• Ново
ABWE Best Sale 1бр LED светеща Корона диадема за коса група за Коледа, на рождения Ден на принц, принцеса Крал бижута pink

ABWE Best Sale 1бр LED светеща Корона диадема за коса група за Коледа, на рождения Ден на принц, принцеса Крал бижута pink

Buyers rating:
-23 % BGN 2.00
BGN 2.61

Брой продукти

Се облекуваат како мала принцеза или принцеза!
Одговара за роденден, забава, карневал итн.
Секој headband дава 3 трепка режими.
Погоден за надворешна и внатрешна употреба (не е водоотпорен).
Материјал : ПВЦ + LED Светло; Батерии вклучени.
Карактеристики :
Боја : розева
Круна ширина : 150mm
Bowknot дебелина : 20mm
Bowknot Висина : 80mm
Headband висина : 210 mm
Headband напнатост : 130-170mm
Батерии : 3 x LR44 Заменливи батерии за мобилни вклучени
Забава додатоци за девојки од сите возрасти.
Забава круна форма и 3 многу светли бели Led диоди.
Постои мал вклучите headband дека може да се користи за да го исклучите диодите на светлото вклучено или исклучено.
Убави и шарени во текот на денот и на магичен светлина во мракот.
Пакет Содржина : 1 x Круна Headband
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Се облекуваат како мала принцеза или принцеза!
Одговара за роденден, забава, карневал итн.
Секој headband дава 3 трепка режими.
Погоден за надворешна и внатрешна употреба (не е водоотпорен).
Материјал : ПВЦ + LED Светло; Батерии вклучени.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.

Други функции

търговска марка:
MAGICYOYO
Материал:
Пластмаса
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
8-11 години
Номер На Модела:
I072128A2
Характеристики:
Показва

Най-добри сделки

Случаен цвят 10шт САМ лъскава хартия сверкающая лъскава щастлива птица лодка животно Звезда оригами високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Случаен цвят 10шт САМ лъскава хартия сверкающая лъскава щастлива птица лодка животно Звезда оригами високо качество

Сјајот Хартија Блескаво Сјајна Среќа Птица Брод Животинско Ѕвезда Шарени Оригами Висок Квалитет Функција : 100% Сосема Нов!Ова е за 1 пакет на Птица Оригами / Animal / Star / Брод Виткање Хартија.Таму се 10 различни бои во еден пакет.Птица виткање насока е исто така вклучени во секој пакет.Листот е за 12cm x 12cm .Тоа е добра можност за DIY,може да се свитка секоја форма ви се допаѓа...

BGN 1.98
50 бр. / лот играчки и хоби новост хип-хоп стил пръст скейтбордове класически играчки за деца пръст скутер с абразивни хартия
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот играчки и хоби новост хип-хоп стил пръст скейтбордове класически играчки за деца пръст скутер с абразивни хартия

ХипХоп стил Прст Скејтборди Класичните играчки за деца Прст скутерМатеријал : 100% Безбедност материјал, ABS ПластикаCraftwork : Предната страна : абразивни хартијаЗадната страна : Термички трансфер печатењеГолемина на : 9.5*2.5*1.5 cmПакет : OPP ВреќаПакување листа : 50 парчиња различни дизајн (испрати по случаен избор) + дополнителен подарокВнимание Почитувани Купувачи1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име спаѓаат вашето име, средно име и презиме кога нарачки.2...

BGN 28.00
Нов Freeship 48X летящи зайчета зайче жаби изстрел парашути парашутисти партия играчки, подаръци добив чанта Пината фондовите пълнители награди
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Freeship 48X летящи зайчета зайче жаби изстрел парашути парашутисти партия играчки, подаръци добив чанта Пината фондовите пълнители награди

Ставка : Летање bunny падобрани снимкиБоја : боја избрани, испратени од страна на Случаен избор.Пакување : најголемиот Дел pakcing, 48pcs во polybagГолемина : Прибл...

BGN 22.38
Електрически отвратително за сигурност трик томбола чудесна играчка дъвка играчка за сигурност трик шега играчки фантастичен Анити-стрес забавна играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрически отвратително за сигурност трик томбола чудесна играчка дъвка играчка за сигурност трик шега играчки фантастичен Анити-стрес забавна играчка

Сосема нов и висок квалитет.Тоа изгледа како вистински пакет на гуми за џвакање.Им даде на вашите пријатели брза и лесна електричен шок кога ќе стигнат за оваа замолчени се држиме за џвакање.Кога вашето семејство или пријатели обидете се да се повлече овој трик за џвакање, тие ќе добиете неочекувана безопасни електричен шок...

BGN 2.00 2.29
Mini Finger BMX Bicycle Kit Flick Trix Finger Bikes Toys Accessories Tool BMX Bicycle Model Tech Deck приспособления новост не мога да понасям играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

Mini Finger BMX Bicycle Kit Flick Trix Finger Bikes Toys Accessories Tool BMX Bicycle Model Tech Deck приспособления новост не мога да понасям играчки

Мини Прст BMX Велосипед Комплет Потчукнете Trix Прст Велосипеди Играчки Додатоци Алатка BMX Велосипед Модел Техника Палубата Gadgets, Новина Замолчени Играчки ЗАБЕЛЕШКА : BMX Велосипед има неколку бои, можете да оставите порака да ни кажете каква боја сакате, или ние ќе го испрати по случаен избор, ви благодаримеКарактеристики На Производот : 1...

BGN 9.00 14.37
Цветни САМ Тиня Squishy Clay 3D пухкави Floam Тиня ароматизира антистрес играчка за забавление не боракс децата ръчно изработени Преса Toy
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни САМ Тиня Squishy Clay 3D пухкави Floam Тиня ароматизира антистрес играчка за забавление не боракс децата ръчно изработени Преса Toy

Шарени DIY Лигите Squishy Глина 3 D Меки Floam ЛигитеМиризливи Antistress играчка Забава Нема Боракс Детска Рака, Занает Стискаш ИграчкаГолемина : 100ml / 60 GВе Молиме Имајте Во Предвид Овде : 1 ...

BGN 4.78
Хелоуин Коледа LED пръстен нов творчески карикатура Жаба светлинен пръстен чудесна светкавица флуоресцентное пръстен играчка разход YH221
 • Ново
Оценка на продукта:

Хелоуин Коледа LED пръстен нов творчески карикатура Жаба светлинен пръстен чудесна светкавица флуоресцентное пръстен играчка разход YH221

Ноќта на вештерките Божиќ LED Прстен Нови Креативни Цртан филм Жаба Прозрачна Прстен Прекрасна Флеш Флуоресцентни Прстен Играчка Мешани YH221

BGN 89.00 98.50
ABWE Best Sale Brown New Soft Rubber Лъжливи Snake Рибка Plastic Figure Кича Joke Toy
 • Ново
Оценка на продукта:

ABWE Best Sale Brown New Soft Rubber Лъжливи Snake Рибка Plastic Figure Кича Joke Toy

Висок квалитет и сосема нов Лажни гума змија за деца Материјал : Хранаодделение за животната средина нетоксични мека "Винил" Висок квалитет и сосема нов.Лажни гума змија за деца.Материјал : Хранаодделение за животната средина нетоксични мека "Винил"Боја : ПортокалцрвенаГолемина : за 43cm долго и 3.5 см широкПакет Содржина : 1 x Гума змијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 6.08
Крокодил 7 цвята промяна 3D Bulbing светлина визуална илюзия за led лампи фигурка пъзел пъзели светещи играчки образователни играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

Крокодил 7 цвята промяна 3D Bulbing светлина визуална илюзия за led лампи фигурка пъзел пъзели светещи играчки образователни играчки

Функција : 1> Најновите 7color менување на 3 D загатка визуелна илузија;има 7 боја,притиснете еднаш за прикажување на боја,исто така Автоматски циклус трепка 7 бои...

BGN 24.00 27.17
2018 toy1PC Смешни Soft Щипка Dingding Toys Key Chain Squishy Преса Bag Pendant Tricky Key Holder For Best Gifts Adult Toys
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 toy1PC Смешни Soft Щипка Dingding Toys Key Chain Squishy Преса Bag Pendant Tricky Key Holder For Best Gifts Adult Toys

Карактеристики : Понекогаш, ние се чувствуваме тегоби / осамени / лути / досадно / тажна. Сепак, кога ќе се погледне во нив, тие се толку симпатична дека може да се чувствуваат подобро , или дури и сите лоши чувства ќе биде збришан.Тоа може да биде стрес знаците.Тоа, исто така, може да биде декорација во вашиот автомобил / куќа / покажи прозорец / кафе..Модел : DingdingПечат Големина : За 432.5 cmКутија Големина : Околу 64.54cmКоличина : 1pcМатеријал : TPRМиризливи : НИКОЈПакување : НЕ во Оригиналната КутијаAnswer : ___________________________ Note : Тоа НЕ е за јадење...

BGN 1.00 1.28
5 бр. / лот новост играчки цветни led светещите оптични влакна коса Панделка украса за парти сценичното представяне на случаен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот новост играчки цветни led светещите оптични влакна коса Панделка украса за парти сценичното представяне на случаен цвят

5 PCS / Многу Шарени LED Прозрачна Оптички Влакна Коса, Плетенка Декорација за на Партијата Фаза на Изведба по Случаен избор Боја Новина ИграчкиОпис : Сјае плетенка...

BGN 8.00 12.56
Нов Производител На Решения Маятниковый Топка Играчка Магнитно Динамично Украса На Масата Играчка, Подарък За Вземане На Решения Аксесоар Маятниковый Топка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Производител На Решения Маятниковый Топка Играчка Магнитно Динамично Украса На Масата Играчка, Подарък За Вземане На Решения Аксесоар Маятниковый Топка

Опис : Предмет : Творец Одлука За ТопкаМатеријал : Пластични + МеталБоја : Како на сликатаПримена : Вистина Или Предизвик / помага да се направи dicision / декорацијаОбезбедува со 6 опции за случајно да се избереОва е производ кој работи преку магнетна сила (без потреба од батериско напојување)1 Pcs X Творец Одлука за Топка1...

BGN 7.00 7.94
Висящи образователни играчки Aladdin's Flying Carpet Game новост баланс на Настолни игри, играчки приятели и семейство взаимодействие играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

Висящи образователни играчки Aladdin's Flying Carpet Game новост баланс на Настолни игри, играчки приятели и семейство взаимодействие играчки

Суспензија Образование Играчки Аладин е Летечки Килим Игра Новина Рамнотежа Игра Десктоп Играчки Пријатели и Семејството Интеракција ИграчкиДецата сега може да играат една игра која има Летечки Килим!Секој играч, пак, ја повлекува скриено богатство од чантата.Користење на нивните балансирање вештини,тие ќе треба да се одржи на богатство на летечки килим, без да се прави тепих падне.Тие мора да се биде внимателен, ако кој било друг богатство паѓа за време на нивниот пак, дека истиот играч, тогаш мора да исто така да поставите назад кон тепих.Целта е да биде последен играч кој успешно поставени богатство на тепих, без да се прави тоа падне!Играње метод : се Постигне во Аладин е кеса и извади парче на богатство...

BGN 22.24
Супер голям 8*12 см новост не мога да понасям динозавър играчки Детски играчки сладки магически яйца за отглеждане на яйца от динозавър за деца Забавни играчки подар
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер голям 8*12 см новост не мога да понасям динозавър играчки Детски играчки сладки магически яйца за отглеждане на яйца от динозавър за деца Забавни играчки подар

Супер Големи 8*12cm Новина Замолчени Диносаурус Играчки за Деца Играчки Симпатична Магија Изведување Расте Диносаурус Јајца За Децата за Образовни Играчка ПодарокУПОТРЕБА : Стави на јајца се потопува во водата (температура под 36 степени);1224 часа подоцна, на школка почнат да попуштат ( чувајте го потопува во вода цело време);12 дена подоцна, малку Диносаурус полека растат.Спецификации : Материјал : ЕВАБоја : Случајни БојаГолемина : прибл...

BGN 11.00 15.73
Кандис ти! Детски образователни дървени играчки tie my shoe baby чрез шнурове обувки за ранно развитие на малък 1 чифт
 • Ново
Оценка на продукта:

Кандис ти! Детски образователни дървени играчки tie my shoe baby чрез шнурове обувки за ранно развитие на малък 1 чифт

Оригиналната цена $15.6 Сега ??? Оригиналната цена $11.51 Сега ??? Оригиналната цена $14.83 Сега ??? Оригиналната цена $9.98...

BGN 13.00 13.87
yuanmbm newest Magic sky light projection rainbow ring / светещи играчки/Детски играчки за деца / детски подарък/новородено развитие играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

yuanmbm newest Magic sky light projection rainbow ring / светещи играчки/Детски играчки за деца / детски подарък/новородено развитие играчка

Функција : да се Стимулира бебето да е во боја визија, 7 шарени бои, новина визија Може да се промени во различни дезени, различни игри се играат, корисни за остварување на флексибилност на бебето рака...

BGN 4.00 4.78
1 бр. на случаен заблатените Много бавен растеж непоседа играчка забавна котка сладки домашни любимци са ръчно изработени играчки декомпрессионные играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. на случаен заблатените Много бавен растеж непоседа играчка забавна котка сладки домашни любимци са ръчно изработени играчки декомпрессионные играчки

Карактеристики : Пакет на 1 мала смешни играчкиГлавно се користи за вашите деца е забавноСпецификации : Материјал : пластични TPRБоја : како на сликата прикажаниГолемина : 46cmТежина : околу 22gФункција : прекрасна и може да биде сериозна за декомпресијаПол : УнисексВозраст : ВозрасниПакување : вреќа или ПВЦ кутија како што choosedПакет Листата : 1x мал модел фигура играчкаЗабелешка : вие треба да се исчисти навреме,вода или со малку детергент.Ние прифаќаме : VISA , Master Card, Зачувам, Запад Унија, ТТКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

BGN 2.00 2.08
Пластмасов cosplay маскарад римски шлем шапка спартан каска римският войн Златна каска за възрастни
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасов cosplay маскарад римски шлем шапка спартан каска римският войн Златна каска за възрастни

Име на производ : Нови сокриени Роман воин шапкаМатеријал : Пластика (нов материјал не е лесно да се пробие во)Големина на : Слободен Големина (глава обемот 5860 cm) (во предниот дел на шапка е излетаат, како маска под хаубата)Тежина : 500g Пакет 1 плус(Ова е само за информативни цели за слики, пратки до главниот приказ на мапатаbased)

BGN 36.78
Карикатура деца плюшени играчки, сладко пиле пиле кукла играчка е прекрасен пиле украса класическа играчка за деца подаръци момиче
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура деца плюшени играчки, сладко пиле пиле кукла играчка е прекрасен пиле украса класическа играчка за деца подаръци момиче

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме потврдете ја вашата адреса повторно кога ќе завршите со плаќање...

BGN 3.00 4.29
Забавен Голям Семеен Пингвин Ледоразбивач Запазване На Пингвин Бебешки Играчки, Подаръци Настолна Игра, Които Карат Човек Да Падне Загуби Тази Игра
 • Ново
Оценка на продукта:

Забавен Голям Семеен Пингвин Ледоразбивач Запазване На Пингвин Бебешки Играчки, Подаръци Настолна Игра, Които Карат Човек Да Падне Загуби Тази Игра

Смешни Големото Семејство Пингвин Ice Кршење да Заштедите На Пингвин Дете Играчка Подароци Десктоп Игра Кој Го Направи Пингвин Падне Изгуби Оваа Игра ве Молиме Забелешка : Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард...

BGN 10.00 18.05
TOFOCO сплав мини пръст BMX ръчно изработени играчки планински велосипед модел с резервни гуми инструменти под наем детска играчка три цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

TOFOCO сплав мини пръст BMX ръчно изработени играчки планински велосипед модел с резервни гуми инструменти под наем детска играчка три цвята

Карактеристики Кул прст велосипед поставите играчка Сосема нов и висок квалитет Мини кул и таписерии изработка Доста популарни во велосипед фанови Одлична колекција и одличен подарок Спецификација Модел Материјал : Алуминиумски + Пластика Модел Големина : Околу 11*5.5* 8cm Пакување Листа : 1 x Мини велосипед

BGN 2.69