• Ново
Безплатна Доставка! 21.5 multi IR touch screen frame 10 points Infrared touch panel комплект за LCD дисплей

Безплатна Доставка! 21.5 multi IR touch screen frame 10 points Infrared touch panel комплект за LCD дисплей

Buyers rating:
-5 % BGN 173.00
BGN 182.40

Брой продукти


Бесплатен Превозот! 21.5" мулти IR екран на допир рамка 10 поени Инфраред екран на допир панел за полнење за lcd дисплеј
Инфраред Екран На Допир Панел Работа На Директорот
IR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран. Рамката е интегриран со печатени плочки на табла која содржи линија на IR-Led диоди и фото transistors скриени зад рамки на thetouch рамка. Секој од IR-Led диоди и фото transistors) е поставено на спротивната страна за да се создаде мрежа на невидлива инфрацрвена светлина. Рамки штитови на делови fromthe операција
Супер предности за 21.5 инчи 10 поени IR multi touch screen : Прашина и сонцето бесплатен,анти-вандалот; Стабилен и не лебдат; Нема светлина места; Висока издржливост и брз одговор на допир на секој нетранспарентно објект; Широк спектар на температурата; Транспарентност и висока резолуција; ROHS, CE,FCC компатибилен
Предности Мулти-точка пишување со мир,прецизни мулти-точка допира. USB интерфејс, Интелигентни автоматска калибрација,диск-слободни и одржување-слободни. Долговечноста на сервис , одржување слободни. Алуминиумски легури школка со силна стабилност. Калено стакло со висока светлина и вистина боја препевот. Без возач ,кој plug and play. Се прилагодат на внатрешни и надворешни поврзани средина Без да се допира алатки,нема посебни допирање на пенкало е потребно, само го вашиот прст. Брз одговор(помалку од 16 ms), нема слепи област,точка на прекин, скок поени, пауза и други несакани појави. Compatiblewith повеќе системи
Спецификација
Големина
Општи Големина
15 инчи да се 159 инчен
Се вклопуваат во со
Panel display уред
Перформанси
Допрете Режим
Единствена точка на допир, Мулти-допир, влечете, нацртајте линија, да ротирате, да зумирате/одзумирате
Резолуција(Interpolation)
4096*4096
Линеарноста Грешка
Одговор Брзина
Механички
Метод На Внесување
Прст или гумени ракавици рака (гума ,текстил или кожа)
Минимален Допир Објект
2.

Други функции

Пакет:
ДА
Тип:
Инфрачервен
Вид На Интерфейса:
USB
търговска марка:
Синтай Тъч
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
XT-IR-21.5-10
Размер На Екрана:
21,5 инча
Предмет на:
комплект панели сензорен екран и usb, touch screen Panel kit
Грешка Линейността:
по-малко от 1,5 мм
скоростта на реакция:
от 5 ms 16 ms
Ограничение Здравина Докосване:
Повече От 6 000 000 Докосвания Одноточечных
Скорост на пренос на данни през USB:
12 Mbps
силата на:
по-малко от 2 Вата
Режим на сканиране:
Автоматично Стартиране, Винаги Сканиране
Режим На Движение:
Една точка на докосване, мултитъч, плъзгане, рисуване на линия, завъртане, увеличение/намаление на мащаба
време на живот:
7 години
Гаранция:
1 година

Най-добри сделки

Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9

Брза Бесплатен Превозот 50" Интерактивна Инфраред Екран на Допир Рамка со 10 допир поени Сооднос 16 : 9Инфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 364.00 400.00
Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м

Бесплатен Превозот! белата само лепило задна проекција на екранот филм на 1.524 m*5mПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 562.00 592.00
4 точки 58 usb ir lcd multi touch screen overlay kit формат 16:9 за мултитъч-плот, реклами, интерактивни стени
 • Ново
Оценка на продукта:

4 точки 58 usb ir lcd multi touch screen overlay kit формат 16:9 за мултитъч-плот, реклами, интерактивни стени

4 поени 58" usb ir lcd multi touch screen шалче за полнење 16 : 9 формат за multi touch маса, реклами, интерактивна ѕидИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 307.00 360.80
Панелът на екрана за докосване IR usb 60 инча, точка 2, индустриална ультракрасная рамка на екрана за докосване за монитор, лентата с докосване на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

Панелът на екрана за докосване IR usb 60 инча, точка 2, индустриална ультракрасная рамка на екрана за докосване за монитор, лентата с докосване на екрана

60 инчи usb ir екран на допир панел, 2 поени индустриски инфраред екран на допир рамка за следење, екран на допир панелИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 248.00 272.00
65-инчов интерактивен тъчпад фолио, 16: 9,10 точки на допир smart film, USB interactive multi touch screen foil
 • Ново
Оценка на продукта:

65-инчов интерактивен тъчпад фолио, 16: 9,10 точки на допир smart film, USB interactive multi touch screen foil

65 инчен допир интерактивни фолија,16 : 9,10 допир поени паметни филм,usb интерактивни multi touch screen фолијаОсетлив На Допир Фолија Работа На Директоротинтерактивна допир фолија Брзо ќе им овозможи на допир на екранот во вашиот обичните стаклени светот...

BGN 1117.28
Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader

Добро каса Со Двојна Resistive Touch Screen Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Со Вграден Читач на картичкипроизводот не вклучуваат софтвер СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 591.00 622.40
Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор

БРЗА Испорака 42" IR Екран на Допир Панел за Полнење (10 поени) со Висока чувствителност за Интерактивна Маса / Ѕидот, Multi Touch MonitorИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
Безплатна доставка! Прозрачен размер 1.524 М * 6 м холограма фолио на задната Проекционная филм / фолио за прозорец на дисплея
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! Прозрачен размер 1.524 М * 6 м холограма фолио на задната Проекционная филм / фолио за прозорец на дисплея

Бесплатен превозот! Транспарентен Големина 1.524 m*6m holographic филм Задна Проекција на филм / фолија за прозорецот екранотПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 632.00
Гореща продажба 15 Всичко в едно PC двоен сензорен екран касов апарат POS терминал--POS2119D Direct Touch pos с четец-media reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба 15 Всичко в едно PC двоен сензорен екран касов апарат POS терминал--POS2119D Direct Touch pos с четец-media reader

Топла Продажба 15" Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Двоен Допир каса ПОС ТерминалPOS2119 D Директен Допир пос Со Читач на картички СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 570.00 600.00
НАЙ-ДОБРАТА ЦЕНА! 1m* 1.5.24 м самозалепващи сиво задната проекционная филм, най-добър проекционная фолио, която отлично повторната поява на цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

НАЙ-ДОБРАТА ЦЕНА! 1m* 1.5.24 м самозалепващи сиво задната проекционная филм, най-добър проекционная фолио, която отлично повторната поява на цвят

НАЈДОБРА ЦЕНА! 1 M* 1.5.24 M Само лепило сива задна проекција на филм,најдобар проекција фолија, правејќи одлични боја повторното појавувањеПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 184.00
2 реални докосване точка 42 инфрачервен сензорен екран покритие, LCD дисплей, сензорен екран, с бърза доставка на пратката
 • Ново
Оценка на продукта:

2 реални докосване точка 42 инфрачервен сензорен екран покритие, LCD дисплей, сензорен екран, с бърза доставка на пратката

2 реалниот допир поени 42" инфраред multi touch screen шалче, lcd multi touch screen со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 234.00 257.60
Подобряване! 60-инчов IR тъчпад екрана -4 точки на допир
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! 60-инчов IR тъчпад екрана -4 точки на допир

Промоција! 60 инчи IR Екран на Допир Панел 4 Точки на допирИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 313.00 368.00
46-инчов ИНФРАЧЕРВЕН-двойна мультисенсорная панел идеално поддържа Windows XP / Windows 7 / Vista / XP/Mac OS / Linux/Android
 • Ново
Оценка на продукта:

46-инчов ИНФРАЧЕРВЕН-двойна мультисенсорная панел идеално поддържа Windows XP / Windows 7 / Vista / XP/Mac OS / Linux/Android

46 инчи ir двојна мултиекран на допир панел Совршено Поддршка на Windows XP / Windows 7 / Vista / XP / Mac OS / Linux / АндроидИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 255.00 280.00
10 сензорни точкови сензорни филми, благородна нано-42-инчов прозрачен сензорен фолио за проекционных филми
 • Ново
Оценка на продукта:

10 сензорни точкови сензорни филми, благородна нано-42-инчов прозрачен сензорен фолио за проекционных филми

10 допрете точка на допир филмови,квалитетни и Нано 42 инчен транспарентен контакт фолија за проекција на филмовиОсетлив На Допир Фолија Работа На Директоротинтерактивна допир фолија Брзо ќе им овозможи на допир на екранот во вашиот обичните стаклени светот...

BGN 648.00
Xintai Touch 42 Industrial Multi Touch Screen Panel / IR Touch Screen Frame/USB Multitouch Panel Комплект с 4 точки
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 42 Industrial Multi Touch Screen Panel / IR Touch Screen Frame/USB Multitouch Panel Комплект с 4 точки

42" Индустриски Multi Touch Screen Panel / IR Екран на Допир Рамка / USB Multitouch Панел за Полнење со 4 поениИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 163.00 192.00
Xintai Touch 42 10 точки IR тъчпад инфрачервен сензорен екран рамка за работа с 42-инчов LCD панел и поддръжка на XP, WIN7 / 8 система
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 42 10 точки IR тъчпад инфрачервен сензорен екран рамка за работа с 42-инчов LCD панел и поддръжка на XP, WIN7 / 8 система

42" 10 поени IR екран на допир панел инфраред екран на допир рамка за работа со 42 инчен LCD панелот и поддршка XP WIN7 / 8 системИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 185.00 217.60
84-инчов IR мультисенсорная панел на екрана/ 84 2-точков инфрачервена рамка на допир екран
 • Ново
Оценка на продукта:

84-инчов IR мультисенсорная панел на екрана/ 84 2-точков инфрачервена рамка на допир екран

84 инчен IR multi touch screen panel / 84" 2 поени Инфраред екран на допир рамкаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 437.00 480.00
Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay

Xintai Допир Навистина 4 Поени 55" IRUSB Екран на Допир Панел Мулти Инфраред екран на допир рамка ШалчеИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 218.00 240.00
1.524 М*8 м-ултра черно задния прожекционен екран фолио на задната проекционная фолио, задния прожекционен екран за прозорец на дисплея
 • Ново
Оценка на продукта:

1.524 М*8 м-ултра черно задния прожекционен екран фолио на задната проекционная фолио, задния прожекционен екран за прозорец на дисплея

1.524 m*8m Ултра црна задна проекција на екранот филм,Задна проекција фолија, Задна проекција на екранот за прозорецот екранотПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 1296.00
Нов 60 6 точки на допир IR multi touch screen frame, ir touch sreen overlay без стъкло, щепсела и да играе.
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 60 6 точки на допир IR multi touch screen frame, ir touch sreen overlay без стъкло, щепсела и да играе.

Нови 60" 6 контакт точки IR multi touch screen рамка, ir допир скрин шалче без стакло, plug and playИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 320.00 376.00
Безплатна Доставка! 10 точки инфрачервена мультисенсорного на екрана overlay kit, 47-инчов сензорен екран за всички в едно PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! 10 точки инфрачервена мультисенсорного на екрана overlay kit, 47-инчов сензорен екран за всички в едно PC

Бесплатен Превозот! 10 поени инфраред multi touch screen шалче за полнење,47 инчен екран на допир за сите во еден КОМПЈУТЕРИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 269.00 316.80
10points 42 infrared touch screen overlay IR multi touch panel for LED TV with CE, FCC, ISO
 • Ново
Оценка на продукта:

10points 42 infrared touch screen overlay IR multi touch panel for LED TV with CE, FCC, ISO

10points 42 инчен инфраред екран на допир шалче IR мултиекран на допир панел за LED TV со CE, FCC, ISOИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
15 инчов BNC HDMI VGA индустриална сигурност LCD монитор компютърен дисплей AV
 • Ново
Оценка на продукта:

15 инчов BNC HDMI VGA индустриална сигурност LCD монитор компютърен дисплей AV

Функција : 15 pin VGA во for PC / пос BNC AV HDMI Дисплеј Тип : 4 : 3 Ratio15 инчен TFT LCD Светлина : 300cd / m2 Контраст Размер : 400 : 1 Резолуција : 1024 x 768 Пиксели Теренот : 0.264(W) X 0.264(H) mm Пиксели Време на Одговор : 8ms Монтажа VESA ,75*75mm Светлото живот Часот 50,000 Текст VGA (15 pin) Поддршка : VGA / AV / BNC / HDMI Гаранција : 1 година големината на Телото : 350 X275 X42 MM Стандардни додатоци : напојување BNC линија

BGN 149.00 156.80
40 10 точки IR Multi Touch Screen Overlay / инфрачервен сензорен екран рамка за сензорния киоск, сензорен маса с бърза безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

40 10 точки IR Multi Touch Screen Overlay / инфрачервен сензорен екран рамка за сензорния киоск, сензорен маса с бърза безплатна доставка

40" 10 поени IR Multi Touch Screen Шалче / инфраред екран на допир рамка за допир киоск,допрете табела со брза бесплатен превозотИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
Гореща продажба на 15 инчов TFT LED All In One Touch Core i3, Hight Speed EPOS System Pos Machine Price Point of Sale
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба на 15 инчов TFT LED All In One Touch Core i3, Hight Speed EPOS System Pos Machine Price Point of Sale

Топла Продажба 15 Инчен TFT LED Сите Во Еден Допир Core i5 Hight Брзина ЕП Систем Пос Машина Цена На Продажба Забелешка : оваа цена не се вклучени Клиентите Екранот но картичка читач,ако ви треба клиент екранот им е потребна дополнителна 41 и контактирајте со нас...

BGN 634.00 667.20
84 Ультракрасная рамка на панела докосване на екрана LCD / LED, истинска рамка на екрана за докосване 2 точки Multi
 • Ново
Оценка на продукта:

84 Ультракрасная рамка на панела докосване на екрана LCD / LED, истинска рамка на екрана за докосване 2 точки Multi

84" Инфраред екран на Допир Панел Рамка за LCD / LED Екран,Вистинска 2 поени Multi Touch Screen РамкаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 437.00 480.00