• Ново
WEESKY спортни часовници мъжки луксозна марка Армия военни мъжки часовници часовници Мъжки кварцов часовник Relogio Masculino horloges mannen saat

WEESKY спортни часовници мъжки луксозна марка Армия военни мъжки часовници часовници Мъжки кварцов часовник Relogio Masculino horloges mannen saat

Buyers rating:
-17 % BGN 10.00
BGN 11.98

Брой продукти


Други функции

търговска марка:
Вески
Пол:
Мъже
Стил:
Спорт
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
Сплав
Дължината На Лентата:
24см
Тип Обков:
Обтегач
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Характеристика:
Няма
Диаметър На Циферблата:
47милиметър
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Платно
Широчина На Лентата:
24мм
Дебелина На Корпуса:
12mm
Тип Елемент:
Кварцов Часовник

Най-добри сделки

Луксозна марка спортни часовници римски цифри на циферблата мъжете механична ръка вятър часовници скелет на Старинни часовници Кожена каишка 2017 нова
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна марка спортни часовници римски цифри на циферблата мъжете механична ръка вятър часовници скелет на Старинни часовници Кожена каишка 2017 нова

Луксузен Бренд Спортски Часовник Римски Numerals Dial Мажите Механичка Рака правец Види Скелет Гроздобер Часовници, Кожа за на Рака 2017 НовиОпис : Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

BGN 23.00 33.34
Луксозни бизнес часовници топ марка GuanQin авто механични часовници мъжки часовник Сапфир водоустойчив седмичен календар пълна стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозни бизнес часовници топ марка GuanQin авто механични часовници мъжки часовник Сапфир водоустойчив седмичен календар пълна стомана

Топла Продажба!!!Луксузни Бизнис Види Топ Бренд Guan Qin Авто Механички Види Мажите Часовници Sapphire Водоотпорен Недела Календар целосна челик Мажите се Види

BGN 103.00 171.20
Forsining Дата Месец На Дисплея Роза Златен Корпус Мъжки Часовници Най-Добрата Марка На Луксозни Автоматични Часовници Часовници Мъжки Ежедневни Мода Часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Forsining Дата Месец На Дисплея Роза Златен Корпус Мъжки Часовници Най-Добрата Марка На Луксозни Автоматични Часовници Часовници Мъжки Ежедневни Мода Часовници

Главни Карактеристики : 1 100% Вистински Orkina Кварц Се Види 2 Висок степен на квалитет механички се види...

BGN 60.78
Parnis 40 мм зелени керамични bezel сапфирен кристал автоматично мъжки часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Parnis 40 мм зелени керамични bezel сапфирен кристал автоматично мъжки часовник

врвен висок квалитет одлична работна состојба Движење : Automatic (автоликвидација) движењеСлучај : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случај Зелена Керамички РамкиДијаметар : случајот со дијаметар од 40 mm без крунаФункција : датумДебелина : 14 ммБирате : црна DialРака на : Нерѓосувачки Челик хривнијаОтпорност на вода : 3 БАНКОМАТСтакло : сафир стаклоЗатворач тип : Распоредување Тока .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

BGN 143.00 201.60
Нова марка BOBO BIRD Wood Watch мъжки ръчен часовник от естествена кожа, с хартиена подарък скоростна relogio masculino B-C27
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова марка BOBO BIRD Wood Watch мъжки ръчен часовник от естествена кожа, с хартиена подарък скоростна relogio masculino B-C27

Новиот Бренд БОБО ПТИЦА Дрво Види Мажите Вистинска Кожа за на рачен часовник со Хартија Подарок Кутија relogio masculino БC27Случај Дијаметар : 45mmБендот Ширина : 23mmБендот Должина На : 223(Прилагоди)Движење : Јапонија MiyotaОгледало Материјал : HardlexСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјал : Кожа

BGN 28.00 44.80
2017 нови луксозни мъжки часовник BINGER чисто Механични ръчни часовници Moon Phase sapphire full Stainless steel Tourbillon B1188-3
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови луксозни мъжки часовник BINGER чисто Механични ръчни часовници Moon Phase sapphire full Stainless steel Tourbillon B1188-3

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 40mm Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 115.00 226.37
CHENXI Luxury Top Brand Men Dress Watches Full Стомана Каишка Модерен мъжки кварцов часовник Водоустойчив ретро мъжки часовници бизнес
 • Ново
Оценка на продукта:

CHENXI Luxury Top Brand Men Dress Watches Full Стомана Каишка Модерен мъжки кварцов часовник Водоустойчив ретро мъжки часовници бизнес

CHENXI Луксузни Врвот Бренд Мажите се Облекуваат Часовници Целосна Челик Рака Мода за Мажи Кварц Види Водоотпорен Ретро Машки Бизнис Часовник Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење, Полот : Мажите се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 22cm Види бенд Ширина Прибл : 2.0 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 4.3 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.5 см Види случај Дебелина Приближно : 1.3 см Тежина : 110g ве Молиме имајте во предвид малите бира нема функција, за декорација само...

BGN 16.00 29.06
Швейцарски мъжки часовник луксозна марка ръчни часовници BINGER 18K gold Automatic self-wind full неръждаема стомана водоустойчив B1128-4
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцарски мъжки часовник луксозна марка ръчни часовници BINGER 18K gold Automatic self-wind full неръждаема стомана водоустойчив B1128-4

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механичка рака правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик / вистински кравја кожа / 18 K злато Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 131.00 255.92
Мъжки спортни часовници OLEVS военни часовници модерен ръчен часовник гмуркане мъжки часовник от естествена кожа водоустойчив часовник календар
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъжки спортни часовници OLEVS военни часовници модерен ръчен часовник гмуркане мъжки часовник от естествена кожа водоустойчив часовник календар

Карактеристики : број на модел : OLEVS 5568Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмотWatchbands : Кожен појас / нерѓосувачки челикВиди случај : Случај ЛегураВиди тока : Погодно Pin ТокаВодоотпорен : 30 Метар Отпорен На ВодаВиди dial дијаметар : 38mmWatchcase : 9mm дебелинаТежина : Кожа / 38 G Челик појас / 100 GВиди синџир : Кожа / 19 CM Челик / 22cmВиди синџир : 24mm ширина Совети1...

BGN 30.00 60.16
Top Brand OHSEN Digital Sport Male мъжки часовник Ръчен часовник Hombre 50м Dive Gold Rubber Band Clock Popular Fashion Watch Clock Gift
 • Ново
Оценка на продукта:

Top Brand OHSEN Digital Sport Male мъжки часовник Ръчен часовник Hombre 50м Dive Gold Rubber Band Clock Popular Fashion Watch Clock Gift

Главни карактеристикиНов модел со висок квалитет Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот 12 / 24 часовен формат Алармот и час свири функцијаСпецијален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината На водоотпорен длабочина е до 50 M (Не притиснете било кое копче во вода) Точност : ±15 секунди месечно Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : 5.1 cm / 1.989 инчен Случај дебелина(cm) : 1.9 cm / 0.741 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 24m / 9.36 инчен Бенд width(cm) : 2.3 см / 0.897 инчен Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1

BGN 19.00 37.55
Богат на функции цифров часовник с компас спортни часовници открит катерене 5ATM водоустойчив световно време военните мъжки часовник, хронометър
 • Ново
Оценка на продукта:

Богат на функции цифров часовник с компас спортни часовници открит катерене 5ATM водоустойчив световно време военните мъжки часовник, хронометър

Превозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

BGN 28.00 50.16
YISUYA Мъжки спортни часовници луксозни дата естествена кожа кафяв ръчен часовник мъжки пилот на военен Япония кварцов часовник Relojes
 • Ново
Оценка на продукта:

YISUYA Мъжки спортни часовници луксозни дата естествена кожа кафяв ръчен часовник мъжки пилот на военен Япония кварцов часовник Relojes

Описи : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Бренд : YISUYAЈапонија Кварц ДвижењеДатум Екран, Мала Втора Рака БирањеDial Прозорец Материјал : СтаклоЗатворач Тип : Pin ТокаВиди Случај Дијаметар : прибл...

BGN 25.00 49.78
OLEVS ръчен часовник мъжки 2017 Най-добрата марка на луксозни известни ръчен часовник мъжки часовник Кварцов часовник от неръждаема стомана Hodinky Relogio Masculino
 • Ново
Оценка на продукта:

OLEVS ръчен часовник мъжки 2017 Най-добрата марка на луксозни известни ръчен часовник мъжки часовник Кварцов часовник от неръждаема стомана Hodinky Relogio Masculino

Карактеристики : број на модел : OLEVS 5868Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмотWatchbands : Cowhide Бенд РакаВиди случај : Случај ЛегураВиди тока : Погодно Pin ТокаВодоотпорен : 30 Метар Отпорен На ВодаВиди dial дијаметар : Жени / 33mm Мажи / 40mmWatchcase : 6.5 mm дебелинаТежина : 35gВиди синџир : Жени / 21 CM должина Мажи / 23 CM должинаВиди синџир : Жени / 16mm ширина Мажи / 20mmСовети1、 За OLEVS часовници и пакувањеНие продавница сите часовници се сите оригинални автентични види, квалитетот на апсолутна гаранција и нашите рачни часовници сите орган на квалитет, сертификација на тестирање, може да бидат сигурни да ги купите нашите производи...

BGN 32.00 56.96
JARAGAR автоматични механични часовници мъжки естествена кожа каишка дата на модерни дамски часовници аналогов часовник 2017 Нова рокля е най-добрият подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

JARAGAR автоматични механични часовници мъжки естествена кожа каишка дата на модерни дамски часовници аналогов часовник 2017 Нова рокля е най-добрият подарък

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : Автоматски МеханичкиАвтоликвидација механизамСлучај Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликЗатворач Тип : Pin ТокаDial Прозорец Материјал : Отпорни нанула Минерално СтаклоПодружница секунди (ден на седмицата,денот,12 / 24 ЧАСА)На caseback се види преку дизајнСлучај Дебелина : прибл.15 mmСлучај Дијаметар : прибл.40 mmРака Ширина : прибл.20 mmРака Lenght : прибл.240mmПакет Содржина : 1 x Види 1 x Подарок КутијаЗа Механички Да Се Види : 1...

BGN 31.00 47.92
Модерен мъжки ежедневни часовници УИЛИС Brand водоустойчиви кристални силиконови часовници спортни модели на почивка пластмасови прости часовници PENGNATATE
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен мъжки ежедневни часовници УИЛИС Brand водоустойчиви кристални силиконови часовници спортни модели на почивка пластмасови прости часовници PENGNATATE

Моден Мажите Секојдневен Часовници ВИЛИС Бренд Водоотпорен Кварц Силикони Часовници, Спортски Слободно Модели Пластични Едноставен Види PENGNATATEСпецификации : Бренд : ВИЛИС Monverment : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : Пластични рака Види бенд должина Приближно : 27cm Види бенд Ширина Прибл : 2cm Види бенд Дебелина Години : 0.2 cm Види случај со дијаметар од Прибл : 4.5 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 4.2 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.2 см Тежина : 65g Пакет : Едноставен PVC Кеса Зошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

BGN 13.00 25.86
NAVIFORCE Мъжки кварцов аналогов часовник луксозни модерни спортни ръчни часовници, водоустойчиви мъжки часовници е от неръждаема стомана часовник Relogio Masculino
 • Ново
Оценка на продукта:

NAVIFORCE Мъжки кварцов аналогов часовник луксозни модерни спортни ръчни часовници, водоустойчиви мъжки часовници е от неръждаема стомана часовник Relogio Masculino

NAVIFORCE Mens Кварц Аналогни Види Луксузно Мода Спорт рачен часовник Водоотпорен Нерѓосувачки Машки Часовници Часовник Relogio MasculinoОпис100% Нов и висок квалитетАлармот outpout со 4 мин, SnoozeДен, Датум и Време ДисплејChrime на секој час ,24 Часа ФорматХронограф со и 1 / 100 круг операцијаDual CoreАналогни и Digial екранотЕЛ (Сино) функцијаЧас свири функцијаНерѓосувачки челик бендВода Reistant 3 bar.( Не од Базен или Топла Вода, Туш )СпецификацииСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Дијаметар : 48mmСлучај Дебелина : 16mmБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБендот Должина (вклучуваат Случај) : 245mmБендот Ширина : 24mmНето Тежина : 181gОна 's Вклучени100% сосема нов NAVIFORCE1 x Аналоген и Дигитален Дисплеј со Аларм и ЕЛ Сина Функција ВидиНие прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМВе молиме да забележите дека eпроверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

BGN 35.00 352.00
Швейцарски мъжки часовник луксозна марка ръчни часовници BINGER кварцов часовник glowwatch пълен хронограф от неръждаема стомана Diver B1122-2
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцарски мъжки часовник луксозна марка ръчни часовници BINGER кварцов часовник glowwatch пълен хронограф от неръждаема стомана Diver B1122-2

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик / вистинска кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 106.00 208.00