• Ново
Ултразвукова пластмасова машина за запечатване на 220V 1200W неръждаема стомана машина за запечатване на маркуча за пречистване на мляко HoseQDFM-125

Ултразвукова пластмасова машина за запечатване на 220V 1200W неръждаема стомана машина за запечатване на маркуча за пречистване на мляко HoseQDFM-125

Buyers rating:
BGN 2140.80

Брой продукти


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
Функција :
Ултразвукови бранови црево печати на опашката машина серија да се користи во паста за заби, на козметика, лекови, храна, индустријата нешто, и така за секој вид на црева печати на опашката.

Други функции

Тип:
Уплътнители
търговска марка:
Юньлиньли
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
QDFM-125
Име на продукта:
Машина За Запечатване На Найлонови Маркучи
силата на:
1200 W
Напрежение:
AC 220V 50Hz
диаметър на запечатване:
5-80mm
Скорост на запечатване:
80*100мм
Работна височина:
0-300мм
размер на режещия:
500х300мм

Най-добри сделки

5cc 10cc 30cc течен диспенсер поялната паста лепило лепило спринцовка дозиращият върхът на иглата
 • Ново
Оценка на продукта:

5cc 10cc 30cc течен диспенсер поялната паста лепило лепило спринцовка дозиращият върхът на иглата

5cc 10cc 30cc L iqu id Фармацевт Лемење Нанесете Лепило Лепак Шприц Издавање Игла СоветПроизводот Спецификација : Течни Диспензерот : 30 CC Адаптер Собранието 1pc30 CC Шприц Барел 3pcs(I...

BGN 13.12
Автоматична машина за рязане на ленти ZCUT-9 110V/220V лента опаковка микрокомпютър електронен нож с ръководство на английски
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматична машина за рязане на ленти ZCUT-9 110V/220V лента опаковка микрокомпютър електронен нож с ръководство на английски

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛКарактеристики : 1.Тоа може да се користи во различни големини лента тома без ролери.2.Постави слободни сечење должина на лентата од .5 да 999mm3.Мемориска функција ( може да биде слободен да се постави шест различни должина на побарувачката пред операција).4.Стандардно, циркулацијата и работата смета за функција.5.Тоа може да ги намали два ролс на лента во исто време.6.Вграденво двоен сензори,клешти, подмачкување на нафта, партиција за едноставна операција.7.Тоа може да се примени во заштитна фолија, алуминиумска фолија и бакарни фолии, изолација материјал итн...

BGN 223.01
Мерки и теглилки епоксидни лепила за Ремонт на пукнатини рамка супер лепило T-7000 50 мл H028
 • Ново
Оценка на продукта:

Мерки и теглилки епоксидни лепила за Ремонт на пукнатини рамка супер лепило T-7000 50 мл H028

Опис : Т7000 е исполнат Играчки ,Точка вежба, сите видови на декорација, цвеќиња, крпа, школка, накит, ракотворби и други индустрии посебни обврски лепило, во споредба со други лепила,надразнување мирис е мал; е една компонента на нов транспарентен решение на пластика, собна температура лекување, лесен за ракување, без да се репакување.Отворете го капакот може да се користи со голема флексибилност, филм мека, антивибрации и водоотпорен...

BGN 3.00 3.81
B6000 лепило 25 мл индустриална сила супер лепило бистра течност B-6000 лепило Сам калъф за телефон занаяти перли и кристали 2018
 • Ново
Оценка на продукта:

B6000 лепило 25 мл индустриална сила супер лепило бистра течност B-6000 лепило Сам калъф за телефон занаяти перли и кристали 2018

Категорија : ИглиСтил Лепак Производство Датум : Видете На Надворешното Пакување Рок На Траење : 2 Години Јачина на звук : 25 ml...

BGN 2.00 2.35
3M 4941 VHB двустранен лента с дебелина 1,1 mm, сива,19mmX33M (опаковка от 1 бр.)
 • Ново
Оценка на продукта:

3M 4941 VHB двустранен лента с дебелина 1,1 mm, сива,19mmX33M (опаковка от 1 бр.)

Опис На Производот3 M™ VHB™ Лента 4941,Сива, 45mils (1.1 mm)19mm X36 YD, 1 тркалаат / пакетЏамбо тркалаат големина 610mm(W) * 33 M(L)Примена : Обврзници насликани метал, пластика и стакло за exclosure прилози.Достапни во изборот на табови, кои се движат од 3мм до 610mm.Ние исто така сме во можност да умре сече материјал во 0.01 mm, толеранција...

BGN 95.84
2Л барел налягане от неръждаема стомана голям разход на разпределителен клапан за ръчно лесно дозирующее обзавеждане двойна течен дозиращият инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

2Л барел налягане от неръждаема стомана голям разход на разпределителен клапан за ръчно лесно дозирующее обзавеждане двойна течен дозиращият инструмент

Детални Информации2pc 2 L притисок на резервоарот 1pc вентил 1pc издавање контролер / машина други потребни додатоци на цел износ, вклучувајќи брзо се изрази, како што се DHL, FEDEX, UPSот или ТНТ...

BGN 1170.00 1232.00
50 мм, широчина-2 м медна лента фолио от едната страна на ЕПИ екраниране на китара плужек охлюв бариера един водещ лепило за китара Лента инструмент TH4
 • Ново
Оценка на продукта:

50 мм, широчина-2 м медна лента фолио от едната страна на ЕПИ екраниране на китара плужек охлюв бариера един водещ лепило за китара Лента инструмент TH4

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Карактеристики : Употреба : Главно се користи за да се елиминира електромагнетни пречки EMI , за да се спречи телото штета од електромагнетни бранови.За производство на компјутерски периферни ,монитор , или трансформатор и така натамуИсто така за лемење целиТип : Бакарна Фолија ЛентаМатеријал : CU 99.98%Страна : Еден Еднострано ОднесувањеАдхезија : 1.5 ~ 1.3 кг / 25ммТемпература отпор : 10 Степен 120 СтепенСила : 4.5 ~ 4.8 kg / mmИздолжување : 77% до 34%Големина : 50mm x 2mТежина : 60g / 2.1 оз1 X Лента

BGN 3.18
Качеството на регулатор лепило разпространение на ключа дръжки машини с притежателя на патрона на метал 1: 1 с високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Качеството на регулатор лепило разпространение на ключа дръжки машини с притежателя на патрона на метал 1: 1 с високо качество

Детални Информации1 PCS / SETg Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : 38 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши споредпроизводство сезона и цел количество...

BGN 281.00 296.00
3 м двустранен акрилна пяна, лепило двустранен лента Лента авто специална гъба затягане на лепило автомобилни стикери за украса
 • Ново
Оценка на продукта:

3 м двустранен акрилна пяна, лепило двустранен лента Лента авто специална гъба затягане на лепило автомобилни стикери за украса

3 M Двојно се соочуваат Акрилик Лепило Пена Двојно Двострано Лента Лента Авто Посебни Сунѓерот Puffs Лепак Автомобил Decals ДекорацијаСосема Нов и Висок квалитет.Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилската екстериер и ентериер, вклучувајќи тело страна украси, claddings, рок панел трим, воланот ракети, браник намали и повеќето други автомобилската уреденост. Силна лепливоста да автомобилската супстрати. Времето и автомобил се мијат отпорни. Confortable...

BGN 1.00 1.28
Спринцовки замъка Luer 10ml/10cc с 18G тъп връх попълват игла 1.5, 10 x разпространение на спринцовка разпространение на игла се разпространява съвети
 • Ново
Оценка на продукта:

Спринцовки замъка Luer 10ml/10cc с 18G тъп връх попълват игла 1.5, 10 x разпространение на спринцовка разпространение на игла се разпространява съвети

10ml / 10cc Луер Заклучи Шприцеви со 18 G Искрен Совет се Пополни Игли 1.5", 10 парчињаОвие шприцеви не за инјектирање...

BGN 14.00 14.38
(100 бр./лот) дебелина 20*20 мм=0,5 мм сини силиконови са термопласти, които обикновено се използват за охлаждане на чипове на лаптопи
 • Ново
Оценка на продукта:

(100 бр./лот) дебелина 20*20 мм=0,5 мм сини силиконови са термопласти, които обикновено се използват за охлаждане на чипове на лаптопи

(100 компјутери / многу) 20*20mm Дебелина=0.5 mm Сина Силикони термички влошки, Најчесто се користи во лаптоп чип ладењеСостојба : НоваВе молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.Она што е во кутијата100pcs термички влошки Плаќање1) да ја прифатиме Зачувам2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hoза систем да се справи со вашата исплата.Ракување & Превозот1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,Ние нормално брод цел од страна наА Стандард Економија Превозот Начин1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.3) дпакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.Б...

BGN 22.38