• Ново
Розничное качеството на новата златна метална верижка за очила за четене, слънчеви очила Очила държач за очила кабел Fahsion Дамски слънчеви очила каишка

Розничное качеството на новата златна метална верижка за очила за четене, слънчеви очила Очила държач за очила кабел Fahsion Дамски слънчеви очила каишка

Buyers rating:
BGN 14.75

Брой продукти


Материјал : Бакар
Вкупна Должина : околу 75см

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Вериги И Въжета
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Дължина На Продукта:
about 75cm in total
Номер На Модела:
PC011220
търговска марка:
Реземен
Тип На Метали:
Мед

Най-добри сделки

Нов шаблон с поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени, слънчеви очила, цветни шофьорски очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов шаблон с поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени, слънчеви очила, цветни шофьорски очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 300 пара, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 16.00 17.04
Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила
 • Ново
Оценка на продукта:

Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила

Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1 предмет + 1 крпа(испрати по случаен боја)Рецепт очила рамка : (види повеќе рамки на )Рецепт леќи : (види повеќе објективот на )Очила за сонце : (види повеќе очила за сонце до )Читање очила : (види повеќе )Антиblue Ray Компјутерска Визија Очила : (види повеќе )Други очила(Пливање очила, ноќно возење, Компјутерски заштита од радијација очила, Клипна) : (види повеќе )Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : https : / / www.aliexpress.com / store / group / Prescriptionlenses / 603739_210596021.htmlКако да се цел целосна очила?1.Изберете рамка "Додади во Кошничка"2.Изберете една lense "Додади во Кошничка"3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка "КАСАТА"Опис На Производот : Материјал : Метал меморија титаниум рамка двојно мост, флексибилни мост и храмот, целосно флексибиленСостојба : НоваБренд Име : BRIGHTZONEДостапни Бои : црна, сива, сребро, злато, кафеЦена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст, ќе го добиете тоа.Големина на : 53mm 19mm 135mm 38mm 144mmНовиот производството на овој модел е да доаѓаат и да имаат доволно акции, добредојдовте цел повторно Aviatorr рамки се во мода уште од 1960те...

BGN 14.00 15.98
haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609
 • Ново
Оценка на продукта:

haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609

[xlmodel][фото][0000]ние може да се соберат на леќи во рамката, ако треба да се направи prescripion леќиВе молиме оставете порака за да ми кажете myopia опис мора да обезбеди на рецепт информации или лекар хартија како ДЕСНО око : sph ?? , cyl ?? , оска ?? , додадете?? ЛЕВО око : sph ?? , cyl ?? , оска ??, додадете?? PD : ??

BGN 62.00 94.37
Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 300 пара, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 16.00 17.04
VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила
 • Ново
Оценка на продукта:

VWKTUUN извънгабаритни дамски слънчеви очила Vintage Style Star слънчеви очила за жени огледални очила кухи рамки слънчеви очила

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 6.1 cm Пол : жените Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+алуминиумски Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

BGN 17.39
Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоНови препорачува Нови 9! Види повеќе бебе

BGN 16.00 17.04
VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.48
Алуминиеви магниевые слънчеви очила Drive a Drive очила законодател на модата слънчеви очила Ride Be In Luck Action зареден очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Алуминиеви магниевые слънчеви очила Drive a Drive очила законодател на модата слънчеви очила Ride Be In Luck Action зареден очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 500 парови, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 21.00 22.29
Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов ултра-лек Brightzone без рамки Титановая рамка поляризирани слънчеви очила, големи слънчеви очила Protecteye Анти-UVA UVB

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА Рамка материјал : Титаниум, Леќа ширина : 2 5 / 16"(59mm),Рамка ширина : 5 1 / 8"(130mm), Леќа висина : 1 13 / 16"(46mm), Мост (DBL) : 11 / 16"(17mm), Храмот должина : 4 15 / 16"(125mm), Пролет зглоб : Не, Главата големина : Медиум...

BGN 55.00 57.58
Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила
 • Ново
Оценка на продукта:

Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила

Антиblue ray очила е препорака : Ако ви треба Јасно Редовни Антисини Зраци Чаши, можете да кликнете на оваа слика да се купи : Ова е обичен огледало стакло рамка,без диплома.Купување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија...

BGN 11.00 11.18
2 чифта поляризирани сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Ten Stealth Black & Fire Red
 • Ново
Оценка на продукта:

2 чифта поляризирани сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Ten Stealth Black & Fire Red

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Десет очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Десет очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & Оган Црвено Светло Пренос : 9%~18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.32010, ISO 123121 : 2013, AS / NZS 1067 : 2003***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 515 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против ДефектДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект...

BGN 38.00 50.70
Сгъваеми Метални Очила За Четене+1.00 1.50 2.00 2.50 3.00 3.50 4.00 Диоптър + Калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

Сгъваеми Метални Очила За Четене+1.00 1.50 2.00 2.50 3.00 3.50 4.00 Диоптър + Калъф

100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Метал Леќа Материјал : Смола Случај Материјал : Кожа Боја : Златна / Сребрена Пол : Унисекс Може да биде укината уникатните дизајнерски детали, мода и великодушни, со следниве одлични перформанси и карактеристики...

BGN 2.00 2.43
Дединг Нов Diomand рязане без рамки качеството на оптични титанови точки на Жената наклон очила рамка завод на Едро DD1242
 • Ново
Оценка на продукта:

Дединг Нов Diomand рязане без рамки качеството на оптични титанови точки на Жената наклон очила рамка завод на Едро DD1242

De Ding 2016 година Нови Diomand Сечење Rimless Квалитет Оптички Титаниум Очила Жените од Тебе Очила Рамка Фабрика трговија на Големо DD1242Пинк

BGN 47.33