• Ново
Abec5 високо качество на ултра-тънък лагер от неръждаема стомана 6702 S6702zz S61702z Ss6702zz S6702-zz 15*21*4 мм 440С материал

Abec5 високо качество на ултра-тънък лагер от неръждаема стомана 6702 S6702zz S61702z Ss6702zz S6702-zz 15*21*4 мм 440С материал

Buyers rating:
-8 % BGN 63.00
BGN 68.48

Брой продукти


започнете
крајот
тенка нерѓосувачки челик лого 6702 S6702 ZZ S61702 Z SS6702 ZZ S6702-ZZ 15*21*4 мм 440 C материјал
МАТЕРИЈАЛ : нерѓосувачки челик
Модел
6702 ZZ
Димензии
Создаден (d)
15
мм
Дијаметар (D)
21
мм
Ширина (Б)
4
мм
Печати Тип
ZZ (Две страни метал)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
нерѓосувачки челик
Испорака датум
По барање испорака

Други функции

търговска марка:
AXK
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
Като tytel
Капацитетът На Въртящия Момент:
x
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Покритие:
S6702ZZ
Структура:
440С
Тип На Блока:
лот (10 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
0.150kg (0.26lb.)
Размер На Опаковката:
5cm x 10cm x 5cm (1.97in x 3.94in x 1.97in)

Най-добри сделки

G1 / 4 2-А Позиция 3-Бягане Ролкови Лоста За Газ Въздушен Пневматичен Механичен Клапан
 • Ново
Оценка на продукта:

G1 / 4 2-А Позиция 3-Бягане Ролкови Лоста За Газ Въздушен Пневматичен Механичен Клапан

Спецификации : Име На Производ : Механички ЗалистокМодел : MV322 RРесетирање Тип : Стандарден ТипActuator Тип : Тип РолериТечност : ВоздухПоложба и Начин Нема...

BGN 19.57
Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест
 • Ново
Оценка на продукта:

Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест

Спецификации : две (од еден до два), три (од еден до три), четири (еден до четири), пет (една до пет), шест (еден до шест) Цел : користење на овој splitter овозможува повеќе трева цилиндар споделување на сет на CO2 цилиндри поставени...

BGN 61.00 64.56
3M 6M 9M 12M 15M 29.5 Ft 8mm x 5mm гъвкава тръба маркуч на възвръщаемост на ПУ за инструмент на въздуха на компресора
 • Ново
Оценка на продукта:

3M 6M 9M 12M 15M 29.5 Ft 8mm x 5mm гъвкава тръба маркуч на възвръщаемост на ПУ за инструмент на въздуха на компресора

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Воздух Црева Одвратна Црево СТП Фитинг Пневматски Компресор Серпентина 8мм х 5mmГолемина : OD 8мм Х ID 5mmДолжина : 3мм 6mm 9mm 15mmПакет : Црево + ФитингЗа Испорака : 1...

BGN 8.80
2018 Директни продажби Rodamientos Lmk12uu Lmk12 12 мм кръгъл фланец линеен сачмен лагер втулка за вал посока на релсите прът на Cnc части
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Директни продажби Rodamientos Lmk12uu Lmk12 12 мм кръгъл фланец линеен сачмен лагер втулка за вал посока на релсите прът на Cnc части

започнетекрајотЛинеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LMK12 UUПакување детали : 1 компјутер / многуNTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.'

BGN 5.00 5.31
1pcs Bearing 69/22 22x39x9 22399 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Bearing 69/22 22x39x9 22399 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 69 / 22 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 22 mm OD (надворешен дијаметар) : 39 mm Ширина / Висина / Дебелина : 9 mm Количина : 1 buc Материјал : Shrome челик Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 4.80
Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт

Име на производ Директно Црево Barb Одговара Црево Внатре Пречник од 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Вкупната Големина Материјал Месинг Боја на Тон Злато

BGN 9.00 9.58
1pcs 7008 7008C 2RZ P4 40x68x15 AXK херметически радиално-устойчиви лагери скорост на шпиндела лагери CNC ABEC-7
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs 7008 7008C 2RZ P4 40x68x15 AXK херметически радиално-устойчиви лагери скорост на шпиндела лагери CNC ABEC-7

wyприклучокstartЖешка Стока$4.99$6.99$5.5$4.99wyприклучоккрајЕден Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 7008 C2 RZP4 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 40 mm OD (надворешен дијаметар) : 68 mm Ширина / Висина / Дебелина : 15 mm Количина : 1 buc Еднаков : 7008 CАголна контакт топката лежишта, еден ред,имајќи Запечатени15° контакт аголДимензионални и водење на точност во согласност со ISO толеранција класа 4

BGN 45.76
Jq лагери SBR16 SBR16UU Linear Bearing Pillow Block 16mm Open Linear Bearing Slide-Block CNC Router Parts 1PCS Unit XYZ CNC SB
 • Ново
Оценка на продукта:

Jq лагери SBR16 SBR16UU Linear Bearing Pillow Block 16mm Open Linear Bearing Slide-Block CNC Router Parts 1PCS Unit XYZ CNC SB

JQ Лежишта SBR16 SBR16 UU Линеарна Имајќи Перница Блок 16mm Отвори Линеарна Имајќи Слајд Блок CNC Рутер Делови 1 PCS Единица XYZ CNC СБМодел : SBR16Големина на : Ние нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

BGN 11.18
304 дюзи от неръждаема стомана инсталационните винтове Джими pl top screw wire set screws M5*4
 • Ново
Оценка на продукта:

304 дюзи от неръждаема стомана инсталационните винтове Джими pl top screw wire set screws M5*4

304 од не ' рѓосувачки челик совет постави завртки Џими завртки без глава врвот жица поставена завртки М5 * 4МАТЕРИЈАЛ : нерѓосувачки челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

BGN 6.00 6.37
4 бр. / лот CNC гъвкава челюст паяк източване на Вал куплунг куплунг 4/5/6/6. 35/8/9.5/10/12 мм Диаметър 25 мм и дължина 30 мм D25l30
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот CNC гъвкава челюст паяк източване на Вал куплунг куплунг 4/5/6/6. 35/8/9.5/10/12 мм Диаметър 25 мм и дължина 30 мм D25l30

започнетекрајот6.35 mm до 10мм 6.35x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 30ммСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 30мм Дијаметар : 25mm Вратило употреба : 6.35 mm x 10мм : 4pcs / многуВнатрешниот Кол...

BGN 26.00 28.77
Lmf6uu Lmf8uu Lmf10uu Lmf12uu Lmf13uu Lmf16uu Lmf20uu Lmf25uu Lmf30uu Lmf35uu Lmf40uu Lmf50uu Lmf60uu Lmf80uu Фланец Линия
 • Ново
Оценка на продукта:

Lmf6uu Lmf8uu Lmf10uu Lmf12uu Lmf13uu Lmf16uu Lmf20uu Lmf25uu Lmf30uu Lmf35uu Lmf40uu Lmf50uu Lmf60uu Lmf80uu Фланец Линия

започнетекрајотLMF6 UU LMF8 UU LMF10 UU LMF12 UU LMF13 UU LMF16 UU LMF20 UU LMF25 UU LMF30 UU LMF35 UU LMF40 UU LMF50 UU LMF60 UU LMF80 UU страната линеарнаНие accpet методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу1 : Сите iterms ќе се испрати во 13 работни дена по receiveing вашата целосна исплата,ве молиме да се внимава на lattest следење2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост,Eпакети,и др.Ако имате било какви посебни барања од вас,pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење.3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот.4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со traiff слободни,ние прогласи тоа со пониска вредност и напишете "подарок".Правни основи оставите порака ако ви треба Inviice.5 : Ако не можете да ги пратите пакет или пак не ги добивате пакет за долго време,ве молиме оставете порака за нас во прв пат,ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас,pls не се отвори спорот.Многу благодарам!Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

BGN 8.00 9.06
12mm ЧЕНГЕ 500мм облечена в стоманен цилиндър линия-железопътна линия Вал оптически ос ржавчин-защитен вал на части на части на принтера 3d
 • Ново
Оценка на продукта:

12mm ЧЕНГЕ 500мм облечена в стоманен цилиндър линия-железопътна линия Вал оптически ос ржавчин-защитен вал на части на части на принтера 3d

Note1 : Поради светлината и аголот, таму ќе биде малку боја разликата помеѓу сликата и објект.Note2 : Оваа ставка беше рачно да се намали,постојат некои грешки (06mm) со мерења.Функција : Добра отпорност на абење ,отпорност на корозија .Прецизност основа за доследно топката черупка радијална царинење.Се однесува на : Тоа се вклопува за различни видови на електронска опрема, печатач опрема,и CNC tools.Спецификација : Материјал : Висок јаглерод chromed имајќи челик, Gcr15.Цврстина : HRC602Површината тешко дебелина : 0.8 u~3ммНа Точноста : G6Надворешниот дијаметар : 12mm / 0.47"Должина : 500mm / 19.69"Тежина : 443 gПакетот вклучува : 1 x Цилиндар Линеарна Вратило Оптичка Оска

BGN 21.00 23.09
1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване

wyприклучокstartЖешка Стока$4.99$6.99$5.5$4.99wyприклучоккрајТОПКАТА ЗАВРТКА ПОДДРШКА ЛЕЖИШТА Модел : 60 TAC120 B SUC10 PN7 B Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 60 mm OD (надворешен дијаметар) : 120 mm Ширина / Висина / Дебелина : 20 милиметри Кол : 1 buc Еднаков : 60 TAC120 B За Машински алатки Апликации Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот : Топката Завртка Поддршка Лежишта Еден ред axial аголна контакт топката лежишта, универзал, со 60° контакт агол

BGN 157.41
Гумени о-пръстен 10шт 11/13/15/19/21/24/37 мм уплътнението е гумена с мрежа накрайник за душ филтър сантехнический маркуч уплътнение на кран смяна на части
 • Ново
Оценка на продукта:

Гумени о-пръстен 10шт 11/13/15/19/21/24/37 мм уплътнението е гумена с мрежа накрайник за душ филтър сантехнический маркуч уплътнение на кран смяна на части

Гумена Заптивка Со Нето10 Парчиња по ПакетГолемина за да Изберете : 11 / 13 / 15 / 16 / 19 / 21 / 24 / 37 ММ ДијаметарЗамена ОПрстен за Славина / Туш / Водовод Конекција.Трговија на големо / Мало Цена е Многу Конкурентен, Контактирајте не за ПонудаУслуга Карактеристики : 1...

BGN 4.00 4.30
Наем слушалки, носещи MH-P03 MH-P03K MH-P08 MH-P08H7 MH-P08H8 MH-P08F MH-P04 MH-P09K MH-P16 MH-P16H8 MH-P21 MH-P22 ACB518K
 • Ново
Оценка на продукта:

Наем слушалки, носещи MH-P03 MH-P03K MH-P08 MH-P08H7 MH-P08H8 MH-P08F MH-P04 MH-P09K MH-P16 MH-P16H8 MH-P21 MH-P22 ACB518K

Велосипедот слушалки Аголна Контакт Лого(ACB) е примена за 1", 11 / 8", 11 / 4" и 11 / 2"внатрешни & полуintergrated слушалки.Трка материјал : хром челик 100 Cr6 / SAE52100.Топката материјал : хром челик 100 Cr6 / SAE52100.Кафез / retainer : Најлон PA66+25%GF.Печат : гума печат, двојно запечатени...

BGN 7.98
HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища
 • Ново
Оценка на продукта:

HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища

ПРЕЦИЗНОСТ МНОГУ МАЛА ИГЛА, ИМАЈЌИHK0914 ABEC1Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceПроизводот Се Покаже И Детали Слики

BGN 13.87
10x200mm висока точност Сребърен гильза на цилиндъра линеен рельсовый Вал оптична ос
 • Ново
Оценка на продукта:

10x200mm висока точност Сребърен гильза на цилиндъра линеен рельсовый Вал оптична ос

Спецификации : Материјал : имајќи челик, GCr15Површина на харддебелина : 0.8 u~3ммЦврстина : HRC602Надворешниот дијаметар : 10мм или 0.39 инченДолжина : 200mmКарактеристикиНаправени од имајќи челик,GCr15;висок квалитет Линеарна Железнички Вратило Оптичка ОскаТоа одговара за различни видови на електронска опрема / водич род,се вози вратило и пропДобра отпорност на абење и сила, висока точност, тешко да ' рѓаПакет се вклучени : 1 x Цилиндар Лагер Линеарна Железнички Вратило Оптичка Оска

BGN 11.00 11.44
Като Стомана 6 mm OD L 200 мм гильза на цилиндъра железопътна линия Вал оптична ос, носещи пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Като Стомана 6 mm OD L 200 мм гильза на цилиндъра железопътна линия Вал оптична ос, носещи пакет от 2

Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка беше рачно да се намали,постојат некои грешки (06mm) со мерења.Спецификација : Материјал : висок јаглерод chromed имајќи челик, Gcr15.Цврстина : HRC602Површината тешко дебелина : 0.8 u~3ммНа Точноста : G6Надворешниот дијаметар : 6mm / 0.27 инченДолжина : 200mm / 7.87 инченТежина : 64gФункција : Линеарна оска во автоматска ротација уред има широко се користат, како што се индустриски роботи, автоматско снимање инструменти, компјутери, прецизност принтери, посебен резервоар за гас, автоматски дрво машини и други индустриски машини.Направени од SUJ2.Широко се користи во хардвер, калапи, и прилика на механички пренос.Прецизност основа за доследно топката черупка радијална царинење.Пакетот вклучува : 2x 6mm Цилиндар Линеарна Вратило Оптичка Оска

BGN 8.00 8.82
Тип електромагнитен клапан Airtac, пневматичен контролния клапан, Обратната електромагнитен клапан 4V330C-10
 • Ново
Оценка на продукта:

Тип електромагнитен клапан Airtac, пневматичен контролния клапан, Обратната електромагнитен клапан 4V330C-10

Карактеристики•Составен слот клипот структура•Процесот вентил дупка со посебни висока прецизност завршувањето process10•Прекрасен изглед•Добар reverser•Сигурен перформанси•Печат носат може да автоматски ги компензираДостапни типови : 4 A110M5 4 V110M5 4 A120M5 4 V120M5 4 A130 CM5 4 V130 CM5 4 A130 EM5 4 V130 EM5 4 A130 PM5 4 V130 PM5 4 A11006 4 V11006 4 A12006 4 V12006 4 A130 C06 4 V130 C06 4 A130 E06 4 V130 E06 4 A130 P06 4 V130 P064 V21006 4 V22006 4 V230 C06 4 V230 E06 4 V230 P06 4 V21008 4 V22008 4 V230 C084 V230 E08 4 V230 P08 4 A21006 4 A22006 4 A230 C06 4 A230 E06 4 A230 P064 A21008 4 A22008 4 A230 C08 4 A230 E08 4 A230 P084 V31008 4 V32008 4 V330 C08 4 V330 E08 4 V330 P08 4 V31010 4 V32010 4 V330 C104 V330 E10 4 V330 P10 4 A31008 4 A32008 4 A330 C08 4 A330 E08 4 A330 P084 A31010 4 A32010 4 A330 C10 4 A330 E10 4 A330 P104 V41015 4 V42015 4 V430 C15 4 V430 E15

BGN 83.20
Jq лагери 4 бр. / лот Безплатна доставка LM12LUU дълъг тип 12 мм, линейни лагери на CNC части за 3D-принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

Jq лагери 4 бр. / лот Безплатна доставка LM12LUU дълъг тип 12 мм, линейни лагери на CNC части за 3D-принтер

JQ Лежишта 4pcs / многу Бесплатен Превозот LM12 LUU долго тип 12mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатачМодел : LM12 LUUГолемина : 12*21*57 MMНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

BGN 23.98
20pcs медна пружина за миене на уплътнението система за компресиране на електрическа кутия инструменти здрава и ржавчинная миене м3
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs медна пружина за миене на уплътнението система за компресиране на електрическа кутия инструменти здрава и ржавчинная миене м3

20pcs Бакар пролет миење компресија пролет заптивка електрични пролет алатки трајни и ' рѓа доказ за миење М3Опис : име на Производ : пролет миење Материјал : бакар Пакет количина : M3 : 20pcs Овој производ е направен од рециклирани материјали, еколошки материјали, тоа нема чуден мирис и не ќе ги кородираат, а тоа е трајно и преносливо да се користи

BGN 3.34