• Ново
Преносим гъвкав статив притежателя поставка за екшън камерата Gopro Hero 4 3/SJCAM Xiao Mi Yi аксесоари и поставка за мобилен телефон

Преносим гъвкав статив притежателя поставка за екшън камерата Gopro Hero 4 3/SJCAM Xiao Mi Yi аксесоари и поставка за мобилен телефон

Buyers rating:
BGN 5.15

Брой продукти

Флексибилни преносни Tripod Носителот на Планината се Залагаме За Акција Gopro Камера Херој 4 3/SJCAM Xiao Ми Yi Додатоци И Мобилен Телефон Стојат
Тип : Флексибилни tripod Материјал : Алуминиум Тежина (g) : 68 Употреба : Дигитална камера Продолжен должина (mm) : 170 Број на Модел : XTGP264 Боја : Црна, Сина, Црвена,зелена. Материјал : Сунѓерот и Метал максимално оптоварување : 500g Компатибилен За : Tripod за камера и Користењето на Камерата За Акција Камера : Флексибилен tripod За Xiaoyi Yi 4 K Користат За Акција Камера 2 : Флексибилно tripod За Gopro Херој 4 4s 3+ 3 Користат За Акција Камера 3 : Флексибилни Tripod За SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 серија Големина на : 185 * 42 * 36 m m Телефон Носителот Големина : 5.5-8.5 cm Одговара на Дигитални : Tripod за Nikon d3300 d3200 d5300 Камера Спецификација :
Преносни со мала тежина
Совршен за преземање на слика
Фиксна тоа во било каде ви се допаѓа
Цврста стабилна конструкција, нема да wobble
Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика Сунѓерот
Отстранлив прилог линк со заклучување на ослободување butto
Универзална (1/4 -20 завртка) дигитална камера врска за прилог
Секоја нога има девет црна топка и грло зглобовите дека секој има 360 ротациона опсег
Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е пренослив
Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамни површини
Пакетот Вклучува :
1 x Флексибилни Tripod (на камерата и други додатоци не се вклучени)
Забелешка : Пред да го поставите цел, pls кажи ни што бои дали треба, или случаен боја ќе бидат доставени

Други функции

Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
165
Дължина в сгънат вид (мм):
180
Воспользуйся:
Камера Действия, Камери Точка & Всхода, Смартфони,Беззеркальная Помещение Система, Камера На 360°
Номер На Модела:
SJ-01
Тип:
гъвкав статив
Материал:
Алуминий
Пакет:
No
търговска марка:
Анджируй
Тегло (гр):
65
Име:
Страхотен Октопод Гъвкав Държач За Статив
Цвят:
Черен / Син / Червен / Зелен
Размер Аксесоари:
Материал:
Съдържанието Включва:
Функция 1:
Функция 2:
Функция 3:
Еластична, Гъвкава Поставка
Воспользуйся:
цифров фотоапарат

Най-добри сделки

Безплатна доставка петличный на ревера кардиоидный еднопосочен микрофон за Sennhei ser G1 G2 G3 EW100 300 500
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка петличный на ревера кардиоидный еднопосочен микрофон за Sennhei ser G1 G2 G3 EW100 300 500

Страшни Lavalier Микрофон За Зајнхајзер Безжичен Систем 1.Мали и исклучителна форма е многу модата 2.Изработени од АБС материјал, кој е силен, издржлив и економски...

BGN 30.00 31.98
1бр 30 Hz~15000 Hz 3.5 мм мини вратовръзка ревера петличный клип на микрофона за преподаване на лекции високо качество на конференцията
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 30 Hz~15000 Hz 3.5 мм мини вратовръзка ревера петличный клип на микрофона за преподаване на лекции високо качество на конференцията

1 Pcs 30 Hz~15000 Hz Мини 3,5 мм Вратоврска Lapel Lavalier Клип На Микрофон за Предавања и Учење со Висок Квалитет КонференцијаКарактеристики : Модел : AKJXMK03Динамичен звук стерео приклучок за слушалкиУсвојување на исклучен звукПроизвод Карактеристики : Пакет : ДаБрој на модел : никојСтил : WiredУпотреба : Предавања Обезбедило ОбразованиеФреквентен Опсег : 30 Hz ~ 15000 HzОтпорност : 2.2 К OhmОсетливост : 52d B ± 5d BБоја : ЦрнаСпецификации : Фреквентен Опсег : 30 Hz15000 HzОтпорност : 2.2 К OhmОсетливост : 52d B±5d BПриклучување : 3.5 mmДолжина на кабел : Прибл 2m(Тоа е само за референца...

BGN 3.00 3.17
Невидим мини XLR 3 Pin TA3F двойна Ухото на куката слушалка микрофон микрофон за Сампсън Безжичен предавател Bodypack UB7 UR7 PXD2 UT1 CT7
 • Ново
Оценка на продукта:

Невидим мини XLR 3 Pin TA3F двойна Ухото на куката слушалка микрофон микрофон за Сампсън Безжичен предавател Bodypack UB7 UR7 PXD2 UT1 CT7

КАРАКТЕРИСТИКИ & СПЕЦ : Работи за bodypack предаватели Јасна и стабилна емитува квалитет на звук репродукција Професионални вокал подигнување на кондензаторот за микрофон Со 3 Pin XLR Компатибилен со Телото Пакет Предавателот Модели Пот и ПрашинаДоказ Направен Првенствено за Внатрешна и Надворешна професионалци Дизајниран за Употреба на Сцената, Куќи на Обожување, Предавачи и Други Апликации кои што Бараат Минимум Микрофон Видливост со ракабез Операција Поларните Шема : Omnidirectional Фреквенција : 50 Hz 18,000 Hz Чувствителност : 60 d B + / 3d B Отпорност : 1,500 Ohms + / 30% (на 1 Khz) Боја : Месо Оперативен Напон : 1 V 10 V DC Пакување содржи : 1 x Earhook Микрофон Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте на ум : овој 3Pin Микрофон само компатибилни со AKG вистински оригинален бренд модел ! оваа 3Pin Микрофон само компатибилни со SAMSON вистински оригинален бренд модел ! не е компатибилен со други бренд или копија е бренд !За Shure Безжичен Микрофон , професионални безжичен микрофон систем mikrofon microfone microfono За Samson безжичен микрофон, Мајк microfone мерење fio microfone condensador yaka mikrofonu microfone де lapela микрофон професионални microfono inalambrico microfone lapela microfoon microfon mikrafon караоке

BGN 15.34
Нови жични микрофони 3.5 мм Мини Студио Speech микрофон Mic w / клип за КОМПЮТЪР настолен Mac лаптоп Microfone на Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови жични микрофони 3.5 мм Мини Студио Speech микрофон Mic w / клип за КОМПЮТЪР настолен Mac лаптоп Microfone на Едро

Нови Жичен Микрофони 3,5 мм Мини Студио Говор Микрофон Микрофон w / Клип за PC Desktop Лаптоп Mac Microfone трговија на ГолемоКарактеристики : Нови 3,5 мм Мини Студио Говор Микрофон Микрофон w / Клип за PC Desktop ЛаптопСосема нов и висок квалитет.3,5 mm приклучок за микрофон за PC или Mac.Користете го ова за видео конференција.Флексибилни вратот за агол позиционирање и лесен за користење.Plug and play.Супериорен јасност на глас.Спецификации : Осетливост : 58d BПакување содржина : 1x Студио Говор Микрофон Микрофон w / Клип

BGN 2.00 2.88
Професионални музикални инструменти китара кондензаторен микрофон на ревера микрофон за Shure Безжичен предавател XLR Mini 4Pin Phantom
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионални музикални инструменти китара кондензаторен микрофон на ревера микрофон за Shure Безжичен предавател XLR Mini 4Pin Phantom

Производ КарактеристикиПрофесионален Музички Инструменти, Гитара Микрофон кој се одвојува за Shure Wirelss Тело ПредавателотМикрофонот е професионална помош за гитара и слични гудачки инструменти микрофон...

BGN 79.00 88.00
Нов висококачествен професионален SKM9000 True Долу Handheld Wireless Microphone professional lavalier clip microphone headset
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов висококачествен професионален SKM9000 True Долу Handheld Wireless Microphone professional lavalier clip microphone headset

Фреквентен Опсег : 780820 MHzЧувствителност: 94d Bm за 30d BСлика Rejectlion: >60d BФреквенција Стабилност : ±0.005%Модулација на Владата : FMМаксималното Отстапување Заѕвони : ±45 KHzАудио Фреквенција Одговор : 50 Hz18 KHz(±3d B)S / N Ratli0: >105d BАудио Динамички Опсег : >100d BТ...

BGN 329.28
Безплатна доставка, евтини, високо качество на Караоке микрофон KTV микрофон за домашно кино
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка, евтини, високо качество на Караоке микрофон KTV микрофон за домашно кино

Бесплатен превозот, евтини, со висок квалитет Караоке Микрофон КТВ Микрофон домашно Кино Опис на ПроизводотКарактеристики : Користење на UHF интелигентни безжичен аудио технологија Сигнал стабилност, силни антимешање способност Со "СКЕНИРАЊЕ" automatic channel функцијата за пребарување Едноставен систем, добра флексибилност, безбедно и стабилно работење 3 години гаранција, ве молиме да не се грижи за квалитетот на Примена : Караоке , Клуб, Фаза на изведба на Наставата ....

BGN 158.40
Професионален безжичен микрофон Handheld Lavalier Headset Микрофон четырехканальный True UHF 4 антена за прием на 100V-240V
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален безжичен микрофон Handheld Lavalier Headset Микрофон четырехканальный True UHF 4 антена за прием на 100V-240V

Забелешка:Производ цени не вклучуваат царински давачки кои можат да произлезат при царинењеОпис на производот UHF Безжичен Микрофон Систем UG8008 Тура разновидност прием систем, Четири предавателот според еден recerver...

BGN 426.00 448.53
100шт микрофон микрофон 2,5 mm за стерео радио GPS DVD Bluetooth е включен
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт микрофон микрофон 2,5 mm за стерео радио GPS DVD Bluetooth е включен

Надворешен Микрофон Собранието За Автомобил Радио Главата Единици Со 2,5 mm Текст Вклучува Микрофон Со 3 M Мозок, Стакло Клип, Цртичка Планината & Пена Филтер...

BGN 230.00 264.00
15.5-30СМ 3 секции прибиращи метални преносими стативи с притежателя на телефона, за камери Gopro Xiaomi Iphone, Samsung, Huawei телефони
 • Ново
Оценка на продукта:

15.5-30СМ 3 секции прибиращи метални преносими стативи с притежателя на телефона, за камери Gopro Xiaomi Iphone, Samsung, Huawei телефони

15.530 CM Три секции прилагодливи Метални преносни Tripods со Phone држач За Gopro xiaoyi Iphone, Samsung, Huawei КамераСпецификации : Макс...

BGN 10.00 16.80
Безплатна Доставка! UHF професионален SX 24 B 58 безжичен микрофон безжичен караоке с преносим предавател на обхват J3 572-596 Mhz
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! UHF професионален SX 24 B 58 безжичен микрофон безжичен караоке с преносим предавател на обхват J3 572-596 Mhz

Бесплатен Превозот! Врвен Квалитет На Караоке Безжичен Микрофон Систем! Ги комбинира на рачен микрофон со разновидноста приемник...

BGN 215.65
Безжичен Портативен Преносим Дистанционно Лацкана Клип На Микрофонной Система Комплект Лавальер Приемник Предавател На Радио Слушалки С Микрофон Мегафон Набор О
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжичен Портативен Преносим Дистанционно Лацкана Клип На Микрофонной Система Комплект Лавальер Приемник Предавател На Радио Слушалки С Микрофон Мегафон Набор О

Безжичен Пренослив Носат Далечински Lapel ClipЗа Микрофон Систем За Полнење Lavalier Приемник Радио Предавател Слушалки Микрофон Megaphone СетКарактеристики : Приемникот 6.3 mm Џек plug Одличен Квалитет на Звукот Фреквенција одговор : 8012500 Hz Ефективни растојание : 20 милиони Таа е идеална за одржување на Наставата, Конференција, Мониторинг и сл...

BGN 15.00 19.02
Нов прием на 2017 г. 2,5 мм Bluetooth външен микрофон за кола Pioneer Radio Stereo Receiver
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на 2017 г. 2,5 мм Bluetooth външен микрофон за кола Pioneer Radio Stereo Receiver

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна Поларните шема : Omni насочен Микрофон дијаметар е 9.7*4.5 мм Приклучок : 2,5 mm конектор Чувствителност : 30d B+ / 2d B Фреквентен Опсег : 50 Hz20 KHz Излезна Отпорност : ≤2.2 kΩ SNR : >58d B Стандард Операција Напон : 4.5 V Операција Напон : 1.0 V10 V.DC Уп Додаток Тип : Пионер на CDVM1 Компатибилен за : Пионер Жица Должина : 4 M / 157" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 8.35
Alawrex 1 - канален фантомно захранване 48V черен с адаптер и един аудиокабелем XLR за конденсаторного микро-записващи устройства
 • Ново
Оценка на продукта:

Alawrex 1 - канален фантомно захранване 48V черен с адаптер и един аудиокабелем XLR за конденсаторного микро-записващи устройства

Испорачува сигурен 48 V фантом моќ за кондензаторот микрофони и трансфер звучен сигнал да звучна картичка во компактен, трајни, пластични домување.Универзална XLR влез и излез, компатибилен со сите видови на микрофон музика снимање опрема.Доаѓа со еден XLR аудио кабел со висок квалитет XLR машки и женски конектори.Карактеристики еден канал единица со избалансиран микрофон влезови и излези за да се поврзете во линија со вашиот микрофон и миксер.On / off прекинувач и LED индикатор за олеснување на работата...

BGN 33.00 46.38
UHF lavalier безжичен микрофон система Вокална Mic IR Sync 100 Ch регулируема Bodypack безжичен микрофон за пеене на живо шоу
 • Ново
Оценка на продукта:

UHF lavalier безжичен микрофон система Вокална Mic IR Sync 100 Ch регулируема Bodypack безжичен микрофон за пеене на живо шоу

UHF lavalier Безжичен Микрофон Систем Вокал Микрофон IR Sync 100 Ch Прилагодливи Bodypack cordless Микрофон за Пеење во Живо ШоуКарактеристики : 1...

BGN 168.00
Преносим студиен реч мини USB микрофон стойка за микрофон с държач за микрофон компютърни микрофони за PC, лаптоп Microfone
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносим студиен реч мини USB микрофон стойка за микрофон с държач за микрофон компютърни микрофони за PC, лаптоп Microfone

Карактеристики : USB Микрофон за Mac или PCФилтрира несакани бучавата во позадинаПрекинувач осветлува кога Микрофонот е наНема потреба да се инсталира драјверот, тоа може да биде призната од страна на КОМПЈУТЕР автоматски кога ќе го вметнете во USB приклучок во USBпорта на КОМПЈУТЕР.Инструкции : Во XP систем plug and play, автоматски штит на компјутер вграденво звучна картичка микрофон (индивидуални компјутер не ќе shield само треба рачно да се префрлите еднаш)Линија должина : 0.70.9 MПакетот Вклучува : 1 x USB Стојат Микрофон

BGN 5.00 5.42