• Ново
Марка Грим На Лицето Glow Течен Хайлайтер Контурный Грим На Лицето Изсветлител Коректор Грундиране На Основата На Бронзант Контур Пръчка Козметика

Марка Грим На Лицето Glow Течен Хайлайтер Контурный Грим На Лицето Изсветлител Коректор Грундиране На Основата На Бронзант Контур Пръчка Козметика

Buyers rating:
-17 % BGN 2.00
BGN 2.40

Брой продукти


ФУНКЦИЈА : 100% Сосема Нов Пигмент Водоотпорен Лице Contouring Трепет Highlighters Течни Шминка Декорација на Твоето Лице Како Ви се Допаѓа Употреба За Лице,Professional Или Home ВНИМАНИЕ : За Надворешна Употреба Само.Избегнувајте Контакт Со Очите.Ве Молиме Да Ја Сместите Под Сенката На Животната Средина И Да Се Чува Вон Дофат На Деца.
Испорака метод : Ако сте одбрале Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ова превозот метод се Препорачува од страна на . Но, ова превозот метод само следење на пакет на патот помеѓу нашите залихи и Авионот. По пакетот е на авион за да вашата земја, вие веќе може да го пратите тоа. Не грижете се, тоа ќе пристигнат на време,ако сакате да имате целосен следење информации дека од нашата инвентар во вашата куќа(Addressee),ве молиме да не го избра Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ве молиме да го одбра други превозот метод,ви благодарам. Подготовка на Време : Ние ќе брод предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата е расчисти. Ако не се примени на објект во 60 дена ,ве молиме да се чувствуваат удобно да контактирате со нас. Ве молиме не го отвори спорот за оваа причина ,бидејќи тоа е превозници' одговорност да се направи за испорака, и ние сме спремни да го реши секој проблем може да имате. Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. Превозот Време : 1.e Packet во САД : 7-15 дена 2.Кина/Хонгконг/Singapore/Шведска/Netherlans/Естонија Пост Воздух Mail : Околу 15-45 работни Дена, друга земја може многу. 3.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 20-60 Работни дена 4.Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.

Други функции

Тип:
Бронзант И Хайлайтер
Текстът на:
течност
Полза:
Дълготраен, Забеливающ, друго, коректор, грее,лесен за носене
Размер:
Full Size
НЕТНО ТЕГЛО:
3g
GZZZ:
YGZWBZ
документ:
GZZZ
Съставка:
течност
търговска марка:
целувка красота
Номер На Модела:
целувка красота
Брой:
1бр
Държава / регион на производство:
Китай
Доставка:
Безплатна доставка
Подходящ за кожа:
подходящ за всички типове кожа

Най-добри сделки

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150ml Лице Ексфолиант за Почистване на Лицето Оригинален Korea Cosmetics
 • Ново
Оценка на продукта:

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150ml Лице Ексфолиант за Почистване на Лицето Оригинален Korea Cosmetics

COSRX Ниска p H Добро Утро Гел за Чистење 150ml Лице Exfoliator Лицето Чистење Обнова Гел Крем (За Чувствителна Кожа)Оригинални Кореја КозметичкиPH 5.0 ~ 6.0Слично на кожата на природната p H Ниво.Содржи чајдрво маслоКонтрола на мрсна кожа, се намали големината на порите.Содржи природни BHAсе насочите текстура на кожата.Гел типМазни кожата и пријателски. Како да го користитеЗа време СУМ Раздавам за чистење и масажа на кожата да се навлажнисе раствораат и измијте aways на себум, нечистотии, мртвите кожи, оставајќи ја кожата исклучителномеки и удобни.За друго време Миење woth вашиот нормален чистење прво, и дали втормиење со Добро Утро Благо Кисела Чистење на вашиот чувствителна кожа.Нежно масажа на кожата и добро исплакнете со млака вода.

BGN 20.00 23.60
Focallre лицето минерален пигмент руж Руж на прах, печени бузите цвят Brozer Comestics контур Руж на прах 6 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Focallre лицето минерален пигмент руж Руж на прах, печени бузите цвят Brozer Comestics контур Руж на прах 6 цвята

Карактеристики : Ултра луксузен, свилен прав Минерални масла и parabenfree формулација печење технологија создава мека, крем прав Како : Користење на Стигнале Печени во Прав со Четка, се применува и мешавина од јаболка на вашите образи, нагоре кон косата...

BGN 4.00 5.90
3 Цвята Избелващ Хидратиращ Коректор Течната Основа За Грим Козметични
 • Ново
Оценка на продукта:

3 Цвята Избелващ Хидратиращ Коректор Течната Основа За Грим Козметични

Белење на Течни Фондацијата Concealer Крем Маслоконтрола Водоотпорен ШминкаКарактеристики На Производот : Блок дефект за белење на заби, трајни влага, вода тендер задржување, да се зголеми сјајТри големи предности : (1) ConcealerНа besmear нежно, може да покрие до fleck,темно тешки кожата,пора гломазна итн.Форма на транспарентна кожата.(2) НавлажнувачкиТоа содржи белење и навлажнувачки поправка состав,ја штити кожата од ув зраците и животната средина повреди.(3) Тесна кожаPowdery дното мазна лесно да им помогнам,блиску до кожата,отпор пот лачење на себум ефект е многу добри,за да го задржи траен убавина шминка изглед.Бои : 3(како на сликата покажува)Рок на траење : 3 годиниУпотреба : По основните нега на кожата, се применуваат соодветен износ од целиот лице по кожата, текстура.Пакет Детали : 1 x Фондацијата Течни 40ml'Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 6.00 8.13
2 Цветното Пране На Порите На Порите Чиста Почистване На Тялото, Дълбоко Почистване На Лице Чисто Меко Меко Влакно
 • Ново
Оценка на продукта:

2 Цветното Пране На Порите На Порите Чиста Почистване На Тялото, Дълбоко Почистване На Лице Чисто Меко Меко Влакно

Опис : Нежно разлиствам, и заличи на тонот на кожата, исто Така, добар подарок за вашите пријатели и за себе...

BGN 5.00 6.38
Focallure Blush Palette Makeup Naked Matte Blusher Powder Bronzer Palette марка козметика Make Up Shimmer 11 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Focallure Blush Palette Makeup Naked Matte Blusher Powder Bronzer Palette марка козметика Make Up Shimmer 11 цвята

Бои : Изберете од 11 прекрасен нијанси Карактеристики : Свилен мазна апликација остава вашето лице во потрага здрава и блескава во текот на целиот ден...

BGN 4.00 6.38
Марка 4 Color Маркери Powder Brightening Face matte Foundation цветова палитра Highlight Contour Bronzer Make up Set
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка 4 Color Маркери Powder Brightening Face matte Foundation цветова палитра Highlight Contour Bronzer Make up Set

Founction на производНа прав highlighter кој обезбедува природен,illuminazing сјај,мешавини,без никаков напор во кожата,не ќе браздата или да се реши.Што повеќе,тоа може да се водадоказ и долготраен,осветлувајќи обликот на лицетоДетали : Бренд име : IMAGICТип : highlighterГолемина : полна големинаНето WT : 9 g / еезПакет : 1pcs* highlighter во правПредупредување : да се Чува вон дофат на деца,ако се јавува нервоза,прекинете со употреба веднаш и консултирајте се со некој лекар.Избегнувајте контакт со очите,ако контактот се јавува,исплакнете очите и со бистра вода.За надворешна употреба само.Ве молиме да го задржат пакување за идна употреба

BGN 10.37
Грим в основата на сянка коректор пръчка с четки за грим maquiagem контур палитра кремовое покритие масло-контрол за красота
 • Ново
Оценка на продукта:

Грим в основата на сянка коректор пръчка с четки за грим maquiagem контур палитра кремовое покритие масло-контрол за красота

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^Шминка Фондацијата Сенка Concealer се Држи со Шминка Четки maquiagem Контура Палета Крем Покриеност МаслоКонтрола УбавинаФункција : Природна маска што ја остава кожата мека, дишењето, и природниЕксклузивно од проѕирен база и светлина пигментОвозможува природните тонови на кожата и падови за да се покаже прекуУникатен дизајн кој има две глави.Детали : Бренд : MIXIUНето Тежина : 0.28 мл / 8gБоја : 4 ИзборенКако да го користите : По навлажнувачки кожата, се применуваат лесно преку челото, образите, носот и брадата...

BGN 4.00 5.76
O. TWO. O Brand Face Makeup Primer Pore Perfecting Base, Foundation Primer Makeup Oil-Control хидратиращ избелваща козметика за лице
 • Ново
Оценка на продукта:

O. TWO. O Brand Face Makeup Primer Pore Perfecting Base, Foundation Primer Makeup Oil-Control хидратиращ избелваща козметика за лице

O ДВЕ.О Бренд Лицето Шминка Буквар Пора Усовршување На База Основа Буквар Шминка МаслоКонтрола Навлажнувачки Белење На Лицето КозметикаОваа мека, течна бисер Highlighter Крем карактеристики светлокако одраз пигменти да им даде на вашиот тен на таписерии, dewy сјај...

BGN 5.00 7.65
2pcs Hot Multi UV Протектор Foundation Primer Sun Block Care Sun Protective Face Multi effect anti-sun + Foundation Primer
 • Ново
Оценка на продукта:

2pcs Hot Multi UV Протектор Foundation Primer Sun Block Care Sun Protective Face Multi effect anti-sun + Foundation Primer

2 парчиња Топла УВ Мулти Заштитник Фондацијата Буквар Сонцето Блок за Нега на Сонце Заштитни Лице Мулти ефект на антисонцето + Фондацијата Буквар Спецификација : Материјал : Глицерин, полжав секрети filtrate, натриум hyaluronate, орев семе масло, маслиново масло, алое лист сок Ефект : Мулти ефект на антисонцето + Фондацијата Буквар Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Иновативни целосна заштита шминка линија со влажна, мека сензуална текстура како нега на кожата производи и подобрување на кожата стил благодарение на КлеткатаБиоТехнологијата...

BGN 5.00 7.02
Германия Balea Q10 против бръчки нощен крем Витамин е крем за намаляване на бръчките и фините линии нощен грижи за регенерация на кожата крем вегетариански
 • Ново
Оценка на продукта:

Германия Balea Q10 против бръчки нощен крем Витамин е крем за намаляване на бръчките и фините линии нощен грижи за регенерация на кожата крем вегетариански

Бренд : Balea Формулација : Крем се Однесува : Хидратација Затемнети : Не Типот на Кожата : Сите Типови на Кожа, Пол : Жените Карактеристики : Низа Земја / Регион на Производство : Германија Германија Balea Q10 Антинавремено Ноќен Крем 50млСо редовна употреба, длабочината на брчките и фините линии е намалена, еластичноста на кожата е зголемена...

BGN 35.00 47.84
Яйца Почистващо Средство За Лице, Лечение На Акне Хидратиращ Овлажняващ Крем Отбеливающее Стесняване На Още По-Дълбоко Чисто Отшелушивающее Почистващо Средство З
 • Ново
Оценка на продукта:

Яйца Почистващо Средство За Лице, Лечение На Акне Хидратиращ Овлажняващ Крем Отбеливающее Стесняване На Още По-Дълбоко Чисто Отшелушивающее Почистващо Средство З

Јајца Лицето Чистење Третман На Акни Навлажнувачки Хидратантен За Белење На Заби Се Намали Порите Длабоко Чиста Exfoliating Лицето Чистење

BGN 17.14
La mei la Фокус Четка Soft Pressed Natural Face Blush Powder Blusher Palette Makeup with Mirror Brush 6g 12 can Choose Color
 • Ново
Оценка на продукта:

La mei la Фокус Четка Soft Pressed Natural Face Blush Powder Blusher Palette Makeup with Mirror Brush 6g 12 can Choose Color

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

BGN 3.00 3.18
APINKGIRL Electric Лицето Cleanser Cleaning Brush Skin Care Blackhead Отстраняване Washing Massager Scrubber Face Cleaner Machine
 • Ново
Оценка на продукта:

APINKGIRL Electric Лицето Cleanser Cleaning Brush Skin Care Blackhead Отстраняване Washing Massager Scrubber Face Cleaner Machine

APINKGIRL Електрични Лицето Чистење Чистење со Четка за Нега на Кожата Blackhead Смена Перење Massager Scrubber Лице Почиста МашинаФункција : 1.Разлиствам, чистење на порите се намали порите и намалување на мрсна кожа надвор од гориво, пилинг, мозолчиња.2.се изедначи на кожата, ја прават кожата повеќе млади3.Да се промовира апсорпција на производи за нега на кожата4.ефектот многу благи, е на располагање два пати дневно5.миењето на телото, може да се користи во бањата6.влакната исклучително блага, неporoповршината со влакната дизајниран, лесно прилог на бактерии, лесен за чистење...

BGN 19.00 33.82
FOCALLURE Face Makeup Shimmer Bronzer and Highlighters Powder Makeup Concealer Маркери Makeup Contour
 • Ново
Оценка на продукта:

FOCALLURE Face Makeup Shimmer Bronzer and Highlighters Powder Makeup Concealer Маркери Makeup Contour

Нагласи Бронзирање Dou Прав Палета Highlighter и Bronzer Лице во Прав Сомот Белење Текстура во Палета Нагласи, бојата и контурата со овој сестран, лесензакористење, dynamic duo што содржи кадифенамазна luminizing во прав за проистакнување и на мат бронзирање прав за совршено contoured, бронза образите...

BGN 6.00 8.91
1 бр. 5 в 1 тяло грижа за кожата на лицето с четка за измиване на лицето СПА красота релеф масажор горещо продажба на нова
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. 5 в 1 тяло грижа за кожата на лицето с четка за измиване на лицето СПА красота релеф масажор горещо продажба на нова

1pcs 5 Во 1 Тело, Лицето за Нега на Кожата Чистење Исчистете со Четка СПА Обраснат Убавина Олеснување Massager Топла ПродажбаКарактеристики : На massager со 5 додатоци : Сурова полски додаток : за да рипувате тешки кожата и cutin off.Латекс мека перница : за око образ масажа.Make up сунѓерот : да масажа и чистење на вашата кожа.Возен massager : да се направи подобро крв околности од стареење на кожата.Мека четка : да го исчистите сите scurf се држи на површината.Пакет Содржина : 1 X 5 во 1 Електрични Лицето Почиста(2 парчиња АА батерии не се вклучени)Answer : ___________________________ Note : A...

BGN 7.00 8.78
Маркери Stick Shimmer Powder Крем За Жени На Козметични Продукти За Грим
 • Ново
Оценка на продукта:

Маркери Stick Shimmer Powder Крем За Жени На Козметични Продукти За Грим

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Девојки Шминка Highlighter Стап Трепет Во Прав Крем Жените Шминка КозметикаКарактеристики : Го подобрува и го осветлува тенотДава мултидимензионална извајани погледнетеЛесно да се вклопуваат, buildable бојаВодадоказ и долготраенКако да го користите : Нежно издржам стап над јаготки, веѓата коски, и храмови, или било каде светлина природно допира лицето.Детали : Боја : Како на сликата покажуваТежина : 30gпакет вклучувајќи : 1 buc'Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 3.97