• Ново
2 елемента противоударная мека TPU Ultra Clear HD защитно фолио за Huawei Honor Band A2 Smart Wristband Full Screen Protector Cover

2 елемента противоударная мека TPU Ultra Clear HD защитно фолио за Huawei Honor Band A2 Smart Wristband Full Screen Protector Cover

Buyers rating:
BGN 3.18

Брой продукти


Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Анти Масло/ Вода Слој, Да Се Избегне Smudges И Намалување На Отпечатоци Од Прсти. Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети. Пакетот вклучува : 2pieces Екран Заштитник Flims
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. И Трае 3-10 Дена Од Express.
4. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење.

Други функции

Функция:
Отговор На Предизвикателството, Дистанционно Управление, На Телефонно Обаждане, Натиснете Съобщението, Пассометр, Напомняне Съобщения,Тракер Сън, Тракер, Настроението, Измерване На Височина, За Напомняне, За Да Се Обадите, Фитнес-Тракер
Тип:
Защитни Фолиа
Език:
Френски, Италиански, Руски, Норвежки, Испански, Полски, Турски, Португалски, Английски, Немски
търговска марка:
Еднократно
Възрастова Група Прилагане На:
Възрастен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо

Най-добри сделки

D62 Bluetooth Smart Watch гривна за кръвно налягане наблюдение на сърдечната честота интелигентни гривна Фитнес тракер за Samsung Galaxy S7 Edge
 • Ново
Оценка на продукта:

D62 Bluetooth Smart Watch гривна за кръвно налягане наблюдение на сърдечната честота интелигентни гривна Фитнес тракер за Samsung Galaxy S7 Edge

Нови Пристигнување SUNKINFON D62 Bluetooth Smart Watch Wristband Крвен ПритисокОтчукувањата на срцето Следи Smart Хривнија Фитнес Тракер за Samsung Галакси S7 Работ S7Уред за поддршка : Тоа Може да се Поврзе со и Одговара за IOS 7.0 и Погоре и Андроид 4.3 и Над Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!Компатибилен со овие модел паметни телефони : (1) Одговара за Apple i Phone X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Note 8 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара за Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 Max / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара за LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара за HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара за Sony Xperia XZ Z5 Z3+ Z3 Z2 Z1 C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара за полнење за Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара за Една Плус една+ 1 2 Х 3 / 3 T;(10) Одговара за Nokia Lumia 920 930 925 1020 година;(11) Одговара за Google NexG5 E980 D820 6 P 6 5 4 Google Пиксели / Пиксели XL;(12) Одговара за Cubot X15 X12 X17 X9 X6;(13) Одговара за OPPO R11 / R11 Плус / R9s / R9s Плус / R9 / R9 Плус / R7s / R7 / R7 Плус / A57 / A77 / A59s / A37;(14) Одговара за VIVO X20 / X20 PlX9s / X9s Плус / X9 / X9 PlX7 / X7 PlXplay6 / Xplay5;(15) Одговара за Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(16) Одговара за Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Карактеристики : * 0.

BGN 166.35
10 бр. / лот Smart Finder Bluetooth Key Finder Alarm Mini Anti-lost Alarm Locator GPS Tracker Пет tracker черен / бял/зелен/розов
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот Smart Finder Bluetooth Key Finder Alarm Mini Anti-lost Alarm Locator GPS Tracker Пет tracker черен / бял/зелен/розов

10pcs / многу Паметни Пронаоѓач Bluetooth Клучни Пронаоѓач Аларм Мини Антиизгубени Аларм Локатор GPS Tracker Милениче tracker црна / бела / зелена / роузНапомена : 1...

BGN 27.00 29.76
Смарт часовници GT08 Clock Sync Нотификатора поддръжка на Сим карта, Bluetooth връзка за Android телефон Smartwatch мода спорт
 • Ново
Оценка на продукта:

Смарт часовници GT08 Clock Sync Нотификатора поддръжка на Сим карта, Bluetooth връзка за Android телефон Smartwatch мода спорт

Спецификации ПРОЦЕСОРОТ : 533 MHz MTK6261 D Меморија : 128 M+64 M ТФКартичка : max Поддршка 32 GB ТФкартичка се Прикаже : 1.54" инчен HD TFT LCD екран, Резолуција сооднос : 240*240 пиксели Bluetooth : Вер...

BGN 30.05
12 цвята мек силиконов взаимозаменяеми гривна каишка за часовник гривна каишка за Garmin Fenix 5 Smart Watch 22 мм и каишка за китката
 • Ново
Оценка на продукта:

12 цвята мек силиконов взаимозаменяеми гривна каишка за часовник гривна каишка за Garmin Fenix 5 Smart Watch 22 мм и каишка за китката

12colors Меки Силиконски Замена wristband Види Бенд хривнија рака за Garmin Fenix 5 Smart Watch 22mm зглоб бенд рака Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 7.00 8.16
38 mm / 42 мм кристално чист калъф капак за Apple Watch ултра тънък защитен калъф за Apple Smart Watch Серия 1Accessories
 • Ново
Оценка на продукта:

38 mm / 42 мм кристално чист калъф капак за Apple Watch ултра тънък защитен калъф за Apple Smart Watch Серия 1Accessories

38 / 42mm Транспарентен Мека Види Покрие Случај За Apple Види Серија 2 1 Ултра Тенок Јасно TPU За iwatch Заштитна Обвивка Материјал : Меки, тенки и лесни заштитни случај...

BGN 2.00 3.17
2 броя анти-надраскване мека TPU Ultra HD Clear guard защитно фолио за Samsung Gear Fit R350 часовник на цял Екран протектор капачка
 • Ново
Оценка на продукта:

2 броя анти-надраскване мека TPU Ultra HD Clear guard защитно фолио за Samsung Gear Fit R350 часовник на цял Екран протектор капачка

Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини...

BGN 2.54
Smartwatch M26 Bluetooth Smart ръчен часовник с крачкомер музикален плейър водоустойчив носене устройства Mate за Android и IOS смартфон
 • Ново
Оценка на продукта:

Smartwatch M26 Bluetooth Smart ръчен часовник с крачкомер музикален плейър водоустойчив носене устройства Mate за Android и IOS смартфон

Smartwatch M26 Bluetooth Smart Зглоб Види Pedometer Музичкиот Плеер Водоотпорен погоден за носене Уреди Мате за Android, IOS Паметен Телефон MOCRUX часы смарт телефон часы умные часы смарт часы умные часы smart часы часы телефон детские часыКарактеристики : • Синхронизација на музика • Синхронизирате телефонот часовник да види • Sync 1000 именик, 200 дневникот на повици, 10 SMS • Sync порака...

BGN 24.00 47.98
3 * Clear LCD Anti-Scratch Shield Film Screen Protector за Omate X Smartwatch Smart Sporting Watch
 • Ново
Оценка на продукта:

3 * Clear LCD Anti-Scratch Shield Film Screen Protector за Omate X Smartwatch Smart Sporting Watch

Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 510 минути да се инсталира Пресече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екранот за да се НамалиОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот...

BGN 9.00 11.18
D99 Smart Watch D99 възрастните деца Smart Watch Phone SOS Anti-lost Gps+Wifi Проследяване watch за iphone и Android телефони възрастните жени
 • Ново
Оценка на продукта:

D99 Smart Watch D99 възрастните деца Smart Watch Phone SOS Anti-lost Gps+Wifi Проследяване watch за iphone и Android телефони възрастните жени

Smart Watch D99 Стари лица Smart Watch Phone СОС Антиизгубени Gps+Lbs+Wifi Следење Со WIFI Mini Види за Стари Мажи Жени i OS AndroidГлавна Карактеристика : 1...

BGN 46.00 48.58
Kaimorui S3 Smart Band Гривна Момиче Жените Монитор На Сърдечната Честота Китката Smartband Дама Женски Фитнес Тракер Гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

Kaimorui S3 Smart Band Гривна Момиче Жените Монитор На Сърдечната Честота Китката Smartband Дама Женски Фитнес Тракер Гривна

Карактеристики : * 0.96 инчен 64 * 128 вертикална цел екран * IP67 Водоотпорен ( Ние не препорачуваме да се стави во вода...

BGN 40.00 49.98
Смарт часовници гривна сърдечен ритъм, кръвно налягане зимен сън монитор дистанционно Bluetooth гривна крачкомер фитнес Smartband напомняне
 • Ново
Оценка на продукта:

Смарт часовници гривна сърдечен ритъм, кръвно налягане зимен сън монитор дистанционно Bluetooth гривна крачкомер фитнес Smartband напомняне

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

BGN 67.00 79.98
Смарт часовници кръг екран на Bluetooth кварцов механизъм IOS Andrews Outdoor Sports Smartwatch телефон информация будилник, напомняне
 • Ново
Оценка на продукта:

Смарт часовници кръг екран на Bluetooth кварцов механизъм IOS Andrews Outdoor Sports Smartwatch телефон информация будилник, напомняне

f eature : Долг живот, без наплата 8 месеци на нормален живот, power saving mode трае 12 месеци, понудата проштална да го срамни дена од дигиталната ера...

BGN 52.00 62.21
BEHUA Replacement Bands For Fitbit Charge HR Wristband Мек силиконов взаимозаменяеми каишка за часовник Band Smart Аксесоари каишка за китката
 • Ново
Оценка на продукта:

BEHUA Replacement Bands For Fitbit Charge HR Wristband Мек силиконов взаимозаменяеми каишка за часовник Band Smart Аксесоари каишка за китката

Замена Бендови За Fitbit Полнење HR Wristband Меки Силиконски Замена Watchband БендФункција*Совршена замена за врвка за Fitbit Полнење HR / Полнење hr / fitbit полнење hr додатоци / fitbit полнење 1 час / полнење hr fitbit.*НЕ одговара за Fitbit Бесплатно, Fitbit на Наполнетост на човечки ресурси 2.*ВНИМАНИЕ : ве Молиме сигурни дека сериозно читање собранието инструкции пред да го урне старата Fitbit Полнење HR / Полнење hr / fitbit полнење 1 час и инсталирате нов рака.*Две достапни големина : Големи за 6.2" 7.6" зглоб, Мал за 5.4" 6.2" зглобПакет се вклучени1*Fitbit Полнење HR Бенд (Tracker не се вклучени)2*Мал Шрафцигер12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

BGN 10.00 14.37
За Xiaomi Mi Band 2 Protector Film ультратонкая антивзрывная защитно фолио Smart Wristband гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

За Xiaomi Mi Band 2 Protector Film ультратонкая антивзрывная защитно фолио Smart Wristband гривна

За Xiaomi Mi Бенд 2 Екран Заштитник Ултра Тенок го Исчистите Екранот Стража Пред Телефон филм за Xiaomi Mi Бенд 2 Нараквица Во парк Бесплатен превозот! Карактеристики : Материјал : Екран Заштитник 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет, АнтиПрашина! Совршено се вклопуваат за Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Издржлив и лесен , удобен рака допир чувство Лесно да се инсталира и да ги тргнеме погодно Компатибилен со : Xiaomi Mi Бенд 2 ХривнијаПакет : 2* Филм За Xiaomi Mi Бенд 2 Screen Protector+1*влажни брише+1*фен брише

BGN 1.57
Jker смяна каишка за часовник каишка за Garmin Forerunner 10 15 силикон каишка за китката с инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Jker смяна каишка за часовник каишка за Garmin Forerunner 10 15 силикон каишка за китката с инструменти

JKER Замена Watchband Рака за Garmin Forerunner 10 15 Силикони врвка за околу Рака со АлаткиЗабелешка : Може да Изберете 10pcs Различна Боја Кога Ќе го поставите Цел...

BGN 109.00 127.98
GPS Smart Watch baby watches Q90 Wifi, сензорен екран SOS Покана Location DeviceTracker Kid Safe Anti-Lost Монитор Smartwatch PK Q50
 • Ново
Оценка на продукта:

GPS Smart Watch baby watches Q90 Wifi, сензорен екран SOS Покана Location DeviceTracker Kid Safe Anti-Lost Монитор Smartwatch PK Q50

TIANDIRENHE GPS Q90 Smart Watch Деца на Екранот на Допир, WIFI Позиционирање Деца СОС Повик Локација Пронаоѓач Уред АнтиИзгубени Следењеpecification : 1*Модел : GPS Деца Tracker Види 2*Применливи население : Деца 3*големина на Екран : Q90 1.22 инчи 4*Интерфејс : USB3.0 5*Камера : НЕМА 6*се Носат : Wristband 7*Компатибилен систем : целосно компатибилни 8*Комуникација функција : поддршка 9*Види јазик : англиски, руски 10*Безжичен растојание : 10m и над 11*капацитетот на Батеријата : 385m Ah 12*Екран резолуција : HD 13*Материјал : Силикон Wristband 14*Боја : розова, сина, портокалова Q90 Дополнителни карактеристики : чекор по чекор, глас, здравствен надзор, информации токи, мобилни позиционирање, мониторинг, социјална забава, smart alert, движење следење, спиење анализа, следење и алармот, Часовници ја напушти рака сензор ЧПП за Q90 smart watchПовеќе функции сакате да знаете.П : 1.дали има часовник wiretapping и вибрации функција?Постои,можете да го поставите од стан.Q : .Is овој часовник е компатибилен со iphone телефон.Да,поддршка на ios и android телефон.П : на Кој јазик се прави тоа за поддршка.Руски и англиски јазик.П : тоа Е водоотпорен?Не,тоа не е водоотпорен.П : дали има отстранети од страна сензор?постои.П...

BGN 36.00 49.57
Силиконов каишка за часовник каишка за Forerunner 225 GPS Smart Watch Fashion Sport Watches Band For Smart Watch Wristband 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконов каишка за часовник каишка за Forerunner 225 GPS Smart Watch Fashion Sport Watches Band For Smart Watch Wristband 8 цвята

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Совршен за замена на Бендот на вашиот за Garmin за Forerunner225 GPS Smart WatchРазлични бои покажуваат различни стилови.Спецификации : Материјал : СиликонБендот Должина : околу...

BGN 12.00 15.54
Подмяна на Кожена каишка за часовник Fitbit Alta HR / Alta гривна гривна ретро гривна каишка Correas reloj de Drop Shipping
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на Кожена каишка за часовник Fitbit Alta HR / Alta гривна гривна ретро гривна каишка Correas reloj de Drop Shipping

Замена на Кожа Watchband за Fitbit Алта HR / Алта Хривнија Wristband Ретро Зглоб Бенд Рака Correas де reloj Капка Превозот Забелешка : Тоа е само замена на рака за Fitbit Алта / HR НЕ се ВКЛУЧУВААТ на тракерот Има малку кожа мирис кога ќе се отвори парцела Тоа не е квалитет проблем Па ние укажуваат на тоа дека може да се стави тоа на сува и вентилирани место...

BGN 15.00 20.62
За Fitbit Charge 2 подмяна на 100 см USB зареждане зарядно устройство кабел кабел+HD пълно покритие защитно фолио за Fitbit Charge 2 Гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

За Fitbit Charge 2 подмяна на 100 см USB зареждане зарядно устройство кабел кабел+HD пълно покритие защитно фолио за Fitbit Charge 2 Гривна

За Fitbit Полнење 2 Замена 100cm Полнење преку USB Конектор за Кабел Кабелот +HD Целосно Покривање со Заштитен Филм за Fitbit Полнење 2 ХривнијаКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Тоа е сосема нов полнење преку USB кабел за Fitbit пренапони безжична бендМожете да наплаќате за Fitbit пренапони безжична бенд со овој USB кабел за.За Mac Компјутер, КОМПЈУТЕР што има Стандарден USB порт.Ѕидот полнач што има Стандарден USB порт.Автомобил полнач што има Стандарден USB порт.КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : за Fitbit пренапони безжична бенд.Спецификации : Боја : Црна, Црвена Роза, СинаВкупна должина : околу...

BGN 7.00 7.82
Защитете Силиконов каучук бял калъф + Черно преносимо пръстен на шийката на каишка за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex 10 20 30 10x 20x 30x
 • Ново
Оценка на продукта:

Защитете Силиконов каучук бял калъф + Черно преносимо пръстен на шийката на каишка за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex 10 20 30 10x 20x 30x

(Заштита на Силициум Случај) Функција : Случај Фитинг За : Garmin GPS Navigator e Trex 10 20 30 10x 20x 30x 201 Случај Funtion : Спречување на вашиот Garmin од нечистотија и кал...

BGN 15.00 15.98
2018 Нов прием на Smart Key Finder Finder Безжична Bluetooth Tracker Против Lost Alarm Tag Child Bag Пет Локатор iTag
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Нов прием на Smart Key Finder Finder Безжична Bluetooth Tracker Против Lost Alarm Tag Child Bag Пет Локатор iTag

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

BGN 1.00 1.46
Mini Smart Bluetooth 4.0 Low Energy Anti-Lost Alarm Wireless Remote Shutter GPS Tracker Alarm Ключодържател за деца, ключове, домашни любимци и т.н.
 • Ново
Оценка на продукта:

Mini Smart Bluetooth 4.0 Low Energy Anti-Lost Alarm Wireless Remote Shutter GPS Tracker Alarm Ключодържател за деца, ключове, домашни любимци и т.н.

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

BGN 1.00 1.28
Добро качество на смяна каишка за часовник автентични меки каишки от телешка кожа, класически каишка идеален за каишка за часовник Fitbit Charge 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Добро качество на смяна каишка за часовник автентични меки каишки от телешка кожа, класически каишка идеален за каишка за часовник Fitbit Charge 2

Висок Квалитет Замена Вистинска Мека Теле Кожа бендови Класичен Види Бенд врвка за околу Рака Совршен за Fitbit Полнење 2 watchbandКарактеристики : Го види рака е направен од лесен Теле Кожа...

BGN 13.00 17.89
4 бр Bluetooth Безжична тракер Smart Finder iTag Tag Против Lost Reminder Alarm Key Пет Портфейла Локатор за iPhone за Samsung
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр Bluetooth Безжична тракер Smart Finder iTag Tag Против Lost Reminder Alarm Key Пет Портфейла Локатор за iPhone за Samsung

4 Парчиња Bluetooth Безжична Tracker Smart Пронаоѓач i Tag Ознака Анти Изгубени Аларм Потсетник за Повикување Милениче Паричникот Локатор за i Phone за Samsung Можеби Како што се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 25.42