• Ново
Тенденцията анти-UV400 кръгли жълти дамски слънчеви очила дамски слънчеви очила за мъже очила, цветни лещи слепи очила марка дизайнер

Тенденцията анти-UV400 кръгли жълти дамски слънчеви очила дамски слънчеви очила за мъже очила, цветни лещи слепи очила марка дизайнер

Buyers rating:
-16 % BGN 15.00
BGN 17.86

Брой продукти


· Ние брод на светот. · Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Други земји треба плати делови на трошоците.Ограничените тежина е 2 кг. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали. · Предмети може да се примени во рок од 10-20 дена нормално. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори. · Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Може да има 5-10 дена задоцнување. · Ако ви треба добра итно,pls изберете превозот од DHL, или ЕМС и плати дополнителни трошоци. · Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот е е примена. Ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи. Па ние не ќе издание што враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е да се плати од страна на купувачот. 2.Сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и вашиот Мора да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање, и вашиот PO#. 3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот ја откаже трансакцијата од .Или можете да одберете да имате замена. Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот.

Други функции

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Стил:
Кръг
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Материал На Рамката:
Сплав
Лещи Материал:
Поликарбонат
Височина На Обектива:
55 mm
Оптично Атрибут Лещи:
Огледало, антирефлексно, UV400
търговска марка:
TFJ
Широчина На Обектива:
58мм
Номер На Модела:
WB176

Най-добри сделки

VEITHDIA марка слънчеви очила без рамки мода унисекс слънчеви очила поляризованное покритие огледало Oculos мъжки слънчеви очила за мъже/жени 3811
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA марка слънчеви очила без рамки мода унисекс слънчеви очила поляризованное покритие огледало Oculos мъжки слънчеви очила за мъже/жени 3811

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 25.36
Огнено-червено огледало поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Jupiter Frame UVA & UVB защита
 • Ново
Оценка на продукта:

Огнено-червено огледало поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Jupiter Frame UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley ЈупитерОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 22.00 24.77
24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита
 • Ново
Оценка на продукта:

24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Стил се ПрефрлитеОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 20.00 23.17
VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила
 • Ново
Оценка на продукта:

VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 6.1 cm Пол : жените Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+алуминиумски Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

BGN 17.39
Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА Рамка материјал : Титаниум, Леќа ширина : 2 5 / 16"(59mm),Рамка ширина : 5 1 / 8"(130mm), Леќа висина : 1 13 / 16"(46mm), Мост (DBL) : 11 / 16"(17mm), Храмот должина : 4 15 / 16"(125mm), Пролет зглоб : Не, Главата големина : Медиум...

BGN 55.00 57.58
VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.48
Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоНови препорачува Нови 9! Види повеќе бебе

BGN 16.00 17.04
Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

BGN 73.00 77.15
Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806
 • Ново
Оценка на продукта:

Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806

1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3...

BGN 21.00 37.70
Рамки за очила, Очила за мъже компютърна късогледство оптични очила рамки за мъже прозрачни прозрачни лещи Armacao de RS026
 • Ново
Оценка на продукта:

Рамки за очила, Очила за мъже компютърна късогледство оптични очила рамки за мъже прозрачни прозрачни лещи Armacao de RS026

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Нашите очила рамка само со обични леќи.Ако ви треба промена во myopia леќа,читање леќа,астигматизам леќа или антисини зраци и радијација леќа,ве молиме контактирајте со нас ,и да се обезбеди вашиот рецепт како следниве 2)Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно...

BGN 17.00 29.15
Поляризирана светлина огледалото човек слънчеви очила класически ще Кадър жаба точки на водача огледало слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Поляризирана светлина огледалото човек слънчеви очила класически ще Кадър жаба точки на водача огледало слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоОбјасниОваа продавница само, не за продажба на малоExplain Explain。Голем број на продавници од волуменотПродавницата е целосна 100 јуани или 5 од набавка на стоки, можете да уживате во цената на...

BGN 15.00 15.73
Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките
 • Ново
Оценка на продукта:

Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките

Ако ви треба Јасно Редовни леќи за истите очила, што може да кликнете на оваа слика да се купи : ЗОШТО Brightzone КОМПЈУТЕР EYEWEAR?1.ЈА НАМАЛУВА ДИГИТАЛНАТА ЗАМОР НА ОЧИТЕ.Око замор, сува очите и главоболки кои се симптомите на трошат премногу време пред дигитален екран...

BGN 10.00 15.98
2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear
 • Ново
Оценка на продукта:

2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear

Замена на Леќи за Oakley Две Лице очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Две Лице очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & HD Јасна Светлина Пренос : 9%~96% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.32010, ISO 123121 : 2013, AS / NZS 1067 : 2003***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 515 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против ДефектДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект...

BGN 38.00 50.70