• Ново
Сервоусилвател на волана за автомобили Ford Focus C-Max 1.8 нов компресор ac 4M5H19D629AB 4M5H19D629AC 4M5H19D629AD 3M5H19D629DC 3M5H19D629DD

Сервоусилвател на волана за автомобили Ford Focus C-Max 1.8 нов компресор ac 4M5H19D629AB 4M5H19D629AC 4M5H19D629AD 3M5H19D629DC 3M5H19D629DD

Buyers rating:
-10 % BGN 242.00
BGN 268.80

Брой продукти


Серво Волан За Автомобил Форд Фокус C-Max 1.8 Нови AC Компресор 4 M5 H19 D629 AB 4 M5 H19 D629 AC 4 M5 H19 D629 AD 3 M5 H19 D629 DC 3 M5 H19 D629 DD
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G.
ПУМПА ТИП :
VS16
ПРИМЕНА :
За Автомобил Форд Фокус C-Max 1.8 TDCi
ПРОИЗВОДСТВО ДЕЛ БРОЈ :
4 M5 H19 D629 AB 4 M5 H19 D629 AC
4 M5 H19 D629 AD 3 M5 H19 D629 DC
3 M5 H19 D629 DD
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.

Други функции

Широчина На Елемента:
25
Производствен Номер Детайли:
HTFOD99
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Височина На Продукта:
25
Друг Номер:
4M5H19D629AB 4M5H19D629AC 4M5H19D629AD
търговска марка:
ВЕСЕЛА ГАСТРОЛИРОВАНИЯ
Вид На Материала:
Желязо
Държава / регион на производство:
Континентален Китай
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Дължина На Продукта:
25
Преносимото Номер Детайли:
4M5H19D629AB 4M5H19D629AC 4M5H19D629AD
Тегло На Продукта:
8kg
Номер На Производство.:
4M5H19D629AB 4M5H19D629AC 4M5H19D629AD
Приложение:
За Автомобили Ford Focus C-Max 1.8 TDCi
Цвят:
Сребро
Доставка:
бърз
Автомобили:
за Форд
Качество:
като оригинала
Пакет:
Стандартна Опаковка

Най-добри сделки

За 02-05 Honda Civic Si 02-06 Acura RSX алуминиева задна подрамная презрамки+замазка+задни долния лост за управление Kit TK-ASRLCAT-ES
 • Ново
Оценка на продукта:

За 02-05 Honda Civic Si 02-06 Acura RSX алуминиева задна подрамная презрамки+замазка+задни долния лост за управление Kit TK-ASRLCAT-ES

Што се купување на 100% Сосема Нов на : За 0205 Хонда Граѓански Si 0206 Акура RSX Алуминиум ЗАДНИТЕ SUBFRAME ПОДГОТВУВААТ+ВРАТОВРСКА БАР+Задни Помала Контрола Рака Комплетапарат TKASRLCATESЦрвена , Сина , Сребрена , Златна , Виолетова , ЦрнаАпликација за : одговара за 20022006 Хонда Акура RSX (База, TypeS) K20,DC5 одговара за 20032008 Хонда Елемент (2 WD ЕКС, 4 WD ЕКС) одговара за 20042008 Хонда Елемент (2 WD LX, 4 WD LX) одговара за 20032004 Хонда Елемент (2 WD DX, 4 WD DX)Долниот Контрола РакаБренд нови никогаш не се користат или се инсталираниНаправени од високо квалитетни гради CNC машина Т6061 алуминиумДиректни топза инсталацијаПомогне во решавањето гуми триење прашањаДолниот контрола рака комплет дизајн да овозможува користење на пошироки тркала и гумиГо подобрува вашиот изглед и се чувствуваат на вашето возилоЗадните Пониски Вратоврска БарНаправен од Висок Квалитет на Алуминиум T606Алуминиумски Цевки и загради, лесниНерѓосувачки и оближена со цинк хардверПет различни за вас да се избере златна , црвена,златна,сина,сребренаSubframe ЗаградаНаправен од Висок Квалитет на Алуминиум T606Елоксирани Алуминиумски е Одлична за Долг Живот и Отпорност на КорозијаСупер Силна Поддршка за Дното РамкаЗголемување на Располагањето и Управувањето СтабилностПет Различни Бои за да го Изберете Црвена, Сина, Сребрена, златна и ВиолетоваТочно Ист како на Сликата ПодолуПрофесионални InstallerОт Е Високо Препорачуваме(Без Настава Се Вклучени)Точно Ист како на Сликата ПодолуПрофесионални Installerот Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ **Слика чисто за илустрација само.* Професионална Инсталација Препорачливо! Нема инструкции се вклучени! *Ве молиме Проверете го вашиот автомобил инсталирате дупка големина, бидејќи ова comtrol рака имаат две димензии,различни пазарни можеби различна големина.

BGN 71.82
RPM000030 авто ляв заден амортисьор възли за Freelander 1 автомобили амортисьор топ продажба на автомобилни части за окачване на дребно системи
 • Ново
Оценка на продукта:

RPM000030 авто ляв заден амортисьор възли за Freelander 1 автомобили амортисьор топ продажба на автомобилни части за окачване на дребно системи

Опис на стоката : авто амортизерите / задните амортизеритеantifluctuator / бафер / браникавто апсорбер / амортизерите собраниешок изолатор / шок eliminatorпренапони амортизерите / влијание амортизеритеFreelander авто амортизеритеавтомобил задното лево шок апсорбершок апсорбер на авто суспензија систем деловиавто универзална амортизер за LR возилаДел No...

BGN 44.78
Jinke 1pair Size-E Rear Shock SEBS Bumper Power Cushion Absorber Spring Buffer, за да Benz E200
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-E Rear Shock SEBS Bumper Power Cushion Absorber Spring Buffer, за да Benz E200

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаE Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Бенц E200Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипЕ* Применливи пролет дијаметар : 112mm* Применливи Пролет дебелина : 9mm* Јазот Помеѓу Пролет : 17mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : 0.4 kgКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
външен c v панта вал половината задвижваща вал cv панта за Chrysler Voyager, PT Cruiser 300C Sebring, Neon LeBaron
 • Ново
Оценка на продукта:

външен c v панта вал половината задвижваща вал cv панта за Chrysler Voyager, PT Cruiser 300C Sebring, Neon LeBaron

Количина : една ценаТежина : околу 0.5 КГМатеријал : Увезени материјалиСодржи : една кратка биографија се подигне, една кратка биографија подигање менгеме Cv подигање:направени со висок квалитет chloroprene гума...

BGN 70.56
задното окачване на въздушни възглавници 2513200425 A2513200025 A2513200325 подходящи за mercedes W251 R350 R500
 • Ново
Оценка на продукта:

задното окачване на въздушни възглавници 2513200425 A2513200025 A2513200325 подходящи за mercedes W251 R350 R500

Објектот спецификитеБренд Име : topmomotaТип : суспензија пролетOE БР : 2513200425 A2513200025 A2513200325Позиција : заднитеГолемина : стандард големинаСостојба : новаЗа Возило Брендови / Модел : Одговара на Мерцедес W251 RКласаМесто на Потекло : Guangdong,КинаПакување&ИспоракаПакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентитеВреме на испорака : 5~7 дена по плаќањеНашите УслугиНие мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2...

BGN 72.00
Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Volvo Xc90
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Volvo Xc90

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаC Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Volvo Xc90Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипВ* Применливи пролет дијаметар : 131mm* Применливи Пролет дебелина : 10мм* Јазот Помеѓу Пролет : 27mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : за 0,7 кгКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
за 2006-2012 Chevrolet Impala Auto преден капак и заден багажник за вдигане на опора газови пружини кутия багажник пръти амортисьор заредена
 • Ново
Оценка на продукта:

за 2006-2012 Chevrolet Impala Auto преден капак и заден багажник за вдигане на опора газови пружини кутия багажник пръти амортисьор заредена

Апликации : за 20062012 Chevrolet ImpalaСпецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Предната Хауба : Продолжен Должина (инчи)21.1Компресирани Должина (инчи)13.86Вод : Должина на продолжена (инчи)12.32Компресирани Должина (инчи)8.31 Локација : Предната Хауба & БагажникотПакет се вклучени : 2 парчиња Авто Багажникот Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува2 парчиња Авто Худ Гасни Амортизери Подигнете го ПоддржуваПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.3...

BGN 89.00 97.46
за Kia Sedona 2006-2012 и Hyundai Entourage 2007-2010 преден капак газова пружина за повдигане опора багажник прът лостът амортисьори
 • Ново
Оценка на продукта:

за Kia Sedona 2006-2012 и Hyundai Entourage 2007-2010 преден капак газова пружина за повдигане опора багажник прът лостът амортисьори

Апликации : за 20072009 Hyundai Придружба База Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 2008 година, Hyundai Придружба GL Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20072010 година Hyundai Придружба GLS Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20072010 година Hyundai Придружба L Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20072010 година Hyundai Придружба Ограничен Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20072010 година Hyundai Придружба SE Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 2007 година Kia Карневал VQ База Ван Предната Хаубаза 20062012 Kia Sedona База Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20062012 Kia Sedona ЕКС Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хаубаза 20062012 Kia Sedona LX Мини Патникот Ван 4Врата на Предната Хауба Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)13.39Компресирани Должина (инчи)8.54Локација : Хауба, Пред Лево И ПравоПакет се вклучени : 2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го ПоддржуваПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.3...

BGN 46.00 51.07
За 2005-2010 Jeep Grand Cherokee Auto преден капак и заден Winodw Lift Support kit Газонаддувные багажник пружинен амортисьор
 • Ново
Оценка на продукта:

За 2005-2010 Jeep Grand Cherokee Auto преден капак и заден Winodw Lift Support kit Газонаддувные багажник пружинен амортисьор

Апликации : за 20052010 Jeep Grand Cherokee База Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee Ларедо Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee Ограничен Премиум Спортски Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee Ограничен Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee Северна Издание Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee Оверленд Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee SLimited Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee SRT Спорт Комунални 4Врататаза 200520 10 Jeep Grand Cherokee SRT8 Спорт Комунални 4ВрататаСпецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+ПластикаПред : Продолжен Должина (инчи) 13.70 Компресирани Должина (инчи) 8.52Заден Прозорец : Продолжен Должина : 370mm Компресирани Должина : 236 мм Локација : Предната Хауба&Заден ПрозорецПакет се вклучени : 2 парчиња Авто Пред Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува2 парчиња Авто Заден Прозорец Гасни Амортизери Подигнете го ПоддржуваПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.3...

BGN 89.00 97.46
Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Peugeot 308
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Peugeot 308

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаC Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Peugeot 308Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипВ* Применливи пролет дијаметар : 131mm* Применливи Пролет дебелина : 10мм* Јазот Помеѓу Пролет : 27mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : за 0,7 кгКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
автомобилни аксесоари Предна втулка на лоста за управление за BMW X5 E32 E38 E53 E83 E24 E28 e23 заместване E31 E34 31121124622
 • Ново
Оценка на продукта:

автомобилни аксесоари Предна втулка на лоста за управление за BMW X5 E32 E38 E53 E83 E24 E28 e23 заместване E31 E34 31121124622

Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас.Одговара на Следниве Возила : Модел Enigne BMW BMW 5 (E28) 1980 / 061987 / 12 5 (E28) 518 M10 B18 5 (E28) 518 јас M10 B18 5 (E28) 520 јас M20 B20 5 (E28) 520 јас M20 B20 5 (E28) 524 d M21 D24 W 5 (E28) 524 тд M21 D24 WA 5 (E28) 525 e M20 B27 5 (E28) 525 e M20 B27 5 (E28) 525 e M20 B27 5 (E28) 525 јас M20 B25 E 5 (E28) 528 јас M30 B28 5 (E28) 535 јас, М 535 јас M30 B35 5 (E28) 535 јас, М 535 јас M30 B35 (Motronic) 5 (E28) 535 јас, М 535 јас M30 B35 5 (E28) М5 S38 B35 BMW 5 (Е34) 1987 / 121995 / 11 5 (Е34) 518 јас M43 B18 5 (Е34) 518 јас M40 B18 5 (Е34) 520 јас M20 B20 5 (Е34) 520 јас 24 V M50 Б(20 6 S1) 5 (Е34) 524 тд M21 D24 WA 5 (Е34) 525 јас M20 B25 5 (Е34) 525 јас 24 V M50 B25 5 (Е34) 525 тд M51 D25 5 (Е34) 525 tds M51 D25 (Интер.) 5 (Е34) 530 јас M30 B30 5 (Е34) 530 јас V8 M60 B30 5 (Е34) 535 јас M30 B35 5 (Е34) 540 јас V8 M60 B40 BMW 5 Туринг (Е34) 1991 / 111997 / 01 5 Туринг (Е34) 518 јас M40 B18 5 Туринг (Е34) 518 јас M43 B18 5 Туринг (Е34) 520 јас M50 Б(20 6 S1) 5 Туринг (Е34) 525 јас M50 B25 5 Туринг (Е34) 525 тд M51 D25 5 Туринг (Е34) 525 tds M51 D25 (Интер.) 5 Туринг (Е34) 530 јас V8 M60 B30 5 Туринг (Е34) 540 јас M60 B40 BMW 6 (E24) 1976 / 041990 / 09 6 (E24) 628 CSi M30 B28 6 (E24) 635 CSi M30 B35 (Motronic,9.3 : 1) 6 (E24) 635 CSi M30 B35 (Motronic,8 : 1,Kat.) 6 (E24) 635 CSi M30 B35 6 (E24) 635 CSi M30 B35 6 (E24) M 635 CSi S38 B35 6 (E24) M 635 CSi S38 B35 (Kat) БМВ 7 (E32) 1986 / 091994 / 09 7 (E32) 730 јас,i L M30 B30 7 (E32) 730 јас,i L M30 B30 7 (E32) 730 јас,i L V8 M60 B30 7 (E32) 735 јас,i L M30 B35 7 (E32) 735 јас,i L M30 B35 (Motronic,9.2 : 1) 7 (E32) 740 јас,i L V8 M60 B40 7 (E32) 750 јас,i L V12 M70 B50 BMW 8 (E31) 1990 / 041999 / 12 8 (E31) 840 Ci M62 B44 8 (E31) 840 јас M60 B40 8 (E31) 850 Ci M73 B54 8 (E31) 850 CSi M70 B56 8 (E31) 850 јас,Ci M70 B50 BMW X3 (E83) 2004 / 01 X3 (E83) 2.0 d M47 N 204 D4 X3 (E83) 2.5 јас M54 256 S5 X3 (E83) 3.0 d M54 N 306 D2 X3 (E83) 3.0 јас x Drive M54 306 S3 БМВ Х5 (E53) 2000 / 052006 / 12 Х5 (E53) 3.0 d M57 306 Д1 Х5 (E53) 3.0 d M57 N 306 D4 Х5 (E53) 3.0 јас M54 306 S3 Х5 (E53) 4.4 јас M62 B44 Х5 (E53) 4.4 јас N62 B44 На Х5 (E53) 4.6 е M67 468 S1 BMW (СЈАЈ) БМВ (СЈАЈ) 5 СЕРИЈА (E60) 2003 / 07 5 СЕРИЈА (E60) 3.0 530 Li N 52 Б 30 BF 5 СЕРИЈА (E60) 520 јас сум 54 Б 22 5 СЕРИЈА (E60) 520 Li N 46 Б 20 CD 5 СЕРИЈА (E60) 523 i N 52 Б 25 5 СЕРИЈА (E60) 523 Li N 52 Б 25 5 СЕРИЈА (E60) 523 Li 5 СЕРИЈА (E60) 525 јас M54256 S5 5 СЕРИЈА (E60) 525 Li 5 СЕРИЈА (E60) 530 јас сум 54 Б 30ПРЕВОЗОТ 1.

BGN 21.00 21.60
Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Lexus GS450
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Lexus GS450

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаC Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За LexGS450Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипВ* Применливи пролет дијаметар : 131mm* Применливи Пролет дебелина : 10мм* Јазот Помеѓу Пролет : 27mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : за 0,7 кгКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
Газлифт опора багажник силна пръчка амортисьори задни багажника на задната врата на багажника с спойлером за SUBARU BRZ 2.0 FA20 Coupe 2012- 244,5 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Газлифт опора багажник силна пръчка амортисьори задни багажника на задната врата на багажника с спойлером за SUBARU BRZ 2.0 FA20 Coupe 2012- 244,5 мм

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот...

BGN 47.00 51.14
за LEXUS LS430 2001 2002 2003 2004 2005 2006 капак на авто газови пружини кутия багажник разчита повдигаща опора
 • Ново
Оценка на продукта:

за LEXUS LS430 2001 2002 2003 2004 2005 2006 капак на авто газови пружини кутия багажник разчита повдигаща опора

Апликации : за 20012006 LexLS430 База Седан 4Вратата за ХаубатаСпецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 18.36Компресирани Должина (инчи) 11.36Локација : Хауба, пред Лево и ПравоПакет се вклучени : 2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го ПоддржуваПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.3...

BGN 46.00 50.85
H-TUNE задно окачване с барабани двойна скоба комплект за NAVARA D40 05-14
 • Ново
Оценка на продукта:

H-TUNE задно окачване с барабани двойна скоба комплект за NAVARA D40 05-14

ЖМЕЛОДИЈА Задната Суспензија Лист Пролет Двојно Shackle Комплет За НАВАРА D40 0514Функција : 100% Сосема Нов Поправи на НАВАРА D40 0514 Направени од Високо Квалитетен Материјал Поголема удобност во возењето на вашето возило Даде многу меки возење on или offroad, како оковите се во состојба да се движи со лист извори даваат многу повеќе линеарна стрес намалена суспензијата акција Објект точно истите во сликаПакетот вклучува : 2 x Задните Удобност Двојно ShackleБелешки : Тоа е едноставна работа да се инсталира со основните страна алатки...

BGN 72.00 76.00
2xpcs фронт за Jeep Grand Cherokee 11-17 Quadra Lift окачване въздушно окачване/амортисьор въздушно-часова 68029903AE 68029902AE
 • Ново
Оценка на продукта:

2xpcs фронт за Jeep Grand Cherokee 11-17 Quadra Lift окачване въздушно окачване/амортисьор въздушно-часова 68029903AE 68029902AE

ОЕМ БР : Пред Лево : Пред Право : 68029903 AE 68029902 AE68029903 AB 68029902 AB68029903 AC 68029902 AC68029903 AD 68029902 AD68080195 AB 68080194 AB68080195 AA 68080194 AA68059905 AD 68059904 AD68059905 AB 68059904 AB68059905 AC 68059904 AC Состојба : Brand New Фитинг Позиција : Пред Лево и Десно Апликација : Jeep Grand Cherokee 20112016 Quadra Гаранција : 24 месеци Испорака : 37 дена по добивањето на плаќањеТоа одговара на следните модели 2016 година Jeep Grand Cherokee 75th Годишнината Спорт Комунални 4Врата 3.6 L 3604 CC 220 Cu...

BGN 1209.00 1374.40
Комплект от 4шт Auto Front Hood & Rear Winodw Lift Support kit Газонаддувные багажник пружинен амортисьор за 2005-2010 Jeep Grand Cherokee
 • Ново
Оценка на продукта:

Комплект от 4шт Auto Front Hood & Rear Winodw Lift Support kit Газонаддувные багажник пружинен амортисьор за 2005-2010 Jeep Grand Cherokee

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот...

BGN 81.00 89.02
За 2001-2007 Volvo S60 Auto Преден Капак И Заден Багажник Газови Пружини Кутия Багажник Вдигане На Опора Амортисьор Амортизационная Часова Лост Шардированный
 • Ново
Оценка на продукта:

За 2001-2007 Volvo S60 Auto Преден Капак И Заден Багажник Газови Пружини Кутия Багажник Вдигане На Опора Амортисьор Амортизационная Часова Лост Шардированный

Апликации : за 20012007 Volvo S60Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+ПластикаПредната Хауба : Продолжен Должина (инчи)9.61, Компресирана Должина (инчи)6.61Задните Трупот : Должина на продолжена (инчи)10.59,Компресирани Должина (инчи)7.76 Локација : Предната Хауба & Задните ТрупотПакет се вклучени : 2 парчиња Автомобил Авто Предната Хауба Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува2 парчиња Автомобил Авто Задните Трупот Гасни Амортизери Подигнете го ПоддржуваПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.3...

BGN 92.00 101.38
На задното стъкло Люк газова пружина газ осанка вдигане на опора амортисьори за GMC Safari резба за Chevrolet Astro 21.22 инча
 • Ново
Оценка на продукта:

На задното стъкло Люк газова пружина газ осанка вдигане на опора амортисьори за GMC Safari резба за Chevrolet Astro 21.22 инча

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот...

BGN 55.87
36 кутия на волана шеф комплект адаптер главината за FORD PROBE 1993 1994 1995 1996 1997
 • Ново
Оценка на продукта:

36 кутия на волана шеф комплект адаптер главината за FORD PROBE 1993 1994 1995 1996 1997

За Ford FO2Fitment : FORD СОНДА 19931997 (ВЕЛИКА БРИТАНИЈА)FORD FREDAFORD FESTIVA 19862002ФОРД СЕ СТРЕМАТ 1993FORD Telstar TX5 JDMFORD Сокол ЛАСЕРСКАTelstar Ласерски EconovanFord CapriFORD СОНДА 19931997 FREDA8490 FORD ESCORT / 8486 FORDОПИС : Управниот тркала се првите приходи трансформирање на вашиот возење или тркачки вештини на возилото...

BGN 19.00 20.13
Безплатна Доставка Истински Cayenne Turbo Base V8 4.5 V6 3.2 L Окачване Регулиране На Височината На Блока За Управление На 95561830131
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка Истински Cayenne Turbo Base V8 4.5 V6 3.2 L Окачване Регулиране На Височината На Блока За Управление На 95561830131

Детали : Modell Plattform Typ Baujahr Моторни Cayenne 955 3.0 TDI 2009 / 022010 / 09 2967 кзм, 176 KW, 240 КС Cayenne 955 3.2 2003 / 102007 / 09 3189 кзм, 184 KW, 250 PS Cayenne 955 3.6 2007 / 022010 / 09 3598 кзм, 213 KW, 290 КС Cayenne 955 GTS 4.8 2007 / 102010 / 09 4806 кзм, 298 КИЛОВАТИ, 405 PS Cayenne S 955 4.5 2002 / 092007 / 09 4511 кзм, 250 KW, 340 КС Cayenne S 955 4.8 2007 / 022010 / 09 4806 кзм, 283 KW, 385 PS Cayenne 955 Turbo 4.5 2002 / 092007 / 09 4511 кзм, 331 KW, 450 КС Cayenne 955 Turbo S 4.5 2006 / 032007 / 09 4511 кзм, 383 KW, 521 PS Cayenne 955 Turbo S 4.5 2004 / 012007 / 09 4511 кзм, 368 KW, 500 КС Cayenne 955 Turbo S 4.8 2007 / 022010 / 09 4806 кзм, 368 KW, 500 КС Cayenne 955 Turbo S 4.8 2007 / 022010 / 09 4806 кзм, 397 KW, 540 КС Cayenne 955 Turbo S 4.8 2008 / 082010 / 09 4806 кзм, 404 KW, 550 КСГаранција : Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна ценаЗа Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

BGN 1169.00 1407.98
Jinke 1pair Size-C заден амортисьор амортисьор тегло възглавници броня SEBS пружинен буфер за Toyota Camry
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-C заден амортисьор амортисьор тегло възглавници броня SEBS пружинен буфер за Toyota Camry

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаC Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Toyota CamryАко пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипВ* Применливи пролет дијаметар : 131mm* Применливи Пролет дебелина : 10мм* Јазот Помеѓу Пролет : 27mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : за 0,7 кгКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Mazda 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Jinke 1pair Size-C заден амортисьор SEBS броня силовата възглавница амортисьор пружинен буфер за Mazda 8

Сосема Нов Висок Квалитет 1pair ГолеминаC Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Mazda 8Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста.Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство.Ако сакате суспензија систем за подолго време (го замени виси скапи),висок квалитет на гума баферот е обично се достапни во 35 години,продолжено време на прекин на животот 23 години.Спецификации : * Бафер спецификација : ТипВ* Применливи пролет дијаметар : 131mm* Применливи Пролет дебелина : 10мм* Јазот Помеѓу Пролет : 27mm* Материјал Тип : Уретан* Боја : Црвена* Тежина : за 0,7 кгКарактеристики : 1...

BGN 61.00 63.98
за Ford Crown Victoria 1992-1997 & за Lincoln Town 14.29 инча на предния капак на автомобила на ГАЗ пружинен лифт опора амортисьори багажник
 • Ново
Оценка на продукта:

за Ford Crown Victoria 1992-1997 & за Lincoln Town 14.29 инча на предния капак на автомобила на ГАЗ пружинен лифт опора амортисьори багажник

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот...

BGN 49.00 54.34
Безплатна доставка сильфон въздушен ръкав възглавница гумена RL Discovery 3 LR3 предната пневматична пружина окачване Air Ride RTD501080
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка сильфон въздушен ръкав възглавница гумена RL Discovery 3 LR3 предната пневматична пружина окачване Air Ride RTD501080

Тип : 1 Sleeve Позиција : Пред Големина : ОЕМ стандард Направи Автомобил : За Откривање 3 OE БР : RN5 015 80 G RNB501250 RNB501580 G RTD501080 Место на Потекло : Кина (Копното Број на Модел : RN5 015 80 G RNB501250 RNB501580 G RTD501080 Гаранција : 12 Месеци Гаранција : 12 Месеци, на 1 година Година Модел Трим Мотор 2009 LR3 HSE Спорт Комунални 4Врата 4.4 L 4394 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 LR3 SE Спорт Комунални 4Врата 4.0 L 4009 CC 245 Cu...

BGN 45.00 54.38