• Ново
SECG TR90 сверхлегкая мека гъвкава сигурност на децата на детска рамка люнеты De Vue Enfan късогледство рамка момчета момичета унисекс дъвка

SECG TR90 сверхлегкая мека гъвкава сигурност на децата на детска рамка люнеты De Vue Enfan късогледство рамка момчета момичета унисекс дъвка

Buyers rating:
-50 % BGN 13.00
BGN 25.98

Брой продукти

Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница . 1. Ние сме фабрика директни трговија на големо и мало, ако се веледрогерија , ве молиме слободно контактирајте со нас,ние нудиме се меша со цел различни модели и бои. 2. Оваа рамка е леќи е нула степен , треба да се обрне на прилагодено на леќи со вашиот рецепт, како што се Кратковидост,Далекувидост,Астигматизам,Amblyopia. Ако сакате да прилагодено на леќи, ве молиме цел рецепт очила и се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ние ќе се намали и да се стави на леќи во рамката за вас !
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време за да се направи исплата. Ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување од АПЛИКАЦИИ.
Уживаат во шопинг и ви благодарам.

Други функции

търговска марка:
SECG
Материал На Рамката:
Пластмаса
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
TC157
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри

Най-добри сделки

Цветни слънчеви очила човек поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени с Фондация слънчеви очила нови точки oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни слънчеви очила човек поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени с Фондация слънчеви очила нови точки oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоОбјасниОваа продавница само, не за продажба на малоExplain Explain。Голем број на продавници од волуменотПродавницата е целосна 100 јуани или 3 за набавка на стоки, можете да уживате во цената на...

BGN 16.00 16.51
Огнено-червено огледало поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Jupiter Frame UVA & UVB защита
 • Ново
Оценка на продукта:

Огнено-червено огледало поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Jupiter Frame UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley ЈупитерОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 22.00 24.77
Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + ПодарокАко сакате Случај Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 15 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 19.74
haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609
 • Ново
Оценка на продукта:

haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609

[xlmodel][фото][0000]ние може да се соберат на леќи во рамката, ако треба да се направи prescripion леќиВе молиме оставете порака за да ми кажете myopia опис мора да обезбеди на рецепт информации или лекар хартија како ДЕСНО око : sph ?? , cyl ?? , оска ?? , додадете?? ЛЕВО око : sph ?? , cyl ?? , оска ??, додадете?? PD : ??

BGN 62.00 94.37
VEITHDIA унисекс ретро алуминий, магнезий огледало слънчеви очила поляризирани лещи реколта очила за шофиране слънчеви очила Мъже / Жени 6625
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA унисекс ретро алуминий, магнезий огледало слънчеви очила поляризирани лещи реколта очила за шофиране слънчеви очила Мъже / Жени 6625

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 16.00 25.81
Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

BGN 73.00 77.15
Anti-Blue Лъчи Computer Oculos очила за четене Anti-fatigue Stop Eye Щам радиационно-устойчиви очила компютърни игри точки
 • Ново
Оценка на продукта:

Anti-Blue Лъчи Computer Oculos очила за четене Anti-fatigue Stop Eye Щам радиационно-устойчиви очила компютърни игри точки

Ако ви треба Јасно Редовни Антисини Зраци Чаши, можете да кликнете на оваа слика да се купи : Answer : ___________________________ Note : ние нудиме Dropshipping Услуга, Нема Фактура, Без лого торбичка и чистење со крпа да се даде, добредојдени се купи.За истите очила, други репродавачот да го продаде pc на amazon, ebay и други платформа, ние сме ова очила manufactory во Кина и само го продаде компјутер со бесплатен превозот од Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Воздух Пошта Регистрирате / e Packet, сите да можат да ги пратите на информации на интернет за Собрал=>Извоз=>Дестинација Пристигнувањето=>Доставени,1pair очила дојде со торбичка и ткаенина за чистење, само се промовира оваа точка на нашата продавница и со многу многу многу малку профит, спаси толку многу за вас.

BGN 8.00 8.94
Хипстер наклон без рамки пилот луксозни слънчеви очила Жени 2017 нова марка дизайнер Дама дамски слънчеви очила с UV400
 • Ново
Оценка на продукта:

Хипстер наклон без рамки пилот луксозни слънчеви очила Жени 2017 нова марка дизайнер Дама дамски слънчеви очила с UV400

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,skype...

BGN 12.00 17.12
Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806
 • Ново
Оценка на продукта:

Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806

1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3...

BGN 21.00 37.70
Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.34
Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА Рамка материјал : Титаниум, Леќа ширина : 2 5 / 16"(59mm),Рамка ширина : 5 1 / 8"(130mm), Леќа висина : 1 13 / 16"(46mm), Мост (DBL) : 11 / 16"(17mm), Храмот должина : 4 15 / 16"(125mm), Пролет зглоб : Не, Главата големина : Медиум...

BGN 55.00 57.58