• Ново
Руска златна банкнота от 1000 рубли позлатени хартиени пари златна фолио банкноти празнични подаръци метални изделия за най-добрите подаръци

Руска златна банкнота от 1000 рубли позлатени хартиени пари златна фолио банкноти празнични подаръци метални изделия за най-добрите подаръци

Buyers rating:
-1 % BGN 6.00
BGN 6.08

Брой продукти


Име : руската Злато Банкноти 1000 Rube Злато Позлатен Хартија Пари Златна Фолија Банкноти Празник Подароци, Метал Занаети за Најдобри Сувенири
Техника : Позлатен, Врежан
Големина : оригинална големина
Тежина : околу 7g/еез
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Други функции

търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Материал:
Метални
Материал:
Домашен любимец с покрити със злато
Техника:
позлатени
Регионална Функция:
Тайланд
Използването на:
домашен коллекционный офис артистичен подарък
Стил:
Американки
Пакет:
всеки снабден с пластмасова случай и чанта ОПП
Размер:
Оригинален Размер

Най-добри сделки

Chakra HEALING 7 STONE Tumbled Crystal Set (S2) with Instruction Booklet & Pouch
 • Ново
Оценка на продукта:

Chakra HEALING 7 STONE Tumbled Crystal Set (S2) with Instruction Booklet & Pouch

7 Чакра Кристал Исцелување Падна Камења Поставени Сет вклучува сите 7 Чакра Падна Камења 100% Природни Кристали намали и полиран Одлично Поставено за Чакра Чистење, Реики Исцелување, и Кристално Мрежи Страна Направена со љубов од Луѓето Кристал е уметнички занаетчиски & craftswomen

BGN 20.78
1-10шт нов SWCC позлатени монети армейските медали, монети с колекционерска стойност съчетават Щати морска операция на силата на повикване монети
 • Ново
Оценка на продукта:

1-10шт нов SWCC позлатени монети армейските медали, монети с колекционерска стойност съчетават Щати морска операция на силата на повикване монети

Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.Ви благодариме!

BGN 8.00 14.38
10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./много добри Зимбабве банкнотата от 5 доларови банкноти банкноти в 24-каратово златно покритие фалшиви пари реплика за събиране

Име : 10pcs / многу Убаво Зимбабве Банкноти од 5 Долар Записи Банкноти во 24k Злато Позлатен Лажни Пари Реплика За СобирањеКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 13.00 15.81
Най-продаваните в САЩ двубой от две лица 1922/1922 света долар череп зомби скелет ръчно резбовани копие монети високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните в САЩ двубой от две лица 1922/1922 света долар череп зомби скелет ръчно резбовани копие монети високо качество

Драги Пријатели, Добредојдовте во Мојата Продавница! Здраво,јас сум Ана Тоа е мојата чест што сте ја посетиле мојата продавница...

BGN 3.00 3.84
100 единици 5 мл 6 мл 7 мл 10 мл 14 мл стъклени бутилки с алуминиеви златни завинчивающимися капаци празни бутилки етерично масло сватбени подаръци бутилки
 • Ново
Оценка на продукта:

100 единици 5 мл 6 мл 7 мл 10 мл 14 мл стъклени бутилки с алуминиеви златни завинчивающимися капаци празни бутилки етерично масло сватбени подаръци бутилки

100units 5ml 6ml 7ml 10ml 14ml Стаклени Шишиња со Алуминиум Злато Завртка Капи Празни Етерично масло Шишиња Свадба Подарок ШишињаКапацитет / големина на : 5ml22*30*13mm6ml22*35*13mm7ml22*40*13mm10ml22*50*13mm14ml22*60*13mmсите дијаметар е 22mm и Вратот дијаметар : 13mm ,разликата е Во висинаколичина : ќе добиете 100 парчиња на листа ценабоја : Јасно ТранспарентенКапа материјал : површината е алуминиум, внатре е ПластикаМатеријал : Стаклени Шишиња со Алуминиум Злато Завртка Капи Накит Пакувањеупотреба : Занаети Шишиња, Тегли, стакло етерично масло шише со Алуминиум Злато Завртка Капи, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks, Дома Декор Декорација ЗанаетиЗа Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.За Превозот 1...

BGN 60.80
1бр 163 g естествен кварцов кристал охлюв ископаемый череп изцеление резба A4
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 163 g естествен кварцов кристал охлюв ископаемый череп изцеление резба A4

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО, Тежина 163g Должина 65mm Ширина 43mm Hight 50mmПлаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

BGN 36.78
Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро бронзова монета на военновъздушните сили на САЩ 940th wing First sergeants eagle collectibles challenge coins за новогодишни подаръци

Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.Ви благодариме!

BGN 200.00 252.78
Rainbow 370 г Натурален голям розов кварц Кристал любов Сърцето си на Камък Crystal изцеление на Едро безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Rainbow 370 г Натурален голям розов кварц Кристал любов Сърцето си на Камък Crystal изцеление на Едро безплатна доставка

D etailed информацииПотеклоКинаНаслов370g Природни Големи се Зголеми Кварцен Кристал Љубов Срце Камен Кристал Исцелување промет на Големо со бесплатен превозотДолжина92mmШирина79mmтежина370gОбјектот на сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.

BGN 70.00
домашни любимци напечатало сухо изтриване на гъвкави магнити на хладилника за бяла дъска / обяви/бележник / магнит диалоговия прозорец
 • Ново
Оценка на продукта:

домашни любимци напечатало сухо изтриване на гъвкави магнити на хладилника за бяла дъска / обяви/бележник / магнит диалоговия прозорец

Стр roduct опис : име на Производ : фрижидер магнет порака одбор C olor : референтен слики Материјал : хартија џем,магнет,отстранлив црно пенкало S ize : 20*14cm W осум : 50g±S 2g tyle : клиент снабдување никакви слики,magenet може да се прилагоди Т ips : 1.Ве молиме не користете масло трудот да се напише на табла,тоа не се напишани или се отстранува ако можете да напишете го...

BGN 7.98
са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс
 • Ново
Оценка на продукта:

са конструирани своя собствена медал выгравированную на вашия лого дизайн за бягаща състезанието с sublimated лента на лентата като медал награди -- диаметър 60мм-300пкс

Овој пакет вклучува 300pcs на кориснички направени медали Пакетот опција спецификација : Количина : 300pcs Големина : 60mm дијаметар ,3 mm дебел Материјал : цинк легура Факултативна позлата : сјајна или антички злато, сребро и бакар процес : една страна кол екипа со мека глеѓ Прилог : 25800mm sublimated печатење лента со логото печатени Производство time : 15days време на Испорака : 57 дена превозот од експрес Ние сме производителот во Кина и ќе се направат кориснички медали...

BGN 896.00
45gtop качество Herkimer Crystal Diamond point минерални проби
 • Ново
Оценка на продукта:

45gtop качество Herkimer Crystal Diamond point минерални проби

Објектот се Објасни Име Врвен Квалитет Herkimer Дијамант Кристал точка Минерални Примероци на Материјал КРИСТАЛ Тежина 45g Должина од 2426mm Ширина 25мм Hight 5054mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 15.81
2 инчов фигурка на слон занаят дялан естествен камък Китай Лабрадорит слон мини животни статуя за декор изцеление чакра
 • Ново
Оценка на продукта:

2 инчов фигурка на слон занаят дялан естествен камък Китай Лабрадорит слон мини животни статуя за декор изцеление чакра

2 инчен Слон Фигурини Занает Врежан Природен Камен Кина Labradorite Слон Кристал Мини Животни Статуа за Дома Декор Чакра ЛекувањеНие, исто така, имаат и други материјални и големина,Ако ви треба друг материјал,ве молиме контактирајте со нас ,ви Благодариме Спецификација : Боја : сиваМатеријал : кина labradoriteГолемина(L*W*H) : 5.0 cm x 4.0 cm x 3.0 cm / 1.4" x 0.7" x 1"Пакетот Вклучува : 1 x кина labradorite Врежан СлонФункција : Погоден за канцеларија, собирање, подароци, студија, накит, масажа, исцелување.оркестарот, figurine.Се лекува нас и на сите нивоа на нашето битие, вклучувајќи физички, емоционално, ментално, психолошки и духовно.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13 mm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

BGN 13.82
Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Wishonor 8 бр./лот Русия цветни ноти на 5 10 50 100 500 1000 5000 рубли Банкнота в 24-КАРАТОВО златно покритие хартиени пари за подаръци

Име : Wishonor 8 Pcs / Многу Русија Обоени Банкноти 5 10 50 100 500 1000 5000 Rouble Банкноти во 24 K Злато Позлатен Хартија Пари За ПодароциКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 13.00 15.81
Норвегия 1/2 Specie На Dafina Oscar I 1850 Латунная Покрита Със Сребърен Копие Монети
 • Ново
Оценка на продукта:

Норвегия 1/2 Specie На Dafina Oscar I 1850 Латунная Покрита Със Сребърен Копие Монети

½ Speciedaler Оскар јас、ObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМетал Норвешка1850 годинаДувачкиот Позлатен СребренДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±33.6±↑↓EdgeReeded

BGN 4.00 4.80
Античен MingDynasty порцеланова купа, цвят паун шаблон купа, ръчно рисувани занаяти, накити, колекция и бижута, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Античен MingDynasty порцеланова купа, цвят паун шаблон купа, ръчно рисувани занаяти, накити, колекция и бижута, Безплатна доставка

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

BGN 132.00 155.81
Тайланд слонове, златни Буда 3D магнити за хладилник туристически сувенири хладилник магнитни стикери Home Decortion
 • Ново
Оценка на продукта:

Тайланд слонове, златни Буда 3D магнити за хладилник туристически сувенири хладилник магнитни стикери Home Decortion

Рачно изработени Насликани Канада, Торонто, Тајланд 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома ДекорацијаМатеријал : Високо квалитетен смола занаетAnswer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија...

BGN 11.66
30 грама донглинга, естествен нефрит кристална пирамида изцеление
 • Ново
Оценка на продукта:

30 грама донглинга, естествен нефрит кристална пирамида изцеление

Објектот се Објасни Име 30 грама на dongling, природни jade кристална пирамида исцелување Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 30g Должина Ширина 25мм 34mm Hight 34mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 11.01
Нова Австралия чехъл е под формата на магнитни хладилник магнити за хладилник стикер за декорация на дома аксесоари магнитна паста изкуство/занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Австралия чехъл е под формата на магнитни хладилник магнити за хладилник стикер за декорация на дома аксесоари магнитна паста изкуство/занаяти

Нови Австралија Пантофли во облик на Магнетни Фрижидер Магнети за Фрижидер Налепница Дома Декорација Додатоци Магнетни Паста Уметност / ЗанаетиДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 7.00 8.74
12 бр./пакет пластмасови изкуствена 3D пеперуда с игла бижута за комарите окото завеса декор САМ страна сватба Нова година декорация
 • Ново
Оценка на продукта:

12 бр./пакет пластмасови изкуствена 3D пеперуда с игла бижута за комарите окото завеса декор САМ страна сватба Нова година декорация

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаПроизвод големина : 612cm (12cm=2 парчиња,10cm=2 парчиња,8cm=4pcs,6cm=4pcs) ;Конверзија : 1 инч = 2.54 см , 1 cm = 0.3937 инченСо безбедност pin, може да биде ставен на завеса,елка,вештачко цвеќе, комарец нето и така натаму .Може да се стави на пеперутка во свој ред без оглед на тоа би можело да биде.Забелешка 1) Бидејќи производот се мери со рака, големината не е многу прецизен, ве молиме оставете мала грешка.Забелешка 2) Слики може малку да се разликуваат од реалните објект поради осветлување и боја калибрација на секој поединец да го следи...

BGN 2.00 2.96
Раждането На Китайската Република 1927 Sun Yet Сен Memento Долар 6 Генитални Звезди 90% Сребро Копие Монети
 • Ново
Оценка на продукта:

Раждането На Китайската Република 1927 Sun Yet Сен Memento Долар 6 Генитални Звезди 90% Сребро Копие Монети

Само pictrues го има жигот,сето тоа е се од себе фабрика.Само што може да ни даде примерок на пари,Ние можеме да произведуваат сите видови на монети.Ние, исто така, прифати било прилагодено производи на монети...

BGN 89.00 104.00
Триумфалната арка, Париж, Франция 24590 магнит за хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Триумфалната арка, Париж, Франция 24590 магнит за хладилник

Франција е високо развиен капиталистички земјата Една од Европа четири најголемата економија, нејзините граѓани имаат повисок стандард на живеење и социјална сигурност на системот, е една од петте постојани членки на Советот за Безбедност на ОН, исто така, е основачки член на Европската Унија и НАТО, Шенген Конвенцијата и G8 членови, и еден од континентот е главниот политички субјект.Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 5.57
130г натурален amazonite Crystal скъпоценен камък, целебната сила на топка Обхват
 • Ново
Оценка на продукта:

130г натурален amazonite Crystal скъпоценен камък, целебната сила на топка Обхват

Објектот Се Објасни Име Природни Amazonite Кристал Скапоцен Камен Исцелителна Моќ Топката Сфера Материјал Amazonite Кристал Тежина130g Должина 4045mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 36.78
Безплатна доставка (6 бр./компл.) сладки животни магнит за хладилник карикатура пони съобщение стикер детска играчка малък подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка (6 бр./компл.) сладки животни магнит за хладилник карикатура пони съобщение стикер детска играчка малък подарък

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиВнесете Мојата ПродавницаВе молиме оставете порака ако не се сакате еден сет....

BGN 10.00 14.08