• Ново
MZG MCLNL1616H12 на струг с ЦПУ беседка обработващ нож 20 mm 25 mm 32 mm Външен струг инструмент притежателя досадно металлорежущие притежателите на инструменти

MZG MCLNL1616H12 на струг с ЦПУ беседка обработващ нож 20 mm 25 mm 32 mm Външен струг инструмент притежателя досадно металлорежущие притежателите на инструменти

Buyers rating:
-19 % BGN 26.00
BGN 32.00

Брой продукти

MZG MCLNL1616 H12 ЦПУ Струг Арбор Обработка Машина 20mm 25мм 32-милиметри Надворешни Вртење Алатки Носителот Здодевни Метал Cutting Toolholders 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар
2.MZG Вртење Алатка Производ Фото
3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации
4.MZG Вртење Алатка Параметар
MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin. Стабилна сечење е постигнато поради супериорна цврстина и пукнатина корозија. Сечење пати се намалени поради добро чип контрола од ефективна chipbreakers. Постигнување на подобри обработка на ефикасноста во областа на широк спектар на челик/кастинг Делови обработка. ZC2501 ZC2502 : погоден за ниска брзина обработка на челик дел ZC2511 ZC2512 : погоден за висока брзина на обработка на челик дел ZK3511 S : погоден за hihg брзина на обработка на леано железо дел 2.Обложени Карбид(PVD) Добро за ниско ниво на високи брзини и завршувањето на тешките roughing сечење. Стабилна сечење со одлична цврстина. Мазна парична казна површина на PVD обложени карбид обезбедува добра завршна површина и висока. Постигнува висока сигурност во нестабилна обработка областа на нерѓосувачки челик ZP1521 : погоден за висока брзина на обработка на нерѓосувачки челик 3.Cermet Одлична отпорност на абење овозможува високо сечење брзина Cermet одржува добра површина заврши поради низок афинитет за работното парче материјал. Одлична отпорност на абење овозможува високо сечење брзина. ZN60 : погоден за челик/фрлија заврши обработка 4.Карбид Тешка и Напорна, добра термичка спроводливост се Погодни за сечење обоени метали и неметали Стабилна сечење на ниско сечење на брзини, вклучувајќи и мелничката операции ZK10 : се погодни за Сечење Алуминиум Ал обоени обработка 5.Бибиси арапски Супериорен во однос на абење отпор при сечење на хард материјали Погодни за висока брзина на сечење на леано железо и sintered челик со Висок коефициент на топлинска спроводливост обезбеди стабилна сечење бибиси арапски-S : погоден за тешко сечење на материјалот за обработка на бибиси арапски-К : погоден за леано железо обработка 6.

Други функции

Диаметър джолан:
MCLNL4040R16, MCLNL3232P12, MCLNL2525M16, MCLNL3232P16, MCLNL4040R19, MCLNL2020K12, MCLNL1616H12, MCLNL3232P19
Номер На Модела:
MCLNL1616H12
търговска марка:
МЗГ
Използването на:
Външен Струг Инструмент
Твърдост:
HRC45-49
Материал:
Инструментална стомана

Най-добри сделки

1*4*4*50/1.5*4*4*50 от 4 канали HRC 60 плоски края на ножовете на машина с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

1*4*4*50/1.5*4*4*50 от 4 канали HRC 60 плоски края на ножовете на машина с ЦПУ

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 4 флејта Сечење на главата : срамнети со земја глава Дијаметар на Сечење на Работ( Д1 ) : 1mm / 1.5 mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 4mm Сечење Должина( L1 ) : 4mm Над Должина( L ) : 50mm Слој : TIALN слој HRC : 60 Бренд : HPC Функција : 1...

BGN 10.40
5шт 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм четири четири 4 каннелюры HSS Бележка в слот машина с ЦПУ бита
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм четири четири 4 каннелюры HSS Бележка в слот машина с ЦПУ бита

5pcs 7mm 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm четири Четири 4 Flute ХСС Крајот Мелница Машина CNC Малку7mm=7mm×8мм × 19mm × 63mm8мм=8мм × 8мм ×19 mm × 63mm9mm=9mm×10мм×22mm×72mm10мм=10мм×10мм×22mm×72mm11mm=11mm×12mm×26mm×83mm12mm=12mm× 12mm×26mm×83mm Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

BGN 19.00 37.02
A1-20Angle 6*3*12 мм резба бита за 3D дълбок релеф / CNC инструменти за бита / diamond гравиране бита на стъкло / тухла / паметник
 • Ново
Оценка на продукта:

A1-20Angle 6*3*12 мм резба бита за 3D дълбок релеф / CNC инструменти за бита / diamond гравиране бита на стъкло / тухла / паметник

А120 Angle 6*3*12mm Камен Резба Битови за 3 D Длабоко Олеснување,ЦПУ Алатки Малку, Дијамант Гравирање Битови на Стакло,Тули,СпоменикГолемина : 20°Коси битови,месо тело 6 MM,d 3ММ Топката носот,Сечење должина 12 MMСерија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство...

BGN 10.40
6 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 6mm Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остар врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 2.00 2.19
Направи си САМ Jewelries Занаятите Мухъл Fixed Repair Hand Tool Mini Vice Suction Grip Vise G08 Drop ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ Jewelries Занаятите Мухъл Fixed Repair Hand Tool Mini Vice Suction Grip Vise G08 Drop ship

Димензии : должина * ширина * висина 85 X60 X80mm / 3.35"*2.36"*3.15" Вилицата големина : широк 38mm × висока 10мм максимална стегање дебелина на 40mm работното парче Материјал опис : на дното на гума адсорпција плоча, менгеме тело е метал материјал (цинкалуминиумска легура кастинг) Мала работа менгеме, за фиксна кола и мали делови, лесно заварување и emolition одржување Седиште за мека гума може да биде adsorbed на стакло и други мазни површини Количина : 1 PcЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 10.00 11.49
9шт машина HSS директен джолан фрезоване, удължител за изхвърляне удължител от 2 до 10 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

9шт машина HSS директен джолан фрезоване, удължител за изхвърляне удължител от 2 до 10 мм

Машина ХСС Прав Мелење месо тело Reamer Chucking Reamer 2 до 10ммКарактеристики : Остар врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво,бакар, алуминиум и други метални материјали Трајни и висок квалитет на Широко се користат за понесе обработка Спецификација : месо тело со Дијаметар : 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10мм Резолуција : H7 Материјал : ХСС Челик Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека дијаметар пред купување Пакет се вклучени : 1x Машина Reamer (210мм)1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 22.00 27.01
3 Бр 45 Градуса Високо Качество На Roland Нож Roland Винил На Режещия Плотер Нож Roland Режещи Плотери Нож Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

3 Бр 45 Градуса Високо Качество На Roland Нож Roland Винил На Режещия Плотер Нож Roland Режещи Плотери Нож Безплатна Доставка

Нож за Ролан Плотер Винил Машина / трговија на Големо Од ФабрикатаОпис : 1.Направен во Зацементира Карбид.2.Висок квалитет и Екстра долг живот.3...

BGN 9.00 10.54
4 оси CNC контролер подмяна на Mach3 USB CNC Control пробиване гравиране рутер стъпков серво контролер с ръчно колело
 • Ново
Оценка на продукта:

4 оси CNC контролер подмяна на Mach3 USB CNC Control пробиване гравиране рутер стъпков серво контролер с ръчно колело

4 оска CNC контролер USB CNC Контрола дупчење мелничката гравирање рутер stepper серво мотор контролер со рака тркала MPGAnswer : ___________________________ Note : Ние се само лиценцирани продавачот од фабриката на aliexpress за продажба на овој контролер, што ќе бидат целосно заштитени од по продажба права, наредби од други продавница ќе не уживаат по продажба на услуги од нас.Ние нудиме една и половина година ganrantee од денот ќе го примите контролер, човекот направи штета не се вклучени.1...

BGN 376.00
Нов 1бр ER50 (31-30мм) патронник патронник машина с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 1бр ER50 (31-30мм) патронник патронник машина с ЦПУ

Нови 1pcs ER50 (3130 mm) Collet Чак CNC МелницаОписНови 1pcs ER50 (3130мм) Collet Чак CNC МелницаСтегање Опсег : 3130ммНа точноста : 0.01 mm0.015 mmНаправени од високо квалитетен специјално формулиран за пролет челик.Појачани и прецизност земјата.Изградена во автоПорака дизајн и алатки никогаш нема да се заглавени во држачот.Гледањето на нашиот други предмети : Модел d(H7) D D1 D2 L L1 L2 L3 Coliapsible капацитет ER8 0.55.0 8 8.5 6.5 13.5 2.7 1.5 1.2 0.5 ER11 1.07.0 11 11.5 9.5 18.0 3.8 2.5 2.0 0.5 ER16 1.02.0 16 17 13.8 27.5 6.26 4.0 2.7 0.5 >2.010.0 1.0 ER20 1.02.5 20 21 17.4 31.5 6.36 4.8 2.8 0.5 >2.513.0 1.0 ER25 1.02.5 25 26 22.0 34.0 6.66

BGN 22.38
12 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

12 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 12mm Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остар врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 6.00 6.83
Mzg SH1036 високоскоростен ротационен кух цилиндър за токарной обработка на расточного на струг с ЦПУ притежателя на режещ инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Mzg SH1036 високоскоростен ротационен кух цилиндър за токарной обработка на расточного на струг с ЦПУ притежателя на режещ инструмент

MZG SH1036 Голема Брзина Ротари Шупливи Цилиндри за CNC Вртење Здодевни Струг Носителот на Алатка за Сечење Обработка 1.MZG Мека Вилица Објект Спецификите MZG Мека Вилица Спецификација Параметар2.MZG Мека Вилица Производ Фото3.MZG Мека Вилица Пакување Информации Мека Вилица Пакување Информации4.MZG Мека Вилица Параметар5.MZG Волфрам Карбид Внесува Настава Безбедност Белешки за Сечење Алатка 1 : Вовед MZG го стави на "претпазливост" или "предупредување" етикетата на пакувањето на алатка за сечење на производи, но тоа не е на алатката за себе...

BGN 700.80
10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 10мм Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остар врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 4.00 4.66
100 мм MGEHR1010-2 CNC 100 мм канали държачът + 4 бр. MGMN200 острието поставете нов прием на
 • Ново
Оценка на продукта:

100 мм MGEHR1010-2 CNC 100 мм канали държачът + 4 бр. MGMN200 острието поставете нов прием на

Спецификации : Модел : MGEHR10102Месо тело D : 10ммЦелокупната L : 100mmВметнете : MGMN200Answer : ___________________________ Note : !Отворите алатка случај внимателно!За да се избегне повреда не допирајте облик на работ!Користете безбедно претпазливост како што се чувари и око за заштита пред да ја користите алатката!Размена алатка кога станува occure проблеми како што се бучава вибрации и пламенПакетот вклучува : 1x Holder1x Клуч4x Insert

BGN 37.00 41.09
Струг с CNC инструмент нож бар 50 градуса композитен външния кръг нож MCMNN 1616H12
 • Ново
Оценка на продукта:

Струг с CNC инструмент нож бар 50 градуса композитен външния кръг нож MCMNN 1616H12

ttention : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот Емејл или порака ни вашите спецификации и aquantity и испорака на дестинација и ние ќе ви ги имаат нашите најдобри цени ПОБРЗО.(Корисни сугестии : оваа алатка носителот не содржи нож, на нож мора да биде достапен одделно)попродажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката...

BGN 10.88
10шт 10мм Mgmn200 вмъкване + MGEHR1212-2 държачът + L ключ за 2мм канали отсече
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 10мм Mgmn200 вмъкване + MGEHR1212-2 държачът + L ключ за 2мм канали отсече

ФункцијаМодел : MGEHR12122Материјал : Легиран челикВкупна должина : 100mmМесо тело : 12*12mmGrooving Ширина : 2mmПрифати Вметнете : MGMN200Пакет се вклучени : 1 x MGEHR12122 Алатка Носителот10 x MGMN200 Карбид Insert1x L Клуч

BGN 51.00 56.22
Weitol 1 бр 12,7 мм джолан високо качество клас фреза с ЦПУ бита от врата на кабинета фрезоване бита за дървообработване
 • Ново
Оценка на продукта:

Weitol 1 бр 12,7 мм джолан високо качество клас фреза с ЦПУ бита от врата на кабинета фрезоване бита за дървообработване

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети.Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

BGN 10.00 10.30
A61L-0001-0095 D9CM-01A 9 нов преносим LCD монитор за FANUC CNC система CRT, бърза доставка, гаранция 1 година
 • Ново
Оценка на продукта:

A61L-0001-0095 D9CM-01A 9 нов преносим LCD монитор за FANUC CNC система CRT, бърза доставка, гаранция 1 година

A61 L00010095 D9 CM01 A 9" НОВА Замена LCD Монитор за FANUC CNC систем CRT, БРЗА ИСПОРАКА 1 година гаранција,100% Нов и висок квалитет со конкурентна цена.Карактеристики : Овој производ е LCD тип индустриски вграден монитор, за директна замена на 9 инчи CRT екранот на FANUC нумерички систем за контрола...

BGN 454.40
A5-6*12mm плосък карбид CNC директен etches заусенец малко шкурка / Филируя резачки / на бита на рутера
 • Ново
Оценка на продукта:

A5-6*12mm плосък карбид CNC директен etches заусенец малко шкурка / Филируя резачки / на бита на рутера

А56*12mm рамен CNC Карбид Директно Engrave Emery Малку Брус, Мелење Секачи, Рутер БитовиГолемина : 6 MM Топката носот битови,месо тело 6 MM,d 6 MM,Сечење length12 MMСерија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство...

BGN 10.40
За 10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент за насърчаване на
 • Ново
Оценка на продукта:

За 10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент за насърчаване на

Материјал : ХСС M35 C0.5Боја : СребренаСпецификации : Име : Машина ReamerМесо тело со Дијаметар : 10ммПогоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остри cuttingedgeОбработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.Издржливи и висок квалитет.Широко се користи за понесе обработка.Количина : 1 PCAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.54
HRC55, BeRay of AHNO 2 флейти Tunsgen Solide карбидные мелници топката, Бальзерное покритие, фрезоване на инструменти за металообработващи машини с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

HRC55, BeRay of AHNO 2 флейти Tunsgen Solide карбидные мелници топката, Бальзерное покритие, фрезоване на инструменти за металообработващи машини с ЦПУ

Шифра број, пример : R0.5*4d*2 H*50 L BRHM2 BR0.5 SR : 0.5Месо тело со дијаметар : 4.0 mmСечење должина : 2.0 mmВо текот должина : 50mm2 флејтаФАБРИКАТА АЛАТКИ МЕСТАКУПИ 2 ИЛИ МНОГУ ПОВЕЌЕ, ПРЕВОЗОТ ОБВИНЕНИЈА ЌЕ БИДАТ МНОГУ ПОЕВТИНИ.За превозот денаПревозот дена преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet (на пример)Европа : 1020 денаСАД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 1015 денаТурција, Русија, Украина : 1525 денаБразил, Боливија, Argentia, Мексико : 1540 денаПревозот дена преку "Федекс" или Fedex или UPS : (за пример)Сите земји : 510 денаНие ја прогласи вредноста на нарачката подолу секоја парцела во цел да се задржи НУЛА данок на вашата страна.Внимание : ако би сакал да се купи други модели или да добиете Eкаталог од нас, ве молиме email порака или нас...

BGN 8.00 8.38
5 бр. / лот N вид на обърнат конус торцевая глава 6 * 6 мм, отточна тръба на шарнирна връзка заусенец файл катер, смилане и абразивни инструменти N060603 3 мм на опашка за фре
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот N вид на обърнат конус торцевая глава 6 * 6 мм, отточна тръба на шарнирна връзка заусенец файл катер, смилане и абразивни инструменти N060603 3 мм на опашка за фре

5pcs / многу N тип на превртен конус крајот глава 6*6mm ротари брус датотека мелење машина абразивни алатки N060603 3мм месо тело мелничката алаткиАпликации : се Отстранува флеш рабови, burrs и заварување линии на кастинг, фалсификување и заварување делови; Завршувањето на различни видови на метални калапи; Завршувањето на екипа портите на ване тркала; Chamfering,roughing и channeling на разни видови на машини делови; Завршувањето на површината на внатрешната понесе на машини делови; Уметнички гравирање на сите видови на метални или nonmetal делИнструкции за корисници : Мора да се стега машина цврсто,и не дозволувајте месо тело стигнат до collet дното,избегнување на проблемот на концентрична степени, бидејќи на нерамна дното Anticlockwise мелничката е најдобар, да обрнат внимание на притисоци премногу, usally не надминува 4 Kgs Тоа не треба да биде премногу брзо кога машина допир на работното парче за да се спречи опрема пука Со цел да се избегне машина руптура или виткање, Тоа е забрането да се влијание на други работи, кога машина работи, Кога се користи за оксид или бушава работи, ќе е подобро да се користи стариот burrs да се ослободи од површината на прв, а потоа ги користат новите една од нив, кои би можеле да го продолжат алатка животМожете да изберете и други објекти во подолу каталози, ако не можете да ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас слободно.Изберете нашите производи, ви Даде најдобри перформанси трошок.

BGN 27.00 28.29
Волфрам карбид K тип конус 90 градуса 16*8 мм ротационен заусенец файл катер, смилане и абразивни инструмент K160806 6 мм на опашка за фрезоване на инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Волфрам карбид K тип конус 90 градуса 16*8 мм ротационен заусенец файл катер, смилане и абразивни инструмент K160806 6 мм на опашка за фрезоване на инструменти

Волфрам карбид К тип конус 90 степени 16*8мм ротари брус датотека машина мелење и абразивни алатка K160806 6mm месо тело мелничката алаткиАпликации : се Отстранува флеш рабови, burrs и заварување линии на кастинг, фалсификување и заварување делови; Завршувањето на различни видови на метални калапи; Завршувањето на екипа портите на ване тркала; Chamfering,roughing и channeling на разни видови на машини делови; Завршувањето на површината на внатрешната понесе на машини делови; Уметнички гравирање на сите видови на метални или nonmetal делИнструкции за корисници : Мора да се стега машина цврсто,и не дозволувајте месо тело стигнат до collet дното,избегнување на проблемот на концентрична степени, бидејќи на нерамна дното Anticlockwise мелничката е најдобар, да обрнат внимание на притисоци премногу, usally не надминува 4 Kgs Тоа не треба да биде премногу брзо кога машина допир на работното парче за да се спречи опрема пука Со цел да се избегне машина руптура или виткање, Тоа е забрането да се влијание на други работи, кога машина работи, Кога се користи за оксид или бушава работи, ќе е подобро да се користи стариот burrs да се ослободи од површината на прв, а потоа ги користат новите една од нив, кои би можеле да го продолжат алатка животМожете да изберете и други објекти во подолу каталози, ако не можете да ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас слободно.Изберете нашите производи, ви Даде најдобри перформанси трошок.

BGN 21.00 21.82
Гравиране машина ос автоматично управление на валяк, CNC плоча стяга сам аксесоари 80 мм скоба, акрилни панели скоба 80 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Гравиране машина ос автоматично управление на валяк, CNC плоча стяга сам аксесоари 80 мм скоба, акрилни панели скоба 80 мм

Применливи Вретено : вода, воздух Предмет : машини, рекламирање, камен гравирање машина за бренд : различни бренд вретено мотор Апликација материјали : акрил, алуминиумска плоча, пластични одбор боја одбор, МДФ и други материјали, особено од 1 см или помалку лист...

BGN 65.00 68.78
Безплатна доставка високо качество 1бр Summa Blade Holder+5шт Summa D Plotter Blade 45 градуса винил плотер режещ нож
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка високо качество 1бр Summa Blade Holder+5шт Summa D Plotter Blade 45 градуса винил плотер режещ нож

1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени.Сечење дебелинаСечење материјал со дебелина 0.25 mmДијаметар1.5 mmДолжина19mmДостапни степен45 степен, 0.25 mm форумотМатеријал : 8990%Wc / 1011%КоРигидност91,5 HRA RockwellКршење сила40004200 N / mm2Пакување5pcs / кутијаPackaing вклучуваат : 1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени.ЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Превозот Информации : Кина Пост Воздухопловната Превозот...

BGN 33.58
Нов Roland Cutting Plotter Blade Holder Roland Рибка Кътър Blade Holder Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Roland Cutting Plotter Blade Holder Roland Рибка Кътър Blade Holder Безплатна Доставка

5 Компјутери 60 Степен Mimaki Сечење Плотер Сечилото +1 компјутер Mimaki Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина Плотер Носителот пакет3 Еез 30 3 Pcs45 Степен и Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Сечилото Ролан Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД многупарчиња / многу10 компјутери 3.175mmx20x0.1mm Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Малку CNC Рутер Алатка многупарчиња / многу1 компјутер Graphtec CB09 Сечилото Носителот + 10 КОМПЈУТЕРИ Graphtec 60 Степен Ножеви за Сечење Плотер винил Машина Бесплатен превозот САД$ 32.99 / пакет6 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Нож Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД многупарчиња / многу1000mm должина х 8мм ширина на Сечење Плотер сечилото Лента за Ролан Liyu Redsail GCC Mimaki Различни Бренд Винил Машина парче10 Pcs 1 / 8" CNC Рутер V Облик Рамен Дното Карбид PCB Гравирање Битови 90 степени 0.2 мм многупарчиња / многу5 компјутери / многу Висока Прецизност Гравирање Битови CNC Рутер Алатка Битови Адаптер CNC Рутер Делови 6mm да 4mm многупарчиња / многуСечилото Носител на Ролан Плотер Винил Машина / Трговија На Големо Од ФабрикатаОпис : 1.Бренд Нови2.Алуминиумпрецизност вертикална прилагодување3.Дијаметар(Стега)11.5 mm4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm5.Должина(Менгеме да надолу) 25mm6.Двојно лежишта7.Висок Квалитет, Екстра Долг ЖивотПревозот Опис : 1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на EПАКЕТ...

BGN 14.00 15.98