• Ново
Продажба на едро 50 / 100 бр. / лот Свети Михаил Архангел военновъздушните сили на духа предизвикателство монета за събиране на подаръци

Продажба на едро 50 / 100 бр. / лот Свети Михаил Архангел военновъздушните сили на духа предизвикателство монета за събиране на подаръци

Buyers rating:
-22 % BGN 197.00
BGN 252.78

Брой продукти


Трговија на големо 50/100pcs/многу Св. Михаил Архангел воздухопловната Дух Предизвик Монета за Собирање Подарок
1. Монета големина : 40*3мм.
2. Metail : Железо со бронза позлатен.
3. Употреба : Сувенири уметност &колекционерски,бизнис подарок.
4. Работиме на големо, се меша цел е прифатливо.
5. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay (во paypal) е точна. ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во Alipay (Paypal) плаќање за испорака.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме да ни ме преку "Myy Порака" или "Контактирајте со Продавачот" ако имате било какви прашања, ние ќе одговор во рок од 24 часа.
Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција.
Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди!
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ви благодариме.

Други функции

Цвят:
50шт, 100шт
Тема:
Патриотизъм
Година:
2000-до момента
Материал:
Метални
Стил:
Народно Творчество
Техника:
позлатени
Регионална Функция:
Европа
търговска марка:
Ацкнск
Опаковка:
Торба Opp + пластмасов корпус
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Свързани Теми:
Подарък на феновете, магазини за бижута и т.н.
Вид На Продукта:
Икона И Емблема
Дизайн:
Двойна дизайн страни
is_customized:
Yes
Материал:
Ютия с бронзов покритие
Размер:
40*3cm
Тема:
Монета На Повикване На Духа На Военно Въздушните Сили На Свети Архангел Михаил
Обичай?:
Добре дошли индивидуални поръчки

Най-добри сделки

1894 немски Източна Африка 1 рупия монети Guilelmus II Император месинг занаят бижута реплики монети аксесоари за декорация на дома
 • Ново
Оценка на продукта:

1894 немски Източна Африка 1 рупия монети Guilelmus II Император месинг занаят бижута реплики монети аксесоари за декорация на дома

Превозот : Ние ќе се направи испорака за вас во 10 дена или ealier откако ќе поставите цел.Стандард на превозот стапка(види нашата веб )Вие имате право да изберете соодветен превозот начин, ние ќе ја испрати на предмети според вашиот избор...

BGN 3.00 4.10
Изпълнена поръчка медал в плакировке злато/сребро/бронз как Подгонянная медал спортно събитие с лента на лентата--диаметър 50.8 mm-вземане 100pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Изпълнена поръчка медал в плакировке злато/сребро/бронз как Подгонянная медал спортно събитие с лента на лентата--диаметър 50.8 mm-вземане 100pcs

Овој пакет вклучува 100pcs на кориснички направени медали Пакетот опција спецификација : Количина : 100pcs См : 50.8 mm(2.5 инчи) дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар процес : една страна кол екипа со мека глеѓ Прилог : 25800mm свила печатење на екран лента без лого печатени Производство time : 15days време на Испорака : 57 дена превозот од експрес Ние сме производителот во Кина и ќе се направат кориснички медали...

BGN 416.00
Норвегия 1/2 Specie На Dafina Oscar I 1850 Латунная Покрита Със Сребърен Копие Монети
 • Ново
Оценка на продукта:

Норвегия 1/2 Specie На Dafina Oscar I 1850 Латунная Покрита Със Сребърен Копие Монети

½ Speciedaler Оскар јас、ObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМетал Норвешка1850 годинаДувачкиот Позлатен СребренДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±33.6±↑↓EdgeReeded

BGN 4.00 4.80
St thomas caribbean 24604 магнит за хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

St thomas caribbean 24604 магнит за хладилник

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 5.57
WR 12 бр. / компл. кралят на поп-музиката сребърно покритие възпоменателна монета Майкъл Джексън предизвикателство монета на САЩ Известен певец сребърна монета
 • Ново
Оценка на продукта:

WR 12 бр. / компл. кралят на поп-музиката сребърно покритие възпоменателна монета Майкъл Джексън предизвикателство монета на САЩ Известен певец сребърна монета

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање подароци за вашите најблиски.Ние се меѓу најбрзо растечките онлајн продавници, продажба на широк спектар на златна фолија уметност и дома декор подароци...

BGN 47.00 73.60
Античен MingDynasty порцеланова купа, цвят паун шаблон купа, ръчно рисувани занаяти, накити, колекция и бижута, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Античен MingDynasty порцеланова купа, цвят паун шаблон купа, ръчно рисувани занаяти, накити, колекция и бижута, Безплатна доставка

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

BGN 132.00 155.81
Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци

Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.Ви благодариме!

BGN 200.00 252.78
10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране

Име : 10pcs / многу Убаво Зимбабве Банкноти од 5 Долар Записи Банкноти во 24k Злато Позлатен Лажни Пари Реплика За СобирањеКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 13.00 15.81
домашни любимци напечатало сухо изтриване на гъвкави магнити на хладилника за бяла дъска / обяви/бележник / магнит диалоговия прозорец
 • Ново
Оценка на продукта:

домашни любимци напечатало сухо изтриване на гъвкави магнити на хладилника за бяла дъска / обяви/бележник / магнит диалоговия прозорец

Стр roduct опис : име на Производ : фрижидер магнет порака одбор C olor : референтен слики Материјал : хартија џем,магнет,отстранлив црно пенкало S ize : 20*14cm W осум : 50g±S 2g tyle : клиент снабдување никакви слики,magenet може да се прилагоди Т ips : 1.Ве молиме не користете масло трудот да се напише на табла,тоа не се напишани или се отстранува ако можете да напишете го...

BGN 7.98
Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци

Име : Wishonor 8 Pcs / Многу Русија Обоени Банкноти 5 10 50 100 500 1000 5000 Rouble Банкноти во 24 K Злато Позлатен Хартија Пари За ПодароциКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 13.00 15.81
2 инчов фигурка на слон занаят дялан естествен камък Китай Лабрадорит слон мини животни статуя за декор изцеление чакра
 • Ново
Оценка на продукта:

2 инчов фигурка на слон занаят дялан естествен камък Китай Лабрадорит слон мини животни статуя за декор изцеление чакра

2 инчен Слон Фигурини Занает Врежан Природен Камен Кина Labradorite Слон Кристал Мини Животни Статуа за Дома Декор Чакра ЛекувањеНие, исто така, имаат и други материјални и големина,Ако ви треба друг материјал,ве молиме контактирајте со нас ,ви Благодариме Спецификација : Боја : сиваМатеријал : кина labradoriteГолемина(L*W*H) : 5.0 cm x 4.0 cm x 3.0 cm / 1.4" x 0.7" x 1"Пакетот Вклучува : 1 x кина labradorite Врежан СлонФункција : Погоден за канцеларија, собирање, подароци, студија, накит, масажа, исцелување.оркестарот, figurine.Се лекува нас и на сите нивоа на нашето битие, вклучувајќи физички, емоционално, ментално, психолошки и духовно.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13 mm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

BGN 13.82
Нов горещ Мароко Монте Карло 3D хладилник Магнит свят подаръци хладилник магнитен стикер
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ Мароко Монте Карло 3D хладилник Магнит свят подаръци хладилник магнитен стикер

НОВА ЖЕШКА Мароко Монте Карло 3 D Фрижидер Магнет Светот Сувенири Фрижидер Магнетни НалепницаДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 7.00 8.74
10шт масонски Куян Квадрат и компас на ревера игли и брошки масонството зидар на жени икона златист цвят син вила за другаря
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт масонски Куян Квадрат и компас на ревера игли и брошки масонството зидар на жени икона златист цвят син вила за другаря

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

BGN 36.78
Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Ангкор Камбоджа 24533 Магнит За Хладилник

Kampuchea е древна цивилизација, со долга историја, како почетокот на првиот Век да се воспостави унифициран царство...

BGN 5.57