриотизъм
Материал:
Позлатените Покритие
Стил:
Античен Имитация
търговска марка:
FGHGF
is_customized:
Yes
срок на доставка:
През 7 дни след датата на плащане
Стил:
Зимбабве
Използването на:
Спомен колекция
Цвят:
Злато

Най-добри сделки

1870-Те Години На Сидячая Свобода Сребърни Долара По Един Долар На Монети Търговия На Дребно
 • Ново
Оценка на продукта:

1870-Те Години На Сидячая Свобода Сребърни Долара По Един Долар На Монети Търговия На Дребно

Драги Пријатели, Добредојдовте во Мојата Продавница! Здраво,јас сум Ана Тоа е мојата чест што сте ја посетиле мојата продавница...

BGN 2.00 3.33
Най-продаваните в САЩ двубой от две лица 1922/1922 света долар череп зомби скелет ръчно резбовани копие монети високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните в САЩ двубой от две лица 1922/1922 света долар череп зомби скелет ръчно резбовани копие монети високо качество

Драги Пријатели, Добредојдовте во Мојата Продавница! Здраво,јас сум Ана Тоа е мојата чест што сте ја посетиле мојата продавница...

BGN 3.00 3.84
Малко 5шт мини висулка празен малка ясно желаещи съобщение стъклени бутилки флакони окачване нова-Y102
 • Ново
Оценка на продукта:

Малко 5шт мини висулка празен малка ясно желаещи съобщение стъклени бутилки флакони окачване нова-Y102

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Јасно Шише Материјал : Стакло Шишенцето pendant, може да се стави во исушени цвеќиња, бисери, кристали, или други украси Доаѓа со компатибилен бронза капи и гума приклучоци, лесно да го инсталирате Креативни DIY додаток, одличен за да се испрати како подарок Шише устата Внатрешен дијаметар : 6mm / 0.24" Шише Висина : 2535mm / 9.8413.78" Шема : Phili / Oblate / Чудни Срце / Star / Срце / Слива / Топката / Заострените конус / XO / Правоаголна / Круг на тапан / Вода капки Количина : 5 PCSЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 2.00 2.16
Нов горещ Мароко Монте Карло 3D хладилник Магнит свят подаръци хладилник магнитен стикер
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ Мароко Монте Карло 3D хладилник Магнит свят подаръци хладилник магнитен стикер

НОВА ЖЕШКА Мароко Монте Карло 3 D Фрижидер Магнет Светот Сувенири Фрижидер Магнетни НалепницаДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 7.00 8.74
41 инчов самурайски меч 1060 высокоуглеродистая стомана японската катана изпичане остротата може да се режат бамбук
 • Ново
Оценка на продукта:

41 инчов самурайски меч 1060 высокоуглеродистая стомана японската катана изпичане остротата може да се режат бамбук

Внимание : Фотографиите се за повикување само Вистински производ може да се разликува.Предмет Бр : Z009 вкупна Должина : 104 CM Нож Должина(без Habaki) : 71 CM Сечилото Материјал : 1060high јаглероден челик Сечилото Функција : Фалсификувани, Полиран Сечилото Дебелина : 7.0 mm Сечилото Ширина : 3.2 cm Scabbard (Јас)Материјал : тешко дрво, лакирани Scabbard (Јас) Должина : 76cm Рачка (Tsuka)Материјал : 26cm Rayskin(исто) : бела imiated rayskin Ito и Sageo : полиестер јаже Работ на Ножот : остар Жилет Tsuba Материјал : Цинк легура Fuchi &Kashira Материјал : Цинк легура Habaki Материјал : цинк легура Други Приклучоци(Seppa,Menuki) : Месинг Fittngs Функција : пескарење poslish, позлата Пакување : тешко пена кутија, меч торба

BGN 158.00 166.40
Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци

Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.Ви благодариме!

BGN 200.00 252.78
са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс
 • Ново
Оценка на продукта:

са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс

Овој пакет вклучува 300pcs на кориснички направени медали Пакетот опција спецификација : Количина : 300pcs Големина : 60mm дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар процес : една страна кол екипа со мека глеѓ Прилог : 25800mm sublimated печатење лента со логото печатени Производство time : 15days време на Испорака : 57 дена превозот од експрес Ние сме производителот во Кина и ќе се направат кориснички медали...

BGN 896.00
6 Странен Призма Стил Прозрачен Естествен Кварцов Кристал Двоен Клас Елемент Голям 4-Инчов Жезъл
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Странен Призма Стил Прозрачен Естествен Кварцов Кристал Двоен Клас Елемент Голям 4-Инчов Жезъл

Природни Земјата Минирани Кварцен Камен Кристал Масажа СтапчеПогоден за канцеларија, собирање, подароци, студија, накит, масажа, лекувањеAbout4" , двојно прекинат поени, средна точка предаден, ќе се разликуваат малкуЕксперт за Сечење 6 аспекти многу висок квалитетПриродни вистински кварц со типична содржини

BGN 41.58
Цветни златни банкноти редки 1918 г. в САЩ реплика 1000 долара парични банкноти са покрити с цветен злато бизнес подарък колекция
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни златни банкноти редки 1918 г. в САЩ реплика 1000 долара парични банкноти са покрити с цветен злато бизнес подарък колекция

добредојдовте на нашата продавницаИме : Шарени Злато Банкноти Ретки 1918 Година САД 1000 Долари Реплика Пари Записи Позлатен Боја на Злато Бизнис Подарок КолекцијаМатеријал : злато фолија + домашно миленичеКвалитет : 100% Висок квалитет1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

BGN 14.00 16.80
Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци

Име : Wishonor 8 Pcs / Многу Русија Обоени Банкноти 5 10 50 100 500 1000 5000 Rouble Банкноти во 24 K Злато Позлатен Хартија Пари За ПодароциКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 13.00 15.81
10шт масонски Куян Квадрат и компас на ревера игли и брошки масонството зидар на жени икона златист цвят син вила за другаря
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт масонски Куян Квадрат и компас на ревера игли и брошки масонството зидар на жени икона златист цвят син вила за другаря

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

BGN 36.78
Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник

Kampuchea е древна цивилизација, со долга историја, како почетокот на првиот Век да се воспостави унифициран царство...

BGN 5.57
Конкурентни цени обичай значки на ревера хартата горещи продажба на Италия Италианската държава метална икона на Сондата ревера хартата
 • Ново
Оценка на продукта:

Конкурентни цени обичай значки на ревера хартата горещи продажба на Италия Италианската държава метална икона на Сондата ревера хартата

Ние обезбедуваме персоналните сопствени услуги, ние може за вас Сопствени монети / куче tag / медали / значка и други метални производи...

BGN 1050.00 1280.00
Исус На Тайната Вечеря Възпоменателна Монета Художествена Колекция Коллекционный Коледен Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Исус На Тайната Вечеря Възпоменателна Монета Художествена Колекция Коллекционный Коледен Подарък

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Злато, Железо Обложено Исус на тајната Вечера дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Дијаметар : 40mm / 1.57" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм Боја : Злато Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.53
56 мм рядък естествен черен лунен камък кристални обхват на топка-Мадагаскар 227.0 г
 • Ново
Оценка на продукта:

56 мм рядък естествен черен лунен камък кристални обхват на топка-Мадагаскар 227.0 г

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 56mm Ретки природни Црна Moonstone Кварцен Кристал Сфера Топка Мадагаскар 227.0 GМатеријалПриродни кристалноТежина227.0 GДолжина56mmШирина56mmHighth56mm

BGN 70.38