• Ново
MZG 25mm 32mm S32T-MDQNR15 ЦПУ Струговане обработка на дупки стоманена пръчка на струг с ЦПУ машина бар зажатые притежателите на инструменти на вътрешния Скучни инструмент

MZG 25mm 32mm S32T-MDQNR15 ЦПУ Струговане обработка на дупки стоманена пръчка на струг с ЦПУ машина бар зажатые притежателите на инструменти на вътрешния Скучни инструмент

Buyers rating:
-20 % BGN 54.00
BGN 67.20

Брой продукти

MZG 25мм 32-милиметри S32 T-MDQNR15 CNC Вртење Дупка Обработка Челик Бар ЦПУ Струг Машина Бар Стегната Toolholders Внатрешни Здодевни Алатка 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар
2.MZG Вртење Алатка Производ Фото
3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации
4.MZG Вртење Алатка Параметар
MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin. Стабилна сечење е постигнато поради супериорна цврстина и пукнатина корозија. Сечење пати се намалени поради добро чип контрола од ефективна chipbreakers. Постигнување на подобри обработка на ефикасноста во областа на широк спектар на челик/кастинг Делови обработка. ZC2501 ZC2502 : погоден за ниска брзина обработка на челик дел ZC2511 ZC2512 : погоден за висока брзина на обработка на челик дел ZK3511 S : погоден за hihg брзина на обработка на леано железо дел 2.Обложени Карбид(PVD) Добро за ниско ниво на високи брзини и завршувањето на тешките roughing сечење. Стабилна сечење со одлична цврстина. Мазна парична казна површина на PVD обложени карбид обезбедува добра завршна површина и висока. Постигнува висока сигурност во нестабилна обработка областа на нерѓосувачки челик ZP1521 : погоден за висока брзина на обработка на нерѓосувачки челик 3.Cermet Одлична отпорност на абење овозможува високо сечење брзина Cermet одржува добра површина заврши поради низок афинитет за работното парче материјал. Одлична отпорност на абење овозможува високо сечење брзина. ZN60 : погоден за челик/фрлија заврши обработка 4.Карбид Тешка и Напорна, добра термичка спроводливост се Погодни за сечење обоени метали и неметали Стабилна сечење на ниско сечење на брзини, вклучувајќи и мелничката операции ZK10 : се погодни за Сечење Алуминиум Ал обоени обработка 5.Бибиси арапски Супериорен во однос на абење отпор при сечење на хард материјали Погодни за висока брзина на сечење на леано железо и sintered челик со Висок коефициент на топлинска спроводливост обезбеди стабилна сечење бибиси арапски-S : погоден за тешко сечење на материјалот за обработка на бибиси арапски-К : погоден за леано железо обработка 6.

Други функции

Диаметър джолан:
S32T-MDQNR15, S25S-MDQNR15
Използването на:
вътрешен струг инструмент
търговска марка:
МЗГ
Твърдост:
HRC45-49
Номер На Модела:
S25S-MDQNR15
Материал:
Инструментална стомана

Най-добри сделки

MZG 25mm 32mm S25S-MDWNR15 CNC DNMG поставяне Струговане на стомана струг машина бар на притежателя, захващане на блокиран вътрешен Скучни инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

MZG 25mm 32mm S25S-MDWNR15 CNC DNMG поставяне Струговане на стомана струг машина бар на притежателя, захващане на блокиран вътрешен Скучни инструмент

MZG 25мм 32милиметри S25 SMDWNR15 CNC DNMG Внесува Вртење Челик Струг Машина Бар Toolholder Стегање Заклучен Внатрешни Здодевни Алатка 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

BGN 54.00 67.20
Направи си САМ Jewelries Занаятите Мухъл Fixed Repair Hand Tool Mini Vice Suction Grip Vise G08 Drop ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ Jewelries Занаятите Мухъл Fixed Repair Hand Tool Mini Vice Suction Grip Vise G08 Drop ship

Димензии : должина * ширина * висина 85 X60 X80mm / 3.35"*2.36"*3.15" Вилицата големина : широк 38mm × висока 10мм максимална стегање дебелина на 40mm работното парче Материјал опис : на дното на гума адсорпција плоча, менгеме тело е метал материјал (цинкалуминиумска легура кастинг) Мала работа менгеме, за фиксна кола и мали делови, лесно заварување и emolition одржување Седиште за мека гума може да биде adsorbed на стакло и други мазни површини Количина : 1 PcЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 10.00 11.49
HRC55, BeRay of AHNO 2 флейти Tunsgen Solide карбидные мелници топката, Бальзерное покритие, фрезоване на инструменти за металообработващи машини с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

HRC55, BeRay of AHNO 2 флейти Tunsgen Solide карбидные мелници топката, Бальзерное покритие, фрезоване на инструменти за металообработващи машини с ЦПУ

Шифра број, пример : R0.5*4d*2 H*50 L BRHM2 BR0.5 SR : 0.5Месо тело со дијаметар : 4.0 mmСечење должина : 2.0 mmВо текот должина : 50mm2 флејтаФАБРИКАТА АЛАТКИ МЕСТАКУПИ 2 ИЛИ МНОГУ ПОВЕЌЕ, ПРЕВОЗОТ ОБВИНЕНИЈА ЌЕ БИДАТ МНОГУ ПОЕВТИНИ.За превозот денаПревозот дена преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet (на пример)Европа : 1020 денаСАД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 1015 денаТурција, Русија, Украина : 1525 денаБразил, Боливија, Argentia, Мексико : 1540 денаПревозот дена преку "Федекс" или Fedex или UPS : (за пример)Сите земји : 510 денаНие ја прогласи вредноста на нарачката подолу секоја парцела во цел да се задржи НУЛА данок на вашата страна.Внимание : ако би сакал да се купи други модели или да добиете Eкаталог од нас, ве молиме email порака или нас...

BGN 8.00 8.38
Диаметър 22 мм M1. 5 PA 20 градуса 5 Эвольвентных назъбени ножове комплект HSS високоскоростни стоманени машини аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Диаметър 22 мм M1. 5 PA 20 градуса 5 Эвольвентных назъбени ножове комплект HSS високоскоростни стоманени машини аксесоари

Модул : М1.5Притисок Агол : 20 степенРод : 22mmМатеријал : ХСС ,Висока цврстина Добра отпорност на триењеСекој од степените на пренос е различно : 5#2634 ОпремаПакет Се Вклучени : 1 x M1.5 Involute Опрема

BGN 27.00 30.19
MCGNR/L1616H12 инструменти за струговане на струг с ЦПУ машина бар 91 градуса композитен външен кръгъл нож режещи инструменти за струг
 • Ново
Оценка на продукта:

MCGNR/L1616H12 инструменти за струговане на струг с ЦПУ машина бар 91 градуса композитен външен кръгъл нож режещи инструменти за струг

ttention : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 10.32
1pc M10 торцевая слот за резби волфрамов карбид M10*1.5, резбовани фрези, резьбовая fresa с покритие TIALN метричен стъпка 1,5 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc M10 торцевая слот за резби волфрамов карбид M10*1.5, резбовани фрези, резьбовая fresa с покритие TIALN метричен стъпка 1,5 мм

1pc M10 Волфрам Карбид тема крајот мелница M10*1.5, нишка мелници, нишка мелење машина со TIALN слој Метрички 1.5 mm Теренотпредмет : M10сечење на главата дијаметар е : 21mmцелата должина : 72mmдијаметар : 8Солидна Карбид Тема Крајот МелнициТочка законик клуч : P1.5means machining1.5mm теренот нишка8мм значи сечење на главата дијаметар е 8 mmпогоден материјал : Al, бакар,леано железо, челик,нерѓосувачки челик, тешко челик, мувла челик,топлина threated челик, Ti алуминиумски и слИспоракаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 110.00 161.92
А2-6*3*бита рутер КНК химикалка главата 7мм / инструменти за дърворезба Диаманта / мрамор инструменти за гравиране / Каменна Гробница
 • Ново
Оценка на продукта:

А2-6*3*бита рутер КНК химикалка главата 7мм / инструменти за дърворезба Диаманта / мрамор инструменти за гравиране / Каменна Гробница

А26*3*7mm Топката Главата CNC Рутер Битови, Дијамант Резба Алатки, Мермер Гравирање Алатки, Камен ГроботГолемина : 63ММ Топката носот битови,месо тело 6 MM,d 3ММ,Сечење length7 MMСерија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство...

BGN 10.40
Точност твърдосплавен струг инструмент комплекти стругове инструменти, режещи инструменти режещи инструменти с дървен корпус
 • Ново
Оценка на продукта:

Точност твърдосплавен струг инструмент комплекти стругове инструменти, режещи инструменти режещи инструменти с дървен корпус

Прецизност тешко легура Вртење Алатка струг алатка Колекции машина сечење алатки со дрвени случајСликата покажува

BGN 59.01
5шт 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм четири четири 4 каннелюры HSS Бележка в слот машина с ЦПУ бита
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм четири четири 4 каннелюры HSS Бележка в слот машина с ЦПУ бита

5pcs 7mm 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm четири Четири 4 Flute ХСС Крајот Мелница Машина CNC Малку7mm=7mm×8мм × 19mm × 63mm8мм=8мм × 8мм ×19 mm × 63mm9mm=9mm×10мм×22mm×72mm10мм=10мм×10мм×22mm×72mm11mm=11mm×12mm×26mm×83mm12mm=12mm× 12mm×26mm×83mm Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

BGN 19.00 37.02
Безплатна доставка високо качество 1бр Summa Blade Holder+5шт Summa D Plotter Blade 45 градуса винил плотер режещ нож
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка високо качество 1бр Summa Blade Holder+5шт Summa D Plotter Blade 45 градуса винил плотер режещ нож

1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени.Сечење дебелинаСечење материјал со дебелина 0.25 mmДијаметар1.5 mmДолжина19mmДостапни степен45 степен, 0.25 mm форумотМатеријал : 8990%Wc / 1011%КоРигидност91,5 HRA RockwellКршење сила40004200 N / mm2Пакување5pcs / кутијаPackaing вклучуваат : 1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени.ЗАБЕЛЕШКА : 1.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.2.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.Превозот Информации : Кина Пост Воздухопловната Превозот...

BGN 33.58
24000rpm 3KW 220V 12A 400Hz 100 * 220mm ER20 Water-cooled мотор на шпиндела за гравировальных машини GDZ100-3 CNC
 • Ново
Оценка на продукта:

24000rpm 3KW 220V 12A 400Hz 100 * 220mm ER20 Water-cooled мотор на шпиндела за гравировальных машини GDZ100-3 CNC

GDZ1003Обезбедување на стандардниот Орев ER20 и Collet 6mm, ако не ве молиме контактирајте со нас за подобра решение.СпецификацииМодел Бр.GDZ1003Брендchangsheng(Направени во Кина)СертификацијаISO90012000Тип на производтрифаза асинхрони Константен вртежен момент моторотПол број2Номинална моќност(KW)3 KWНоминална напон(V)220 VНоминална брзина(вртежи во минута)24000Струја(A)12 AФреквенција(Hz)400 HZЛадењеприродно ладењеИмајќи тип2×7005 C P4 DT&1×7003 C P4ПодмачкувањемаснотииCollet(mm)ER20 6mm defaultПоправка времеимајќи(половина година),вретено(една година)Дијаметар&должина100*220mmПостојат многу продавници,зошто можете да изберете нас?1...

BGN 421.00 478.40
A5-6*12mm плосък карбид CNC директен etches заусенец малко шкурка / Филируя резачки / на бита на рутера
 • Ново
Оценка на продукта:

A5-6*12mm плосък карбид CNC директен etches заусенец малко шкурка / Филируя резачки / на бита на рутера

А56*12mm рамен CNC Карбид Директно Engrave Emery Малку Брус, Мелење Секачи, Рутер БитовиГолемина : 6 MM Топката носот битови,месо тело 6 MM,d 6 MM,Сечење length12 MMСерија на CNC резба нож : напредни лемење дијамант технологија на производство...

BGN 10.40
A61L-0001-0095 D9CM-01A 9 нов преносим LCD монитор за FANUC CNC система CRT, бърза доставка, гаранция 1 година
 • Ново
Оценка на продукта:

A61L-0001-0095 D9CM-01A 9 нов преносим LCD монитор за FANUC CNC система CRT, бърза доставка, гаранция 1 година

A61 L00010095 D9 CM01 A 9" НОВА Замена LCD Монитор за FANUC CNC систем CRT, БРЗА ИСПОРАКА 1 година гаранција,100% Нов и висок квалитет со конкурентна цена.Карактеристики : Овој производ е LCD тип индустриски вграден монитор, за директна замена на 9 инчи CRT екранот на FANUC нумерички систем за контрола...

BGN 454.40
Weitol 1 бр 12,7 мм джолан високо качество клас фреза с ЦПУ бита от врата на кабинета фрезоване бита за дървообработване
 • Ново
Оценка на продукта:

Weitol 1 бр 12,7 мм джолан високо качество клас фреза с ЦПУ бита от врата на кабинета фрезоване бита за дървообработване

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети.Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

BGN 10.00 10.30
За 10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент за насърчаване на
 • Ново
Оценка на продукта:

За 10 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент за насърчаване на

Материјал : ХСС M35 C0.5Боја : СребренаСпецификации : Име : Машина ReamerМесо тело со Дијаметар : 10ммПогоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остри cuttingedgeОбработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.Издржливи и висок квалитет.Широко се користи за понесе обработка.Количина : 1 PCAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.54
6 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм, HSS директен джолан чрез chucking го Reamer Machine Reamer фрезови инструмент

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 6mm Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : Остар врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 2.00 2.19
Yft радиус 5 mm слот за 2-лопастная HRC 60 торцевая fresa твердосплавная Бележка слот за директен джолан CNC инструменти за фрезоване бита
 • Ново
Оценка на продукта:

Yft радиус 5 mm слот за 2-лопастная HRC 60 торцевая fresa твердосплавная Бележка слот за директен джолан CNC инструменти за фрезоване бита

Карактеристики : YFT мелење машина имаат висок flexural сила и цврстина Висока цврстина и отпорност на абење...

BGN 53.00 75.18
3.175*22 Три Каннелюры Спирала Гравиране Фрези / Тренировки/ Видий Инструментални Бита
 • Ново
Оценка на продукта:

3.175*22 Три Каннелюры Спирала Гравиране Фрези / Тренировки/ Видий Инструментални Бита

Три Flute карбид Крајот Мелница Машина CNC Рутер Малку, Гравирање Алатка битови, Сечење алатки1)Материјал : карбид (волфрам челик)2)Примена : акрил, висока густина одбор, тврдо, ABS.ПВЦ, pvc одбор, акрилик, тврдо, ABS, висока густина одбор, итн3)Алатки за употреба за машина : рекламирање гравирање машина, дрво гравирање машина, CNC machining центар.Карактеристики : 1)висок квалитет на домашните волфрам карбид материјал, користење на нумеричка контрола на опрема за производство, фино полирање обработка...

BGN 3.04
Нов Roland Cutting Plotter Blade Holder Roland Рибка Кътър Blade Holder Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Roland Cutting Plotter Blade Holder Roland Рибка Кътър Blade Holder Безплатна Доставка

5 Компјутери 60 Степен Mimaki Сечење Плотер Сечилото +1 компјутер Mimaki Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина Плотер Носителот пакет3 Еез 30 3 Pcs45 Степен и Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Сечилото Ролан Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД многупарчиња / многу10 компјутери 3.175mmx20x0.1mm Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Малку CNC Рутер Алатка многупарчиња / многу1 компјутер Graphtec CB09 Сечилото Носителот + 10 КОМПЈУТЕРИ Graphtec 60 Степен Ножеви за Сечење Плотер винил Машина Бесплатен превозот САД$ 32.99 / пакет6 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Нож Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД многупарчиња / многу1000mm должина х 8мм ширина на Сечење Плотер сечилото Лента за Ролан Liyu Redsail GCC Mimaki Различни Бренд Винил Машина парче10 Pcs 1 / 8" CNC Рутер V Облик Рамен Дното Карбид PCB Гравирање Битови 90 степени 0.2 мм многупарчиња / многу5 компјутери / многу Висока Прецизност Гравирање Битови CNC Рутер Алатка Битови Адаптер CNC Рутер Делови 6mm да 4mm многупарчиња / многуСечилото Носител на Ролан Плотер Винил Машина / Трговија На Големо Од ФабрикатаОпис : 1.Бренд Нови2.Алуминиумпрецизност вертикална прилагодување3.Дијаметар(Стега)11.5 mm4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm5.Должина(Менгеме да надолу) 25mm6.Двојно лежишта7.Висок Квалитет, Екстра Долг ЖивотПревозот Опис : 1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на EПАКЕТ...

BGN 14.00 15.98
Безплатна доставка на нов титуляр нож плотер за евтини Roland Cutting Plotter Blade Holder винил нож Blade Holder
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на нов титуляр нож плотер за евтини Roland Cutting Plotter Blade Holder винил нож Blade Holder

18 компјутери Ролан Сечење Плотер Винил Машина Сечилото на Нож 30 45 60 Степен GCC Liyu Зајакот Redsail Ножеви многупарчиња / многу0,7 Метри должина x 6mm ширина на Сечење Плотер Сечилото Лента Плотер Guard Лента Кина Винил Плотер Ролан бесплатен превозот во САД парче10 компјутери / многу Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Битови CNC Рутер Алатка 30 Степен 0.2 мм многупарчиња / многуВисок Квалитет 2 компјутери Малку 4x10x14 mm Ролки за Ролан Gcc Винил Плотер Машина Бесплатен Превозот САД$ 14.99 / многупарчиња / многу1 компјутер Graphtec CB09 Сечење Плотер Сечилото Носителот + 5 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Graphtec Ножеви Винил Машина Нож пакет1 компјутер Gcc Сечење Плотер Signpal Винил Машина Сечилото Носителот+5 компјутери 45 степен Нож Винил Машина Нож пакет10 компјутери Карбид endmill еден flute спирала CNC рутер битови 4mm 22mm многупарчиња / многуПромоција Ласерско Гравирање Сечење Плотер Машина Матрицата Образец Винил Машина Engraver парчеСечилото Носител на Ролан Плотер Винил Машина / трговија на Големо Од ФабрикатаОпис : 1.Бренд Нови2.Алуминиумпрецизност вертикална прилагодување3.Дијаметар(Стега)11.5 mm4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm5.Должина(Менгеме да надолу) 28mm6.Двојно лежишта7.Завртка прилагодување8.Висок Квалитет, Екстра Долг ЖивотПревозот Опис : 1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на EПАКЕТ...

BGN 14.00 15.98
MZG MCLNL1616H12 на струг с ЦПУ беседка обработващ нож 20 mm 25 mm 32 mm Външен струг инструмент притежателя досадно металлорежущие притежателите на инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

MZG MCLNL1616H12 на струг с ЦПУ беседка обработващ нож 20 mm 25 mm 32 mm Външен струг инструмент притежателя досадно металлорежущие притежателите на инструменти

MZG MCLNL1616 H12 ЦПУ Струг Арбор Обработка Машина 20mm 25мм 32милиметри Надворешни Вртење Алатки Носителот Здодевни Метал Cutting Toolholders 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

BGN 26.00 32.00
1*4*4*50/1.5*4*4*50 от 4 канали HRC 60 плоски края на ножовете на машина с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

1*4*4*50/1.5*4*4*50 от 4 канали HRC 60 плоски края на ножовете на машина с ЦПУ

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 4 флејта Сечење на главата : срамнети со земја глава Дијаметар на Сечење на Работ( Д1 ) : 1mm / 1.5 mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 4mm Сечење Должина( L1 ) : 4mm Над Должина( L ) : 50mm Слој : TIALN слој HRC : 60 Бренд : HPC Функција : 1...

BGN 10.40