• Ново
Нов дизайн за нокти Nail Art Gold Фен нитове метални шипове Нокти Flake 3D стикер за Нокти маникюр декорации DR79-J

Нов дизайн за нокти Nail Art Gold Фен нитове метални шипове Нокти Flake 3D стикер за Нокти маникюр декорации DR79-J

Buyers rating:
-21 % BGN 2.00
BGN 2.54

Брой продукти


Нови Помине Дизајн Помине Уметност Фан Злато Занитвам Метал Studs Помине Шушка 3 D Помине Уметност Налепница
Ноктите Совет Декорација
Спецификации :
100% сосема нов
Големина : 4mm
Пакет : 100pcs/многу, пластична кеса
Модел : фан занитвам ноктите
Оваа декорација на ноктите е одлична за професионално или аматерски, исто така, може да декорирате вашиот дом,телефон случај или книга итн
Како да се чекор по чекор помине уметност дизајн?
1.Стави парче на пенкало во кривини за подобро да одговара на вашите нокти;
2.Се применува база на грб или на лак на ноктите,почекајте го сув;
3.Се применуваат на гел на нокти кои што треба да се држиме печ, сезона за вашите нокти;
4.Четка за бришење фототерапија лепак на ноктите за да го заштити,конечно се применува topcoat да се заштити.

Други функции

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Размер:
5mm
Материал:
Метални
Тегло:
10g
Номер На Модела:
DR79-J
Брой:
100шт
Тип Елемент:
спойка за нокти
Цвят:
Злато
Модел:
Фен
Ширина:
ultra-thin flake
аксесоари за нокти:
заклепочные пирони
3d арт нокти:
спойка на нокътя на вентилатора
салонные аксесоари:
златни метални шипове
рафтинг ноктите изкуство:
везните нокти
Красота:
златна спойка
Име:
Пирон изкуство Златен фен нитове метални шипове на ноктите, люспи 3D нокти етикети

Най-добри сделки

TCM1200 устойчиви на растворителям перлен бял цвят Леопард Spot shape Glitter 3.0 MM Size Glitter for маникюр makeup
 • Ново
Оценка на продукта:

TCM1200 устойчиви на растворителям перлен бял цвят Леопард Spot shape Glitter 3.0 MM Size Glitter for маникюр makeup

TCM1200 Растворувач Отпорни Бисерна Бела Бои Леопард Место форма Сјајот 3.0 MM ГолеминаСјај за нокти Уметност шминкаОпис : Сјајот Облик : Леопард МестоГолемина на : 3.0 MMСјајот бои : како на сликатаAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

BGN 13.60
50 листа, без да се повтарят 3D стикери за нокти прозрачно дъното на черно и бяло цвете серия от стикери за украса на ноктите
 • Ново
Оценка на продукта:

50 листа, без да се повтарят 3D стикери за нокти прозрачно дъното на черно и бяло цвете серия от стикери за украса на ноктите

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

BGN 3.33
RMP321-338 смесват цветове и кръгли точка на формата блясък за грим нокти и декорации DIY
 • Ново
Оценка на продукта:

RMP321-338 смесват цветове и кръгли точка на формата блясък за грим нокти и декорации DIY

RMP321338 Микс од Бои и Круг Точка форми Сјај за нокти уметност шминка иDIY декорацијаОпис : Сјајот Облик : Тркалезна DotСјајот бои : Како слики.Големина На : МиксAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

BGN 15.79
31 модел по избор искрящи кристали за нокти остри плоски задни шипове 3D Нокти Decor маникюр Nail Art Decoration in Wheel
 • Ново
Оценка на продукта:

31 модел по избор искрящи кристали за нокти остри плоски задни шипове 3D Нокти Decor маникюр Nail Art Decoration in Wheel

Спецификација : Количина : 1 КутијаКутија Со Дијаметар : Прибл 6cmМатеријал : АкриликБоја : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 кутија 3Д Декорација на НоктиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

BGN 2.00 2.86
Нов 5шт нокти украса на голям елегантен микро-диамант с бели перли на злато / сребро лук висулка nail art 3d блясък висулки, висулка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 5шт нокти украса на голям елегантен микро-диамант с бели перли на злато / сребро лук висулка nail art 3d блясък висулки, висулка

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

BGN 8.00
1 кутия Дъгата прозрачен светло син лак блести прах съвети нокти прах смесен размер пайети маникюр декорации
 • Ново
Оценка на продукта:

1 кутия Дъгата прозрачен светло син лак блести прах съвети нокти прах смесен размер пайети маникюр декорации

1 Кутија светкава Јасно Светло Сина Помине Блеска во Прав Ноктите Совети Прашина Мешани Големина Sequins Нокти Помине Уметност Декорацииимаме многу бои за микс сјај...

BGN 2.00
Продажба на едро на Коледа занаят изкуството на украса на шестоъгълник пайети маникюр пайетки се смесват размер на нокти, блясък на прах, UV прах Флаш прах
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро на Коледа занаят изкуството на украса на шестоъгълник пайети маникюр пайетки се смесват размер на нокти, блясък на прах, UV прах Флаш прах

Трговија на големо Нокти Paillettes Микс Големина Помине Сјајот во Прав Божиќ Занает Уметност Декорација Хексагонални Sequins УВ Прашина Флеш Прав BL0703Ние, исто така, имаат и други бои и се меша големина, ве Молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодаримеФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти...

BGN 9.00 9.62
12 листа, смесени проекти сладък животни пълен превод на вода етикети маникюр стикери стикери нокти DIY аксесоари за маникюр инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

12 листа, смесени проекти сладък животни пълен превод на вода етикети маникюр стикери стикери нокти DIY аксесоари за маникюр инструменти

Пакет Содржина : 12 листови.(12 различни дизајни)Објектот како pictuers шоу, но понекогаш некои дизајни ќе биде надвор од акциите, така што ние ќе ја испрати на тоа случајно (50 defferent дизајни)Опис : Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе.*2...

BGN 2.00 3.18
1 кутия смесени дизайн злато, сребро черно парче от сплав пайети етикети 3D маникюр декорация на маникюр инструменти направи си САМ салон подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

1 кутия смесени дизайн злато, сребро черно парче от сплав пайети етикети 3D маникюр декорация на маникюр инструменти направи си САМ салон подарък

Боја : 3 Бои На предната страна е црно / gold / сребро , грбот е бронзаОблик : 4 обликМногу тенок и лесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Стил : Iced mylar ЛистовиПогоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 5.00 6.22
UPRETTEGO NAIL ART WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER КИТАЙСКАТА НОВА ГОДИНА, ПРАЗНИКА НА РИБА, ПТИЦА, ЦВЕТЕ, ПЕПЕРУДА BOP244-251
 • Ново
Оценка на продукта:

UPRETTEGO NAIL ART WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER КИТАЙСКАТА НОВА ГОДИНА, ПРАЗНИКА НА РИБА, ПТИЦА, ЦВЕТЕ, ПЕПЕРУДА BOP244-251

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 7 X6.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 18 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

BGN 0.62
12 шарки нова мода Nail Art Decoration водоустойчиви стикери за нокти цвете мода стикер и стикер jan16
 • Ново
Оценка на продукта:

12 шарки нова мода Nail Art Decoration водоустойчиви стикери за нокти цвете мода стикер и стикер jan16

12 Модели Нова Мода Помине Уметност Декорација Водоотпорен Нокти Налепници Цвет Мода Налепница и DecalФункција : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 12pcsГолемина : 5.5 CMX13 CMТие изгледаат толку слатко и прекрасни на било која боја нокти.Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите советиБез лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.Многу лесен за употреба : Трим,чистење и полирање на ноктите;боја на позадина во боја на ноктите и сув излезе.Moisten ноктите,се држи моделот во позицијаОтстрани филмот на производот,отсечени шема и се фрлам во вода 10~20 секунди(ни топла вода во зима)Соп до вода со хартиена крпа и удар суваКапа со јасна лак и удар сува.Пакет содржина : 12 PCs Нокти Налепници1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 3.00 3.07
300 бр. / колелото на акрилни златни шипове маникюр стикери САМ маникюр съвети планински кристал, бижута колела
 • Ново
Оценка на продукта:

300 бр. / колелото на акрилни златни шипове маникюр стикери САМ маникюр съвети планински кристал, бижута колела

2mm Акрилик Златна Studs Помине Уметност Налепници DIY Нокти Совети Кристал Оркестарот Тркала Погоден за професионална употреба или домашна употреба Доаѓаат со велосипед кутија, лесен за носење и чување на Домот и моден стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја Со својот елегантен и современ дизајн, тоа е многу популарна...

BGN 1.58
Feivielle Hot 400Pcs смесени сребърни кръгли кристали за акрил UV-гел Бляскъв Nail Art Decoration 1.2 mm/2mm/3 мм/4mm in Wheel
 • Ново
Оценка на продукта:

Feivielle Hot 400Pcs смесени сребърни кръгли кристали за акрил UV-гел Бляскъв Nail Art Decoration 1.2 mm/2mm/3 мм/4mm in Wheel

Производ Детали : 100% нов мало и висок квалитет Количина : 1 Wheel Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз помине Спецификација : Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Wheel* Помине Декорација Rhinestones1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем...

BGN 1.00 1.71
48 стикер/лот стикер за нокти DIY френски маникюр, маникюр декорации кръгла форма ресни водачи
 • Ново
Оценка на продукта:

48 стикер/лот стикер за нокти DIY френски маникюр, маникюр декорации кръгла форма ресни водачи

48 Налепница / многу DIY француски Маникир Помине Уметност Украси кружна Форма, Fringe Водичи Помине НалепницаКарактеристики : Brand new & Висок квалитет...

BGN 0.70
3шт злато, сребро нокти раирана Лента Линия 1 мм, 2 мм и 3 мм блясък матиран лепило стикер за маникюр Nail Art Стайлинг Tool
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт злато, сребро нокти раирана Лента Линия 1 мм, 2 мм и 3 мм блясък матиран лепило стикер за маникюр Nail Art Стайлинг Tool

Спецификации : Количина : 3 ЕезШирина : Прибл 1mm & 2mm & 3ммБоја : Како на сликата прикажаниФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСамолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба.Може да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн.Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн.Погоден за професионална употреба или домашна употребаКако да го користите : 1...

BGN 2.00 2.06
12 ролки, матов блясък на ноктите раирана Лента комплект 2 мм линия многоцветен инструмент за оформяне на ноктите прехвърляне на стикери за нокти комплект стикери
 • Ново
Оценка на продукта:

12 ролки, матов блясък на ноктите раирана Лента комплект 2 мм линия многоцветен инструмент за оформяне на ноктите прехвърляне на стикери за нокти комплект стикери

Спецификации : Количина : 13 / 12 / 10 / 8 / 6 Ролни ФакултативнаБоја : Како на сликата покажуваШирина : Прибл...

BGN 1.90
Конски очите формата на смола, планински кристал AB Кристал акрил украсяват маникюр 5x10MM 500шт плоски задни съвет фасетиран декоративни нокти бормашина
 • Ново
Оценка на продукта:

Конски очите формата на смола, планински кристал AB Кристал акрил украсяват маникюр 5x10MM 500шт плоски задни съвет фасетиран декоративни нокти бормашина

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

BGN 7.00 9.57
прозрачен бял Нов Прекрасен дизайн, матирана маникюр Stamper стъргало с капак силикон желе 3,5 см нокти печат пробиване инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

прозрачен бял Нов Прекрасен дизайн, матирана маникюр Stamper стъргало с капак силикон желе 3,5 см нокти печат пробиване инструменти

јасно бели Нов Прекрасен Дизајн Мат Помине Уметност Stamper Scraper со Силиконска Капа Желе 3.5 см Помине Печат Печат АлаткиСпецификацијаКоличина : 1 Pc stamper со капа + 1pcs гребењеStamper Дијаметар : 3.5 смScraper Големина : 4*5.5 cmБоја : јасноКарактеристики : Точка : Прекрасна Помине уметност печат scraper сетМатеријал : Ова е јасно силикони stamperТежина : околу.28g / setГолемина : 3.5 см за силиконски главаФункција : За помине уметност полски трансфер дизајнИзвестување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно...

BGN 2.70
20pcs AB Color Crystal кристали за нокти етикети преливащи стъкло диамантени нокти окачване маникюр 3D маникюр декорации
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs AB Color Crystal кристали за нокти етикети преливащи стъкло диамантени нокти окачване маникюр 3D маникюр декорации

AB Боја Кристал Rhinestones за Помине Уметност Decals Виножито Стакло Дијамант Нокти Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацијаСпецификација : Материјал : кристалКоличина : 20pcsБоја : AB бојаКако да го користите : Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски,и место на ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом,мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Клиент ИнформацииПочитувани Купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време за да се направи исплата,Ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување од АПЛИКАЦИИ,Добиете повеќе Aliexpress монети од Апликации и купување на производи за СЛОБОДНИ!Уживаат во шопинг и ви благодарам .

BGN 2.00 2.08
UPRETTEGO NAIL ART WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER ANGEL BABY RELIGION MONROE LOVE CUPID JEWLRY RING BOP001-008
 • Ново
Оценка на продукта:

UPRETTEGO NAIL ART WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER ANGEL BABY RELIGION MONROE LOVE CUPID JEWLRY RING BOP001-008

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 7 X6.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 18 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

BGN 0.62
20 бр/компл. смесени цветни ролки раирана Лента линия DIY маникюр Съвети за красота украса етикети грижа за ноктите художествени аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/компл. смесени цветни ролки раирана Лента линия DIY маникюр Съвети за красота украса етикети грижа за ноктите художествени аксесоари

Карактеристики : 100% Сосема Нов.вкупно 10 ролни на разголување лентиСамолепливи, без лепак е потребно,чисти и погодни за употребаМоже да се користи за да дизајн свој помине уметност ,ноктите моделите, нагласи, итн.Спецификации : Боја : случајниНето тежина : 12gПакување Содржина : 20 компјутери Разголување Лента Линија Помине Art Sticker Декорација Самолепило30 Pcs / set помине алатки Мешани Бои Помине Уметност Совети помине уметност налепница Декорација Разголување Лента Линија за прстите нокти 1set 3 D Мода Помине Уметност Совети Бисер Акрилик Сјајот Нокти DIY Декорација Различни Големина на Тркало, Rhinestones парче1set Glittery УВ ГЕЛ Продолжување DIY Градител Помине Уметност сјајот во прав Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / set1pc Професионални Преносни 9 W 100240 V ЛЕР Светлина Мост во облик на Мини Лекување Помине Фен Помине Уметност Светилка за Нега на Машина за УВ Гел парче1 PCS Бела УВ Салон Гел 36 W 220 V УВ Лекување Прст Нозе Помине Уметност Цевка Светлина Фен со 4 X 9 W Светилка парчеНови Пристигнување 1.5 mm 3600pcs Помине Уметност 3 D DIY Rhinestones Декорација Висок Квалитет парчеМешан Дизајн Злато Метал Парче Помине Налепница Тркала Помине Уметност Декорација Decals Акрилик Совети парче1set 2014 Нов Стил 300 PCS 3 D Дизајн Помине Уметност Совети Кристал Декорација Тркала Алатки За Убавина DIY Сјајот Дијамант Камења Совети Плаќање1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ .4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.

BGN 2.00 2.91
Нов пристигане 36шт японското колелото на акрилни смоли, посочи долните ноктите Crystal нокти изкуство скъпоценен камък смесен кристал ноктите салон за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов пристигане 36шт японското колелото на акрилни смоли, посочи долните ноктите Crystal нокти изкуство скъпоценен камък смесен кристал ноктите салон за доставка

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

BGN 1.92
Фойерверки холографски светло синьо 3D цветна кръгла форма 4 вида размера на нокти, блясък за нокти украса грим facepaint полски
 • Ново
Оценка на продукта:

Фойерверки холографски светло синьо 3D цветна кръгла форма 4 вида размера на нокти, блясък за нокти украса грим facepaint полски

Огномет Ласерско Светло Сина 3 D Шарени Тркалезна Форма 4 Видови Големина Помине Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски DIY објект : TCA 701 H Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина (1 MM、2 MM、3ММ、МИКС Големина) Боја : Како на слики (Ласерско Светло Сина ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 14.00 14.37
12 листа, смесени проекти ловец на сънища пълен прехвърляне на вода етикети маникюр стикери стикери нокти DIY аксесоари за маникюр инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

12 листа, смесени проекти ловец на сънища пълен прехвърляне на вода етикети маникюр стикери стикери нокти DIY аксесоари за маникюр инструменти

Пакет Содржина : 12 листови.(12 различни дизајни)Објектот како pictuers шоу, но понекогаш некои дизајни ќе биде надвор од акциите, така што ние ќе ја испрати на тоа случајно (50 defferent дизајни)Опис : Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе.*2...

BGN 2.00 3.18
5 бр. / комплект за нокти шаблон за пробиване плоча вихрушка от нокти печат шаблон дантела и цвете животни шаблон нокти печат шаблон SPV-001
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / комплект за нокти шаблон за пробиване плоча вихрушка от нокти печат шаблон дантела и цвете животни шаблон нокти печат шаблон SPV-001

5 pc / set Помине Образец Печат Плоча се Вртат Ноктите Уметност Печат Образец Чипка Цвет Животински Модел Помине Уметност Печат Образец SPV001 Име : Печат Образец за Употреба : Ноктите Печати,Ноктите ги Красат Големина : 12*6cm Пакување : OPP Вреќа Материјал : не ' Рѓосувачки челик Бренд Име : BQANЗа производот : За Нас : Ние сме производство на ноктите уметност четки...

BGN 10.67
TCP11 перлен светло лилав цвят 0.2 mm 008 размер устойчиви на растворителям блясък за нокти, гел, лак за нокти или други художествени орнаменти
 • Ново
Оценка на продукта:

TCP11 перлен светло лилав цвят 0.2 mm 008 размер устойчиви на растворителям блясък за нокти, гел, лак за нокти или други художествени орнаменти

TCP11 Бисерна Светло Виолетови Бои 0.2 ММ 008 Големина СјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

BGN 14.85
Мода леопардовый дантелен принт дизайн с пълно покриване на вода нокти стикер един лист за нокти, стикери стикери за нокти изкуство на ноктите
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода леопардовый дантелен принт дизайн с пълно покриване на вода нокти стикер един лист за нокти, стикери стикери за нокти изкуство на ноктите

Карактеристики : 100% Сосема Нов Елегантен и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја Нокти налепници се исто така евтини за убавината на вашите нокти , вие не треба да одат до продавница, сега и можете да поседувате убави нокти Соодветен за вашата партија или модерен изглед Пакет Содржина : 1 x Дизајн Совет Помине Уметност Налепница Decal Лесен за употреба и долготрајни Како да го користите : 1.Чистење на вашите нокти 2 прво.Изберете нокти налепници ви се допаѓа 3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди 4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти 5.Се применуваат врвот грб ќе биде подобро

BGN 5.00 6.08
Прозрачно желе маникюр 2.8 см голям Стампер прозрачен силикон ружа нокти Стампер и стъргало комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Прозрачно желе маникюр 2.8 см голям Стампер прозрачен силикон ружа нокти Стампер и стъргало комплект

Опис 100% сосема нов Мека Меки Силиконски подлога е леплива, squishy фирма и отстранлив Јасна Главата е convienient кога не го печат...

BGN 2.56