• Ново
GREENHOW Sweet Girl washi tape САМ декоративен албум бележки планер тиксо тиксо канцеларски материали 1013

GREENHOW Sweet Girl washi tape САМ декоративен албум бележки планер тиксо тиксо канцеларски материали 1013

Buyers rating:
-7 % BGN 2.00
BGN 2.16

Брой продукти


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе брод со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време. Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m * 20mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Други функции

Тип:
залепваща лента
търговска марка:
GREENHOW
Номер На Модела:
1013
Вид Тиксо:
лентата на Васи
Размер:
10m * 20mm
Материал:
Хартия

Най-добри сделки

Декоративна лейси лента Васи плат стикер тиксо САМ scrapbooking тиксо ученически канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

Декоративна лейси лента Васи плат стикер тиксо САМ scrapbooking тиксо ученически канцеларски материали

Добредојдовте на Нашата Продавница1 За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.2...

BGN 1.58
15 мм*7 м Ван Гог цвят Kawai декоративни самозалепващи ленти хартия washi лента канцеларски материали, ученически пособия ръчно дневник украса
 • Ново
Оценка на продукта:

15 мм*7 м Ван Гог цвят Kawai декоративни самозалепващи ленти хартия washi лента канцеларски материали, ученически пособия ръчно дневник украса

Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 2.00 2.70
5шт карикатура Васи лента направи си САМ украса залепваща тиксо scrapbooking етикети училище децата канцеларски материали (tt-2832)
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт карикатура Васи лента направи си САМ украса залепваща тиксо scrapbooking етикети училище децата канцеларски материали (tt-2832)

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Kawaii објектСпецификации : Големина : 15mmx10 M7 дизајн за да изберете!Ние се Погоди ќе ви се допадне..Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

BGN 7.00 8.45
Васи лента фламинго тиксо fita adesiva японски канцеларски материали скоч washitape cinta adhesiva decorativa сам pegatinas
 • Ново
Оценка на продукта:

Васи лента фламинго тиксо fita adesiva японски канцеларски материали скоч washitape cinta adhesiva decorativa сам pegatinas

Добредојдовте на нашиот канцелариски продавницаФото шоуДимензии : ширина : 15 мм должина : 7 mИме : washi лента фламинго маскирање лента fita adesiva јапонски канцелариски магарешки washitape cinta adhesiva decorativa diy pegatinasПакет : Хартија кутијаСите овие фото преземени од страна на нашиот тимВистинска слика,ве молиме изберете слободно.Answer : ___________________________ Note : 1.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см 2.Ве молиме овозможи 03cm разлики поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.38
Творчески сладък Рейнбоу прикриване на Васи Лента японски декоративен лепенка тиксо Diy инструменти за scrapbooking стикер етикет 7. 5mmx5m
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески сладък Рейнбоу прикриване на Васи Лента японски декоративен лепенка тиксо Diy инструменти за scrapbooking стикер етикет 7. 5mmx5m

Почитувани купувачи, Добредојдовте на нашата продавница!Pleae ме остави порака за видовите ви се допаѓа.бесплатен превозот од Кина пост регистрирани воздух mail , може да се следи.Ако не се добие во време, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака, ви благодариме !7.5 mm*5mAnswer : ___________________________ Note : ·Ве молиме оставете порака за моделот сте заинтересирани e.г.5pcs #022 , или ние ќе ги испрати по случаен избор.·Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 6.00 8.00
1.5 cm*7 м класически цвят на Ван Гог Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking планер маскиране залепваща лента на етикета стикер канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

1.5 cm*7 м класически цвят на Ван Гог Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking планер маскиране залепваща лента на етикета стикер канцеларски материали

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 12g Боја Multicolor Големина 15mm*7m Пакување Листа : 1 * Washi Ленти Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41972] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

BGN 3.00 3.41
1 бр размер 15 мм*7 м Васи лента САМ музикален инструмент тапети тиксо декоративни самозалепващи ленти scrapbooking етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр размер 15 мм*7 м Васи лента САМ музикален инструмент тапети тиксо декоративни самозалепващи ленти scrapbooking етикети

Опис 1 BUC Големина 15mm*7m Washi Ленти DIY Музички Инструмент Ѕид Хартија Маскирање Лента Декоративни Лепливи Ленти Scrapbooking Налепници Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : хартија Тежина : Околу 11g Големина : 15mmx7m Пакување Листа : 1 * селотејпПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

BGN 2.00 2.59
1 бр./лот 10 м, нов сладки Япония анимационни серии направи си САМ хартиена лента с високо качество тиксо мултифункционален
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр./лот 10 м, нов сладки Япония анимационни серии направи си САМ хартиена лента с високо качество тиксо мултифункционален

материјал : хартија.Големина : 10m(L)*2cm(W)Топло совети : Повеќе Креативни објект~~~ pls кликнете на следната фотографија линк за да најдете,или барај во нашата продавница со клучни зборови,ви благодариме.Ние ќе испрати мешани бои.Ако имате било какви потреби,pls контактирајте со нас пред да нарачате! Благодарам многу !Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPSот,DHL,EMS, итн.)Ви благодариме за вашето внимание!Freeshipping! НОВИ градина цвет ткаенина лента / држиме лента / шарени печатени лента / канцелариски лента / Канцеларија селотејп / DIY / трговија на Големо многу20 парчиња / многуFreeshipping!Нова Светлина Бои Чипка Ткаенина Лента / Мултифункционален / DIY Налепница / Едноставна Лента / Канцелариски селотејп / Подароци / трговија на Големо многу16 парчиња / многуFreeshipping!Трговија на големо,Нов Транспарентен Чипка лента (големи)налепница лента / Декоративни Ленти / DIY канцелариски лента / Канцеларија селотејп многу12 парчиња / многуFreeshipping!Трговија на големо,Новата Симпатична Шарени Цвеќиња Ткаенина Лента / Печатени Декорација Лента / Канцелариски Лента / Цвеќиња селотејп многу20 парчиња / многуFreeshipping!!Трговија на големо,Новата Симпатична Шарени Слатки Чипка Канцелариски Лента / Декоративни Налепница DIY Лента / Канцеларија селотејп / 6colors многу30 парчиња / многуFreeshipping! слатка двојно бои чипка ткаенина лента / Печатени DIY Декорација лепат етикета / Канцелариски / Мода / трговија на Големо

BGN 2.64
15 мм*10 м свеж цветен Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking залепваща лента залепваща етикета стикер лента канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

15 мм*10 м свеж цветен Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking залепваща лента залепваща етикета стикер лента канцеларски материали

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

BGN 1.00 1.90
ПОП Advertising Промоция Explosion Paper Price Label Tag Sale Card PVC полк воблери Бъбрив титуляр в супермаркета 10 торби
 • Ново
Оценка на продукта:

ПОП Advertising Промоция Explosion Paper Price Label Tag Sale Card PVC полк воблери Бъбрив титуляр в супермаркета 10 торби

Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра УслугаНапомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.3...

BGN 45.00 48.61
JBFISH 1 бр. / компл. новост САМ карикатура на хартия washi маскиране лента инструмент характер декоративни самозалепващи ленти етикети 3400
 • Ново
Оценка на продукта:

JBFISH 1 бр. / компл. новост САМ карикатура на хартия washi маскиране лента инструмент характер декоративни самозалепващи ленти етикети 3400

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 7m * 30мм Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

BGN 3.00 3.30
80 бр. / ролка реколта промасленная хартия чадър украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking ръчно изработени тиксо Эсколар
 • Ново
Оценка на продукта:

80 бр. / ролка реколта промасленная хартия чадър украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking ръчно изработени тиксо Эсколар

80pcs / тркалаат гроздобер подмачкана хартија чадор Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking занаетчиски Маскирање Лента Escolar

BGN 3.17
45 мм х 10мм едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м
 • Ново
Оценка на продукта:

45 мм х 10мм едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м

45mm x 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина Име на Производ Сунѓерот Лента Главната Боја Црна, Жолта Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Лента Должина 2 Метри Пакет Содржина Сунѓерот Лента Лента Дебелина 10мм Материјал Сунѓерот Лента Ширина 45mm

BGN 17.58
AAGU 3 мм*5m Skinny Washi Tape Set 32 Patterns Сладко Design Adhesive Tape Single Sided Self Adhesive Masking Tape
 • Ново
Оценка на продукта:

AAGU 3 мм*5m Skinny Washi Tape Set 32 Patterns Сладко Design Adhesive Tape Single Sided Self Adhesive Masking Tape

32 парчиња 3мм*5m Јапонски washi лента papaer за декорацијаБрендAAGUМатеријалХартијаГолемина3мм*5mДизајн32 различни дизајниПакување Листа32pcs многуЗабелешкаФото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Да нарачате повеќе од $100, ќе бесплатен превозот од DHL, Fedex, или СФ..Големина : 3мм*5mБренд Име : AGUПроизвод DecripetionWashi хартиена трака е Добро почетокот на вискозни сили, и има добар одржи на слатка течност, лесно да се придржуваат до сите видови на површината, интензитетот на труд е мал.Единствен дебелина, спроведен со секс добро, зад аголот кога не е прекината.Материјал густина, добар растворувач отпор и рацете да ви солза, и ова не е лесно да се скрши...

BGN 26.00 30.40
24 бр. / 1 лот 4 см * 0.8 см високо качество силен двойна синьо супер тиксо, за да патица кожа pu инструменти за удължаване на коса remy човек
 • Ново
Оценка на продукта:

24 бр. / 1 лот 4 см * 0.8 см високо качество силен двойна синьо супер тиксо, за да патица кожа pu инструменти за удължаване на коса remy човек

Висок квалитет на Супер коса лента сина боја двојно страна лента за кожата, косата weft / перика / чипка / коса екстензии Големина 0.8 cm*4cm 1 листови 12pcs 1 lot = 2 листови = 24pcs Употреба Кожата Weft Лесна Лента за Коса Екстензии приложување, водадоказ, силна моќ тип...

BGN 5.73
6 бр. / лот японски Kawaii тиксо аксесоари матово PVC Васи лента инструменти приключи група хартия стикер ликвидация на инструмента
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр. / лот японски Kawaii тиксо аксесоари матово PVC Васи лента инструменти приключи група хартия стикер ликвидация на инструмента

6pcs / многу Јапонски Kawaii Леплива Лента Додатоци Мат ПВЦ Washi Ленти Алатки Заврши Бенд Хартија Налепница Ликвидација алаткаОпис : преносни транспарентен ПВЦ одбор маскирање лента subpackage плоча лента пакет излет алатка.Материјал : ПВЦГолемина : 5 * 15cmПакет : 6pcs / многу ( Лента не е вклучена,објектот е празен )Боја : како се покаже на сликаКорисниците На Коментарите : Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу? A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.Превозот време е за 2050 бизнис дена, но некои земји трае долго времеда го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија...

BGN 2.00 2.06
1 бр. японски цветни бутон 10 м Kawai инструменти за scrapbooking тиксо Коледен фото албум Сам Декоративни ленти
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. японски цветни бутон 10 м Kawai инструменти за scrapbooking тиксо Коледен фото албум Сам Декоративни ленти

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

BGN 2.00 2.22
КИНБОР 2 на руло японски Васи Лентата на САМ scrapbooking Дневник декор хартиена лента, стикер сладък тиксо Kawaiii канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

КИНБОР 2 на руло японски Васи Лентата на САМ scrapbooking Дневник декор хартиена лента, стикер сладък тиксо Kawaiii канцеларски материали

wyприклучокstartЖешка Стока$5.07 $6.11$2.82 $3.62$1.83 $2.34$0.96 $1.23$3.88$2.63 $2.99$4.38 $5.28$9.03 $9.5wyприклучоккрајПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

BGN 4.00 5.98
2 елемента 1.5 см.*10 м красиви облаци Васи лента тиксо направи си САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо училище офис на доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 1.5 см.*10 м красиви облаци Васи лента тиксо направи си САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо училище офис на доставка

пакет : 2 парчиња / многуВкупна должина : 10m ширина : 1.5 cmwyприклучокstartЖешка Стока$2.09$1.18$1.18$1.18$1.18$1.97$1.26$4.99wyприклучоккрај

BGN 2.00 3.15
GREENHOW 1бр 10 метра Хелоуин тиква шапка и бухалка черепа на Бухал Васи Лента Маскировочная лента 8028
 • Ново
Оценка на продукта:

GREENHOW 1бр 10 метра Хелоуин тиква шапка и бухалка черепа на Бухал Васи Лента Маскировочная лента 8028

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 15mm*10m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

BGN 1.00 1.62
JDANCE Gold диагонални ивици горещо щамповане на фолио САМ японски Васи Лента Cinta Adhesiva Декоративна залепваща лента 10 м
 • Ново
Оценка на продукта:

JDANCE Gold диагонални ивици горещо щамповане на фолио САМ японски Васи Лента Cinta Adhesiva Декоративна залепваща лента 10 м

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе брод со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

BGN 2.00 2.53