• Ново
Зайо сладък заек детска спалня лампи лека нощ карикатура пластмасови спални led децата 3D лампа лампа нощна светлина с 7 цветя промяна

Зайо сладък заек детска спалня лампи лека нощ карикатура пластмасови спални led децата 3D лампа лампа нощна светлина с 7 цветя промяна

Buyers rating:
-31 % BGN 22.00
BGN 31.66

Брой продукти


Симпатична зајакот Bunny Бебе Соба Светилки Ноќ Светлина Цртан филм Пластични Спиење LED Деца 3 D Крушка Светилка Nightlight со 7 Бои Промена
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги. Добредојдовте промет на мало со лекови и Капка-Превозот бизнис
НАЈДОБАР 3 D СВЕТИЛКА ДАЛЕКУ
- Од поодамна, тоа е gleaming 3 D ноќта Светилка. Од одблизу, тоа е технолошко чудо. 3 D Оптичка Илузија Светилка зрачи светлина во прекрасен 3 D облик кој ќе удар вашиот гостите' умови. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава. LED Ноќ Светилка е беспрекорна комбинација на уметност и технологија, која ќе се трансформира во секоја соба во вашиот дом во дизајн дестинација.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Ова е совршена и трендовски стил, кој ќе исклучително додадете многу карактер до секоја куќа.
3 D LED Светилка Карактеристики :
*Обезбедува над 50.000 часа на светлина
*Вклучува енергетски ефикасни LED лента (Заштеда на енергија)
*Допир копче за да го исклучите, ја вклучувате и ја смените бојата видливост.
*7 Режим на Бои : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан и Розова.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.

Други функции

Тип Елемент:
Нощни Лампи
Източник На Захранване:
DC
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
документ:
CQC, CE, CCC
търговска марка:
Asmarluxx
Тип На Батерията:
Няма
Използването на:
Празник
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Производство На Електроенергия:
Докосване
Номер На Модела:
AW-1350
Мощност:
0-5W
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип:
проектор
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Форма:
Домашни любимци
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Напрежение:
5V
Името на елемент :
Зайо Сладък Заек Детска Спалня Лампа Нощна Светлина
Възможни цветове:
Промяната в 7 цвята, в 1 лампа
Промяна На Режим На:
Сензорен датчик на база
Конфигуриране на:
Свържете се с нас за повече информация
По Целия Свят Drop Ship:
ДА
Приложение:
Лека Нощ, Осветление Атмосфера, Домашен Декор Парти
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Спалня, хол, офис, бар, кафене и т.н.
Пакет:
Неутрална картонена кутия
Размер:
Аппрокси. 16х20см
Тегло:
Около 270g

Най-добри сделки

TUDA 36X35cm Безплатна доставка Реколта европейски стил сплав, с монтиран на стената лампа луксозен K9 Crystal монтиран на стената лампа листенце стъклена лампа, с монтиран ?
 • Ново
Оценка на продукта:

TUDA 36X35cm Безплатна доставка Реколта европейски стил сплав, с монтиран на стената лампа луксозен K9 Crystal монтиран на стената лампа листенце стъклена лампа, с монтиран ?

Бренд : TUDAТ ype : Ѕид СветилкаНапон : AC110 V / 220 V (За Сите Земји) Кажете Ни Дали Ви Треба 110 V или 220 VWattage : 540 WМатеријал : Кристал + Алуминиумски + Матирано СтаклоЕ Префрлање : ДаЕ Dimmable : НикојДимензија : Еден W15*H35cm, Двојно W36*H35cmГаранција : 3 ГодинаОсветлување Област : 1030 Квадратни МетриПримена : Спална Соба Студија Соба Дневна Соба И Кревет Кафе Бар ПродавницаПакет Се Вклучени : 1 X Ѕид Светилка1 X Plug Конвертор(или Можете Да го Одредите Видот на Приклучокот Конвертор)

BGN 115.00 151.52
DHL, Fedex 9W LED underground light похороненное покритие от неръждаема стомана LED outdoor lamp-light IP68 DC12V 24V AC85-265V
 • Ново
Оценка на продукта:

DHL, Fedex 9W LED underground light похороненное покритие от неръждаема стомана LED outdoor lamp-light IP68 DC12V 24V AC85-265V

Име на производ : LED подземни светлинаLED Emitter Моќ : 9 WСветлост : 120~130 LM / WЧип : Американски Bridgelux 45mil чипРабота Напон : AC85~265v(Забелешка : ако ви треба DC12 V или DC24 V, ве молиме оставете порака за мене , или јас ќе ја испрати AC85265 V acquiescently)ЗАБЕЛЕШКА : само на RGB контролер содржи контролер100% Сосема Нов.Школка Материјал : не ' рѓосувачки челик & AlБоја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 30003500 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP68Животниот век Време : 50.000 часовиДимензии : 160*160*70 MM(L*W*H)1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

BGN 512.00
Авиационен стил loft промишлен парна пънк стоманена водопроводна тръба ретро стенен лампа реколта E27 светлини светлини за хола спални бара
 • Ново
Оценка на продукта:

Авиационен стил loft промишлен парна пънк стоманена водопроводна тръба ретро стенен лампа реколта E27 светлини светлини за хола спални бара

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2.5 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYBG091 Боја антички црна ' рѓа гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 80240vВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 146.00 206.24
Китай и Юго-Източна Азия стил щастлив Шаран, с монтиран на стената лампа луксозно осветление E27 стъклена лампа Hot Продавам Home Fashion Top Wonderland WL-6
 • Ново
Оценка на продукта:

Китай и Юго-Източна Азия стил щастлив Шаран, с монтиран на стената лампа луксозно осветление E27 стъклена лампа Hot Продавам Home Fashion Top Wonderland WL-6

Видови : Ѕидот светилкаСтил : Модерен,Едноставен,Југоисточна АзијаГолеминаH 30cm / 11.8"W 20cm / 7.8 "Синџир / Кабелот Должина : *Име : Кина, Југоисточна Азија Стил Среќа Крап Ѕид Светилка Луксузни Осветлување E27 Стакло Абажур Топла Продаде Дома Врвни Мода земјата на Чудата WL6Сертификат : CE,CCC,LVDМатеријал : ABS,СмолаБоја : Како сликаСијалица Боја : Топло / Кул БелоСијалица Тип : E27 *1 (Не Се Вклучуваат)Напон : 100240 VМоќност : 340 WПроцес : Позлатен,Заварување, Рачно ПлетениОдговараат За : Салон,Бар,РесторанСпалната Соба,Hotel,ДругиОдговараат Област : 1025m2Гаранција : 3 ГодиниБренд : Чудата на љубовтаПакет : Тешко картон +Заштитна foamaПотекло : Кина

BGN 150.00 174.21
1Pc* Лампа base водоустойчив led лампа за led мебели супер ярко осветление под масата за сватбеното тържество home decor
 • Ново
Оценка на продукта:

1Pc* Лампа base водоустойчив led лампа за led мебели супер ярко осветление под масата за сватбеното тържество home decor

KITOSUN НОВИ Под Маса ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

BGN 42.00 46.40
3D LED Night Light With ABS Letter Светлини designed for Festival Decorative, Bar, Wedding, Propose, Birthday Party, Home decorated
 • Ново
Оценка на продукта:

3D LED Night Light With ABS Letter Светлини designed for Festival Decorative, Bar, Wedding, Propose, Birthday Party, Home decorated

3 D LED Ноќ Светлина Со ABS Писмо Светла за Фестивал Декоративни, Бар,Свадба,се Предложи, Роденден, Дома декорација Наменета за Свадба, се Предложи, Роденден, Дома, Барови, Кафулиња!!! Светло До Вашиот Живот Запишува било име, збор или фраза со овие чудесната LED Светло До азбука букви! I LOVE U, ДОМА, СРЕЌЕН МЕНЕ,БАР,БЕБЕ, и така натаму, тоа може да биде било зборот ви се допаѓа! Светло до вашиот дом Употреба на слободен стои или висат на ѕидот со вграден во ѕид закачалка кука ABS Азбука Изработена од ABS и е мазна и фина бела завршница...

BGN 15.97
10 бр./лот сватбена украса дистанционно управление водоустойчив потопяема LED Tea Party Mini Light с батерия за Хелоуин, Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот сватбена украса дистанционно управление водоустойчив потопяема LED Tea Party Mini Light с батерия за Хелоуин, Коледа

10pcs / Многу Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на ВештеркитеCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 22.00 22.38
Украса на градината Слънчева led водно Конче птица градина, открит декоративен led лампа пейзаж тревата светлини с панел
 • Ново
Оценка на продукта:

Украса на градината Слънчева led водно Конче птица градина, открит декоративен led лампа пейзаж тревата светлини с панел

Градина декорација Соларни пеперутка Dragonfly птица градина отворено декоративни LED светилка пејзаж светлаГолемина : 80см X 8cm=31.5 во X 3.15 воСтил : Птица / DragonflyБоја : Промена на бојаРаботно време : 8 часа

BGN 13.00 19.50
3 W RGB LED подводни светлина басейн за Риболов на езерото фонтан кръгла дупчица прожектор DC12V зелен / син|червен 6 бр. / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

3 W RGB LED подводни светлина басейн за Риболов на езерото фонтан кръгла дупчица прожектор DC12V зелен / син|червен 6 бр. / лот

Карактеристики : >> Усвојување висока моќност Led диоди како осветлување извор.>> Заштеда на енергија, животна средина protecing и долг живот.>> Низок работен напон, безбеден и сигурен.>> Добра weatherability и притисок отпор.>> Без УВ или IR зрачење,зелена производ.>> Ниска потрошувачка на енергија и висок интензитет, добра боја сатурација.>> Заштита на рејтинг : IP68, можат да работат за долго време.>> Долг работен век >50000hrs.>> Заштеда на енергија и до 80%>> Лесно и fastly installl или замени традиционалните светилка.Технички Paramenters : Item Спецификација Име на Производ со Висока моќност предводена подводни светлината Модел LCUWL30612 V Димензија Дијаметар Φ82*H120 MM Тела Материјал од не ' рѓосувачки челик + Калено стакло Предната маска Калено стакло Напон 12 V DC Моќност 3 W палета на Бои Г.С. / W / светска војна / RGB( Изборен ) Lumems Бела : 300lm Работа температура 20 +40 степен IP рејтинг на IP68 Живот Span >50000hrs Гаранција 2 години Сертификација CE ,ROHSПримена : >> Висока моќност предводена подводни светлината е совршено решение за декоративни осветлување вода пејзажи и осветлување...

BGN 70.08
VW led outdoor Garden light 5w 550lm ip65 градински лампи AC85-265v водонепроницаемое външно осветление led pallard fixture алуминий акрил
 • Ново
Оценка на продукта:

VW led outdoor Garden light 5w 550lm ip65 градински лампи AC85-265v водонепроницаемое външно осветление led pallard fixture алуминий акрил

Добредојдовте на "ФОЛКСВАГЕН" Luminaire продавница! Ве молиме да биде остатокот увери дека сите производи ќе купи имаат акции.Ние сме manufactory...

BGN 60.00 91.73
3D LED Night Light динамичен автомобил с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия
 • Ново
Оценка на продукта:

3D LED Night Light динамичен автомобил с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

Неверојатни 3 D LED Светилка Динамичен Автомобил Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

BGN 19.18
Модерният led, с монтиран на стената лампа AC85-265V 4W LED лампа, стенни питки за украса коридор спалня хол стенни лампи DA
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерният led, с монтиран на стената лампа AC85-265V 4W LED лампа, стенни питки за украса коридор спалня хол стенни лампи DA

Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 4 W извор на Светлина : 4pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / розова / виолетова Излез Прозрачна : 90100lm / W Влезен напон : 85265 V AC 50 / 60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver црна животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Димензии : 80*80*30ММ Пакет се вклучуваат : 1 buc led ѕид светилка прилагодите : посакуваната боја Исклучително ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век...

BGN 26.67
Led светлини водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж лампа алуминиев вътрешен 3 W, с монтиран на стената лампа за стълби стъпка фоайето на стени ъглови тела BL245
 • Ново
Оценка на продукта:

Led светлини водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж лампа алуминиев вътрешен 3 W, с монтиран на стената лампа за стълби стъпка фоайето на стени ъглови тела BL245

LED Footlights IP65 Водоотпорен Надворешен Ѕид Светлина Алуминиум Затворен 3 W Осветлување Ѕид Светилка За Скали Чекор Foyer Ѕид Агол СветлаHighend вградени LED FootlightsПроекти за прв отворен плоштад чекор осветлувањеIP65 Вила скалило повлекува светилка за отворен водоотпорен ѕид светилкаaisle агол светла100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : Алуминиум3 W Голема големината на Телото : 85 mm x 85 mm x 35mm / 3.35" x 3.35" x 1.38"Вградени големина : 80mm x 80mm x 50mm / 3.15" x 3.15" x 1.97"Напон : AC90v260vМоќност : 3 WLED боја : топло бела 3000kкул бело 6000kСветилка Боја : белаIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Скали СветилкаCE, Ro Hs Сертификат2 години гаранцијаФабриката за директно снабдувањеПакет : 1 x pc ѕид светлина ,вградени кутија е вклученсо додатоци за монтирање

BGN 13.00 16.00
Hi-Lumix 36Leds SOS IP65 Слънчев, с монтиран на стената лампа, 4 режима на PIR датчик за движение, безжични стъпка за сигурност светлина нощни лампи стълбище, градина,врата
 • Ново
Оценка на продукта:

Hi-Lumix 36Leds SOS IP65 Слънчев, с монтиран на стената лампа, 4 режима на PIR датчик за движение, безжични стъпка за сигурност светлина нощни лампи стълбище, градина,врата

Прилагодливи Агол & IP65 Водоотпорен1) Ова отворено светло дизајн може да се прилагоди за да целосно наполнета во различни сезона;2) IP65 Водоотпорен Дизајн може да го издржи дожд или други временски услови, долготрајни за градината, за косење, двор, патио, патеката, пат, walkway итн.Активирање : Место на соларен панел под директна сончева светлина / силна светлина за 10 до 15 секунди за да ја активирате; да Осигураат да го тестира во темнината на животната средина (или покривање на соларен панел) за да се избегне од извори на светлина.Светла 36 ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина ( 4 Движење Сензори Режими )36 поведе со 650 lumens дизајн за нуди посветла ниво на осветлување за пошироката област; 4 Осветлување Режими се достапни за да ги задоволат вашите потреби.Mode 1 : Движење & Слабо Светло (Mostion сензор е до 650lumems; Слабо Светло е 30lumens)Режим 2 : Сензор за Движење (Тоа ќе биде светло како 650 lumens кога уреди со покажувач на детектор и трае за околу 15 секунди)Режим на 3 : Секогаш На (Тоа автоматски ќе го вклучите во текот на ноќта; светлината е 125lumens)Режим 4 : СОС Трепка Режим (на Нејзината светлина е 150lumens...

BGN 41.00 58.85