• Ново
SHUANGR марка бижута на crystal бухал обеци за жени старинни златни цветове на животните обеци изявление Brincos Безплатна доставка

SHUANGR марка бижута на crystal бухал обеци за жени старинни златни цветове на животните обеци изявление Brincos Безплатна доставка

Buyers rating:
-50 % BGN 1.00
BGN 2.02

Брой продукти


SHUANGR Бренд за Накит Кристал Був Студ Обетки За Жените Гроздобер Злато-Боја на Животните Изјава Обетки Brincos
Произведе Информации :
Тежина : 10g
Големина : 2*1.4 cm
Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам. 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно. 3.Кога ќе ја прими стоката,ако има било каков проблем, ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации или да се отвори спорот.Ние ќе се реши тоа за вас,ве молиме да не worrry.Ви благодариме.
Прирачник за мерење, да го задржат грешка 0.5-1cm / 0.5-1g, поради светлината, светлината и други фактори, вид и слики ќе има малку боја,се надевам дека вашиот вид разбирање.

Други функции

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Задната Част На Находище:
Push-back
търговска марка:
ШУАНГР
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Номер На Модела:
TK2400-TK2410
Формамодел:
Домашни любимци
Тип:
Обеци-Капки
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
цвят на обеци:
много цветове, като на изображението
Вид На Материала:
Сплав
Дизайн:
дизайн на марката
Пол:
Жени, Момичета, Дами
Случай:
Юбилей, Подарък, Парти, Сватба, Новобрачная
Бижута:
модерни обеци
Брой:
1 чифт
Материал:
Сплав

Най-добри сделки

JShine изявление пънк кръг златист цвят бял мрамор камък обеци за жени голяма мода обеци Нова година бижута вечерни парти
 • Ново
Оценка на продукта:

JShine изявление пънк кръг златист цвят бял мрамор камък обеци за жени голяма мода обеци Нова година бижута вечерни парти

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : JShine Изјава Панк Круг Злато Бела Боја Мермер, Камен Обетки за Жените Големи Модни Earring Нова Година накит Вечер ПартијаГлавните Материјали : Камен,Од ЛегиранБрој На Модел : E1192Обетки Должина : 3.7 cmОбетки Тежина : 22 g / Пар

BGN 4.00 4.22
ALULU романтична кръг кристал дамски обеци-розово златно покритие Златни / Сребърни обеци бижута за жени капка масло обеци brincos
 • Ново
Оценка на продукта:

ALULU романтична кръг кристал дамски обеци-розово златно покритие Златни / Сребърни обеци бижута за жени капка масло обеци brincos

SHOPING Слободен испорака на сите предмети Може да ги испратите во рок од 12 дена по уплатата 1 Кога цел износ е помалку од $ 5 , ние ќе испрати пакет преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 2.00 4.13
Асиметричен Елен Коледно Дърво Обеци 925 Сребро Обеци, Бижута Pendientes Brincos Бижутата
 • Ново
Оценка на продукта:

Асиметричен Елен Коледно Дърво Обеци 925 Сребро Обеци, Бижута Pendientes Brincos Бижутата

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Испорака Барање : Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод.Цел Износ > $ 7, Испратите e Packet или Кина Пост Ail Mail.Како да се купи : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 4.40
Асиметрични Кръгли Обеци-Карамфил 925 Сребро Обеци-Карамфил Бижута Pendientes Brincos Бижутата
 • Ново
Оценка на продукта:

Асиметрични Кръгли Обеци-Карамфил 925 Сребро Обеци-Карамфил Бижута Pendientes Brincos Бижутата

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Испорака Барање : Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод.Цел Износ > $ 7, Испратите e Packet или Кина Пост Ail Mail.Како да се купи : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 5.00 6.38
Зашеметяващи дълги, наситени сини аквамарины, Бяла CZ дамски годеж 925 сребърни обици 55x19mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Зашеметяващи дълги, наситени сини аквамарины, Бяла CZ дамски годеж 925 сребърни обици 55x19mm

Опис : се Соочуваат со Обетки : 55x19 мм или 2.2x0.7 инчен скапоцен камен големина : 9x7, 3мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и?убава! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

BGN 25.58
Нова мода жени / момичета романтична розово злато-син цвят CZ камък пиърсинг виси спад обеци, бижута подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова мода жени / момичета романтична розово злато-син цвят CZ камък пиърсинг виси спад обеци, бижута подарък безплатна доставка

Опис : Материјал : Австриската Кристал, Злато Исполнет Боја : како на сликата Earring Големина : 12*8мм Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 1.00 1.52
Шунки, обеци, родословни Фатима ръчно изработени обеци кристал обеци Crystal неръждаема стомана двустранен ухото шипове бижутата
 • Ново
Оценка на продукта:

Шунки, обеци, родословни Фатима ръчно изработени обеци кристал обеци Crystal неръждаема стомана двустранен ухото шипове бижутата

Hamsa обетки studs фауима рака обетки кристал студ обетки кристал нерѓосувачки челик двојно двострано уво студ мода накит

BGN 3.00 4.35
Нов Модерен Бял Златист Цвят, Блестящ Квадратна Форма Кубичен Цирконий Имитация На Перли Обеци За Жени Мода Партия Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Модерен Бял Златист Цвят, Блестящ Квадратна Форма Кубичен Цирконий Имитация На Перли Обеци За Жени Мода Партия Бижута

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 5g Големина : 16*6mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

BGN 5.00 6.38
Гореща 1 чифт сребърни / златни жените голям кръг кръгли обеци дами обръч обеци, мода бижута подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща 1 чифт сребърни / златни жените голям кръг кръгли обеци дами обръч обеци, мода бижута подарък

ОписПредмет тип : обрачот / круг обеткиМатеријал : злато / сребрена позлатен Количина : 1 пар Боја : злато,sivler Големина : 4 / 5 / 5.8 см Пол : жените,женски,дами,девојкаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

BGN 1.00 2.18
Сватбени Аксесоари Бижута Бял Имитированный Перли Романтично Спад Дълги Обеци За Булки Свети Кристал Цвете Моталка
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбени Аксесоари Бижута Бял Имитированный Перли Романтично Спад Дълги Обеци За Булки Свети Кристал Цвете Моталка

Свадба Додатоци Накит Бела Симулирани Бисер Романтична Капка Долги Обетки За Невести Светиот Монистра Цвет Кристал DanglerПроизводство : Свадба Додатоци Накит Бела Симулирани Бисер Романтична Капка Долги Обетки За Невести Светиот Монистра Цвет Кристал DanglerРеден Број : ed01363Големина на : Должина : 1.2*5.8 cmТежина : 12g

BGN 3.00 3.18
Нова мода жени/момичета розово злато-цвят червен гранат CZ камък Crystal капка обеци пиърсинг бижута подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова мода жени/момичета розово злато-цвят червен гранат CZ камък Crystal капка обеци пиърсинг бижута подарък безплатна доставка

Опис : Материјал : Австриската Кристал, Злато Исполнет Боја : како на сликата Earring Големина : 12*8мм Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 1.00 1.98
100 компл. / лот 16*4 мм стъклена топка глобус капка обици набор от прозрачни торта направи си САМ обеци на една кука стъклена бутилка окачване
 • Ново
Оценка на продукта:

100 компл. / лот 16*4 мм стъклена топка глобус капка обици набор от прозрачни торта направи си САМ обеци на една кука стъклена бутилка окачване

100 ја поставува = 50 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 16*4mmдругиanswer : ___________________________ note : боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате...

BGN 59.00 62.08
Ретро зелен перидот SheCrown Ladies Black Gold 925 сребърни обици 39x11mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро зелен перидот SheCrown Ladies Black Gold 925 сребърни обици 39x11mm

Опис : Обетки Лице Големина : 39x11 мм или 1.55x0.45 инчен скапоцен камен големина : 9x7 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

BGN 14.00 20.78
Мода Червен Син Кристал Акрил Перли И Цвете Обеци Великолепният Асиметричен Дизайн За Приятелство Обеци Марка Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Червен Син Кристал Акрил Перли И Цвете Обеци Великолепният Асиметричен Дизайн За Приятелство Обеци Марка Бижута

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$130 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPSот и Fedex.Моден Црвени, Сини Кристал Акрилик Бисер Цвет Прекрасни Обетки Асиметричен Дизајн Пријателство Обетки Бренд За НакитПроизводство : Моден Црвени, Сини Кристал Акрилик Бисер Цвет Прекрасни Обетки Асиметричен Дизајн Пријателство Обетки Бренд За НакитФункција : Цвет ОбеткиMOQ : Мин цел е $10Време На Испорака : Околу 2060 денаПакување : Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакувањеВнимание : Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време...

BGN 9.00 9.58
Нова източване на дълга булката планински кристал, обеци корейски женски луксозни булчински бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова източване на дълга булката планински кристал, обеци корейски женски луксозни булчински бижута на едро

Име : Слива микс долго невестата Обетки Кристал; Бренд : Ray Лејн Боја : дебела сребрена / Спецификации : 9.1 cm*2.5 cm Материјал : алуминиумски, парична казна дијамант Пакување тежина : 27.7 грама Пакување количина : 12 пара / дузинаЗабелешка : поради различни екранот, така да се види бојата на производот ќе бидат различни...

BGN 12.00 16.69
JURAN Women ' s fashion earrings New arrival sweet metal with скъпоценни камъни stud crystal earring for women girls W3101
 • Ново
Оценка на продукта:

JURAN Women ' s fashion earrings New arrival sweet metal with скъпоценни камъни stud crystal earring for women girls W3101

JURAN модата Жените обетки Нови пристигнување бренд слатка метал со камења студ кристал earring за жени, девојки W3101Предмети : Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линкPyment : Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк

BGN 2.00 2.40