• Ново
led стълбищни wall light 0.6 w PIR Motion sensor инфрачервена въвеждане на човешкото тяло+светлинен сензор 220v Led step lamp white warm night light

led стълбищни wall light 0.6 w PIR Motion sensor инфрачервена въвеждане на човешкото тяло+светлинен сензор 220v Led step lamp white warm night light

Buyers rating:
-53 % BGN 13.00
BGN 27.84

Брой продукти


Модерната Light sensor + инфраред сензор
LED скалило светлината 185-240 V ЗА 0,6 W вградени LED ѕид светла Вдлабнати во Скалило светилка чекори светилка
100% Сосема Нов
Спецификација :
Напон : 185-260 V 50/60 Hz
Моќност : 0.6 w
Макс Читање Опсег : 2-3m
LED Количина : 9pcs smd2835 led
Сензор за светло : 40% Темнината Контрола од страна на светлината ,
кога околу е темно ,тоа ќе се вклучи.
кога околу е светлото ќе се исклучи .
инфрацрвен сензор : Фан форма индукција зона .
кога сте во оваа зона ,светилка ќе се вклучи automatical.
кога околу е светлина ,тоа ќе го исклучи
Животниот век : 50000 H
Светла Боја : Бела / Топло Бела
Бела(5500-6000 K) / Топло бела (2800-3300 K)
Телото Боја : Бела, Сребрена, Црна, златна
Материјал : ABS+ЛЕР ;
Производ Големина : 86*86*28mm
Инсталација : Вдлабнати во( Тоа треба 86 дното кутија)
http : //www..com/store/product/free-shipping-86-Wall-Plate-Box-for-86-Type-wall-plate-switch-stair-step-light-lamp/631058_32442208475.html, (Ова бара дополнителна купи)
Примена : чекор, passageway Спалната соба, Aisle, Сала, Лоби ,хотел итн
Пакетот вклучува : 1pcs LED скалило светлината (Не вклучувајќи 86 Инсталација кутии)
Светла Боја : Бела / Топло Бела
Бела(5500-6000 K) / Топло бела (2800-3300 K)
Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврдува дека стоката е примена. Ако барањето други начини на плаќање, како што се TT банка / Western Union, pls се потврди со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2-4 работни дена по уплатата примена ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите,. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.

Други функции

Цвят На Абажура:
Бял, Черен, Сребърен, Златен
Цветна Температура:
Топло бяло (2700-3500 До), Студено бяло(5500-7000 до)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Напрежение:
220V,110V,90-260V
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Техника:
Боядисаната
Зона Осветление:
1-3 квадратни метра
Гаранция:
2 години
Източник На Захранване:
AC
Цвета На Купето:
Мулти, Бял, Черен
Брой източници на светлина:
7
Материал:
Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип На Сянка:
Матирано Стъкло
Стил:
Модерен
Характеристики:
led лампа лестничный
Посоката На Сянката:
Надолу
Номер На Модела:
S-QJ001-2
Използването на:
Извънредна ситуация
Тип Инсталация:
Ressessed In
търговска марка:
ЗИНУО
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Тип На Ключа:
Ключа няма
Приложение:
Стълбище, Площад, Пешеходна Пътека
Цвета На Купето:
Злато, Бял, Silver, Черен
светъл цвят:
топло бяло / бяло

Най-добри сделки

Модерен K9 Crystal монтиран на стената лампа, ръчно изработени Crystal лампа хром цвят стенен лампа мач E27, лампа 110 В На 220 В спалня преминаване стълбище Li
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен K9 Crystal монтиран на стената лампа, ръчно изработени Crystal лампа хром цвят стенен лампа мач E27, лампа 110 В На 220 В спалня преминаване стълбище Li

Модерната k9 Кристал Ѕид Светилка рачно изработени Кристал абажур Хром боја на Ѕидот светлина Натпревар E27 сијалица 110 V 220 V Спалната соба Aisle Скалило Светлината Параметар Модел : C20174 Влезен напон : AC90260 V Материјал : Метал+Стакло+кристал База тип : E27 Боја : Хром боја Фабрика Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена Врвот Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Забелешка : Сијалица Не се Вклучени ,ако треба,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 68.61
Таванско Помещение Стил Ретро Стенни Осветителни Тела Осветителни Тела Lampen Регулируем Люлка Дълги Ръце Светлина Старинни Стенни Лампи Edison Sconce Лампара Pared
 • Ново
Оценка на продукта:

Таванско Помещение Стил Ретро Стенни Осветителни Тела Осветителни Тела Lampen Регулируем Люлка Дълги Ръце Светлина Старинни Стенни Лампи Edison Sconce Лампара Pared

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 66.00 77.70
VW led outdoor Garden light 5w 550lm ip65 градински лампи AC85-265v водонепроницаемое външно осветление led pallard fixture алуминий акрил
 • Ново
Оценка на продукта:

VW led outdoor Garden light 5w 550lm ip65 градински лампи AC85-265v водонепроницаемое външно осветление led pallard fixture алуминий акрил

Добредојдовте на "ФОЛКСВАГЕН" Luminaire продавница! Ве молиме да биде остатокот увери дека сите производи ќе купи имаат акции.Ние сме manufactory...

BGN 60.00 91.73
YNL LED String Светлини RGB меден проводник 2 м накрайник във формата на бутилка вино корк мигалка Фея Светлини Party Wedding Christmas Decoration
 • Ново
Оценка на продукта:

YNL LED String Светлини RGB меден проводник 2 м накрайник във формата на бутилка вино корк мигалка Фея Светлини Party Wedding Christmas Decoration

Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 5 дена Ние само брод да се потврди цел адреси Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса...

BGN 4.00 5.52
Ръчно изработени Southeast Asia Elepant Resin Fabric Led E27 Table Lamp for Study Living Room, Bedroom AC 80-265V 1315
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръчно изработени Southeast Asia Elepant Resin Fabric Led E27 Table Lamp for Study Living Room, Bedroom AC 80-265V 1315

Добредојдовте на нашата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2...

BGN 299.04
Led светлини водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж лампа алуминиев вътрешен 3 W, с монтиран на стената лампа за стълби стъпка фоайето на стени ъглови тела BL245
 • Ново
Оценка на продукта:

Led светлини водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж лампа алуминиев вътрешен 3 W, с монтиран на стената лампа за стълби стъпка фоайето на стени ъглови тела BL245

LED Footlights IP65 Водоотпорен Надворешен Ѕид Светлина Алуминиум Затворен 3 W Осветлување Ѕид Светилка За Скали Чекор Foyer Ѕид Агол СветлаHighend вградени LED FootlightsПроекти за прв отворен плоштад чекор осветлувањеIP65 Вила скалило повлекува светилка за отворен водоотпорен ѕид светилкаaisle агол светла100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : Алуминиум3 W Голема големината на Телото : 85 mm x 85 mm x 35mm / 3.35" x 3.35" x 1.38"Вградени големина : 80mm x 80mm x 50mm / 3.15" x 3.15" x 1.97"Напон : AC90v260vМоќност : 3 WLED боја : топло бела 3000kкул бело 6000kСветилка Боја : белаIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Скали СветилкаCE, Ro Hs Сертификат2 години гаранцијаФабриката за директно снабдувањеПакет : 1 x pc ѕид светлина ,вградени кутија е вклученсо додатоци за монтирање

BGN 13.00 16.00
10 бр./лот сватбена украса дистанционно управление водоустойчив потопяема LED Tea Party Mini Light с батерия за Хелоуин, Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот сватбена украса дистанционно управление водоустойчив потопяема LED Tea Party Mini Light с батерия за Хелоуин, Коледа

10pcs / Многу Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на ВештеркитеCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 22.00 22.38
Квадратна табела стенни свещника форма с 180 градусным въртящ се държач E27 за стенен монтаж на таван лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

Квадратна табела стенни свещника форма с 180 градусным въртящ се държач E27 за стенен монтаж на таван лампа

Квадратен облик ѕид светилка плоча со 180 степен rotable E27 држачот за ѕид таванот светилка 10pcs / многуПредмет : Метална плоча со светилка сопственикот E27Сијалица Извор : E27 Сијалица (не се вклучени)Напон : 110 V или 220 VПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка, и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случиСе истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа трошоциГаранција и Гаранција12 месеци Гаранција...

BGN 76.00 94.40
Нов преносим мини USB LED Малка нощна лампа компютърна лампа за лаптоп лаптоп, четене на книга лампа нов Drop ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов преносим мини USB LED Малка нощна лампа компютърна лампа за лаптоп лаптоп, четене на книга лампа нов Drop ship

Опис : Материјал : Пластични, ПРЕДВОДЕНА Производ во Боја : во Боја случаен испорака ( Ако се купат повеќе производи, кои бои може да биде различен или ист) светла Боја : Бела Тоа е Мал и лесен за преносни ултра светла Мини LED светло Компактен и мала тежина...

BGN 1.00 1.70
Зайо сладък заек детска спалня лампи лека нощ карикатура пластмасови спални led децата 3D лампа лампа нощна светлина с 7 цветя промяна
 • Ново
Оценка на продукта:

Зайо сладък заек детска спалня лампи лека нощ карикатура пластмасови спални led децата 3D лампа лампа нощна светлина с 7 цветя промяна

Симпатична зајакот Bunny Бебе Соба Светилки Ноќ Светлина Цртан филм Пластични Спиење LED Деца 3 D Крушка Светилка Nightlight со 7 Бои ПроменаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

BGN 22.00 31.66
Модерният led, с монтиран на стената лампа AC85-265V 4W LED лампа, стенни питки за украса коридор спалня хол стенни лампи DA
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерният led, с монтиран на стената лампа AC85-265V 4W LED лампа, стенни питки за украса коридор спалня хол стенни лампи DA

Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 4 W извор на Светлина : 4pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / розова / виолетова Излез Прозрачна : 90100lm / W Влезен напон : 85265 V AC 50 / 60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver црна животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Димензии : 80*80*30ММ Пакет се вклучуваат : 1 buc led ѕид светилка прилагодите : посакуваната боја Исклучително ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век...

BGN 26.67
Hi-Lumix 36Leds SOS IP65 Слънчев, с монтиран на стената лампа, 4 режима на PIR датчик за движение, безжични стъпка за сигурност светлина нощни лампи стълбище, градина,врата
 • Ново
Оценка на продукта:

Hi-Lumix 36Leds SOS IP65 Слънчев, с монтиран на стената лампа, 4 режима на PIR датчик за движение, безжични стъпка за сигурност светлина нощни лампи стълбище, градина,врата

Прилагодливи Агол & IP65 Водоотпорен1) Ова отворено светло дизајн може да се прилагоди за да целосно наполнета во различни сезона;2) IP65 Водоотпорен Дизајн може да го издржи дожд или други временски услови, долготрајни за градината, за косење, двор, патио, патеката, пат, walkway итн.Активирање : Место на соларен панел под директна сончева светлина / силна светлина за 10 до 15 секунди за да ја активирате; да Осигураат да го тестира во темнината на животната средина (или покривање на соларен панел) за да се избегне од извори на светлина.Светла 36 ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина ( 4 Движење Сензори Режими )36 поведе со 650 lumens дизајн за нуди посветла ниво на осветлување за пошироката област; 4 Осветлување Режими се достапни за да ги задоволат вашите потреби.Mode 1 : Движење & Слабо Светло (Mostion сензор е до 650lumems; Слабо Светло е 30lumens)Режим 2 : Сензор за Движење (Тоа ќе биде светло како 650 lumens кога уреди со покажувач на детектор и трае за околу 15 секунди)Режим на 3 : Секогаш На (Тоа автоматски ќе го вклучите во текот на ноќта; светлината е 125lumens)Режим 4 : СОС Трепка Режим (на Нејзината светлина е 150lumens...

BGN 41.00 58.85
Пистолет стил loft промишлен декоративен iron водопровод ретро, с монтиран на стената лампа, стенни стенни лампи с ключа за лампата E27 за хола прикроватной нощни шкафче
 • Ново
Оценка на продукта:

Пистолет стил loft промишлен декоративен iron водопровод ретро, с монтиран на стената лампа, стенни стенни лампи с ключа за лампата E27 за хола прикроватной нощни шкафче

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2.5 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYBG110 Боја железо рѓа гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија Напон 80240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 146.00 206.24
Морден минималистичен скандинавски монтиран на стената лампа LED закрит и открит стенен монтаж осветително осветителни тела Кратко коридор, веранда стенни осветле
 • Ново
Оценка на продукта:

Морден минималистичен скандинавски монтиран на стената лампа LED закрит и открит стенен монтаж осветително осветителни тела Кратко коридор, веранда стенни осветле

Следните предмети повеќе од 50% попуст : Име на производ : LED Светилка Ѕид1 Извор на светлина : сијалица E272...

BGN 87.00 174.40
316 неръждаема стомана, IP68 27 W 24 вграждане басейн RGB 24 в подводен led светлина езерото 4 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

316 неръждаема стомана, IP68 27 W 24 вграждане басейн RGB 24 в подводен led светлина езерото 4 бр./лот

316 од не ' Рѓосувачки челик IP68 27 W 24 V Вдлабнати Базен Светлина RGB 24v подводни led езерцето светлина 4pcs / многуОвој предмет исто така, може да се направи на 304 нерѓосувачки челик материјал , тоа е поевтино , ако треба , pls контакт продажба пред да нарачате !GSUB0903 1) Вдлабнати ПРЕДВОДЕНА подводни светлината со пластична кутија 2) 9pcs*3 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА 3) Бои : Единечна боја / RGB 4) DC24 V,27 W 5) Зрак агол : 25° 6) Големина : 162(ДИА)*65(H)mm 7) Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик 8) Пакување : 4pcs / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 37*19*26mСпецификации : 1.светлината тело : 304#(316# е достапна) од нерѓосувачки челик;2.Предната маска : 304#(316# е достапна) од нерѓосувачки челик;3.Светлосен извор : 9 *3 W една боја (потрошувачка 27 W)4.LED Боја : единечна боја ,бела ,топло бела ,природата бела ,црвена ,зелена ,сина,RGB ,RGB3in15.интегративни Леќа(6 : Изборен леќа, Ефикасност ≥ 856.Зрак агол : 15 / 30 / 45 степени;7.Стакло : Калено Стакло T=8мм8.Влезен Напон : од 12 / 24 VDC;9.Водоотпорен Кабел жлезда : IP68,СТР9 Бакар и никел обложени,на Крајот капа и домување се силиконски запечатени10.IP68,CE, ROHS потврдија;Детали СликиПримена

BGN 654.72
30 * Wedding Led Centerpiece Light Base For Event Party 6Inch Under Vase Light Base with Remote for wedding party decoration
 • Ново
Оценка на продукта:

30 * Wedding Led Centerpiece Light Base For Event Party 6Inch Under Vase Light Base with Remote for wedding party decoration

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

BGN 1005.00 1116.80
минималистское съвременно европейско изкуство бившата стени цветно огледало нощна средиземноморската тераса на ресторант Тифани осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

минималистское съвременно европейско изкуство бившата стени цветно огледало нощна средиземноморската тераса на ресторант Тифани осветление

Цинк Легура ЅидNo : 120 010 209Светилка Големина : 18 CM (абажур широк), 30 CM (вкупна висина на светилка тело), подалеку од работ на абажур ѕид 8 CMСветилка : E27 светилка капа голема гонг 1П : Зошто е ова ѕид светилка Ѕид скапи од просечната? ?О : Затоа што оваа светлина хардверски додатоци цинк легура,Високитемпература на леење, површината позлата бронзена боја.Цинк Легура карактеристики : 1 : убава и издржливи (животот е повеќе од пет пати повеќе железо);2 : деформација (a умрекастинг)3 : никогаш не ' рѓа (направени од цинк легура)Материјал : Нијанса од бојата фузија уметност стакло мозаик заварени заедно, сите рачно изработени антички бронза цинк легура метал светилникот.Ефект : сенка модели нежна и мазна, топли и меки бои; додадете елегантен романтични бои за вашиот дом.Применливи сместување : Кафе, дневна соба, студија, спална соба и така натаму.

BGN 170.00 186.88
Украса на градината Слънчева led водно Конче птица градина, открит декоративен led лампа пейзаж тревата светлини с панел
 • Ново
Оценка на продукта:

Украса на градината Слънчева led водно Конче птица градина, открит декоративен led лампа пейзаж тревата светлини с панел

Градина декорација Соларни пеперутка Dragonfly птица градина отворено декоративни LED светилка пејзаж светлаГолемина : 80см X 8cm=31.5 во X 3.15 воСтил : Птица / DragonflyБоја : Промена на бојаРаботно време : 8 часа

BGN 13.00 19.50
Творчески звездната светлина лампа бутилка светлина нощна светлина на атмосферата светлината атмосфера лампа Коледен подарък за приятелка на приятел
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески звездната светлина лампа бутилка светлина нощна светлина на атмосферата светлината атмосфера лампа Коледен подарък за приятелка на приятел

Добредојдовте на нашата продавницаСекој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла...

BGN 31.98
Feimefeiyou 30W LED wall lamp wall waterproof outdoor wall lamp simple epicranium landscape garden lighting AC 85-265V
 • Ново
Оценка на продукта:

Feimefeiyou 30W LED wall lamp wall waterproof outdoor wall lamp simple epicranium landscape garden lighting AC 85-265V

Feimefeiyou 30 W LED ѕид светилка ѕид водоотпорен надворешен ѕид светилка едноставна epicranium градина пејсажи осветлување AC 85265 VСпецификација : Тип : LED ѕид светилка Материјал : Алуминиум школка + PC светилка покрие Количина : 1pcs Објект Боја : Црна, сива Моќност : 30 W LED Type : КОЧАН LED Кол : 60 Прозрачна Флукс : 18002000 LM / W светла Боја : Кул бело (60006500 K) ,Топло бела (30503250 K) Dimmable : Нема Водоотпорен : IP65 Текст : AC 85265 V, 50 / 60 HZ животниот век : Повеќе од 50,000 часот Сертификација : CE / Ro HS Објект Големина : 25*5 *10см / 9.8*1.9*3.93"(L*W*H) Нето Тежина : 2kgПакет : 1*LED светилка ѕид1*Додатоци сет1...

BGN 114.00 126.21
3 W RGB LED подводни светлина басейн за Риболов на езерото фонтан кръгла дупчица прожектор DC12V зелен / син|червен 6 бр. / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

3 W RGB LED подводни светлина басейн за Риболов на езерото фонтан кръгла дупчица прожектор DC12V зелен / син|червен 6 бр. / лот

Карактеристики : >> Усвојување висока моќност Led диоди како осветлување извор.>> Заштеда на енергија, животна средина protecing и долг живот.>> Низок работен напон, безбеден и сигурен.>> Добра weatherability и притисок отпор.>> Без УВ или IR зрачење,зелена производ.>> Ниска потрошувачка на енергија и висок интензитет, добра боја сатурација.>> Заштита на рејтинг : IP68, можат да работат за долго време.>> Долг работен век >50000hrs.>> Заштеда на енергија и до 80%>> Лесно и fastly installl или замени традиционалните светилка.Технички Paramenters : Item Спецификација Име на Производ со Висока моќност предводена подводни светлината Модел LCUWL30612 V Димензија Дијаметар Φ82*H120 MM Тела Материјал од не ' рѓосувачки челик + Калено стакло Предната маска Калено стакло Напон 12 V DC Моќност 3 W палета на Бои Г.С. / W / светска војна / RGB( Изборен ) Lumems Бела : 300lm Работа температура 20 +40 степен IP рејтинг на IP68 Живот Span >50000hrs Гаранција 2 години Сертификација CE ,ROHSПримена : >> Висока моќност предводена подводни светлината е совршено решение за декоративни осветлување вода пејзажи и осветлување...

BGN 70.08
Led осветление стена за хол стенни аплици светлина E27 Nordic дървен пояс, с монтиран на стената лампа, бял / черен нощна лампа спалня закрит ZBD0102
 • Ново
Оценка на продукта:

Led осветление стена за хол стенни аплици светлина E27 Nordic дървен пояс, с монтиран на стената лампа, бял / черен нощна лампа спалня закрит ZBD0102

крајотКарактеристики : 100% Сосема Нов.Големина,E27 База.AC90~260 VГлавен Материјал : не ' Рѓосувачки челик+ДрвоНапон : 110240 VW : 5 WDimmable : НикојИзвор на светлина тип : LEDБоја : црнобелоПроизвод инсталацијаИнсталација случајЗа EM Лајт : 1...

BGN 68.78