• Ново
Mryok Anti-Scratch поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Oakley frogskins слънчеви LX Ice Blue

Mryok Anti-Scratch поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Oakley frogskins слънчеви LX Ice Blue

Buyers rating:
-35 % BGN 23.00
BGN 35.44

Брой продукти

Mryok Анти-Нула Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Frogskins LX очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (1 Пар) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Frogskins LX очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Мраз Сина Светлина Пренос : 18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRYOK.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Mryok ДОО.

Други функции

Цвят Лещи:
Сини
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Лещи
Пол:
Жени
Лещи Материал:
Поликарбонат
Номер На Модела:
Подходящ за frogskins слънчеви LX
търговска марка:
Мрек
Покритие:
HMC
Форма:
За слънчеви очила Oakley frogskins слънчеви LX
Цвят Лещи:
Ледената Синева
UV 400 защита:
UVA / UVB / UVC
костюм за:
Колоездене, Бягане Шофиране Риболов, Голф, Колоездене
Увеличете Яснота:
ДА
Антирефлексно Покритие:
ДА
Технология За Лещи:
Цветно Огледално Покритие
100% подходящ за оригинален Oakley гаранция:
ДА

Най-добри сделки

Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 300 пара, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 16.00 17.04
Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила
  • Ново
Оценка на продукта:

Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила

Антиblue ray очила е препорака : Ако ви треба Јасно Редовни Антисини Зраци Чаши, можете да кликнете на оваа слика да се купи : Ова е обичен огледало стакло рамка,без диплома.Купување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија...

BGN 11.00 11.18
VEITHDIA унисекс ретро алуминий, магнезий огледало слънчеви очила поляризирани лещи реколта очила за шофиране слънчеви очила Мъже / Жени 6625
  • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA унисекс ретро алуминий, магнезий огледало слънчеви очила поляризирани лещи реколта очила за шофиране слънчеви очила Мъже / Жени 6625

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 16.00 25.81
24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита
  • Ново
Оценка на продукта:

24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Стил се ПрефрлитеОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 20.00 23.17
VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила
  • Ново
Оценка на продукта:

VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 6.1 cm Пол : жените Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+алуминиумски Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

BGN 17.39
Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките
  • Ново
Оценка на продукта:

Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките

Ако ви треба Јасно Редовни леќи за истите очила, што може да кликнете на оваа слика да се купи : ЗОШТО Brightzone КОМПЈУТЕР EYEWEAR?1.ЈА НАМАЛУВА ДИГИТАЛНАТА ЗАМОР НА ОЧИТЕ.Око замор, сува очите и главоболки кои се симптомите на трошат премногу време пред дигитален екран...

BGN 10.00 15.98
Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА Рамка материјал : Титаниум, Леќа ширина : 2 5 / 16"(59mm),Рамка ширина : 5 1 / 8"(130mm), Леќа висина : 1 13 / 16"(46mm), Мост (DBL) : 11 / 16"(17mm), Храмот должина : 4 15 / 16"(125mm), Пролет зглоб : Не, Главата големина : Медиум...

BGN 55.00 57.58
Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила
  • Ново
Оценка на продукта:

Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила

Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1 предмет + 1 крпа(испрати по случаен боја)Рецепт очила рамка : (види повеќе рамки на )Рецепт леќи : (види повеќе објективот на )Очила за сонце : (види повеќе очила за сонце до )Читање очила : (види повеќе )Антиblue Ray Компјутерска Визија Очила : (види повеќе )Други очила(Пливање очила, ноќно возење, Компјутерски заштита од радијација очила, Клипна) : (види повеќе )Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : https : / / www.aliexpress.com / store / group / Prescriptionlenses / 603739_210596021.htmlКако да се цел целосна очила?1.Изберете рамка "Додади во Кошничка"2.Изберете една lense "Додади во Кошничка"3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка "КАСАТА"Опис На Производот : Материјал : Метал меморија титаниум рамка двојно мост, флексибилни мост и храмот, целосно флексибиленСостојба : НоваБренд Име : BRIGHTZONEДостапни Бои : црна, сива, сребро, злато, кафеЦена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст, ќе го добиете тоа.Големина на : 53mm 19mm 135mm 38mm 144mmНовиот производството на овој модел е да доаѓаат и да имаат доволно акции, добредојдовте цел повторно Aviatorr рамки се во мода уште од 1960те...

BGN 14.00 15.98
VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520
  • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.48
2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear
  • Ново
Оценка на продукта:

2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear

Замена на Леќи за Oakley Две Лице очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Две Лице очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & HD Јасна Светлина Пренос : 9%~96% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.32010, ISO 123121 : 2013, AS / NZS 1067 : 2003***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 515 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против ДефектДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект...

BGN 38.00 50.70