• Ново
SMCZP2 плосък тънък вакуум патронник ZP2-B10MTSZP2-B20MTNZP2-B25MTS -B30MTN

SMCZP2 плосък тънък вакуум патронник ZP2-B10MTSZP2-B20MTNZP2-B25MTS -B30MTN

Buyers rating:
-2 % BGN 17.00
BGN 17.28

Брой продукти


Други функции

Цвят:
ZPT B10MTS X 5PCS, ZPT B15MTS X 5PCS, ZPT B20MTS X 5PCS, ZPT B25MTS X 5PCS, ZPT B30MTS X 5PCS, ZPT B10MTN X 5PCS, ZPT B15MTN X 5PCS, ZPT B20MTN X 5PCS, ZPT B25MTN X 5PCS, ZPT B30MTN X 5PCS
Тип:
Който има

Най-добри сделки

Завод за директни продажби на линеен модул за директна посока на релсите приплъзване 1204 винт закрит малък слайд 200 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Завод за директни продажби на линеен модул за директна посока на релсите приплъзване 1204 винт закрит малък слайд 200 мм

Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка Ние ќе ја испрати на производи за да можете одеднаш по уплатата се примени Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната; постигнување повеќето од земјите со 1520 дена...

BGN 431.00 478.40
5 бр. / опаковане. J334 2*100 мм модел автомобил ос нарези Вал DIY мини трансмиссионный вал диаметър от 2 мм малък Вал белачка Безплатна доставка BG
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / опаковане. J334 2*100 мм модел автомобил ос нарези Вал DIY мини трансмиссионный вал диаметър от 2 мм малък Вал белачка Безплатна доставка BG

5pcs / пакет J334 2*100mm Модел на Автомобил Оска Опрема Вратило DIY Мини Пренос Бунари со Дијаметар од 2mm Мали Вратило нож за лупење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 5pcСтандард : дијаметар 2mm, должина 100mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 1.86
HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища
 • Ново
Оценка на продукта:

HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища

ПРЕЦИЗНОСТ МНОГУ МАЛА ИГЛА, ИМАЈЌИHK0914 ABEC1Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceПроизводот Се Покаже И Детали Слики

BGN 13.87
Сребърен женски 10 мм цинк метричен резба прът края стяжные лагери връзка звена лявата ръка пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Сребърен женски 10 мм цинк метричен резба прът края стяжные лагери връзка звена лявата ръка пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : Осцилирачки ИмајќиШироко се користи во хидраулични цилиндри,фалсификување на машина,авто амортизерите и други машина.Лого може да носи големо оптоварување.Бидејќи надворешниот сферични инкрустирани со композитни материјали, па имајќи го во работата може да генерира само за подмачкување.Спецификација : Материјал : Цинк ЛегураБоја : СребренаТема Дупка : Спротивно Од Стрелките На ЧасовникотВратот и Внатрешниот Дупка со Дијаметар : 10ммДимензија : 58 x 28mm / 2.28 x 1.1"(L x W)Тежина : 153gПакетот Вклучува : 2 x Женски Навој Род Крајот Заедничко Лого

BGN 12.00 12.67
2 x регулируема 1/8 PT резба SC спеченный бронзов шумозаглушител на изпускателната дроссельный клапан
 • Ново
Оценка на продукта:

2 x регулируема 1/8 PT резба SC спеченный бронзов шумозаглушител на изпускателната дроссельный клапан

Спецификација : Име На ПроизводПригушувач Гас Вентили Тип SCМашки Конец Големина 1 / 8" PT Навој Дијаметар 9.5 mm Прилагодливи Крајот Тема Кол...

BGN 12.00 13.87
2018 Lmh6uu Lmh8uu Lmh10uu Lmh12uu Lmh13uu Lmh16uu Lmh20uu Тип Фланец На Линейното Движение На Лагера На Буш Топката На Cnc Части, Нов
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Lmh6uu Lmh8uu Lmh10uu Lmh12uu Lmh13uu Lmh16uu Lmh20uu Тип Фланец На Линейното Движение На Лагера На Буш Топката На Cnc Части, Нов

започнетекрајотLMH6 UU LMH8 UU LMH10 UU LMH12 UU LMH13 UU LMH16 UU LMH20 UU Тип на Страната Линеарно Движење Имајќи Черупка Топката Имајќи CNC Делови Сосема НовНие accpet методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу1 : Сите iterms ќе се испрати во 13 работни дена по receiveing вашата целосна исплата,ве молиме да се внимава на lattest следење2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост,Eпакети,и др.Ако имате било какви посебни барања од вас,pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење.3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот.4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со traiff слободни,ние прогласи тоа со пониска вредност и напишете "подарок".Правни основи оставите порака ако ви треба Inviice.5 : Ако не можете да ги пратите пакет или пак не ги добивате пакет за долго време,ве молиме оставете порака за нас во прв пат,ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас,pls не се отвори спорот.Многу благодарам!Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

BGN 10.00 10.72
Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт

Име на производ Директно Црево Barb Одговара Црево Внатре Пречник од 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Вкупната Големина Материјал Месинг Боја на Тон Злато

BGN 9.00 9.58
Общ Эксцентриковый Лагер 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904
 • Ново
Оценка на продукта:

Общ Эксцентриковый Лагер 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904

започнетекрајотцелокупната ексцентричен имајќи 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904Ќе се понуди на сосема нов ексцентричен лого, производот детал е во подолу : Предмет Тип : ексцентричен имајќи материјал : хром челик Одделение : P0 ве Молиме истражување на објектот за да се обезбеди тоа се вклопува во вашата апликација...

BGN 12.00 13.54
1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване

wyприклучокstartЖешка Стока$4.99$6.99$5.5$4.99wyприклучоккрајТОПКАТА ЗАВРТКА ПОДДРШКА ЛЕЖИШТА Модел : 60 TAC120 B SUC10 PN7 B Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 60 mm OD (надворешен дијаметар) : 120 mm Ширина / Висина / Дебелина : 20 милиметри Кол : 1 buc Еднаков : 60 TAC120 B За Машински алатки Апликации Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот : Топката Завртка Поддршка Лежишта Еден ред axial аголна контакт топката лежишта, универзал, со 60° контакт агол

BGN 157.41
Lmf6uu Lmf8uu Lmf10uu Lmf12uu Lmf13uu Lmf16uu Lmf20uu Lmf25uu Lmf30uu Lmf35uu Lmf40uu Lmf50uu Lmf60uu Lmf80uu Фланец Линия
 • Ново
Оценка на продукта:

Lmf6uu Lmf8uu Lmf10uu Lmf12uu Lmf13uu Lmf16uu Lmf20uu Lmf25uu Lmf30uu Lmf35uu Lmf40uu Lmf50uu Lmf60uu Lmf80uu Фланец Линия

започнетекрајотLMF6 UU LMF8 UU LMF10 UU LMF12 UU LMF13 UU LMF16 UU LMF20 UU LMF25 UU LMF30 UU LMF35 UU LMF40 UU LMF50 UU LMF60 UU LMF80 UU страната линеарнаНие accpet методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу1 : Сите iterms ќе се испрати во 13 работни дена по receiveing вашата целосна исплата,ве молиме да се внимава на lattest следење2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост,Eпакети,и др.Ако имате било какви посебни барања од вас,pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење.3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот.4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со traiff слободни,ние прогласи тоа со пониска вредност и напишете "подарок".Правни основи оставите порака ако ви треба Inviice.5 : Ако не можете да ги пратите пакет или пак не ги добивате пакет за долго време,ве молиме оставете порака за нас во прв пат,ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас,pls не се отвори спорот.Многу благодарам!Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

BGN 8.00 9.06
Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест
 • Ново
Оценка на продукта:

Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест

Спецификации : две (од еден до два), три (од еден до три), четири (еден до четири), пет (една до пет), шест (еден до шест) Цел : користење на овој splitter овозможува повеќе трева цилиндар споделување на сет на CO2 цилиндри поставени...

BGN 61.00 64.56