• Ново
Tensdarcam инфрачервена ловна камера капан 12MP Wildlife Game Camera HD Night Vision Waterproof IP66 Хънтър Trail Camera

Tensdarcam инфрачервена ловна камера капан 12MP Wildlife Game Camera HD Night Vision Waterproof IP66 Хънтър Trail Camera

Buyers rating:
-20 % BGN 115.00
BGN 143.98

Брой продукти


Tensdarcam Инфраред Лов Камера Стапица 12 MP дивиот свет Игра Камери HD Ноќ Визија Водоотпорен IP66 Ловец Трага Камера
Спецификација :
* 1/2.5" 5 MP HD CMOS сензор
* Леќа : F=7.45 MM F/NO=2.4 FOV=49°
* Видео резолуции :
1920 x 1080p @30fps(стандардно)/ 1280 x 720p @30fps / 848 x 480 @30fps / 640 x 480p @30fps
* 42 компјутери IR Led диоди за 20 метри во текот на ноќта времето
* Активирањето на ветер : Прибл. 0.7 втор
* Поддршка на SD/SDHC картичка до 32 G
* 2.4" TFT-LCD монитор во боја
* Целосна автоматска IR филтер
* ПИР откривање агол 40°, 20 метри
* 3 еез фотографии забрзано снимање функција
* Резолуција на сликата поставување:12 MP/ 8 MP/ 5 MP(стандардно)
* Фаза На Месечината/Температура/Време/Датум На Печатење
* Изградена-во Micphone и звучник
* USB 2.0 кабел
* 0.18 ма ultralow режим на струја, 6 месеци време на мирување (8 парчиња батерии)
* Главни функции : фотографија, видео, забрзано снимање, Интервал, Лозинка, Серија бр., Тајмер, Време застаруваат, Батерија што укажува и Автоматско исклучување
* Водоотпорен стандард IP66
Пакет Тип : Giftbox пакување
Објектот големина на : 13.6*9.8*7.6 cm
Пакет големина : 18*12*9.7 cm
N.W. : 270g G. W. : 528g
Пакет :
1.Дивиот Свет Камера
2.Wal планината
3.Монтажа појас
4.USB кабел
5.Instructin упатство
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од добивањето на својата јасна плаќање, сабота и недела не се вклучени.
· Меѓународните Купувачи Забелешка :
1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3) Commentate за превозот тип :
· Објект обично ќе трае 15-20 дена да пристигнат вашите раце.

Други функции

Номер На Модела:
RD1005
търговска марка:
tensdarcam
Сензор:
1/2. 5 5MP HD CMOS
Изображения:
12MP/ 8MP/ 5MP(по подразбиране)
Видео:
1080P 720P VGA
IR светодиоди:
42 бр 940 нм за 20 метра през нощта
Скорост на стартиране:
0,7 с
монитор:
2.4 TFT-LCD ДИСПЛЕЙ
Дневен / нощен режим:
Поддръжка
Водоустойчив:
IP66

Най-добри сделки

Военен крие LV3 USP кобур лов Еърсофт, тактическо компактен за пистолет колан HK Usp пистолета кобури
 • Ново
Оценка на продукта:

Военен крие LV3 USP кобур лов Еърсофт, тактическо компактен за пистолет колан HK Usp пистолета кобури

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^Воена Прикривање LV3 USP Holster Лов Airsoft Тактички Компактен за Пиштол Половината Појас HK Usp Пиштол Футроли100% нов брендЗа хонг конг USP HolsterБоја на Располагање : ЦРНАПакетот Вклучува : 1 x holster

BGN 39.00 47.81
11 мм до 20 мм Picatinny рейк ловен прицел планина с 10 слота, с дължина 124 мм ловен стана инвентар
 • Ново
Оценка на продукта:

11 мм до 20 мм Picatinny рейк ловен прицел планина с 10 слота, с дължина 124 мм ловен стана инвентар

Топла продаде лов железнички планината 11mm Picatinny Железнички со 10 Слотови и 124mm Должина Ловечка Пушка / Воздушен Пиштол weaver лов обемот планинатаСе вклопува 11mm железница.Должина : 125mm / 4.9"Топ Picatinny железнички ширина : 20mmДното dovetail железнички ширина : 11mmМатеријал : Алуминиум легураБоја : Црна Пакет се Вклучени : 1 X 11mm Железнички Планината 1 X Ален Копче

BGN 7.00 8.29
6/12 / 24шт стрелите за стрелба с лък гръбначния стълб 250 чиста въглеродна Стрела 32 инч OD 7,8 mm със сменяеми връхчета за стрелба от трудна лук
 • Ново
Оценка на продукта:

6/12 / 24шт стрелите за стрелба с лък гръбначния стълб 250 чиста въглеродна Стрела 32 инч OD 7,8 mm със сменяеми връхчета за стрелба от трудна лук

Опис : Вкупна должина : 32 инчиMeterial : 100% чист јаглеродНадворешниот Дијаметар : 7.8 mmВнатрешен Дијаметар : 6.2 mm'Рбет : 250Пердув Боја:2 Црвени 1 белаNock Боја: ЦрвенаПравост:+0.003Тежина:75 ЖитоПакет се вклучени : 6 / 12 / 24 x Јаглерод Стрелката

BGN 54.00 54.38
6/12 / 24шт въглеродна Стрела 30 инча на гръбначния стълб 1000 диаметър 6 мм с шарките на руския хартата за връзка / извит лък Стрелба с лък на лов
 • Ново
Оценка на продукта:

6/12 / 24шт въглеродна Стрела 30 инча на гръбначния стълб 1000 диаметър 6 мм с шарките на руския хартата за връзка / извит лък Стрелба с лък на лов

Опис : Име : Јаглерод стрели Боја : руската Знаме / Црвени, Сини, Бели пердуви Стрелка должина : 30 Инчи ' Рбет : 1000 Надворешниот дијаметар : 6 mm Цврстина : + / 003 Тежина : Околу 26 g За : Соединение / Извивам поклон Пакет се вклучени : 6 / 12 / 24 x Јаглерод СтрелкатаСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

BGN 20.78
Tacitcal каска за монтиране на каска адаптер мерник на планина за PVS-14 нощно виждане HS24-0131
 • Ново
Оценка на продукта:

Tacitcal каска за монтиране на каска адаптер мерник на планина за PVS-14 нощно виждане HS24-0131

Шлем Адаптер За PVS14 Ноќ Визија HS240131Материјал:Целосен МеталПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

BGN 60.00 71.84
Vector optics ултра тънък KeyMod 15 инча Free Float Handguard Rail Mount с гайка на стоманени варели fit AR15 M4 M16 нов пристигане
 • Ново
Оценка на продукта:

Vector optics ултра тънък KeyMod 15 инча Free Float Handguard Rail Mount с гайка на стоманени варели fit AR15 M4 M16 нов пристигане

Ултра Тенок, Лесен AR15 М4 223 5.56 Key Mod 15 инчен Слободно Плови Handguard Железнички Планината со Челични Буриња Орев Shims АлаткаСлободно Плови Тенок Стил, Сите Key Mod Исечок, Челик Барел Нут2 Парчиња Монтажни Picatinny Шини, Shims, Едно Парче за Пушка Стил, Милиspec Црна Мат ФинишВрвот рамно picatinny шини, другите три страни клучни дупка исечок Внатре Кол 33mm (1.3 инчи) Надвор Кол 38mm (од 1,5 инчи) Пониски железнички стил со CNC постапката Едно парче стил поточно Со челични буриња орев мала тежина во прецизност Лесен и брз инсталација Висок квалитет на алуминиум во трајни милиspec стил црна мат финиш Шок доказ може да се користи на вистински оган пиштолSCRAAM32 15 Инчен СтилТежина (нето) : 300g (10.5 унца)Вкупна Должина : 390mm (15.4 инчен) Со алатки, shims, 2 парчиња 5" монтажни picatinny шини и подарок кутијаВектор Оптика 30мм & 1" Пушка Опсег Планината Прстен Адаптер Протезата со Додаток Picatinny Железнички одговара Црвени Точки Рефлектори парчеВектор Оптика Тактички Форумот Интерфејс Двојна 45 Степен Picatinny Железнички Планината База за Ласерски & Flasight парчеВектор Оптика TСерија 10" Слободен Лебдечки Рака Guard Picatinny Weaver Quad Железнички Планината Систем одговара за парчеВектор Оптика Тактички Слободно Плови Handguard Quad Picatinny Железнички Планината Слободни Гума Опфаќа парчеВектор Оптика Тактички ТСерија Слободно Плови 15" Цевка Handguard Quad Picatinny Шини Планината Систем одговара Пушка Пушки парчеВектор Оптика Коса Редовно Висок Профил Гас Блок Двојна 20mm Шини Барел Планината 0.75 Инчи Црна Нов Бесплатен Превозот САД$ 23.00 / парчеВектор Оптика Тактички ТСерија 4 инчен Пиштол Слободно Плови Handguard Quad Железнички Планината Систем одговара Вистински

BGN 95.98
Vector optics GEN III карабина 7 инча свободен гаф .223 5.56 Keymod цевье рельсовое планина w / багажника стоманена гайка жженая бронз FDE цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Vector optics GEN III карабина 7 инча свободен гаф .223 5.56 Keymod цевье рельсовое планина w / багажника стоманена гайка жженая бронз FDE цвят

Вектор Оптика® Генералот 3 Ултра Тенок Стил Key Mod Слободно Плови Handguard Планината во Изгорени Бронзена БојаСлободно Плови, Сите Клучни Мо Исечок, Милиspec Изгорени Бронза Мат Финиш, Средни Светлина Бронза со Светлина Злато МеталенСо Челични Буриња Орев, w / 2 Парчиња Монтажни Picatinny Шини, Лесно & Брза ИнсталацијаВнатре Кол : 35mm (1.35 инчи) Врвот рамно picatinny шини, другите три страни клучни дупки исечок Долниот профил стил со CNC постапката Едно парче слободен плови стил Со челични буриња орев мала тежина во прецизност Лесен и брз инсталација Универзална keymod формат со Висок квалитет T6 алуминиум легура Трајни милиspec стил изгорени бронза мат финиш Со 2 парчиња за миење на мерењето shimsr, 2 парчиња 2" резервни шини & алатки Шок доказ наменета за вистински огнено оружјеSCRAAM29 G 7 Инчен Карабин СтилТежина (нето) : 310g (10.9 унца) вкупна Должина : 183mm (7.2 инч) Со алатки, 2 парчиња 2" монтажни picatinnyВектор Оптика 30мм & 1" Пушка Опсег Планината Прстен Адаптер Протезата со Додаток Picatinny Железнички одговара Црвени Точки Рефлектори парчеВектор Оптика Тактички Форумот Интерфејс Двојна 45 Степен Picatinny Железнички Планината База за Ласерски & Flasight парчеВектор Оптика TСерија 10" Слободен Лебдечки Рака Guard Picatinny Weaver Quad Железнички Планината Систем одговара за парчеВектор Оптика Тактички Слободно Плови Handguard Quad Picatinny Железнички Планината Слободни Гума Опфаќа парчеВектор Оптика Тактички ТСерија Слободно Плови 15" Цевка Handguard Quad Picatinny Шини Планината Систем одговара Пушка Пушки парчеВектор Оптика Коса Редовно Висок Профил Гас Блок Двојна 20mm Шини Барел Планината 0.75 Инчи Црна Нов Бесплатен Превозот САД$ 23.

BGN 78.40
Мини 360 камера Панорама 3D VR помещение 360 градуса Cam покажи на видео във facebook
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини 360 камера Панорама 3D VR помещение 360 градуса Cam покажи на видео във facebook

Мини 360 HD Видео Камера Панорамски Панорама VR Камера со 360 220 Степен Двојна Широк Агол Fisheye Објектив за Андроид телефонНајдобриот подарок за вашата љубов, ви покаже everthing околу вашата љубов : фотографии или видео се поддржани.Карактеристики Го Прават Вашиот Паметен Телефон 360° Камера Веднаш...

BGN 207.98
Практичен регулируема ловен тактически единична точка пистолет прашка пушка прашка бънджи колан найлонов колан въже с метална кука
 • Ново
Оценка на продукта:

Практичен регулируема ловен тактически единична точка пистолет прашка пушка прашка бънджи колан найлонов колан въже с метална кука

SF0004699Оваа прилагодливи една точка bungee прашка е одлична за употреба во тесна четвртини, бидејќи тоа не го ограничи движењето со вашата пушка...

BGN 6.00 7.86
20pcs микрофибър на кожени прашки чанти Muiti-дупка открит лов прашка снимки катапулт аксесоари сиви чанти 58x18x12mm
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs микрофибър на кожени прашки чанти Muiti-дупка открит лов прашка снимки катапулт аксесоари сиви чанти 58x18x12mm

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјалот е лесен и мека Намалување на кожен џеб себе и триење на воздухот, игра улога на замолчување антипропадна...

BGN 5.00 7.97
Използва се за лов лук 9-11 мм стоманени топки 100 бр./лот прашка амуниции катапулт лов стоманени топки
 • Ново
Оценка на продукта:

Използва се за лов лук 9-11 мм стоманени топки 100 бр./лот прашка амуниции катапулт лов стоманени топки

9.00 mm 100pcs / многу ,Slingshots Муниција Висок Квалитет Прашка Shot Катапулт Лов челични Топки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТИме на производ : прашка челик топкаПроизводот се користи : slingshot куршумиПроизвод големина : 9 mmПакет количина : 100тежина : 3g / парче 300g / 100pieces100pcs 911mm на paintballs за лов на slingshot Бакар обложен челик топката 8мм макбаскет топки usesd за лов на лак за продажбаголемина 8мм 9mm 10мм 11mmброј 120piecesдијаметар 7mm тежина од 1,5 g / парчињадијаметар 8мм тежина 2.2 g / парчињадијаметар 9mm тежина 3g / парчињадијаметар 10мм тежина 4.2 g / парчињадијаметар 11mm тежина 5.6 g / парчиња9.00 mm 200pcs / многу ,Slingshots Муниција Висок Квалитет Прашка Shot Катапулт Лов челични Топки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТИме на производ : прашка челик топкаПроизводот се користи : slingshot куршумиПроизвод големина : 9mmПакет количина : 200

BGN 14.00 14.38
5 Цвят военна чанта Molle Open Top Bag жилетка това е една пушка Mag Bag магазин за лов M4/M16 5.56.223
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Цвят военна чанта Molle Open Top Bag жилетка това е една пушка Mag Bag магазин за лов M4/M16 5.56.223

5 Боја Воена Торбичка Molle Отвори Врвот Торба Вест Една Пушка Маг Торба Списание за M4 / М16 5.56.223 ЛовОпис : Тоа е речиси не се имате било какви 5 : 56 / ...

BGN 6.38
Vector optics GEN 2 Keymod 10 инчов Free Float Handguard Mount with Steel Barrel Nut & Detectable Rail fit Laser Scope Flashlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Vector optics GEN 2 Keymod 10 инчов Free Float Handguard Mount with Steel Barrel Nut & Detectable Rail fit Laser Scope Flashlight

Вектор Оптика Генералот 2 Key Mod Слободно Плови 10 Инчен Handguard Picatinny Железнички Планината (SCRAST02)Челик Барел Орев, Слободно Плови, Key Mod Исечок, 2 Парчиња 3" Монтажни Picatinny Шини, Едно Парче Средна Должина Стил, За Вистински Оган КалибарМодел : SCRAST02 Врвот рамно picatinny 1913 шини, другите три страни клучни дупка исечок вкупна Должина : 263mm (10.3 инчи) Тежина (нето) : 400g (14.1 унца) Внатре Кол 46mm (1.8 инчи) Долниот профил железнички стил со CNC постапката Едно парче стил повеќе точни Горниот железнички е продолжен во текот на барел орев за "нејаз' монолитна изгледаат Тешки со челични буриња орев Лесен и брз инсталација Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Со алатки, 2 парчиња 3" монтажни picatinny шини и подарок кутија Шок доказ може да се користи на вистински оган калибарВектор Оптика 30мм & 1" Пушка Опсег Планината Прстен Адаптер Протезата со Додаток Picatinny Железнички одговара Црвени Точки Рефлектори парчеВектор Оптика Тактички Форумот Интерфејс Двојна 45 Степен Picatinny Железнички Планината База за Ласерски & Flasight парчеВектор Оптика TСерија 10" Слободен Лебдечки Рака Guard Picatinny Weaver Quad Железнички Планината Систем одговара за парчеВектор Оптика Тактички Слободно Плови Handguard Quad Picatinny Железнички Планината Слободни Гума Опфаќа парчеВектор Оптика Тактички ТСерија Слободно Плови 15" Цевка Handguard Quad Picatinny Шини Планината Систем одговара Пушка Пушки парчеВектор Оптика Коса Редовно Висок Профил Гас Блок Двојна 20mm Шини Барел Планината 0.75 Инчи Црна Нов Бесплатен Превозот САД$ 23.00 / парчеВектор Оптика Тактички ТСерија 4 инчен Пиштол Слободно Плови Handguard Quad Железнички Планината Систем одговара Вистински

BGN 63.98
TriRock New 1 pcs Tactical 223. Предната торцевая Капак за свободен плувка Quad Rail Handguard Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

TriRock New 1 pcs Tactical 223. Предната торцевая Капак за свободен плувка Quad Rail Handguard Безплатна доставка

Опис : Модел бр : Пред Крајот Капа за Quad Железнички HandguardМатеријал : T6 6061 АлуминиумБоја : ЦрнаДоаѓаат со 4 навртки кои завртка надолу преку предdrilled дупки на handguardЕлоксирани Заврши Натпреварите HandgaurdsВнатре дијаметар : 26.5 mmНадворешен дијаметар : 46 m mОдговара .223 Пушка Quad Железнички Handgaurd

BGN 14.00 14.38
12шт Стрелба с лък Стрели аксесоари Флетч 3 инча десен щит пластмасови пера на лов
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт Стрелба с лък Стрели аксесоари Флетч 3 инча десен щит пластмасови пера на лов

Точка име : Стрелаштво стрелка пердувГолемина : 3 инчиБоја : како на сликата покажуваКоличина : 12 PcsСлика на стрелаштво стрелка feahter : 1) Ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист, ние ќе спакувани нив во еден parcle и испрати, Освен ако имате посебни барања ont тоа и ни остави порака...

BGN 6.21
50 бр цел Broadhead ID8mm диви върхове на стрели точков Стрелба с лък ловна Стрела за традиционните лук дървена дърво и бамбук Стрела
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр цел Broadhead ID8mm диви върхове на стрели точков Стрелба с лък ловна Стрела за традиционните лук дървена дърво и бамбук Стрела

I D : 7 MMOD : 8 MMТежина : 5gМатеријал : 45# челикПакетот вклучува : x50pcsАко руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!добредојдовте на нашата продавница

BGN 28.00 33.15
25,4 мм-30 мм регулируема скоба за предното и рельсового поглед
 • Ново
Оценка на продукта:

25,4 мм-30 мм регулируема скоба за предното и рельсового поглед

Спецификации на ADM2530 Тактички 25.430мм picatinny железничкиГоре / долу нагореПрилагодливЛево / десноПрилагодливЦевка Со ДијаметарДвете 25.4 mm и 30ммЖелезнички ТипМИЛИSTD1913 Picatinny ЖелезничкиДимензија53(W)*66.7(H)mmНето Тежина101gМатеријалАлуминиум легура 6061T6 со црна елоксирани финишЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊАП : Може ли да се вратат ако не сум задоволен со квалитет?A : Да, купувачот може да побара наплата ако не се задоволни со квалитетот во рамките 7days од знакот на пакетот...

BGN 66.00 73.41
Цилиндър от неръждаема стомана за вътрешна дължина на цевта 455 - 509 Еърсофт AEG гладка вътрешна стена, пълен поток, дължина=72,2 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Цилиндър от неръждаема стомана за вътрешна дължина на цевта 455 - 509 Еърсофт AEG гладка вътрешна стена, пълен поток, дължина=72,2 мм

Нерѓосувачки Челик Цилиндар за внатрешни Барел должина 455 509 Airsoft AEG мазна внатрешна ѕид, Полн Проток,должина=72.2 mm бесплатен превозот Суштински дел за надградба на вашиот Airsoft Електричен Пиштол AEG Пушка се Изгради од Нерѓосувачки Челик за намали триењето & ниска триење Обезбедува непречено & брзо движење на клипот се Обезбеди трајност & прецизност перформанси се Сеќавам да се применуваат Цилиндар Маснотии за да се обезбеди оваа високи перформанси Може да биде инсталиран во Marui компатибилен стандард менувачот без никаква конверзија

BGN 16.00 19.17