• Ново
Безплатна Доставка! 49 multi 4 points IR touch screen frame panel overlay kit за led монитор

Безплатна Доставка! 49 multi 4 points IR touch screen frame panel overlay kit за led монитор

Buyers rating:
-5 % BGN 266.00
BGN 280.00

Брой продукти


Бесплатен Превозот! 49" мулти 4 поени IR екран на допир рамка панел шалче за полнење за led мониторот
Инфраред Екран На Допир Панел Работа На Директорот
IR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран. Рамката е интегриран со печатени плочки на табла која содржи линија на IR-Led диоди и фото transistors скриени зад рамки на thetouch рамка. Секој од IR-Led диоди и фото transistors) е поставено на спротивната страна за да се создаде мрежа на невидлива инфрацрвена светлина. Рамки штитови на делови fromthe операција
Супер предности за 49 инчен 4 поени IR multi touch screen : 4 точки на допир (Multi touch) Поддршка зумирате/одзумирате, орентација на екранот USB интерфејс, се Вози бесплатно, plug and play Поддршка на 4 точки на допир под windows7, windows8 и Android систем за Поддршка на еден допир под Linux Систем Withstands тешка средини Стабилна, не лебдат калибрација перформанси Vandaproof и абразија-отпорни екрани, идеален за солиден апликации Паралаксата-бесплатна изведба за LCD дисплеи Запечатува против загадувачи Исправен во различни светлосни услови, внатрешна и надворешна
Инфраред Dual/Multi Touch Основни Карактеристики : 4 точки на допир (Multi touch) Поддршка зумирате/одзумирате, орентација на екранот Withstands тешка средини Стабилна, не лебдат калибрација перформанси Vandaproof и абразија-отпорни екрани, идеален за солиден апликации Паралаксата-бесплатна изведба за LCD дисплеи Запечатува против загадувачи Исправен во различни светлосни услови, внатрешна и надворешна
Спецификација
Големина
Општи Големина
15 инчи да се 159 инчен
Се вклопуваат во со
Panel display уред
Перформанси
Допрете Режим
Единствена точка на допир, Мулти-допир, влечете, нацртајте линија, да ротирате, да зумирате/одзумирате
Резолуција(Interpolation)
4096*4096
Линеарноста Грешка
Одговор Брзина
Механички
Метод На Внесување
Прст или гумени ракавици рака (гума ,текстил или кожа)
Минимален Допир Објект
2.

Други функции

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
XT-IR-49-4
Тип:
Инфрачервен
Вид На Интерфейса:
USB
търговска марка:
Синтай Тъч
Статут На Продукти:
Склад
Размер На Екрана:
49 инча
Модел:
инфрачервена сензорна рамка
Общият Размер На:
От 15 инча до 159 см
Сензорен Режим :
Една точка на докосване, мултитъч, плъзгане, рисуване на линия, завъртане, увеличение/намаление на мащаба
Резолюция (Интерполация):
4096*4096
Грешка Линейността:
скоростта на реакция:
Начин за въвеждане на данни:
Пръст или ръка в ръкавица (гумена, тъканно или кожено)
Минимално Докосване На Обект:
2,5 мм х 2,5 мм
Антивандальная защита:
Липсата на пропастта метална топка с тегло 1 килограм, падающим с височина от 130 см

Най-добри сделки

Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader
 • Ново
Оценка на продукта:

Един добър касов апарат с двойно резистивен сензорен екран, всичко в едно КОМПЮТРИ с вграден четец на media reader

Добро каса Со Двојна Resistive Touch Screen Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Со Вграден Читач на картичкипроизводот не вклучуваат софтвер СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 591.00 622.40
13,3-инчов филтър за поверителност антибликовый екран защитно фолио, SZEGYCHX за лаптоп 16: 10 лаптоп 28,6 см*17,9 см
 • Ново
Оценка на продукта:

13,3-инчов филтър за поверителност антибликовый екран защитно фолио, SZEGYCHX за лаптоп 16: 10 лаптоп 28,6 см*17,9 см

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LCD екран од несакани peepers, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched...

BGN 24.00 36.93
Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Fast Free Shipping 50 Interactive Infrared Touch Screen Frame with touch 10 points Ratio 16:9

Брза Бесплатен Превозот 50" Интерактивна Инфраред Екран на Допир Рамка со 10 допир поени Сооднос 16 : 9Инфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 364.00 400.00
Безплатна Доставка! 4 точки на допир 50-инчовата рамка ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран, онлайн мультисенсорное налагане на по-стабилно и без дрейф
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! 4 точки на допир 50-инчовата рамка ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран, онлайн мультисенсорное налагане на по-стабилно и без дрейф

Бесплатен Превозот! 4 допир поени 50 инчи IR Екран на Допир Рамка,интерактивни multi touch шалчеСтабилен и не лебдатИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 269.00 295.20
Xintai Touch 46-инчов инфрачервена тъчпад, 4-точков IR мультиточечный сензорен екран за всички в едно и LCD дисплей
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 46-инчов инфрачервена тъчпад, 4-точков IR мультиточечный сензорен екран за всички в едно и LCD дисплей

46 инчи инфраред екран на допир панел,4 поени IR мулти точка на екранот на допир за сите во еден и lcd дисплејИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 245.00 288.00
46 IR multi touch screen overlay for Interactive Table, Interactive Wall, Multi Infrared Touch Screen for Multi Touch Monitor
 • Ново
Оценка на продукта:

46 IR multi touch screen overlay for Interactive Table, Interactive Wall, Multi Infrared Touch Screen for Multi Touch Monitor

46" ir multi touch screen шалче за Интерактивна Маса, Интерактивни Ѕид, Мулти Инфраред Екран на Допир за Multi Touch MonitorИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 255.00 280.00
Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! бяла самозалепваща филм за задно проектиране на екрана 1,524 M*5 м

Бесплатен Превозот! белата само лепило задна проекција на екранот филм на 1.524 m*5mПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 562.00 592.00
40 IR Multi touch screen panel kit 10 точки инфрачервен сензорен екран рамка тампон за LCD монитор
 • Ново
Оценка на продукта:

40 IR Multi touch screen panel kit 10 точки инфрачервен сензорен екран рамка тампон за LCD монитор

40" IR Мултиекран на допир панел за полнење 10 поени инфраред екран на допир рамка шалче за LCD мониторИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00
Xintai Touch 32-инчов мултитъч IR-LCD сензорен екран, 10 точки на докосване за ПОС и атм
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch 32-инчов мултитъч IR-LCD сензорен екран, 10 точки на докосване за ПОС и атм

32 инчен multitouch IR LCD екран на допир, 10 точки на допир за ПОС и АТМИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 189.00 208.00
Евтина 55 инфрачервена рамка на допир екран, мултисензорен екран, външен комплект за PC, LCD монитора, прави вашият компютър осезаеми
 • Ново
Оценка на продукта:

Евтина 55 инфрачервена рамка на допир екран, мултисензорен екран, външен комплект за PC, LCD монитора, прави вашият компютър осезаеми

Евтини 55" инфраред екран на допир рамка,multi touch screen шалче за полнење на КОМПЈУТЕР со LCD Монитор правење на вашиот компјутер да биде допирниИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 268.00 294.40
НАЙ-ДОБРАТА ЦЕНА! 1m* 1.5.24 м самозалепващи сиво задната проекционная филм, най-добър проекционная фолио, която отлично повторната поява на цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

НАЙ-ДОБРАТА ЦЕНА! 1m* 1.5.24 м самозалепващи сиво задната проекционная филм, най-добър проекционная фолио, която отлично повторната поява на цвят

НАЈДОБРА ЦЕНА! 1 M* 1.5.24 M Само лепило сива задна проекција на филм,најдобар проекција фолија, правејќи одлични боја повторното појавувањеПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 184.00
real 10 points 69.5 инчов multi ir touch frame infrared IR touch screen panel kit with USB interface, driver free, plug and play
 • Ново
Оценка на продукта:

real 10 points 69.5 инчов multi ir touch frame infrared IR touch screen panel kit with USB interface, driver free, plug and play

вистински 10 поени 69.5 инчен multi ir допир рамка инфраред IR екран на допир панел за полнење со USB интерфејс, возачот слободни, plug and playСпецификација за 69.5 инчен 10 поени IR multi touch screen : 69.5 инчен 10 поени IR Multi Touch Screen Производ Димензија Цртање : Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции : Испорака Метод : Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена...

BGN 414.40
Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay
 • Ново
Оценка на продукта:

Xintai Touch Truly 4 Points 55 IR USB Touch Screen Panel Multi Infrared touch screen frame Overlay

Xintai Допир Навистина 4 Поени 55" IRUSB Екран на Допир Панел Мулти Инфраред екран на допир рамка ШалчеИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 218.00 240.00
Подобряване! 60-инчов IR тъчпад екрана -4 точки на допир
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! 60-инчов IR тъчпад екрана -4 точки на допир

Промоција! 60 инчи IR Екран на Допир Панел 4 Точки на допирИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 313.00 368.00
Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза доставка 42 IR Touch Screen Panel Kit (10 точки) с висока чувствителност за интерактивна маса / стени, мультисенсорного монитор

БРЗА Испорака 42" IR Екран на Допир Панел за Полнење (10 поени) со Висока чувствителност за Интерактивна Маса / Ѕидот, Multi Touch MonitorИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

BGN 231.00 272.00