• Ново
real 10 points 69.5 инчов multi ir touch frame infrared IR touch screen panel kit with USB interface, driver free, plug and play

real 10 points 69.5 инчов multi ir touch frame infrared IR touch screen panel kit with USB interface, driver free, plug and play

Buyers rating:
BGN 414.40

Брой продукти


вистински 10 поени 69.5 инчен multi ir допир рамка инфраред IR екран на допир панел за полнење со USB интерфејс, возачот слободни, plug and play
Спецификација за 69.5 инчен 10 поени IR multi touch screen :
69.5 инчен 10 поени IR Multi Touch Screen Производ Димензија Цртање :
Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции :
Испорака Метод :
Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена. Ние, исто така може да го бродот со стаклено, како и. Контактирајте со нас.
1. Демонтажа
2. Без Стакло
3. Во цевка Превозот
IR Допир Рамка за Слики :
Гаранција :
Ние нудиме 1 година бесплатен гаранција за хардвер.
Данок и Должности :
1. За клиенти од Јужна Америка Пазар, ние треба да обезбеди Даночен Број пред пратката.
Бразил-CNPJ/CPF, Чиле-РУТИНА број, Аргентина-CUIT број, Колумбија-NIT број, Перу-IVA број, Венецуела-RIF број
2. Стоките ќе бидат delcared со ниска вредност на фактура, целта е да се намали вашиот тарифи, но нашата цена е не вклучувајќи дестинација тарифи.
Различни coutries имаат различни царински тарифи, тоа е купувачот одговорност.
Испорака и Плаќање :
1. За Плаќање, ние го прифаќаме, Western Union, TT, Paypal.
2. СО DHL/ФЕДЕКС/UPS-от((Тоа е најчесто Трае 5-7 работни дена да достави до дестинацијата ако сè оди добро и без царинење проблем).
3. Од страна на EMS (нормално трае 7-15 работни дена -Тоа е превозот на Русија и Ukaine).
4. Од страна на Русија-Линија(Тоа ќе се about18-25 дена превозот во Русија).
5. Во најчесто Земја (освен русија,Ukaine,Бразил) подолу 43 инчи(вклучувајќи 43 инчи) ние ќе го избере DHL да го испорача пакетот;над 43 инчен ќе го избере fedex или ups-от,ве молиме љубезно се знае.
6. Бразил Клиент
1)Бразил клиентите треба да се обезбеди CPF/CPNJ даночен број за нас,тогаш пратката може да се организира,Тоа е се користи за царинење
2)Бразил клиентите треба да ни каже што вредност треба да се decalred за царинење
Како бразил царинење проблеми.

Други функции

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
XT-IR-69.5-10
Тип:
Инфрачервен
Вид На Интерфейса:
USB
търговска марка:
Синтай Тъч
Статут На Продукти:
Склад
Размер На Екрана:
69,5 инча
Предмет на:
69,5 инчов мултитъч екран
Диаметърът на докосване на корпуса:
повече от 5мм
Грешка Линейността:
по-малко от 1,5 мм
скоростта на реакция:
от 5 ms 16 ms
Работен Обхват:
20°C ~ 70°C
Скорост на пренос на данни през USB:
12 Mbps
Начин за въвеждане на данни:
Пръст или ръка в ръкавица (гумена, тъканно или кожено)
Резолюция (Интерполация):
32767*32767
Стъкло:
без стъкло
време на живот:
7 години

Най-добри сделки

Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9

Брза Бесплатен Превозот 50" Интерактивна Инфраред Екран на Допир Рамка со 10 допир поени Сооднос 16 : 9Инфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 364.00 400.00
84-инчов IR мультисенсорная панел на екрана/ 84 2-точков инфрачервена рамка на допир екран
 • Ново
Оценка на продукта:

84-инчов IR мультисенсорная панел на екрана/ 84 2-точков инфрачервена рамка на допир екран

84 инчен IR multi touch screen panel / 84" 2 поени Инфраред екран на допир рамкаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 437.00 480.00
42 интерактивна сензорна фолио за стъкло, 10 точки капацитивен сензорен екран фолио за стъкло, умна прозрачна сензорна прозорец филм
 • Ново
Оценка на продукта:

42 интерактивна сензорна фолио за стъкло, 10 точки капацитивен сензорен екран фолио за стъкло, умна прозрачна сензорна прозорец филм

42" Интерактивна Допир Фолија на стакло, 10 поени Осетлив на Допир Фолија на стакло, Паметни Транспарентен Контакт Прозорец Фолија ФилмОсетлив На Допир Фолија Работа На Директоротинтерактивна допир фолија Брзо ќе им овозможи на допир на екранот во вашиот обичните стаклени светот...

BGN 648.00
Xintai Touch 42 IR Multi Touch Screen Panel, формат 16: 9 - 4 точки, прозрачност и висока резолюция
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 42 IR Multi Touch Screen Panel, формат 16: 9 - 4 точки, прозрачност и висока резолюция

42" IR МултиЕкран на Допир Панел, 16 : 9 формат 4 поени,Транспарентност и висока резолуцијаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 163.00 192.00
Xintai Touch 32-инчов мултитъч IR-LCD сензорен екран, 10 точки на докосване за ПОС и атм
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 32-инчов мултитъч IR-LCD сензорен екран, 10 точки на докосване за ПОС и атм

32 инчен multitouch IR LCD екран на допир, 10 точки на допир за ПОС и АТМИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 189.00 208.00
Xintai Touch 40 инфрачервен usb multi touch screen overlay комплект с 10 точки на докосване за сензорен плот, павилион и т.н
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 40 инфрачервен usb multi touch screen overlay комплект с 10 точки на докосване за сензорен плот, павилион и т.н

Xintai Допир 40" инфраред usb multi touch screen шалче комплет со 10 точки на допир за допир маса, киоск итнИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
70 инфрачервена мультисенсорная екранната лента с 2 точки на допир съотношение 16: 9, с бърза доставка на пратката
 • Ново
Оценка на продукта:

70 инфрачервена мультисенсорная екранната лента с 2 точки на допир съотношение 16: 9, с бърза доставка на пратката

70" инфраред мултиекран на допир панел, со 2 допир поени Сооднос 16 : 9 со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 335.00 368.00
40 10 точки IR Multi Touch Screen Overlay / инфрачервен сензорен екран рамка за сензорния киоск, сензорен маса с бърза безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

40 10 точки IR Multi Touch Screen Overlay / инфрачервен сензорен екран рамка за сензорния киоск, сензорен маса с бърза безплатна доставка

40" 10 поени IR Multi Touch Screen Шалче / инфраред екран на допир рамка за допир киоск,допрете табела со брза бесплатен превозотИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader

Добро каса Со Двојна Resistive Touch Screen Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Со Вграден Читач на картичкипроизводот не вклучуваат софтвер СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 591.00 622.40
2 реални докосване точка 42 инфрачервен сензорен екран покритие, LCD дисплей, сензорен екран, с бърза доставка на пратката
 • Ново
Оценка на продукта:

2 реални докосване точка 42 инфрачервен сензорен екран покритие, LCD дисплей, сензорен екран, с бърза доставка на пратката

2 реалниот допир поени 42" инфраред multi touch screen шалче, lcd multi touch screen со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 234.00 257.60
Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор

БРЗА Испорака 42" IR Екран на Допир Панел за Полнење (10 поени) со Висока чувствителност за Интерактивна Маса / Ѕидот, Multi Touch MonitorИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
Бърза Доставка !!! Горещ 60-инчов и 10-точков сензорен ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран overlay kit, USB-захранване с висока якост
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза Доставка !!! Горещ 60-инчов и 10-точков сензорен ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран overlay kit, USB-захранване с висока якост

Брза Испорака !!! ТОПЛА 60 инчи 10 Точки на Допир IR екран на допир шалче за полнење , USB напојување со Висока издржливостИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 333.00 392.00
Панелът на екрана за докосване IR usb 60 инча, точка 2, индустриална ультракрасная рамка на екрана за докосване за монитор, лентата с докосване на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

Панелът на екрана за докосване IR usb 60 инча, точка 2, индустриална ультракрасная рамка на екрана за докосване за монитор, лентата с докосване на екрана

60 инчи usb ir екран на допир панел, 2 поени индустриски инфраред екран на допир рамка за следење, екран на допир панелИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 248.00 272.00
Xintai Touch 43-инчов ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран,10 точки usb ir сензорен екран, 43 мулти сензорен панел
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 43-инчов ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран,10 точки usb ir сензорен екран, 43 мулти сензорен панел

43 инчен IR екран на допир,10 поени usb ir екран на допир,42" Мултиекран на допир панелИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 228.00 240.00
65-инчов интерактивен тъчпад фолио, 16: 9,10 точки на допир smart film, USB interactive multi touch screen foil
 • Ново
Оценка на продукта:

65-инчов интерактивен тъчпад фолио, 16: 9,10 точки на допир smart film, USB interactive multi touch screen foil

65 инчен допир интерактивни фолија,16 : 9,10 допир поени паметни филм,usb интерактивни multi touch screen фолијаОсетлив На Допир Фолија Работа На Директоротинтерактивна допир фолија Брзо ќе им овозможи на допир на екранот во вашиот обичните стаклени светот...

BGN 1117.28
46 сензорна фолио интерактивна сензорна фолио 10 точки на допир сензорен екран носи етикет за услугата фолио фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

46 сензорна фолио интерактивна сензорна фолио 10 точки на допир сензорен екран носи етикет за услугата фолио фолио

46" touch фолија интерактивни допир фолија 10 допир точки на допир екран шалче фолија филмОсетлив На Допир Фолија Работа На Директоротинтерактивна допир фолија Брзо ќе им овозможи на допир на екранот во вашиот обичните стаклени светот...

BGN 692.80
Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м

Бесплатен Превозот! белата само лепило задна проекција на екранот филм на 1.524 m*5mПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 562.00 592.00
Xintai Touch 42 Industrial Multi Touch Screen Panel / IR Touch Screen Frame/USB Multitouch Panel Комплект с 4 точки
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 42 Industrial Multi Touch Screen Panel / IR Touch Screen Frame/USB Multitouch Panel Комплект с 4 точки

42" Индустриски Multi Touch Screen Panel / IR Екран на Допир Рамка / USB Multitouch Панел за Полнење со 4 поениИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 163.00 192.00
Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay

Xintai Допир Навистина 4 Поени 55" IRUSB Екран на Допир Панел Мулти Инфраред екран на допир рамка ШалчеИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 218.00 240.00
50 инча на 4 точки ультракрасная multi панел на горния слой на екрана за докосване за маса докосване, павилион и т.н.
 • Ново
Оценка на продукта:

50 инча на 4 точки ультракрасная multi панел на горния слой на екрана за докосване за маса докосване, павилион и т.н.

50 инчи 4 поени инфраред multi touch screen шалче панел за допир маса, киоск итнИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 268.00 294.40