• Ново
Лайден 4шт Европейския античен месинг лира държач за тоалетна хартия кука за дрехи кърпа пръстен стена на античния аксесоар за баня

Лайден 4шт Европейския античен месинг лира държач за тоалетна хартия кука за дрехи кърпа пръстен стена на античния аксесоар за баня

Buyers rating:
-42 % BGN 116.00
BGN 199.49

Брой продукти

умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.modname=ckeditor
Пакет Се Вклучени :
1* Крпа Прстен
1* Облека Кука
1* Тоалетна Хартија Носителот
1* Крпа Прстен
1* Инсталација На Пакетот
1* Инсталација Настава Функција :
Уникатен плоштадот дизајн.
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Едноставен и луксузен насочат дизајн.
Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.
Висок квалитет месинг meterial и текстура на Нафта Протри Бронза заврши.
Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.
Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.
Плаќање
Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно.)
Предмети ќе биде предаден во 5 работни дена по уплатата.
Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција
Доаѓа со 1 година на производство гаранција;
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.

Други функции

Тип:
Комплекти За Оборудване За Баня
търговска марка:
Leyden
Номер На Модела:
LY17101901HYS
Материал:
Месинг
Основен Материал:
Месинг
Surface Покритие:
античен месинг
Размер:
As the picture
Стил:
Кръг
Форма:
Площ
Цвят:
античен месинг
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж

Най-добри сделки

Космос алуминиеви притежателите на хартия баня стенни, Златна кошница тъкан козметични кутия за съхранение, ретро книжен рафт кошница, багажник
 • Ново
Оценка на продукта:

Космос алуминиеви притежателите на хартия баня стенни, Златна кошница тъкан козметични кутия за съхранение, ретро книжен рафт кошница, багажник

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Простор Алуминиум тоалет хартија носители ѕид монтирани, Златен ткиво кошница козметички складирање кутија, Ретро хартија полица кошница рек бранеа, Бесплатен превозот

BGN 28.00 46.72
Безплатна доставка 1/2 нива месингови рафтове за баня и продукти за съхранение на ъглови рафтове, античен стенни триъгълна полк черно Whosale
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1/2 нива месингови рафтове за баня и продукти за съхранение на ъглови рафтове, античен стенни триъгълна полк черно Whosale

Бесплатен Превозот 1 / 2 Ниво Месинг бања полици производи складирање агол рек, Антички ѕид монтирани триаголник полица црна Whosale

BGN 42.00 46.38
Лайден двоен държач полотенцесушителя луксозен злато / хром 60 см квадратна основа, с монтиран на стената месинг модерен закачалка за хавлии, аксесоари за баня
 • Ново
Оценка на продукта:

Лайден двоен държач полотенцесушителя луксозен злато / хром 60 см квадратна основа, с монтиран на стената месинг модерен закачалка за хавлии, аксесоари за баня

modname=ckeditorФункција : Површина е мазна и нежна.Ѕид инсталација со лесно да го инсталирате на хардвер монтажа.Уникатна и Едноставна полски Плоштадот Дизајн, совршено за модерна бања.Златен / Хром месинг заврши е луксузен и светла за класичен го прави убава и сјајна.Висок квалитет на месинг, кои се заштити од ' рѓа и да се обезбеди долговечност и издржливост за години користење.Пакет Се Вклучени : 1 * Крпа Бар1 * Инсталација На Пакетот1 * Инсталација НаставаAnswer : ___________________________ Note : Користете мек материјал за чистење на сунѓерот за да се избегне гребењеИзбегнувајте силно влијание врз производот како тоа ќе се создаде дент

BGN 76.00 131.06
ярко сребро мед кърпа материал на кутията чанта кука кухня, баня, дрешник, съблекалня куки домашна обков аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

ярко сребро мед кърпа материал на кутията чанта кука кухня, баня, дрешник, съблекалня куки домашна обков аксесоари

Предмет бр : BD9621Материјал : бакарЗавршувањето на : хромГолемина на : 5572mmза рефус со цел , ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрата понудаУслови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплатаУслови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO...

BGN 87.86
Безплатна доставка новия дизайн на 24-каратово злато, кристал единния лира
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка новия дизайн на 24-каратово злато, кристал единния лира

Една крпа барЗЛАТО ЗАВРШИЅИДДувачкиот МАТЕРИЈАЛГИ ВКЛУЧУВА СИТЕ ХАРДВЕР МОНТАЖАДолжина : 55 CMПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

BGN 114.00 126.40
Твърдо латунное Мед античен завършили пръстен кърпи продукти, аксесоари за баня, керамични, държач за кърпи, кърпи бар
 • Ново
Оценка на продукта:

Твърдо латунное Мед античен завършили пръстен кърпи продукти, аксесоари за баня, керамични, държач за кърпи, кърпи бар

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

BGN 58.00 63.98
Аксесоари за баня античен месинг държач тоалетна четка четка чаша набор от lba271
 • Ново
Оценка на продукта:

Аксесоари за баня античен месинг държач тоалетна четка четка чаша набор от lba271

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 58.00 89.58
sliver стенни мобилна рама мобилна полк на полк, за баня от неръждаема стомана година най-доброто качество на гореща разпродажба
 • Ново
Оценка на продукта:

sliver стенни мобилна рама мобилна полк на полк, за баня от неръждаема стомана година най-доброто качество на гореща разпродажба

Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

BGN 8.00
Класическа китара във формата на декорация на стената кука желязната кука палто стенни кука закачалка за чанта с кърпа и халат палто
 • Ново
Оценка на продукта:

Класическа китара във формата на декорация на стената кука желязната кука палто стенни кука закачалка за чанта с кърпа и халат палто

Класична Гитара во облик на ѕид декорација кука железо грб кука ѕид закачалка кука за торба крпа облека грбКарактеристики : Идеален за употреба во спални соби, градина, двор, бањи, и плакари Организира и ги красат со еден лесен чекор Совршен за мантил, капа, копче торба итн.Слики : Пратката &плаќање1...

BGN 28.00 31.98
BOCHSBC розово злато държач за тоалетна хартия на Европейския мрамор Нефритови основен хартиен багажник Мед държач за тоалетна хартия на аксесоари за баня
 • Ново
Оценка на продукта:

BOCHSBC розово злато държач за тоалетна хартия на Европейския мрамор Нефритови основен хартиен багажник Мед държач за тоалетна хартия на аксесоари за баня

ФункцијаЕвропски СтилЗлато Мермер Хартија НосителотСпецификацијаТочка име : Porte Rouleaux Papier РоузРеден број : TZDZQLDP11Материјал : Месинг,Жад,МермерБоја : ЗлатнаДимензија : 137mm*102mm*161mm; 210mm*120mm*135mmТехнологија : Полиран,ПозлатаУпотреба : ТкивоПримена : Бања,БалконIntallation Дупка Diamter : ве Молиме да користите 6mm вежба за да ја инсталирашПакет1*Хартија Носителот

BGN 37.00 74.96
Античен Месинг Стенен Набор От Тоалетни Четки Притежателя Четки + Керамична Чаша Wba406
 • Ново
Оценка на продукта:

Античен Месинг Стенен Набор От Тоалетни Четки Притежателя Четки + Керамична Чаша Wba406

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 63.00 105.58
Безплатна доставка новия дизайн на 24-каратово злато, кристал диспенсер за течен сапун
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка новия дизайн на 24-каратово злато, кристал диспенсер за течен сапун

Сапун фармацевтЗЛАТО ЗАВРШИЅИДмесинг и цинк МАТЕРИЈАЛГИ ВКЛУЧУВА СИТЕ ХАРДВЕР МОНТАЖАПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

BGN 105.00 117.14
Куки за роба луксозни стените на банята резба античен куки за роба 5 реда кука закачалка за дрехи куки за баня, Аксесоари HA-26F
 • Ново
Оценка на продукта:

Куки за роба луксозни стените на банята резба античен куки за роба 5 реда кука закачалка за дрехи куки за баня, Аксесоари HA-26F

Инсталација Видео https : / / youtu.be / ft Pgg1q MrroОблека Куки Луксузни Бања Ѕид Резба Антички Облека Куки 5 Ред Кука Грб Закачалка Вратата Куки За Бања Прибор ХА26 FОпис на производотМатеријал : МесингКрај : Антички бронзаПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 46.00 83.79
2014 Директни продажби сапун ястия безплатна доставка завод за Директни продажби баня от неръждаема стомана препарат за съдове, чист за употреба, обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

2014 Директни продажби сапун ястия безплатна доставка завод за Директни продажби баня от неръждаема стомана препарат за съдове, чист за употреба, обзавеждане

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

BGN 43.00 44.78