• Ново
15/20/30 мм*8 м старинни пощенски марки Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер залепваща лента залепваща етикета стикер канцеларски материали

15/20/30 мм*8 м старинни пощенски марки Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер залепваща лента залепваща етикета стикер канцеларски материали

Buyers rating:
-14 % BGN 2.00
BGN 2.32

Брой продукти


започнете
крајот Совети :
1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!
2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1
За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3
За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 5
3, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.;
4, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го сервисот и да ви посакам среќен шопинг! Материјал : хартија
Спецификација : 1.5 cm X8m/2cm x 8m /3cm x 8m
Пакување Број : 1 X хартија лента

Други функции

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
търговска марка:
ЗМЕНГАУГУСТ
Номер На Модела:
ZJD178

Най-добри сделки

80 бр. / ролка реколта промасленная хартия чадър украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking ръчно изработени тиксо Эсколар
 • Ново
Оценка на продукта:

80 бр. / ролка реколта промасленная хартия чадър украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking ръчно изработени тиксо Эсколар

80pcs / тркалаат гроздобер подмачкана хартија чадор Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking занаетчиски Маскирање Лента Escolar

BGN 3.17
6 бр. / лот японски Kawaii тиксо аксесоари матово PVC Васи лента инструменти приключи група хартия стикер ликвидация на инструмента
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр. / лот японски Kawaii тиксо аксесоари матово PVC Васи лента инструменти приключи група хартия стикер ликвидация на инструмента

6pcs / многу Јапонски Kawaii Леплива Лента Додатоци Мат ПВЦ Washi Ленти Алатки Заврши Бенд Хартија Налепница Ликвидација алаткаОпис : преносни транспарентен ПВЦ одбор маскирање лента subpackage плоча лента пакет излет алатка.Материјал : ПВЦГолемина : 5 * 15cmПакет : 6pcs / многу ( Лента не е вклучена,објектот е празен )Боја : како се покаже на сликаКорисниците На Коментарите : Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу? A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.Превозот време е за 2050 бизнис дена, но некои земји трае долго времеда го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија...

BGN 2.00 2.06
15 мм*10 м свеж цветен Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking залепваща лента залепваща етикета стикер лента канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

15 мм*10 м свеж цветен Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking залепваща лента залепваща етикета стикер лента канцеларски материали

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

BGN 1.00 1.90
2 бр./много красиви зелени дървета Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./много красиви зелени дървета Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 1.5 cm * 10mПАКУВАЊЕ : 2 парчиња / многу

BGN 2.00 3.12
12 x 10 мм, едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м
 • Ново
Оценка на продукта:

12 x 10 мм, едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м

12 x 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина Име на Производ Сунѓерот Лента Главната Боја Црна, Жолта Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Лента Должина 2 Метри Пакет Содржина Сунѓерот Лента Лента Дебелина 10мм Материјал Сунѓерот Лента Ширина 12mm

BGN 8.00 8.35
Честит Рожден Ден Японски Васи Лента Маскировочные Лента Декоративни Етикети Ученически Пособия, Канцеларски Материали
 • Ново
Оценка на продукта:

Честит Рожден Ден Японски Васи Лента Маскировочные Лента Декоративни Етикети Ученически Пособия, Канцеларски Материали

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница : )можете да го додадете вашиот љубов предмети во кошничката прв и плати заедно...

BGN 3.00 4.30
16 мм ширина на высокотемпературное съпротива автомобилен кабел самозалепваща тиксо с дължина 15 м
 • Ново
Оценка на продукта:

16 мм ширина на высокотемпературное съпротива автомобилен кабел самозалепваща тиксо с дължина 15 м

16mm Ширина Висока Темп Отпор Автомобил Кабел Изолациони селотејп 15 МИЛИОНИ Долго Лента Должина 15 МИЛИОНИ / 49ft Главната Боја Црна Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Температура Оценка 130 C Пакет Содржина Изолациони Ленти Материјал Најлон,ПВЦ Лента Ширина 16mm

BGN 14.00 14.38
Размер 15мм х 7та Банка сърца САМ декоративна Васи лента за scrapbooking творческа тиксо офис-канцеларски материали, ученически пособия
 • Ново
Оценка на продукта:

Размер 15мм х 7та Банка сърца САМ декоративна Васи лента за scrapbooking творческа тиксо офис-канцеларски материали, ученически пособия

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Како слики Големина 15mm х 7m Пакување Листа : 1 x Washi Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

BGN 1.00 1.52
35 мм*7 м японски морски свят дизайн на Медуза тиксо красив дизайн Дневник деко Васи Лента, стикер творчески канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

35 мм*7 м японски морски свят дизайн на Медуза тиксо красив дизайн Дневник деко Васи Лента, стикер творчески канцеларски материали

wyприклучокstartПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

BGN 4.00 5.30
45 мм х 10мм едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м
 • Ново
Оценка на продукта:

45 мм х 10мм едностранно самозалепваща ударопрочная порести поролоновая лента с дължина 2 м

45mm x 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина Име на Производ Сунѓерот Лента Главната Боја Црна, Жолта Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Лента Должина 2 Метри Пакет Содржина Сунѓерот Лента Лента Дебелина 10мм Материјал Сунѓерот Лента Ширина 45mm

BGN 17.58
1 бр. японски цветни бутон 10 м Kawai инструменти за scrapbooking тиксо Коледен фото албум Сам Декоративни ленти
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. японски цветни бутон 10 м Kawai инструменти за scrapbooking тиксо Коледен фото албум Сам Декоративни ленти

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

BGN 2.00 2.22
15-Pack Kawaii Дъга етикети комплекти за scrapbooking, направи си САМ украса, сладки деца на Дъгата бележки етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

15-Pack Kawaii Дъга етикети комплекти за scrapbooking, направи си САМ украса, сладки деца на Дъгата бележки етикети

15 пакети по цел6 различни листови / пакетМатеријал : ХартијаГолемина : 14cm X 8.5 cm по листДобро налепницата се поставува за scrapbookingЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

BGN 20.00 22.66
КИНБОР 2 на руло японски Васи Лентата на САМ scrapbooking Дневник декор хартиена лента, стикер сладък тиксо Kawaiii канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

КИНБОР 2 на руло японски Васи Лентата на САМ scrapbooking Дневник декор хартиена лента, стикер сладък тиксо Kawaiii канцеларски материали

wyприклучокstartЖешка Стока$5.07 $6.11$2.82 $3.62$1.83 $2.34$0.96 $1.23$3.88$2.63 $2.99$4.38 $5.28$9.03 $9.5wyприклучоккрајПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

BGN 4.00 5.98
ПОП Advertising Промоция Explosion Paper Price Label Tag Sale Card PVC полк воблери Бъбрив титуляр в супермаркета 10 торби
 • Ново
Оценка на продукта:

ПОП Advertising Промоция Explosion Paper Price Label Tag Sale Card PVC полк воблери Бъбрив титуляр в супермаркета 10 торби

Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра УслугаНапомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.3...

BGN 45.00 48.61
Ширина 16мм Дебелина 8мм изолира Слипчивая електрическа Лентата Син 5M
 • Ново
Оценка на продукта:

Ширина 16мм Дебелина 8мм изолира Слипчивая електрическа Лентата Син 5M

16mm Ширина 8мм Дебелината на Изолациониот Лепило Електрични Лента Сина 5 M Секој обид за 10pcs!!!! Име на производ Изолација Лента Лента Ширина 16mm Лента Дебелина 8мм Лента Должина 5 M Вкупно Дијаметар 49mm Материјал ПВЦ Сина Боја

BGN 18.48
1.5 cm*7 м класически цвят на Ван Гог Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking планер маскиране залепваща лента на етикета стикер канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

1.5 cm*7 м класически цвят на Ван Гог Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking планер маскиране залепваща лента на етикета стикер канцеларски материали

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 12g Боја Multicolor Големина 15mm*7m Пакување Листа : 1 * Washi Ленти Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41972] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

BGN 3.00 3.41
JDANCE Gold диагонални ивици горещо щамповане на фолио САМ японски Васи Лента Cinta Adhesiva Декоративна залепваща лента 10 м
 • Ново
Оценка на продукта:

JDANCE Gold диагонални ивици горещо щамповане на фолио САМ японски Васи Лента Cinta Adhesiva Декоративна залепваща лента 10 м

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе брод со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

BGN 2.00 2.53