• Ново
2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear

2 чифта сменяеми лещи Mryok за слънчеви очила Oakley Two Face Stealth Black & HD Clear

Buyers rating:
-25 % BGN 38.00
BGN 50.70

Брой продукти

Замена на Леќи за Oakley Две Лице очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Две Лице очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & HD Јасна Светлина Пренос : 9%~96% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Лещи
Лещи Материал:
Поликарбонат
търговска марка:
Мрек
Пол:
Мъже
Покритие:
HMC
Номер На Модела:
Подходящ за двама души
Форма:
За Слънчеви Очила Oakley Two Face
Цвят Лещи:
Стелт черен & HD е ясно
UV 400 защита:
UVA / UVB / UVC
костюм за:
Колоездене, Бягане Шофиране Риболов, Голф, Колоездене
Увеличете Яснота:
ДА
Антирефлексно Покритие:
ДА
100% подходящ за оригинален Oakley гаранция:
ДА

Най-добри сделки

Нов шаблон с поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени, слънчеви очила, цветни шофьорски очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов шаблон с поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени, слънчеви очила, цветни шофьорски очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 300 пара, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 16.00 17.04
Най-продаваните на тънки Бесшарнирные пилотните поляризирани титанов слънчеви очила Oculos De Sol Feminino Polaroid Glasses Gafas De Sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните на тънки Бесшарнирные пилотните поляризирани титанов слънчеви очила Oculos De Sol Feminino Polaroid Glasses Gafas De Sol

Рамка видови : Познатиот 100% Бета чист титаниум rimless очила за сонце, две години гаранција за квалитет!Бренд Име : BrightzoneСостојба : НоваЦена : повеќе ќе ги купите, повеќе попуст, ќе го добиете тоа.Рамка и леќи во боја на располагање : видете како што е подолуЦелосен пакет вклучува : 1pc патент носат заштита на случај1pc торбичка1pc професионални очила ткаенина за чистење1pc поларизирани леќи тест картичкаГолемина на : 57mm 18mm 135mm 50mm 147mmОчила вистински примерок слики на екранот

BGN 38.00 41.90
VEITHDIA марка слънчеви очила без рамки мода унисекс слънчеви очила поляризованное покритие огледало Oculos мъжки слънчеви очила за мъже/жени 3811
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA марка слънчеви очила без рамки мода унисекс слънчеви очила поляризованное покритие огледало Oculos мъжки слънчеви очила за мъже/жени 3811

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 25.36
Поляризирана светлина огледалото човек слънчеви очила класически ще Кадър жаба точки на водача огледало слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Поляризирана светлина огледалото човек слънчеви очила класически ще Кадър жаба точки на водача огледало слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоОбјасниОваа продавница само, не за продажба на малоExplain Explain。Голем број на продавници од волуменотПродавницата е целосна 100 јуани или 5 од набавка на стоки, можете да уживате во цената на...

BGN 15.00 15.73
Нов модел госпожо поляризирана светлина на огледалото ще бъде рамка выдалбливают постепенна промяна слънчеви очила Звезда слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов модел госпожо поляризирана светлина на огледалото ще бъде рамка выдалбливают постепенна промяна слънчеви очила Звезда слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд лого2015 година нови MS polarizer, големи шупливи рамка очила за сонце.1.1 mm тебе поларизирани очила за сонце, повеќе отколку традиционалните монохроматски леќи на одделениеНашата фабрика помина областа сертификација, реално производство,.Само купи очила, треба огледало кутија во прилог да се пука, специфични ве молиме контактирајте со сервисот.

BGN 17.00 17.57
Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + ПодарокАко сакате Случај Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 15 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 19.74
Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила
 • Ново
Оценка на продукта:

Brightzone Anti-blue Glasses Anti-fatigue Computer Огледални очила за мъже и жени, четене, игра на компютърни игри, очила

Антиblue ray очила е препорака : Ако ви треба Јасно Редовни Антисини Зраци Чаши, можете да кликнете на оваа слика да се купи : Ова е обичен огледало стакло рамка,без диплома.Купување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија...

BGN 11.00 11.18
Рамки за очила, Очила за мъже компютърна късогледство оптични очила рамки за мъже прозрачни прозрачни лещи Armacao de RS026
 • Ново
Оценка на продукта:

Рамки за очила, Очила за мъже компютърна късогледство оптични очила рамки за мъже прозрачни прозрачни лещи Armacao de RS026

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Нашите очила рамка само со обични леќи.Ако ви треба промена во myopia леќа,читање леќа,астигматизам леќа или антисини зраци и радијација леќа,ве молиме контактирајте со нас ,и да се обезбеди вашиот рецепт како следниве 2)Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно...

BGN 17.00 29.15
Дединг Нов Diomand рязане без рамки качеството на оптични титанови точки на Жената наклон очила рамка завод на Едро DD1242
 • Ново
Оценка на продукта:

Дединг Нов Diomand рязане без рамки качеството на оптични титанови точки на Жената наклон очила рамка завод на Едро DD1242

De Ding 2016 година Нови Diomand Сечење Rimless Квалитет Оптички Титаниум Очила Жените од Тебе Очила Рамка Фабрика трговија на Големо DD1242Пинк

BGN 47.33
Хипстер наклон без рамки пилот луксозни слънчеви очила Жени 2017 нова марка дизайнер Дама дамски слънчеви очила с UV400
 • Ново
Оценка на продукта:

Хипстер наклон без рамки пилот луксозни слънчеви очила Жени 2017 нова марка дизайнер Дама дамски слънчеви очила с UV400

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,skype...

BGN 12.00 17.12
Алуминиеви магниевые слънчеви очила Drive a Drive очила законодател на модата слънчеви очила Ride Be In Luck Action зареден очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Алуминиеви магниевые слънчеви очила Drive a Drive очила законодател на модата слънчеви очила Ride Be In Luck Action зареден очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 500 парови, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 21.00 22.29
Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила
 • Ново
Оценка на продукта:

Бестселър на марката Aviatorr Pilot-style Memory Titanium Metal гъвкав мост / храм рецепта оптични очила, рамки за очила

Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1 предмет + 1 крпа(испрати по случаен боја)Рецепт очила рамка : (види повеќе рамки на )Рецепт леќи : (види повеќе објективот на )Очила за сонце : (види повеќе очила за сонце до )Читање очила : (види повеќе )Антиblue Ray Компјутерска Визија Очила : (види повеќе )Други очила(Пливање очила, ноќно возење, Компјутерски заштита од радијација очила, Клипна) : (види повеќе )Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : https : / / www.aliexpress.com / store / group / Prescriptionlenses / 603739_210596021.htmlКако да се цел целосна очила?1.Изберете рамка "Додади во Кошничка"2.Изберете една lense "Додади во Кошничка"3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка "КАСАТА"Опис На Производот : Материјал : Метал меморија титаниум рамка двојно мост, флексибилни мост и храмот, целосно флексибиленСостојба : НоваБренд Име : BRIGHTZONEДостапни Бои : црна, сива, сребро, злато, кафеЦена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст, ќе го добиете тоа.Големина на : 53mm 19mm 135mm 38mm 144mmНовиот производството на овој модел е да доаѓаат и да имаат доволно акции, добредојдовте цел повторно Aviatorr рамки се во мода уште од 1960те...

BGN 14.00 15.98
Цветни слънчеви очила човек поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени с Фондация слънчеви очила нови точки oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни слънчеви очила човек поляризирана светлина слънчеви очила за мъже и жени с Фондация слънчеви очила нови точки oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоОбјасниОваа продавница само, не за продажба на малоExplain Explain。Голем број на продавници од волуменотПродавницата е целосна 100 јуани или 3 за набавка на стоки, можете да уживате во цената на...

BGN 16.00 16.51
VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520
 • Ново
Оценка на продукта:

VEITHDIA квадратни алуминиеви поляризирани слънчеви очила мъжки слънчеви очила, Аксесоари, Мъжки слънчеви очила за шофиране сини слънчеви очила нюанси 6520

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.48
Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806
 • Ново
Оценка на продукта:

Полукадровые Слънчеви Очила За Мъже Жени Дизайнерски Очила Поляризирани Очила Очила За Шофиране Oculos De Sol 6806

1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3...

BGN 21.00 37.70
Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Детски Рамки За Очила Детски Очила Оптични Очила Рамка Смесени Цветове Поръчката(За 10 Бр. / Лот)

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

BGN 73.00 77.15
Anti-Blue Лъчи Computer Oculos очила за четене Anti-fatigue Stop Eye Щам радиационно-устойчиви очила компютърни игри точки
 • Ново
Оценка на продукта:

Anti-Blue Лъчи Computer Oculos очила за четене Anti-fatigue Stop Eye Щам радиационно-устойчиви очила компютърни игри точки

Ако ви треба Јасно Редовни Антисини Зраци Чаши, можете да кликнете на оваа слика да се купи : Answer : ___________________________ Note : ние нудиме Dropshipping Услуга, Нема Фактура, Без лого торбичка и чистење со крпа да се даде, добредојдени се купи.За истите очила, други репродавачот да го продаде pc на amazon, ebay и други платформа, ние сме ова очила manufactory во Кина и само го продаде компјутер со бесплатен превозот од Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Воздух Пошта Регистрирате / e Packet, сите да можат да ги пратите на информации на интернет за Собрал=>Извоз=>Дестинација Пристигнувањето=>Доставени,1pair очила дојде со торбичка и ткаенина за чистење, само се промовира оваа точка на нашата продавница и со многу многу многу малку профит, спаси толку многу за вас.

BGN 8.00 8.94
24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита
 • Ново
Оценка на продукта:

24-каратово златно огледало поляризирани сменяеми лещи за ключа стил слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Стил се ПрефрлитеОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 20.00 23.17
Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов модел слънчеви очила човек класически бъде Frame слънчеви очила нови точки поляризирана светлина слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоПрво, на пакувањетоЦената за гол огледало цени (еден пар OPP кеси независни пакување), не се вклучени очила кутија;Две, на редОчила немаат ЛОГО; цел повеќе од 300 пара, може да обезбеди печатени ЛОГО.Три, за купувањеФотографирана пред вас колку што е можно разбирање на стоката, како што се нејасно место ве молам, сакам да ве прашам или порака, или шут, со цел да му даде на продавачот порака и забелешки.Четири, заБројот на нашите бебето е доволно, ујп може да бидат сигурни да се пука...

BGN 16.00 17.04
Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова цветен филм поляризирани слънчеви очила половината рамка мъжки слънчеви очила нови слънчеви очила метална цвят слънчеви очила oculos gafas de sol

Производ себе без никакви бренд логоНови препорачува Нови 9! Види повеќе бебе

BGN 16.00 17.04
haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609
 • Ново
Оценка на продукта:

haoyu пристигане широкоъгълен без рамки късогледство рамка Титан без рамки очила рамка късогледство четене на очите скоростна мъжете търговска tg6609

[xlmodel][фото][0000]ние може да се соберат на леќи во рамката, ако треба да се направи prescripion леќиВе молиме оставете порака за да ми кажете myopia опис мора да обезбеди на рецепт информации или лекар хартија како ДЕСНО око : sph ?? , cyl ?? , оска ?? , додадете?? ЛЕВО око : sph ?? , cyl ?? , оска ??, додадете?? PD : ??

BGN 62.00 94.37
Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките
 • Ново
Оценка на продукта:

Анти Синя Светлина Очила Мъжете И Жените Стоп Петно На Окото Сън По-Добра Защита На Жертвите На Компютър Шофиране През Нощта Точките

Ако ви треба Јасно Редовни леќи за истите очила, што може да кликнете на оваа слика да се купи : ЗОШТО Brightzone КОМПЈУТЕР EYEWEAR?1.ЈА НАМАЛУВА ДИГИТАЛНАТА ЗАМОР НА ОЧИТЕ.Око замор, сува очите и главоболки кои се симптомите на трошат премногу време пред дигитален екран...

BGN 10.00 15.98
Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка VEITHDIA алуминиеви поляризирани слънчеви очила, спортни мъжки слънчеви очила, Очила за шофиране, очила с изпъкнали очи, мъжки аксесоари нюанси 6529

Пакетот вклучува : 1 x Поларизирани очила за сонце + Крпа+Б знамиња Ако сакате ПАКЕТ Б ,ве Молиме Кликнете или Кликнете на СликатаЗа Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 15.00 24.34