• Ново
11 мм до 20 мм Picatinny рейк ловен прицел планина с 10 слота, с дължина 124 мм ловен стана инвентар

11 мм до 20 мм Picatinny рейк ловен прицел планина с 10 слота, с дължина 124 мм ловен стана инвентар

Buyers rating:
-16 % BGN 7.00
BGN 8.29

Брой продукти


Топла продаде лов железнички планината 11mm Picatinny Железнички со 10 Слотови и 124mm Должина Ловечка Пушка/Воздушен Пиштол weaver лов обемот планината
Се вклопува 11mm железница.
Должина : 125mm/4.9"
Топ Picatinny железнички ширина : 20mm
Дното dovetail железнички ширина : 11mm
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 X 11mm Железнички Планината 1 X Ален Копче

Други функции

Употреба Дължина:
10 / 25СМ
търговска марка:
Сбедар
Номер На Модела:
D0027
Ръководство Тип:
релса на обема
Цвят:
Черен
Форма:
От 11 мм до 20 мм

Най-добри сделки

Element ELLM01 новата версия на Red & IR лазерно оръжие инфрачервен фенерче Еърсофт LED Light Red Dot Outdoor Softair (напълно функционални)
 • Ново
Оценка на продукта:

Element ELLM01 новата версия на Red & IR лазерно оръжие инфрачервен фенерче Еърсофт LED Light Red Dot Outdoor Softair (напълно функционални)

e LLM01 НОВА ВЕРЗИЈА (Целосно функционална верзија)КРИ R2 LED генерира 200 lumens на заслепувачки бела светлина, и продолжува да произведува ниво на светлина, за повеќе од околу 60 минутиТактички функционална : LED светло / ИНФРАЦРВЕНАТА светлина / Црвени ЛасерскиТактички прекинувач : Копчето & Жица Далечински Управувач Префрлете се работи со Селектор ПрефрлатеНапојува со 2*CR123 A(3.0 V) или 2*16340(3.7 V) Батерии БОЈА : Б.К Нов стил и стар стил спореди детали : Производ Вовед : ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 12 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите број на налози секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Алиекспрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.

BGN 72.00 89.46
12шт Стрелба с лък Стрели аксесоари Флетч 3 инча десен щит пластмасови пера на лов
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт Стрелба с лък Стрели аксесоари Флетч 3 инча десен щит пластмасови пера на лов

Точка име : Стрелаштво стрелка пердувГолемина : 3 инчиБоја : како на сликата покажуваКоличина : 12 PcsСлика на стрелаштво стрелка feahter : 1) Ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист, ние ќе спакувани нив во еден parcle и испрати, Освен ако имате посебни барања ont тоа и ни остави порака...

BGN 6.21
Цилиндър от неръждаема стомана за вътрешна дължина на цевта 455 - 509 Еърсофт AEG гладка вътрешна стена, пълен поток, дължина=72,2 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Цилиндър от неръждаема стомана за вътрешна дължина на цевта 455 - 509 Еърсофт AEG гладка вътрешна стена, пълен поток, дължина=72,2 мм

Нерѓосувачки Челик Цилиндар за внатрешни Барел должина 455 509 Airsoft AEG мазна внатрешна ѕид, Полн Проток,должина=72.2 mm бесплатен превозот Суштински дел за надградба на вашиот Airsoft Електричен Пиштол AEG Пушка се Изгради од Нерѓосувачки Челик за намали триењето & ниска триење Обезбедува непречено & брзо движење на клипот се Обезбеди трајност & прецизност перформанси се Сеќавам да се применуваат Цилиндар Маснотии за да се обезбеди оваа високи перформанси Може да биде инсталиран во Marui компатибилен стандард менувачот без никаква конверзија

BGN 16.00 19.17
2 бр./лот фотоапарат 12MP на изображението 1080p видео с разстояние 75 фута / 23 м за опознаването на природата-наблюдение на дивите снимка капан ловна камера
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот фотоапарат 12MP на изображението 1080p видео с разстояние 75 фута / 23 м за опознаването на природата-наблюдение на дивите снимка капан ловна камера

Камери 12 MP Слика 1080p Видео Од 75feet / 23m Далечина за Природата Студија Диви Набљудување на Растенијата Следење на Животните растатСоларен панел напојување се опционални, ве молам кажете ми да се корегира цената, ако сакате.Опис На Производот1...

BGN 230.38
Подводна водоустойчива камера най-новият Коледен подарък на най-Добрата камера Мини за деца Спорт на открито гмуркане 3 м водоустойчива екшън камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Подводна водоустойчива камера най-новият Коледен подарък на най-Добрата камера Мини за деца Спорт на открито гмуркане 3 м водоустойчива екшън камера

Безжична отворено mms gsm, gprs лов камера 12mp 1080p Движење Детектор За Животно безжична отворено mms gsm, gprs ловец камераОпис на производот Нагласи : 3М Водоотпорен : Подводни дизајн за да има повеќе да се забавуваат додека swiming, нуркање и beaching Лесно за Деца да се добие HD Фотографии : 5 M Пиксели, 8 M Пиксели Оптички Леќи и 4 x оптички зум Лето Подароци за Децата : Симпатична дизајн, Лесно да се одржи; Водоотпорен, Dustproof, и Антипаѓање на дозволувајте деца да уживате во Фотопреземање на Лето 2.0" TFT Екран со Микрофон : Пука додека Watching The само HD подводни деца камера тука Висока Дефиниција за Дигитална видео камера 5 Мега пиксели Дигитална Камера 2.0 TFT 3М Водоотпорен Микрофон&Говорникот Specification : Image sensor 5 Мега пиксели Дигитална Камера за Мирна Слика Големина 4000 X3000 (12 M од страна на софтвер interpolation) / 3648 X2736(10 M од страна на софтвер interpolation) 3264 X2448 (8 M од страна на софтвер interpolation) / 2592 X 1944 (5 M) / 2048Х1536(3 M) / 1600 X120 (2М) Видео Клип HD(1280 X720)20fps / D1(720 X480)30fp / VGA(640x480)30fps LCD Дисплеј 2.0 TFT(960 X240) Изградиво Microphon Да Говорникот Не PC Camera на Yes за Складирање Медиуми Micro SD картичка до 32 GB Дигитални / 4 X Оптички зум Дигитален Зум Отворот F2.8 f=5.3 mm(40.16 MM според 35mm камера) Леќа функција 4 PCS пластика метал Леќа FOV 90(D) Фокус 1.5 м~бесконечност EV Надомест +3.0 EV ~ 3.0 EV во 1.0 EV ''increment '' Чувствителност Авто / 100 / 200 / 400 АвтоТајмер 2 / 5 / 10 секунди за црноБелиот Баланс автоматски / дневна светлина / облачно / блескаво / флуоресцентно Ефект auto / ноќен портрет / ноќ сценографијата / портрет / сценографијата / sport / партија / плажа / висока чувствителност / под вода HDMI Нема ВИДЕО од NTSC / PAL Sutter Контрола на Електронски Shutter Sutter Брзина 1 / 2~1 / 2000 дик PC интерфејс Мини USB 2.0 Извор на Енергија 2 XAAA Батеријата Поддржани O / S Microsoft Windows XP, Vista, win7,Apple Mac10.

BGN 63.98
Тактически Раменния Кобур На Пистолет Пистолет Полицията За Сигурност Списание Лява/Дясна Ръка Военен Пистолет С Кобур Чанта Чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Тактически Раменния Кобур На Пистолет Пистолет Полицията За Сигурност Списание Лява/Дясна Ръка Военен Пистолет С Кобур Чанта Чанта

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^ Нови Отворено Тактички Пиштол Рамо Holster Пиштол Полицијата Безбедност Списанието Лево / Десно Рака Воена Пиштол Торба ТорбичкаОдделение : ААА Добар Квалитет од другите.Анти напад инженерство материјалиОпис : Прилагодливи двојно пиштол рака да го држите пиштол во местоСписание торбичка пред holster со прилагодливи Велкро ракаКомпатибилен со редовни или тактички појасиНаправени од силна трајни најлон материјалТежок силна крои сите околу holsterСпецификација : Изградена на Тешки Најлон и Пвц поддржан МатеријалСекој holster има списание торбичка дека е прилагодливЛесно палецот порака дека има и двете страни се прилагодливи и двојно кука и јамка се скрши палецотРемени за да се обезбеди holster да појас да се задржи целиот екипаж безбеден за вашето телоПодигнат е Прилагодлив за да се приспособат на различни големини до XLЌе собере до Среден до Средината на големината Види сл дека е Sig 228 9mm и Colt службеници .45 Cal (Ѕвезда Pd)ДЕТАЛИ : Бои Црна, Зелена, Тен, ACU, КаверwoodlandТежина 285gПакет : 1x Holster

BGN 22.00 26.67
Корона поршеня наредба, като Еърсофт Sinairsoft 8 дупки (висока края версия) за скоростни кутии Ver. 2/3 AEG (нов тип) Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Корона поршеня наредба, като Еърсофт Sinairsoft 8 дупки (висока края версия) за скоростни кутии Ver. 2/3 AEG (нов тип) Безплатна доставка

Суштински дел за надградба на вашиот Airsoft AEGАлуминиум Клипот Глава со Топка Имајќи е обновена за да бидат поефективниСанацијата областа на пристаништето во главата напред & вкупната тежинаТоа создава неверојатно хрупкави снимање звучниЗасилен клипот главата ќе обезбеди дополнителни траење за време на брза & продолжено отпуштањеПогоден за Верзија 2 / 3 AEG МенувачотПроизвод Вовед : Материјал : увезени Aerail алуминиумБоја : Црвена или синаФункција : осум О прстен, воздухот се пропустливи е висок проток дизајнБруто тежина : 20gпарче парче парче парче парче парче парчеМесто ЦелПред ставањето на вашите нарачки, ве молиме comfirm детали со нас ако имате барање на предмети и вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја...

BGN 18.00 19.98
Мини 360 камера Панорама 3D VR помещение 360 градуса Cam покажи на видео във facebook
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини 360 камера Панорама 3D VR помещение 360 градуса Cam покажи на видео във facebook

Мини 360 HD Видео Камера Панорамски Панорама VR Камера со 360 220 Степен Двојна Широк Агол Fisheye Објектив за Андроид телефонНајдобриот подарок за вашата љубов, ви покаже everthing околу вашата љубов : фотографии или видео се поддржани.Карактеристики Го Прават Вашиот Паметен Телефон 360° Камера Веднаш...

BGN 207.98
30шт 5 инча Стрелба с лък стрелка перо спад ShieldShape пуешко перо остриета дясното крило Fletching за вала стрели и ловни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

30шт 5 инча Стрелба с лък стрелка перо спад ShieldShape пуешко перо остриета дясното крило Fletching за вала стрели и ловни аксесоари

30pcs 5inch Стрелаштво Стрелка Пердув Капка Shield Shape Турција Пердув Vanes Десното Крило Fletching За Стрелките на Вратило Лов ДодатоциМатеријал : Природни Турција ПердувДолжина : 5 инченОблик : пад форма shield формаБоја : како на сликата покажуваТип : Десно КрилоПакет : 30pcs / многу

BGN 23.00 26.67
5 Цвят военна чанта Molle Open Top Bag жилетка това е една пушка Mag Bag магазин за лов M4/M16 5.56.223
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Цвят военна чанта Molle Open Top Bag жилетка това е една пушка Mag Bag магазин за лов M4/M16 5.56.223

5 Боја Воена Торбичка Molle Отвори Врвот Торба Вест Една Пушка Маг Торба Списание за M4 / М16 5.56.223 ЛовОпис : Тоа е речиси не се имате било какви 5 : 56 / ...

BGN 6.38
ACI B5 Hand Stop / Handstop M-LOK / MLOK, кратък модел K (черен / червен/тен/сребро) версия с ЦПУ лек
 • Ново
Оценка на продукта:

ACI B5 Hand Stop / Handstop M-LOK / MLOK, кратък модел K (черен / червен/тен/сребро) версия с ЦПУ лек

Опис на производот Точка Име : АЦИ Б5 Зафат Запре Рака Стоп за МLOK, Краток К Модел (Црна / Црвена / Тен / Сребрена) Модел : JA1366Б.К / РЕ / ТЕН / SV Боја : Црна / Црвена / Тен / Сребрена Бренд Име : A...

BGN 22.38
Турбон Тежкотоварни Пистолет Прашка Прашка Тактически Неопрен Пушка Пистолет Прашка Регулируема Ловно Пушка Преносим Система Горещи Продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Турбон Тежкотоварни Пистолет Прашка Прашка Тактически Неопрен Пушка Пистолет Прашка Регулируема Ловно Пушка Преносим Система Горещи Продажба

Добредојдовте на Tourbon Отворено ПродавницаИме на производTourbon Тешки Пиштол Прашка Појас Рака Тактички Neoprene Пушка Пиштол Прашка Прилагодливи Лов Пиштол Вршење На Систем За Топол ПродажбаПроизвод функција Направен од висок квалитет на neoprene Тешки webbing да се обезбеди не се лизга перформанси Трајни и удобно Брзо прилагодување токи за должина adjustablementЗелена БојаБренд TourbonТежина и Големинатежина за овој Пушка Прашка Појас Рака : 0.15 kgГолемина на овој Shotg он Прашка Појас Рака : 48*6.5 смПакет Содржина 1 x Shotg он Прашка Ремен за околу РакаЗа Превозот : 1...

BGN 23.00 29.28
20pcs микрофибър на кожени прашки чанти Muiti-дупка открит лов прашка снимки катапулт аксесоари сиви чанти 58x18x12mm
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs микрофибър на кожени прашки чанти Muiti-дупка открит лов прашка снимки катапулт аксесоари сиви чанти 58x18x12mm

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјалот е лесен и мека Намалување на кожен џеб себе и триење на воздухот, игра улога на замолчување антипропадна...

BGN 5.00 7.97
50 бр цел Broadhead ID8mm диви върхове на стрели точков Стрелба с лък ловна Стрела за традиционните лук дървена дърво и бамбук Стрела
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр цел Broadhead ID8mm диви върхове на стрели точков Стрелба с лък ловна Стрела за традиционните лук дървена дърво и бамбук Стрела

I D : 7 MMOD : 8 MMТежина : 5gМатеријал : 45# челикПакетот вклучува : x50pcsАко руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!добредојдовте на нашата продавница

BGN 28.00 33.15
TriRock New Tactical T-Series 4 inch Length Free Float Handguard Quad Rail Mount System Fit Real Pistol Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

TriRock New Tactical T-Series 4 inch Length Free Float Handguard Quad Rail Mount System Fit Real Pistol Безплатна доставка

Опис : Модел бр : М16.4Боја : ЦрнаГолемина : 4 Инчен ДолжинаМатеријал : Авион алуминиум 6061 T6Се вклопува .223 Пушка и ВаријантиQuad 4 шини handguardДимензии 4" (Должина) x 2.5" x 2.5" (Ширина)# на Слотови8 на врвот железнички6 на страна и на дното шиниПакет : Еден Handguard Железнички+ Ален КлучПроизвод Сајтот : Можеби Како што се : ( Кликнете на сликата за да знаете повеќе детали )715" NSR Слободно Плови Handguard Железнички ПланинатаСАД $ 33.99 53.9971012" Тен / Рамен Мрачна Земја Handguard ЖелезничкиСАД $ 45.99 53.99Црна 4 / 7 / 10 / 12 Инчи Должина Железнички HandguardСАД $ 27.99 39.99QD Пиштол Прашка Вртливата Капа Поставува 12 МерачСАД $ 12.991.0" Пиштол Пушка Брзо Се Оддели Прашка Swivels & StudsСАД $ 8.99713.5" Челик Барел Орев Handguard ЖелезничкиСАД $ 35.99 51.99Продавница ПолитикаПлаќање : Ние прифаќаме Alipay плаќање само...

BGN 41.00 43.18
6/12 / 24шт въглеродна Стрела 30 инча на гръбначния стълб 1000 диаметър 6 мм с шарките на руския хартата за връзка / извит лък Стрелба с лък на лов
 • Ново
Оценка на продукта:

6/12 / 24шт въглеродна Стрела 30 инча на гръбначния стълб 1000 диаметър 6 мм с шарките на руския хартата за връзка / извит лък Стрелба с лък на лов

Опис : Име : Јаглерод стрели Боја : руската Знаме / Црвени, Сини, Бели пердуви Стрелка должина : 30 Инчи ' Рбет : 1000 Надворешниот дијаметар : 6 mm Цврстина : + / 003 Тежина : Околу 26 g За : Соединение / Извивам поклон Пакет се вклучени : 6 / 12 / 24 x Јаглерод СтрелкатаСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

BGN 20.78
Тактически военен колан част на мъжки спортен колан интегративен такса тип колан черен DE 411 412
 • Ново
Оценка на продукта:

Тактически военен колан част на мъжки спортен колан интегративен такса тип колан черен DE 411 412

Тактички воен појас делови мажи спортски појас backplane појас ТИП црна ДЕ 411 412Опис : •КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНАбоја : црна DEпакетот вклучува : 1 * појас делови

BGN 9.00 9.57
12PK Стрелба с лък ловен лък Broadhead 100 зърна джудо стрелка гледна малка игра Target Point Head съвети ponta de flecha
 • Ново
Оценка на продукта:

12PK Стрелба с лък ловен лък Broadhead 100 зърна джудо стрелка гледна малка игра Target Point Head съвети ponta de flecha

Точка име : Џудо broadheadТежина : 100 зрнаМатеријал : челикУпотреба : лов птица ект мали животниЗа : соединение лак ловМногу : 12pcsГолемина на слика : Ефект на слика : Ако руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!добредојдовте на нашата продавница

BGN 27.00 28.62
ELEMENT EX029 SF Helmet Light Set GEN 2 Military Tactical Light White Red LED IR Helmet Flashlight Led Light Fit Bike мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

ELEMENT EX029 SF Helmet Light Set GEN 2 Military Tactical Light White Red LED IR Helmet Flashlight Led Light Fit Bike мотоциклет

ПОДАТОЦИ Точка Име : Елемент SF Шлем Светло Сет ГЕНЕРАЛОТ 2 Модел : ЕКС 029 Боја : Црна / Тен Бренд Име : Елемент Материјал : Пластика, Најлон Нето Тежина : 0.12 kg(батеријата исклучени) Бруто Тежина : 0.15 kg(батеријата исклучени) 3x бели Led диоди и 2x црвено диодите на светлото за осветлување 1x IR LED за јачина на Батерии : 2*CR123 A(исклучено) Одговара за 20mm железнички КАКО ДА се КОРИСТИ 1.отворете го капакот на батеријата, инсталирајте батеријата врз основа на настава дијаграм на позитивни и негативни electrode...

BGN 35.00 56.00
Vector optics ултра тънък KeyMod 15 инча Free Float Handguard Rail Mount с гайка на стоманени варели fit AR15 M4 M16 нов пристигане
 • Ново
Оценка на продукта:

Vector optics ултра тънък KeyMod 15 инча Free Float Handguard Rail Mount с гайка на стоманени варели fit AR15 M4 M16 нов пристигане

Ултра Тенок, Лесен AR15 М4 223 5.56 Key Mod 15 инчен Слободно Плови Handguard Железнички Планината со Челични Буриња Орев Shims АлаткаСлободно Плови Тенок Стил, Сите Key Mod Исечок, Челик Барел Нут2 Парчиња Монтажни Picatinny Шини, Shims, Едно Парче за Пушка Стил, Милиspec Црна Мат ФинишВрвот рамно picatinny шини, другите три страни клучни дупка исечок Внатре Кол 33mm (1.3 инчи) Надвор Кол 38mm (од 1,5 инчи) Пониски железнички стил со CNC постапката Едно парче стил поточно Со челични буриња орев мала тежина во прецизност Лесен и брз инсталација Висок квалитет на алуминиум во трајни милиspec стил црна мат финиш Шок доказ може да се користи на вистински оган пиштолSCRAAM32 15 Инчен СтилТежина (нето) : 300g (10.5 унца)Вкупна Должина : 390mm (15.4 инчен) Со алатки, shims, 2 парчиња 5" монтажни picatinny шини и подарок кутијаВектор Оптика 30мм & 1" Пушка Опсег Планината Прстен Адаптер Протезата со Додаток Picatinny Железнички одговара Црвени Точки Рефлектори парчеВектор Оптика Тактички Форумот Интерфејс Двојна 45 Степен Picatinny Железнички Планината База за Ласерски & Flasight парчеВектор Оптика TСерија 10" Слободен Лебдечки Рака Guard Picatinny Weaver Quad Железнички Планината Систем одговара за парчеВектор Оптика Тактички Слободно Плови Handguard Quad Picatinny Железнички Планината Слободни Гума Опфаќа парчеВектор Оптика Тактички ТСерија Слободно Плови 15" Цевка Handguard Quad Picatinny Шини Планината Систем одговара Пушка Пушки парчеВектор Оптика Коса Редовно Висок Профил Гас Блок Двојна 20mm Шини Барел Планината 0.75 Инчи Црна Нов Бесплатен Превозот САД$ 23.00 / парчеВектор Оптика Тактички ТСерија 4 инчен Пиштол Слободно Плови Handguard Quad Железнички Планината Систем одговара Вистински

BGN 95.98
Стрелба с лък, ловни стрели 16 -20 ролкови стекловолоконные стрели арбалетные болтове Стрелба с лък цел лов черен матиран Вал с 4 лобове
 • Ново
Оценка на продукта:

Стрелба с лък, ловни стрели 16 -20 ролкови стекловолоконные стрели арбалетные болтове Стрелба с лък цел лов черен матиран Вал с 4 лобове

Стрелаштво Лов Стрели 16"20" се Тркалаат Fiberglass Стрели Самострел Завртки Стрелаштво Целна Лов Црна Мат Вратило со 4" Vanes Бесплатен превозотДобредојдовте во мојата продавницаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетMaterila : МИКС Јаглерод И Стаклени ВлакнаВкупна Должина 16 / 18 / 20 инченВратило Дијаметар : 8.8 mmBroadheads : ЧеликПердув : 4 инчен Platic(TPU)Nock : PCПакет : 6 / 12 КомпјутериТежина : 28g / 29g / 30gПравост : + / 0.005 Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 61.00 68.78